Zagrywka pod publikę

Najważniejszą informacją dotyczącą nadchodzącej kolejki (zarówno dla uczestników, jak i kibiców) jest to, że zmieni się sposób ustalania terminów meczy - spotkania będą rozgrywane wg. podanego na początku kolejki grafiku. Terminy będą ustalane zwykle na wieczory i późne wieczory). Zmiana taka jest podyktowana koniecznoscią wprowadzenia GTV, a przy 3-4 dniowych kolejkach niemożliwe jest odpowiednio wczesne informowanie publiczności (dodając fakt, że część graczy nie informuje mnie o terminach, lub zostawia to na ostatnia chwilę). **
Terminarz dostępny jest na końcu newsa.**
Ponieważ wszystkim nam zależy na graniu, a nie oglądaniu wpisów "by default" w tabeli wyników - gracze Krys1Ter i Ly5y mają czas do końca dnia 22.04.2008 na rozegranie swojego meczu i dostarczenie wyników. Po tym terminie, niestety, w miejscu wyników pojawią się walkowery ze względu na brak kontaktu z ich strony.
Jednak większość spotkań ma już klarowny wynik, poniżej zamieszczam zestawienie :
**
rutt [2] : [0] bodzo**
9:8 @ztn3tourney1 / 20:16 @pro-q3tourney4
**
ave [2] : [1] brutal**
19:25 @ hub3aeroq3 / 19:8 @ pro-q3dm6 / 29:17 @ pro-q3tourney4
**
todd [2] : [0] thrawn**
21:5 @ pro-nodm9 / 14:11 na pro-q3tourney4
**
shal [2] : [0] dadek**
oddany walkower (brak czasu na grę)
**
kos [0] : [2] aiken**
oddany walkower (brak czasu na trening)
**
sab [2] : [0] fws**
ztn3tourney1 / pro-q3tourney4
**
sting[1] : [1] wEst**
ostatnia mapa bedzie dograna 22.04.08, wtedy też pojawi się dokładna informacja na temat meczu.
**
toxic[0] : [2] aniolek**
5:14 @ pro-nodm9 / 6:12 @ ztn3tourney1
Przy tej okazji, jako osoba odpowiedzialna za turniej, chciałbym poinformować, że dotychczasowe braki w zapleczu medialnym wynikały min. z niestabilnego działania serwerów dostarczonych przez GamesNet (w tej chwili są zawieszone, gdyż cały serwer wyłożył się przez działające na nim serwisy Q3).
Mam szczerą nadzieję, że wszystko zostanie ustawione poprawnie do czasu najbliższych meczy.
24.04.2008
aniolek vs rutt - 22:00 (GTV)
** ave vs wEst/sting - 19:00 (GTV)
*
*
25.04.2008
sab vs Krys1Ter/Ly5y - 21:00
shal vs ognos - 22:00
aiken vs CzarnaMamba - 20:00
uciu vs vidz - 20:00
*Kliknij, aby zajrzeć do drabinki
*
[Paczka z demami z kolejki trzeciej]
** termin może się zmienić
Omega. Żądni rewanżu na Belgach mogą być Francuzi z
Frogs-United. Nie powinno również zabraknąć srebrnych medalistów 26 edycji JOLT, czyli szwedzkiego teamu
Neu. Dodatkowo namieszać może, fenomen 2 dywizji kuh3ligi, team
Die Schlumpfe. Zapowiada się naprawdę ciekawy sezon.
Dywizjon 303. Po ostatnich niepowodzeniach na arenie międzynarodowej, zapewne pałają żadzą rewanżu.

Jak już pewnie domyślacie się po tytule drogie dzieci, dzisiaj porozmawiamy sobie o Biblii Quake 3! To dzieło stworzone zostało pod wpływem natchnienia, którego doznałem w czasie praktyk medytacyjnych w świątyni Ciang-Ciung na południu Chin. Tamtejsi mnisi zdawali się kultywować obrzędy indiańskich plemion, gdyż każdego wieczoru tuż po modlitwach zasiadali do wspólnego palenia czegoś, co nazywali fajką pokoju. Właśnie w czasie jednego z takich spotkań, brak tlenu w moim mózgu, sprawił, że jakaś siła przymusiła mnie do stworzenia Biblii Quake 3. Siedem dni i siedem nocy ciężkich męczarni, pot, ból, płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request time. Nie poddałem się!


wh3nom. Zawodnik teamu [TA], od jakiegoś czasu pokazuje, że nie ma na niego mocnych w Czechach. Szkoda, że nie mogliśmy oglądać poczynań jego klubowego kolegi oraz zwycięzcy Genius#1,




0 POLSKA.B vs SZWECJA 2* *




