ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Umarł na gry komputerowe

czw, 11 sierpień 2005 20:59:56 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

To nie żart! We Wprost online zamieszczono krótką notkę o pewnym Koreańczyku który... zagrał się na śmierć! Chłopak, rzekomy fanatyk gier komputerowych, wciągnął się do tego stopnia, że nie wytrzymał na stanowisku i... odszedł w tamten świat w czasie rozgrywki. Nie podano jednak czy ostatnią pamiątką z tego świata została wiązka raila uderzająca go w głowę, świst piłki z Fify czy może atak Terranów ze Starcrafta. Ta dość zaskakująca sytuacja miała miejsce w kraju który od zawsze był pionierem wszelkich sportów elektronicznych i nowych technologii. Może powinniśmy się cieszyć, że mieszkamy tylko w biednej poradzieckiej kolonii z nigdy niezrealizowanymi ciągotami ku Zachodowi - i umieramy jedynie na bardzo tradycyjne choroby... choć może do czasu? :)

Notka jest bardzo krótka, pełna treść tutaj.

niufel | 2005-08-11 21:10:00 +0200

co za typ : o

[M]aniek | 2005-08-11 21:11:57 +0200

Hrum hrum trzy swinie zdechli

kos | 2005-08-11 21:28:48 +0200

link nie działa :d

[M]aniek | 2005-08-11 21:29:33 +0200

wprost.pl/ar/?O=79615

aimowy | 2005-08-11 21:29:45 +0200

"Chlopak" mial kolo 30 lat, wczesniej rzucil prace, a gral w Aleksandra :AFS

kos | 2005-08-11 21:34:54 +0200

lol wytrzymał tylko 2 dni ;oo cieniak to nie przez granie musiał być chory czy coś

cocaine | 2005-08-11 21:53:55 +0200

mówili o tym w telewizji wczoraj... pewnie dostał z raila :o

XMATbyQ | 2005-08-11 22:02:08 +0200

-.O

nie wieże, nabank to nie przez to, że grał tylko pewnie coś miał nie tak ze zdrowiem, choroba czy cuś,

gr. | 2005-08-11 22:02:50 +0200

nom czytalem wczesniej gdzies hardkor

ramm | 2005-08-11 23:04:17 +0200

pfff :D na lanie sie gralo 3 doby i żyje :P tez praktycznie bez snu :D pierd.o.le.nie o szopenie :D

ostre nadcisnienie albo inne problemy ze zdrowiem go wykonczyly...

bryan | 2005-08-11 23:39:53 +0200

to juz nie pierwszy taki przypadek :)

PeterSchiff | 2005-08-11 23:42:01 +0200

trzeba byc pojebem zeby rzucic prace dla jakiejs gierki

d00mer | 2005-08-12 00:44:19 +0200

Tez sie pogrywalo na lanie z kumplami jakąś dobe praktycznie bez snu - ale za to ile kawy :D ale żeby aż na śmierc? niezły hardkor

Gravatar

afeg | 2005-08-12 02:05:55 +0200

no to wa takim razie to nie pierwszy 2 lata temu slyszalem to samo ...........ogorkowy sezon i tyle.... lepiej zapalic bata i cieszyc sie avkiem poki nie gral na lanie z nikim kto grac potrafi....

dinhkertal | 2005-08-12 09:28:48 +0200

I tak najlepszy był koleś którego przycieli kumple z akademika jak walił konia w słuchawkach :D:D:D:D:D

Gravatar

ciem | 2005-08-12 16:17:02 +0200

trzeba napisac petycje do mamy avka, zeby mu wyjebala kompa przez okno, bo chlopak w wieku 14 lat zaczal marnowac sobie zycie...

... a zreszta, kogo to obchodzi :E

GaD | 2005-08-12 22:29:18 +0200

ciem ten 14-latek gra mniej od ciebie ;)

k3m | 2005-08-13 01:10:03 +0200

Dobra byla kobitka (z Polski, ok. rok temu), ktora czatowala tak ostro przez kilka dni z rzedu, ze zapomniala o swoich kilkuletnich dzieciach w sasiednim pokoju i byly tak zaglodzone, wychudzone i brudne, ze zostaly odwiezione do szpitala. Matka zas dostala sprawe :{

pablo | 2005-08-13 17:27:32 +0200

heh dobry kolo

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63