Quake 4 Weekend Cup #3
Jak można zauważyć, ostatnimi czasy strona www.tourney.cc
przeżywa prawdziwy rozkwit. Co i rusz powstają nowe turnieje dla graczy
od graczy, co z własnego doświadczenia wiem, że nie jest takie trudne.
Tym razem już niedługo, startuje trzecia już z serii edycja turnieju z
dźwięczną nazwą łikendowy kap ;-).
Jak widać scena q4 jeszcze jakoś żyje i nie zamierza do końca umrzeć,
czego dowodem właśnie są takie szybkie turnieje. Co prawda frekwencja w
drugim sezonie nie była taka super jak w pierwszym ale trzeba być
wielkiej wiary.
• Info na temat turnieju i systemu rozgrywek
Rules:
* Data: Sobota, 21.12.2008
* godzina rozpoczęcia: 16:00 CET (Faza Check-in o 15:45 CET)
* Timelimit 15
* System rozgrywek: do 2 wygranych
- Drabinka przegranych i wygranych
- 3cia mapa wybierana poprzez eliminacje.
Mappool:
Monsoon [files.filefront.com]
Placebo Effect [truecarnage.com]
Torment [truecarnage.com]
Phrantic (mp/q4cmp3 - included in the 1.4.2 Patch)
Oczywiście żeby zagrać w turnieju trzeba mieć konto na www.tourney.cc.
Wersja Quake4 1.4.2, Q4max 0.82 [q4max.com] oraz IRC client [nnscript.esnation.com].

Kévin 'strenx' Baeza - największa niespodzianka ostatniego turnieju vq3 DreamHack, który nie tylko pokonał swojego kolegę z zespołu
Sebastiana 'Spart1e' Siira w 3-mapowym starciu lecz
Maciejem "av3kiem" Krzykowskim, czym do siebie wielka uwage. Lecz kim jest ten młody, 17-letni gracz
G9, przeznaczonej dla graczy. Poza wcześniejszymi możliwościami zmiany wagi lub podświetlenia tego gryzonia, teraz dochodzi ID Grip, czyli nakładka na myszkę, którą może być dowolne zdjęcie, wybrane bądź to z propozycji Logitecha, badź wykonane samodzielnie i przesłane do wydruku. Według producenta nakładka wykonana jest z materiału, który będzie odporny na wytarcie, a ona sama znacznie poprawia uchwyt i zwiększa komfort grania. Cena tego dodatku to niespełna 20 USD. 
Jakiś czas temu
cYmoZz wyszedł z prośbą do graczy o wytypowanie kilku map, które nadawałyby się do rozgrywania oficjalnych meczów. W jego zamyśle było stworzenie turnieju z całkowicie nowym zestawem map. Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź turnieju Quake 3 Revoluzzers Cup #1. Całość odbędzie się w najbliższą Niedzielę (7.12.2008r) o godzinie 15:00 naszego czasu. Turniej przeznaczony jest przede wszystkim dla europejskich graczy. Jednak każdy może wziąć w nim udział, ale musi się liczyć z grą tylko i wyłącznie na europejskich serwerach.
Już od niedzieli 7 grudnia rusza europejska liga TDMa organizowana przez czeski klan
r3spect. Zapisy zostały zakończone, listę klanów oraz drabinkę double elimination znajdziecie poniżej. Oczywiście nie mogło zabraknąć polskich drużyn z Team Poland i w dupe hej na czele oraz klanami foo i t13. W pierwszej rundzie Winners Bracket, która potrwa przez najbliższy tydzień nie będziemy mogli jeszcze oglądać meczów w wykonaniu najmocniejszych zespołów, gdyż w większości otrzymały one wolny los.
Magic
iNDsD
Satan's Proexies
miel
skillz united
Quake Cyber Generation



