Szwecja spadła z wozu?
nie, 30 marzec 2008 23:22:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
A baba się śmieje!!! Możnaby powiedzieć "DOBRZE IM TAK", bo oprócz meczu z Francją, zignorowali każdego innego przeciwnika. Wreszcie zachowanie niskich lotów zostało pokarane przez naszych południowych sąsiadów. Dla tych, którzy nie wiedzą o czym piszę: SZWECJA PRZEGRAŁA Z CZECHAMI [TA] W NATIONS CUP! Konkretne zbliżenie na przebieg meczu (razem ze wszystkimi innymi, które zostaną rozegrane w bieżącej kolejce) otrzymacie w odpowiedniej pigułce tak samo jak poprzednie: [1] [2]. Teraz jedynie odwołuję wszystkich do sprawozdania na stronie domowej Nations Cup, tutaj: [click]. Oczywiście w raporcie znajdziecie screeny i demka - polecam povy
Krysy (chociaż grał trochę gwiazdorsko, zrobił swoje). Natomiast dziwi spadek formy
fox'a, który łapał głębokie minusy na dm14, a w jego grze próżno było doszukiwać się błyskotliwości... Zobaczcie sami, a może lepiej nie?

Za sprawą panów z serwisu 
KOS'a? Nie czekajcie! Wysyłajcie swoje akcje już teraz na adres:
High Five oraz
High Five (zik i v3rb)
ajs klajmbers (ATi i avenger)
farCe (inz4h, rutt)
Legie, także odzew ze strony komentatorów jest narazie niewielki. Myślę jednak, biorąc pod uwagę inne tematy traktujące o tej komendzie, że to się zmieni. W powijakach jest również inna inicjatywa mająca na celu ograniczenie tej komendy. Jest to sposób nieskomplikowany i demokratyczny zarazem. Chodzi o wprowadzenie vota na xerpa. W skrócie chodzi o proste polecenie "callvote xerp disable", a potem standardowo "vote yes" lub "vote no".



