ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



WTF?!

sob, 27 sierpień 2005 15:32:37 | Autor: dAde | Quake 3 Arena

Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że poniższy news nie ma na celu ośmieszenie nikogo, zmieszanie z błotem etc., mam po prostu nadzieję, że ludzie, którzy normalnie nie zaglądają na ORGowe forum o mapach zainteresują się sytuacją jaka tam powstała, co w konsekwencji doprowadzi do jej wyjaśnienia, także odzewu ze strony osoby, która jest za tą sytuację - w pewien sposób - odpowiedzialna.
Przejdźmy więc do rzeczy. Jak można sobie przypomnieć z tego lub tego newsa, pod koniec lutego, tego roku, jeden z ORGowiczów, a mianowicie plej ogłosił konkurs dla mapperów.
W tym miejscu spieszę z kolejnymi wyjaśnieniami, dlaczego ten news jest przeze mnie pisany. Po pierwsze, pomimo tego, że koniec konkursu datowany był na 10 lipca, do tej pory nie ma rozstrzygnięcia i ogłoszenia wyników. Po drugie przewidziane były nagrody pieniężne... (Info oprócz dwóch linków na początku także w tym temacie). No i tutaj pojawia się właśnie problem, problem w postaci braku jakiegokolwiek odzewu ze strony organizatora konkursu, który już w trakcie obrażał się na nadesłane mapy, że nie stoją na poziomie, który po zakończeniu konkursu nie dawał znaku życia, chociaż normalnie uczestniczy sobie w codziennym życiu ORGa, który nie miał nawet odwagi, aby napisać, że ze względu na niezadowalający poziom nadesłanych leveli, konkurs zostaje anulowany. I właśnie w tym leży poblem, że plej zwyczajnie wszystkich olał.
Zasadniczo nie ma co się rozpisywać. Przedstawiłem powyżej szybciutko i krótko fakty (w miarę spokojny i opanowany sposób biorąc pod uwagę to co się dzieje w mojej głowie) i pozostaje mi czekać na komentarze, uwagi i zamieszanie, które może (mam nadzieję) wywołam.
Za uwagę dziękuję i ewentualnie nie przepraszam.

wishoza | 2005-08-27 15:37:25 +0200

lol ... nc ;E

plej :*

szłem | 2005-08-27 15:40:29 +0200

fajny tytuł newsa :)

bizarre | 2005-08-27 15:44:21 +0200

jak sie zwala komenda zeby po kazdym meczu robilo screena samo : P

^M^ | 2005-08-27 15:54:51 +0200

hehz, ciekawson czy sie ktos wreszcie raczy odezwac z organizatorow :?

bryan | 2005-08-27 16:10:02 +0200

1) takie sprawy nalezy zalatwiac prywatnie , a zamieszczac informacje ktore sie uzyskalo
2) cg_autoaction (mozna zrobic automatyczne demo, screena lub demo+screena)

dAde | 2005-08-27 16:16:16 +0200

Jest mi bardzo przykro, że plej nie odpowiada na moje próby skontaktowania się z nim i że ma forum o mapach i założony przez siebie temat gdzieś.
Nie można było sprawy rozwiązać prywatnie, więc jest tak i proszę o nie kasowanie newsa.

gr. | 2005-08-27 16:18:02 +0200

ale czyja ta kasa zrzucila sie scena rozumiem i na te nagrody? hehe ale was zrobil w bambuko scigajcie tego lajdaka

cocaine | 2005-08-27 16:20:23 +0200

źródło: głowa
:DDDDDDDDDDDDDD

plej | 2005-08-27 16:54:33 +0200

Heja,
na wstępie chciałbym przeprosić wszystkich zainteresowanych, głupio wyszło i głupio z tym się czuję :/ Heh.. pewnie nie uwierzycie, ale zapomniałem o całym tym konkursie (tak wiem - brzmi conajmniej śmiesznie...) - zresztą i tak mnie to nie usprawiedliwia - zje.bałem - szczerze przepraszam...

Co do samego konkursu to nie miałem/mam zamiaru go odwoływać (mimo iż faktycznie poziom nadesłanych map jest średni), na dniach postaram się zebrać ekipę, która oceni nadesłane mapy + zbiorę $ od osób które zadeklarowały chęć dołożenia pieniędzy do konkursu...
Jeszcze raz szczerze przepraszam zainteresowanych...
Peace

plej | 2005-08-27 16:54:54 +0200

@dade: "(...) już w trakcie obrażał się na nadesłane mapy, że nie stoją na poziomie" - hyh ?
@gr: ja Ci dam łajdaka :>

cocaine | 2005-08-27 17:02:29 +0200

no ale na huya było o takiej smiechowej sprawie newsa pisac ? przeciez plej to ’ugodowy’ człowiek i idzie sie z nim doskonale porozumiec... jak dla mnie ten news jest conajmniej smieszny :apf
edit; lepiej go skasujcie, i neich news o xlidze bedzie najwyzej :)

plej | 2005-08-27 17:06:32 +0200

ee loozik nbr, na miejscu dade’a też bym tak zrobił... no offence

eXe|Korol | 2005-08-27 17:34:19 +0200

plej, ale dales dupy

Gravatar

T4m8urYn0 | 2005-08-27 17:39:29 +0200

link w źrodle jest martwy :[

plej | 2005-08-27 17:42:38 +0200

Korol: only human :(

gr. | 2005-08-27 19:10:35 +0200

łajdak - to slowo w rejonie gdzie mieszkam bynajmniej nie oznacza ublizenia komus gwoli wyjasnienia :O

k3m | 2005-08-27 20:36:15 +0200

plej: Mogles odpowiedziec wtedy na forum gdy pisalem na gg i byloby po krzyku :)

wishoza | 2005-08-28 02:00:25 +0200

krzyk krzyk : D

delate me ! :D

pepz | 2005-08-28 09:24:34 +0200

co jak co, ale masz przeplejdolone ;x

kosob | 2005-08-28 13:38:57 +0200

dade’ku kochany dalej nie zmieniles buttona na swojej stronie ;7

plej | 2005-08-28 14:02:41 +0200

true k3m...

katnygga | 2005-08-28 15:01:30 +0200

no pleju pleju jak tak mozna bylo zapomniec hehe, flache powinienes postawic za to :D

UVM-Maluszek | 2005-08-28 15:15:23 +0200

LOL !!!

dAde | 2005-08-28 15:16:35 +0200

Dzięki plej za wyjaśnienie sprawy, czekam na zakończenie tematu. Jeśli czujesz się urażony, to mogę tylko dodać, że to rozumiem, mimo wszystko czułem się w obowiązku do napisania jakiegoś newsa i ruszenia sprawy.
Peace.

dAde | 2005-08-28 15:22:54 +0200

Ja się nie obrażam, po prostu nie masz się już po co do mnie odzywać =P... Żart oczywiście.

A tak na poważnie, to texturki są fajne i cały czas mi się podobają. Napisz mi Necro co jest nie tak z texturowaniem, to poprawię, przecież to dopiero pierwsza beta ;).

plej | 2005-08-28 15:42:32 +0200

ee nie czuje się w żaden sposób urażony, tak jak napisałem też bym tak zrobił na Twoim miejscu, no offence.

psc | 2005-08-28 16:59:43 +0200

zbyt sie najebalem aby to czytac ale plej moja dziffeczko f1 :PPPP

psc | 2005-08-28 18:41:45 +0200

dobra. przeczytalem i szczerze mowiac to sie plejowi nie dziwie bo odzew ze strony maperow byl prawie zerowy, mialem okazje grac chyba na wszystkich mapach zgloszonych do konkursu.... na calych 2??!?!?!?! to bylo zalosne.
daltego news imo jest nie na miejscu. wszyscy to obsrali :/

Gravatar

T4m8urYn0 | 2005-08-28 20:01:29 +0200

z tego co wiem bylo wiecej map.

dAde | 2005-08-28 21:08:42 +0200

Tak jak napisał już Necro - jest ciasno. Co do ciemności, to bym polemizował, światło jest po prostu pstrokate i nie wyważone.
Takie pytanko przy okazji - dlaczego istnieje możliwość wyskoczenia za mapę?
W każdym razie, jeśli chcesz coś zmieniać na tej mapie, to do poprawki jest wszystko. Począwszy od projektu po item placement. Otexturowania i ogólnie wyglądu nie biorę pod uwagę, na forum pisałeś, że to nie jest nawet do końca beta, więc ciężko mi oceniać, jak to co obserwujemy na ekranie monitora odzwierciedla Twoje prawdziwe zdolności na tej płaszczyźnie.
Jeśli chodzi o zmiany w projekcie, to przede wszystkim zlikwidować ciasnotę i ogólnie zwiększyć możliwość i płynność poruszania się po mapie.
Co do itemplacementu, to nie ma tutaj żadnej filozofii - wyrzucasz wszystko co się tam teraz znajduje i wstawiasz jeszcze raz.
A na koniec - witam i pozdrawiam ;).

sxl. | 2005-08-28 21:17:13 +0200

IMHO ten news to sprawa serwisowa, a nie news na strone glowna serwisu...

igor nie pisal newsow, ze zoom ma mu oddac sluchawki :P

fhantom | 2005-08-29 10:12:18 +0200

to nie jest żadna sprawa serwisowa tylko sprawa pomiędzy org. konkursu a jego uczestnikami
nie zmienia to jednak faktu że można to było załatwić w inny sposób

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63