Armia Krajowa dołącza do Voodoo Gaming!
nie, 30 kwiecień 2006 20:11:01 | Autor: voodoo|norad | Quake 4
Dla większości z Was informacja, którą właśnie przekazuje może być dużym zaskoczeniem. Nic w tym dziwnego, tak wielkich rotacji na scenie nie widzimy za często. Z dumą mogę oświadczyć, że od dzisiejszego dnia jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich zespołów grających w serię Quake'a -
Armia Krajowa po 6-u latach wspólnego grania zmienia barwy na
Voodoo Gaming. Jest to niemałe zaskoczenie, aK to obecnie 3 zespół Q4 oraz 1 w Q2, jak możemy jednak wyczytać na ich oficialnej stronie - www.ak.owned.pl po tym jak obronili tytuł mistrza kraju (2gi raz z rzędu!) postanowili na stałe pożegnać się z tą platformą.
Przytoczę jeszcze cytat hamstera, lidera nowej dywizji multiklanu
Voodoo:
Dlaczego akurat
Voodoo? Oferta tego multiklanu jest najbardziej wiarygodna i ciekawa, udało nam się za ich pośrednictwem pozyskać sponsora, firmę CREATIVE (www.creative.pl). Jest to największy krok jaki do tej pory zrobiliśmy w kierunku "pro gamingu", wielki krok do przodu. Wierzymy, ze dzieki sponsorowi i pełnej autonomii, uda nam się osiagnąć wiele sukcesów na nowej platformie.
Aktualny line-up Voodoo.Q4
Jarek 'hamster' Kazanowski (org)
Maciej 'mhr' Czerwiński (org)
Krzysztof 'KtosKcies' Bogusz
Marek 'onimusha' Reda
Rafał 'urbasek' Urbanek
Przemysław 'doddy' Kadej
Krzysztof 'goat' Koziarski
Karol 'Stasiek' Staszowski
Krzysztof 'kazmi' Skoraczewski
Michał 'Cs3' Ryński
Bartłomiej 'Nexilis' Łukasik
Szczepan 'eQuador' Materniak
Bogdan 'bodzo' Mazur
Jędrzej 'kertal' Pytkowski
Jak widać, ze starej ekipy voodoo został jedynie bodzo, kertal oraz mhr z funkcją organizatora. Nowemu składowi życzymy powodzenia pod nową banderą!
Jak możemy przeczytać w dziale
Wczoraj odbyły się kolejne mecze kwalifikacyjne do trzynastej edycji ClanBase EuroCup, wśród nich dwa z udziałem Polaków:
Astronaute, oraz w bratobójczym pojedynku walczyli 



ESA Lehnitz.Speedlink. Admini CB szanse obu drużyn obstawiali na 40%-60% na korzyść naszych zachodnich sąsiadów. Wynik był z goła odmienny od typowań 3:0 dla Simplusów, a co za tym idzie ponowny występ w elicie.


Sombra.
Ostatnio informowałem
Last Resort wycofała się z udziału, a w jej miejsce wskoczyło nasze ex-/// czyli team
.ctf pod przewodnictwem Thrawn'a i spółki. Nasz 3 już team, trafił do Second League, group B i można śmiało powiedzieć, że będą potrzebowali dużo szczęścia, poziom większości przeciwników jest im dobrze znany, bo m.in. z
DX! nasze klany grywały dosyć często.
vS
cata
QL
W
The Killer Rabbits. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 2:1 (stracona 1 mapa w lidze!). A oto jego szczegóły:




