Czechy vs Szwecja o finał z Polską
nie, 25 maj 2008 00:50:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się finał Loosers Bracket tegorocznego Q3 Nations Cup TDM 4/4, organizowanego przez
Legie. W grze pozostały już tylko 3 nacje: Czesi, Szwedzi oraz Polacy. Nasze Orzełki czekają sobie od dłuższego czasu w fotelu jednego z finalistów i spokojnie oglądają poczynania ich przeciwników na GTV.
Proponuję przygotować sobie dużo GTV-umilaczy, tj. czipsy bądź też gazowane napoje wyskokowe, ponieważ mecz będzie rozegrany w systemie best of 5 (do 3 wygranych map), co może zwiastować nawet 2,5-godzinny pojedynek. Tak było choćby ostatnio w meczu Szwecji z Wielką Brytanią o udział w finale LB.
Czechy vs
Szwecja
Godzina 21:00
**GTV Krytie: 147.32.30.24:27970
Scorebot: #quakers.ws**
Kto wygra? Ja obstawiam Szwecję po 5-mapowym pojedynku. A Wy?
(Mecz przełożony sprzed tygodnia)
W minioną niedzielę została rozegrana pierwsza kolejka w niemieckiej lidze kuh3 na modzie ra3. Do turnieju zapisało się 14 klanów z różnych europejskich krajów. Mamy też swoich reprezentantów, mowa tu o klanach 


Rozgrywki kwalifikacyjne do turnieju Q3 w
USA wkroczyły w fazę półfinałową. Skład graczy pozostałych w drabince wygląda następująco: 
av3k
Brescia
Cooller
Cypher
Hell
If-22
K1llsen
Razerj (aka Jibo)
Shiva
Sombra




Nasz rodak
Shane’a "rapha" Hendrixsona. Ci, którzy śledzą nowinki ze świata wiedzą, że razem z 
W serwisie 



