ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Armia Krajowa dołącza do Voodoo Gaming!

nie, 30 kwiecień 2006 20:11:01 | Autor: voodoo|norad | Quake 4

Dla większości z Was informacja, którą właśnie przekazuje może być dużym zaskoczeniem. Nic w tym dziwnego, tak wielkich rotacji na scenie nie widzimy za często. Z dumą mogę oświadczyć, że od dzisiejszego dnia jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich zespołów grających w serię Quake'a - Armia Krajowa po 6-u latach wspólnego grania zmienia barwy na Voodoo Gaming. Jest to niemałe zaskoczenie, aK to obecnie 3 zespół Q4 oraz 1 w Q2, jak możemy jednak wyczytać na ich oficialnej stronie - www.ak.owned.pl po tym jak obronili tytuł mistrza kraju (2gi raz z rzędu!) postanowili na stałe pożegnać się z tą platformą.
Przytoczę jeszcze cytat hamstera, lidera nowej dywizji multiklanu Voodoo:

Dlaczego akurat Voodoo? Oferta tego multiklanu jest najbardziej wiarygodna i ciekawa, udało nam się za ich pośrednictwem pozyskać sponsora, firmę CREATIVE (www.creative.pl). Jest to największy krok jaki do tej pory zrobiliśmy w kierunku "pro gamingu", wielki krok do przodu. Wierzymy, ze dzieki sponsorowi i pełnej autonomii, uda nam się osiagnąć wiele sukcesów na nowej platformie.

Aktualny line-up Voodoo.Q4

Jarek 'hamster' Kazanowski (org)

Maciej 'mhr' Czerwiński (org)

Krzysztof 'KtosKcies' Bogusz

Marek 'onimusha' Reda

Rafał 'urbasek' Urbanek

Przemysław 'doddy' Kadej

Krzysztof 'goat' Koziarski

Karol 'Stasiek' Staszowski

Krzysztof 'kazmi' Skoraczewski

Michał 'Cs3' Ryński

Bartłomiej 'Nexilis' Łukasik

Szczepan 'eQuador' Materniak

Bogdan 'bodzo' Mazur

Jędrzej 'kertal' Pytkowski

Jak widać, ze starej ekipy voodoo został jedynie bodzo, kertal oraz mhr z funkcją organizatora. Nowemu składowi życzymy powodzenia pod nową banderą!

THRAWN | 2006-04-30 20:33:21 +0200

rotfl

m1ru | 2006-04-30 20:54:41 +0200

zmieniam sie ... GL :ASFDs

Gravatar

VooDoo-atix | 2006-04-30 21:00:26 +0200

powodzenia w nowych barwach:)
hehe nawet miru napisal gl szok:D
jeszcze trawa musi!!!!!:D

gorat | 2006-04-30 21:45:46 +0200

Zgroza. Milczenie owiec?
DESP, może byś wpadł na boarda i się zareklamował w dziale mapy? Może ktoś wreszcie zauważy?
Ściągam, może jutro coś napiszę.

Edit: może jeszcze PW do Requiema? Dobrze recenzuje i może "rozreklamować".

O]]]satan | 2006-04-30 22:00:56 +0200

kertal ma zajebiste nazwisko afsad

shiv | 2006-04-30 22:06:15 +0200

masz mala literowke ;b Z dumną , aha i jesio nie male =o

dinhkertal | 2006-05-01 00:30:37 +0200

@#$% raczej :D nie ma to jak mały fiutek w nazwisku aasdasdasdqwasasassdasdasas

GaD | 2006-05-01 00:51:29 +0200

kto pyta nie bladzi ;D

THRAWN | 2006-05-01 09:18:47 +0200

;asdasdasdadasad

sYnth|Bubu | 2006-05-01 11:07:36 +0200

hf :))

k3m | 2006-05-01 23:08:40 +0200

Rok pertraktacji - ładnie. Zazwyczaj takie sprawy omawiane są w kilka dni, max. tygodni. No proszę, proszę, niech tylko coś poważnego z tego wyjdzie.
Powodzenia

dinhkertal | 2006-05-02 13:32:30 +0200

pytornold H00Jwrenceger

alien. | 2010-01-06 01:19:27 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:27 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:27 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:28 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:28 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:29 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:29 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:30 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:30 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:31 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:32 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:32 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:33 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:34 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:34 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:35 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:35 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:36 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:36 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:40 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:19:40 +0100

:))))))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:17 +0100

:))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:40 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:40 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:45 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:45 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:46 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:46 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:46 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:47 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:47 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:48 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:48 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:48 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:49 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:49 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:50 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:50 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:51 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:51 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:56 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:56 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:57 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:57 +0100

:)))))))))

alien. | 2010-01-06 01:20:57 +0100

:)))))))))

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63