ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Wieści scenowe

wto, 09 grudzień 2003 20:29:02 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

***** Lanowy Mistrz Polski 4v4 oraz wicemistrz 2v2 "w oknie" mowa tu o akirku kończy swoją przygodę z kutszy
**clan green power wzmocnił sie o kolejnego gracza. Jest nim *eX urinalowiec eke
**ciągle bez clanu pozostają tak znakomici gracze jak : *Sl4VE, uksz, putek kto chce niech bierze :P
**ostatnio mielismy kilku solenizantów : n3'vTm 2 dni temu skończył 17 latek , FF MaxDamage w ostatną Środę stał się dorosłym chłopakiem i moze juz uczciwie kupic piwo :P , od tego Poniedziałku piwo takze moze kupować SL4VE natomiast w przyszła Niedziele owner t5-zik bedzie robił mega imprezke z okazji 17 urodzinek *Wszystkiego naj naj
**"władze" PD poszukuja *odpowiedzialnych ludzi do prowadzenia 2 edycji tych rozgrywek, więc jezeli ktoś ma ochote udzielić się na scenie to zapraszam.

EDIT : Jezeli ktos ma jakies ciekawe informacje dotyczace naszej sceny moze do mnie napisac na gadu (3283012) a postaram sie umiescic to w newsie .

EDIT2: multiclan Fear Factory od paru dni posiada nowy adres swojej stronki www.fearfactory.pl zapraszam do odwiedzania.

aromat | 2003-12-09 20:38:02 +0100

Bubu zapomniałeś o mnie :
12 grudnia (piątek) nasz znakomity proplayer obchodzi urodzinki..mowa tu o aromacie 8-ASDDASD !

sYnth|Bubu | 2003-12-09 20:44:45 +0100

sor :/ mogles mi na gadu napisac :P

aromat | 2003-12-09 20:52:59 +0100

hehe edytuj szybko niusa :D hehehe... :ASD

HaSu_Szlauf | 2003-12-09 20:55:46 +0100

wszystkiego najlepszego :)

rkniunia | 2003-12-09 20:58:29 +0100

ehh zapomniales napisac ze niedlugo swieta eh ten bubu wescie..

SL4VE | 2003-12-09 21:05:54 +0100

gp liczy, że eke im z woja prawdziwe granaty przywiezie :D.

SL4VE | 2003-12-09 21:07:43 +0100

dwa razy sie dodało ;/

... | 2003-12-09 21:11:03 +0100

heh jeszcze ja jestem noclan =)

sYnth|Bubu | 2003-12-09 21:12:14 +0100

czytac Edit 1 :P

eng | 2003-12-09 21:15:45 +0100

z tym uczciwym piwem to jest ownage po prostu :D

gr. | 2003-12-09 21:21:44 +0100

apropo urodzin - ja mam pojutrze =] a MsT dzis swietuje pelnoletniosc D:

putek | 2003-12-09 22:10:41 +0100

Bubi ma nieaktualne info :DDDD ale, spox:P nowe proposy moga byc:PPPP w sumie to chyba lipa bedzie z "mojego" clanu, wiec dalej, niech bierze kto chce:PP dobry text :DDDDD gj, fajne te newsy

Gravatar

v0ok | 2003-12-09 22:33:47 +0100

oj bubu masz nie swierze informacje uksz ma clan !!! i to pro clan =]

lidek | 2003-12-09 22:41:58 +0100

na zachod mistrze, na zachod adsd :D

putek | 2003-12-09 22:44:23 +0100

Bubi, bo mi sie od nowa proposy sypia :DDDD

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-09 22:45:12 +0100

asd bubu owner :D

sYnth|Bubu | 2003-12-09 22:50:23 +0100

no widzisz :P
to pewnie moi fani do ciebie pisza :P

putek | 2003-12-09 23:23:09 +0100

oni Cie kochaja:D

Gravatar

uK*Luk4S | 2003-12-10 00:45:27 +0100

no urinalki jak wiecie jeszzce w uK sa miejsca :D:D wiec zapraszam :P

abs | 2003-12-10 03:06:32 +0100

spisali juz na esports:D? ja tam @#$% nie zagladam:ASD

bryan | 2003-12-10 07:46:52 +0100

a ja zagladam i nie widze zadnego problemu , w przeciwienstwie do niektorych , ktorzy przypieprzaja sie to ich serwisu za niewiadomo co

uksz | 2003-12-10 08:52:57 +0100

pytek a text kto chce niech bierze bubu ukradl z mojego opisu :D:D:D i dostaje za to brawa :D:D:D a to ci dopiero :P hehehe
no ja tez zaczelem nowe propsy dostawac :DDDD
btw pytek zglos sie do mnie na gg mam ci cos do powiedzenia :)

Gravatar

tox1c | 2003-12-10 09:23:52 +0100

putek my cie nie sprzedamy.... :)

abs | 2003-12-10 10:49:04 +0100

do czego sie przypieprzam i za co to jest moje sprawa:ASD tylko i wylacznie moja zreszta akurat jesli o to chodzi:D to nie tylko ja:D jest wiecej osob

sYnth|Bubu | 2003-12-10 11:21:17 +0100

qrde abs znowu ma racje :"/
;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

btw bryan nie mialem nic do nich ale sie przypiepszyli i teraz juz ich nie lubie :P
aa Krypton cos takiego napisal ale bedzie polew uwaga "Doswiadczenie redaktorow eSp jest o niebo wieksze niz orgowiczow. Dlaczego? Poniewaz na tym serwisie (dzial q3) pisze cala smietanka redaktorow tego tematu - np. lecho, scr.
Jezeli ktos nie wiedzial lub nie znal lub 1 slyszy to lecho i scr to smietaka q3 :D:D:D:D:D:D

MaxDamage | 2003-12-10 11:45:43 +0100

THX!

Gravatar

vTm | 2003-12-10 13:18:03 +0100

thx bubik :]

SL4VE | 2003-12-10 13:22:30 +0100

Krypton też się czepia orga na esp.pl.

no Bubu thx za życzonka :p.

Zenith | 2003-12-10 14:53:34 +0100

ej ale akir to tez mistrz ECT 2v2 ;o

abs | 2003-12-10 15:05:28 +0100

"śmietanka" sdjskldjsakldjas nie no nie moge nie zauważyłem tego wczesniej ksadjksaldjsalkdj ja bym dodał "bita śmietanka":DDD

Gravatar

zik | 2003-12-10 15:20:59 +0100

jak wy zapatrzeni jestescie w orga... dzizas... jedynym, ktory imo umie tutaj ladnie i tresciwie pisac jest jedynie slawek. esports MA lepszych newswriterow( scr, lecho ktoremu malo kto podskoczy, sxl i inni) ale to
jest tylko moje zdanie :O

SL4VE | 2003-12-10 15:40:26 +0100

ja tam nie krytykuje ani jednych ani drugich, lecho pisze ładnie i tego nikt mu nie odbierze.
Na orgu ostatnio całkiem treściwe i rozbudowane newsy pisze s4iek.
Cały czas dążę do tego, aby żadnej międzyserwisowej wojny nie było.

No, ale niektórzy te dążenia odbierają jako obrazę esports.pl czego nie robię (hi lecho).

SAI4H | 2003-12-10 15:46:00 +0100

tak zik, org jest marny, widac to szczegolnie po odwiedzinach, ilosci ludzi online, komentarzami pod newsami, iloscia postow na boardzie. ;)

o/

btw na orgu jest non stop wiecej ludzi online niz na esp, mimo, ze nasz sajt traktuje tylko o q3, a nie o calej masie gier.

SL4VE | 2003-12-10 15:50:49 +0100

SKOŃCZCIE TĄ ZASRANĄ WOJNĘ!
ZAMKNĄĆ SIĘ. KOGO TO OBCHODZI KTÓRY JEST LEPSZY WG SAIKA, A KTÓRY WG SLEJWA ALBO CO O TYM MYŚLI ZIK.
PODOBA CI SIĘ ORG TO WCHODZ NA ORGA, PODOBA SIĘ ESPORTS.PL TO WCHODŹ NA ESPORTS.PL.

PRZESTAŃCIE NAWZAJEM NA SIEBIE GADAĆ. PO PROSTU CICHO. ;P

move | 2003-12-10 17:29:11 +0100

org jest starszy?:) ludzie wchodza tu z przyzwyczajenia. esp ma lepszych redaktorow, racja. Slawek za to na orgu robi za wszystkich ;)

akir | 2003-12-10 18:27:18 +0100

slave bo sie rozplaczesz :D spoko wyluzuj :D

Gravatar

katz | 2003-12-10 18:34:10 +0100

bo co do wszystkiego to do du.py :D:D

SL4VE | 2003-12-10 18:38:40 +0100

eeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (płacz.wav) akir się ze mnie śmieje :(:(:(:(:(

:DDDDDDD

Jak dzieci w piaskownicy.
-Ja mam lepszą łopatkę!
-ale ja mam fajniejsze grabki!
-a piaskiem byś nie chciał?
[jebs]
-osz Ty, nie bawie się z Tobą!
-to nie, ale i tak masz chujowe grabki!
-a Twoją łopatką to sie nawet uczesać nie można!
-Ty to nawet babek robić nie umiesz!
-bo mi mama foremek nei kupiła, a ojciec jest chory na nerki, ale za to mam wiaderko!!!!!!

.....

sxl. | 2003-12-10 18:44:57 +0100

saiek org ma wiecej userow na raz, rzeczywiscie. jednak wcale nie znacznie - do tego zauwaz ze esp dziala troche ponad 0.5 roku a org ponad 4 lata. kto wiec ma lepszy bilans? my za rok bedzieym was bic, wy bedziecie mieli wtedy 5 lat. a za kolejne 2 lata to w ogole zobaczymy jak bedzie - q3 to bedzie wtedy to czym teraz jest Mario Bros. GL HF

jezeli na esp mialyby byc co drugi komentarz same bluzgi, to my wolimy wylaczyc komentowanie, to nie strona dla owladnietych wojna hormonow 12latkow. wasz board tez wyglada ciekawie ze swoimi postkami na 1/3 linijki, dodamy kolorowe podpisy, avatary 200x200 i tez zacznie sie zlatywac do nas "mlodziez" rzadna bluzgania

na orgu poziom newsow przypomina czesto strone klanowa typu "szukamy drugiego gracha, ktos hetny?". nie dbacie nawet o to zeby to jakos wygladalo jak juz sie opiszecie czasami sporo...

i nie pierdolcie ze org ma lepszych newswritterow bo jedynie slawek (ktory z reszta pisze swietnie) i ty (ktory piszesz z reszta krociutko) potrafi normalnie pisac tak zeby nie plakac nad literowkami i nie rzygac emotikonami, ktore sa co drugie zdanie.

widzicie jacy wy jestescie w siebie zapatrzeni? nie dacie sobie bledy wytknac i w ogole nie umiecie przyznac sie do bledu gdy ktos cos krytykuje, a sami musicie napieprzac na innych w komentarzach publicznie.
a moze komentarze takiego "abs" niepohamowanego dzieciaczka rodem z filmu o harrym potterze dodaje wam prestizu i poprawia wizerunek strony? jakby razor dalej sie zajmowal strona to taki plebs jak abs dawno polecialby ze strony, bo kiedys szanowano tutaj troche zewnetrzny wizerunek, a nie ze kazdy redaktor mogl napierdalac na innych ile chcial i mial w dupie ze przez to zraza do strony redow calego innego serwisu

SAI4H | 2003-12-10 19:01:33 +0100

mof: slawek robi za wszystkich? to ciekawe...
sxl: niestety - wyolbrzymiasz, to tylko Twoje przewidywania...
a co do mojego "krotkiego" pisania: zauwaz, ze na orgu jest mniejsza czcionka niz na esports, Wasze newsy czesto nie sa dluzsze, tylko wydaje Wam sie, ze sa dlugie w porownaniu do naszych przez to, ze na esports jest Tahoma 12, a u nas 11.

btw ja robie swoje, jak komus sie nie podoba to niech nie czyta - proste.
btw2 mam lepsze rzeczy do roboty, niz, jak np. lecho, sleczec w internecie i czytac non stop o esporcie.
ale to jego sprawa... ;p
mi siedzacy tryb zycia raczej juz nie odpowiada.

sxl. | 2003-12-10 19:09:05 +0100

akurat lecho odkad go znam zawsze mial mniej czasu niz by chcial, nie przesadzaj ze sleczy niewiadomo ile bo to nie prawda... a szczegolnie w tym roku gdy obaj mamy mature i nie ma na nic czasu

zauwaz ze nie byloby tu ani linijki klutni gdyby abs trzymal morde w kuble. czy to w jego interesie zeby nasze serwisy sie klucily?

SL4VE | 2003-12-10 19:09:30 +0100

  1. z tego co mi wiadomo to abs redaktorem na orgu nie jest.
  2. skończycie wreszcie?
  3. ja się tak nie bawie
  4. gdzie są moje kalosze? ;(
  5. ide na angielski

zapomniałbym dodać, MOJE GRABKI SĄ NAJLEPSZE!!!!!!!!

sxl. | 2003-12-10 19:25:50 +0100

twoje grabki sa przestarzale, teraz w unii maja koparki i ja tam do nich ide

sYnth|Bubu | 2003-12-10 20:53:55 +0100

Żegnamy

Gravatar

zik | 2003-12-10 21:30:52 +0100

"tak zik, org jest marny, widac to szczegolnie po odwiedzinach, ilosci ludzi online, komentarzami pod newsami, iloscia postow na boardzie. ;)"

saiek, nigdzie nie napisalem ze org jest marny, ale dobrze, ze uwazasz se site na ktorym piszesz takim jest(weird ;)), napisalem jedynie ze macie gorszych newswriterow... robisz z igly widly aby sie jakos wybronic przed prawda... sad but true

SL4VE | 2003-12-10 21:41:53 +0100

a po co mi koparka w piaskownicy?
buieeeeeeeeeeeeeee ja chce do mamy!!!!!!!!!!!!!!!!

Ej chce ktoś kupić mieszkanie, bo sprzedaje?

sYnth|Bubu | 2003-12-10 21:44:14 +0100

zik zacytuje akira jezeli chodzi o twoj koments
"nie sadze"

Gravatar

manyec | 2003-12-10 22:03:53 +0100

"tak zik, org jest marny, widac to szczegolnie po odwiedzinach, ilosci ludzi online, komentarzami pod newsami, iloscia postow na boardzie"

tak to proste Ich Troje sa najlepsi...

move | 2003-12-11 00:36:36 +0100

saiek, Ty tez ladnie piszesz, ale reszta miernota :) a jak juz cos ladnego to rzadko (mateo ma fajne newsy)

macie cos na rozluznienie zwieraczy: www.daimi.au.dk/~bvenkov/abc.swf
dobranoc.

MaxDamage | 2003-12-11 01:06:54 +0100

a mialy byc zyczenia...

sYnth|Bubu | 2003-12-11 01:27:54 +0100

tak do tego co napisal mof
szakal pisze extra newsiki
sw1fty tak samo niczego sobie
ash bryan oni takrze a porownywanie ich do lecho czy scra to tak jakby skilla mojego do mar1a

abs | 2003-12-11 01:56:40 +0100

@#$% sxl wez sie ode mnie odpierdol mendo społeczna. Ani ty ani lecho ani jakis @#$% scr z dupy wziety nie maja zielonego pojecia o scenie i to wszyscy dobrze wiedza. Nie zrobili dla tej sceny kompletnie nic!!! bo gotowe turnieje ecc to se mozecie gleboko w pizde wsadzic. Dajecie domene dx i mm?? to jedyne czego sie dopatrzylem w waszej dzialanosci dla sceny. Org to jest org - i robi to co ma robic czyli wiaze wokol siebie ludzi, jest porzadny board fora dla klanow strony dla klanow kolumny wywiady teksty o q3 i hardware do q3. O rocket arenie i mappingu nie wspomne bo wy o tym kompletnie nic nie wiecie... i teraz pare slow do ciebie pryweatnie bo smierdzisz. Jezeli chcesz o czyms pisac to proponuje najpierw sie czegos w tej materii dowiedziec bo tak pierdolic bez ladu ze lecho jest super a scr to juz w ogole newswriter jakiego swiat nie widział... takie gadki to idz kumplom przy grze w szachy opowiqdaj a nie tutaj bo sie po prostu osmieszasz:/ jezeli przetrawisz to w odpowiedni sposob i porownasz ogrom informacji o q3 na orgu do info na esports ktore jest zadne i zdawkowe zdania (spisywane z orga w wiekszosci) to po prostu powiedz sobie : @#$% tam jeste tego wiecej, nie bede sie klocil ide spac zaczynam grac w totolotka bo tam jest anonimowo. EOT

slawek | 2003-12-11 11:47:02 +0100

Jak miło - ktoś mnie jeszcze pamięta. Dzięki za dobre słowa. "... ktory imo umie tutaj ladnie i tresciwie pisac jest jedynie slawek" - masz szczęście zik, że się znamy... inaczej wiesz co? :D
Rzeczywiście nie robię za wszystkich na ORGu. Ostatnio za nikogo nic, nawet za siebie - dzięki kolegom za wyrozumiałość i za to, ze mnie wciąż trzymają w składzie. Choć kiedyś... parę pomysłów wypaliło.

Z harcerskim pozdrowieniem:
w dupe hej!

i'll be back...

SAI4H | 2003-12-11 14:10:00 +0100

"saiek, Ty tez ladnie piszesz"
no, masz szczescie ;D

zik: czy ja sie musze bronic przed prawda? to jest Twoje zdanie a nie calej sceny. ;p

kreeg | 2003-12-11 22:55:16 +0100

Abs, zerknij tam:
www.q3arena.gry.wp.pl/?id=6

Jakbyś nie wiedział, to sxl pisał przez DWA lata na ORGu ... to tak dla Twojej wiadomości.

Jeśli twierdzisz, że newsy na eSp są z Orga spisywane, to podaj mi przykłady: linki na eSp i na Orgu.

Z resztą, co ja się będę z Tobą kłócił ... O_o

Gravatar

qwe | 2003-12-12 16:31:49 +0100

://///
abs czasami wydaje mi sie ze reprezentujesz soba zenujacy poziom :/
taki teksty mozesz pisac do dzieci w twoim wieku
bo mnie szczerze mowiac odechciewa sie czytac tak beznadziejnie sformułowanych zdan w ktorych co drugie słowo to *****
nie obraz sie sznuje Ciebie jak i sxl'a
gl Wam i sławkowi ktory jest jak zawsze skromny :PPPPP
eSport.pl i ORG to dwa naprawde świetne serwisy ktore sie wspaniale uzupełniaja
niewyobrazam sobie ze zajrze tylko na jedna z tych stron w danym dniu
zawsze otwieram 2 przegladarki i wpisuje adresy tych stron

dobra koncze bo gadam jak zawsze bez sensu (wszystko przez ta szkołe teraz nawet czasu na granie niemam :( )

SL4VE | 2003-12-13 13:55:43 +0100

Qwe na końcu zdania stawia się kropkę, a rozpoczyna się z dużej litery ;D:D:D.
To tak apropos źle poskładanych zdań :D.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63