ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



forZe vs Iron Fist - wyniki

nie, 13 kwiecień 2003 22:05:19 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Przed kilkunastoma minutami zakończył się mecz pomiędzy w/w teamami forZe i Iron Fist. Wynik dla niektórych może być zaskakujący - Iron Fist zwycięża 3:0! Udało mi się posiedzieć trochę na GTV i to, co wyczyniali gracze Iron Fist przechodziło ludzkie pojęcie. Nie sposób nie wspomnieć o pierwszej granej mapie, czyli q3dm14tmp gdzie Iron Fist dosłownie zmiażdżyło forZe wygrywając różnicą ok. 100 fragów! Poniżej wyniki:

Iron Fist 3:0 forZe:

  • q3dm14tmp - 94:204
  • q3dm7 - 133:192

  • q3dm14tmp - 113:163

Na dema będziemy musieli zaczekać, bo niestety ping nie pozwolił mi na nagranie walk. GG!

edit: demo z dm7 dzięki move już u nas: tutaj.

Nowa strona World Cyber Games

nie, 13 kwiecień 2003 21:14:37 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Od dziś możemy oglądać nową stronkę World Cyber Games (WCG). Dodatkowo liczba państw biorących udział w WCG wzrosła do 55. Dołączyły takie kraje jak:

  • Iran
  • Puerto Rico

  • Kostaryka

  • Estonia

  • Łotwa

Z powodu kłopotów z kwalifikacjami w ubiegłym roku z listy została usunięta Brazylia. Co prawda na WCG nie będzie Q3, ale ten news możecie potraktować jako ciekawostkę.. :/

forZe vs Iron Fist

nie, 13 kwiecień 2003 20:58:42 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Jakoś bokiem przeszło nam spotkanie EuroCup7 pomiędzy forZe i Iron Fist, które właśnie trwa! Tak więc wchodźcie na GTV i słuchajcie shoutcastu TsN. Adresy i składy obu drużyn poniżej:

Iron Fist: Anarchy, farside, Vorv, Mist
forZe: Mikes, ap0c, LorD, ShadZy

NationsCup'y medialnie

nie, 13 kwiecień 2003 20:33:31 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Po rozeznaniu sytuacji oznajmiam wszystkim fanom modu Urban Terror , ze bedzie przeprowadzona transmisja meczu Polska - Portugalia w Nations Cup. Mam nadzieje, ze nie wystapia zadne problemy z PB , ktorego jeszcze w polaczeniu z UrT nie widzialem. Oczywiscie mecz Polska - Dania w tradycyjna wersje q3 rowniez bedzie dostepny na GTV . Wiecej szczegolow na GTV Pilocie.

Q3 i Q3:urt Nations Cup

nie, 13 kwiecień 2003 19:50:46 | Autor: ognos | Quake 3 Arena

Q3

Dania zwlekała z potwierdzeniem meczu w ramach NationsCup'a z Polska do ostatniej chwili. stad tak pozny news. Dokladnie przed chwila reprezentacja Dania potwierdzila mecz z reprezentacja Polski - 17 Kwietnia, godzina 20:00.

Q3:urt

Info o tym mecz mialem juz wczesniej, lecz czekalem na info o meczu Polska vs Dania Q3.

Natomiast reprezentacja Polski w Urban Terror zagra z Portugalia. ten mecz jest umoviony na : 14 Kwietnia, godzina 20:00.

Z tego miejsca chcialbym zyczyc z calego serca wygraniu obu meczow reprezentacji i dalszych sukcesow w NationsCup. Jesce przypomne adres kanalu oby reprezentacji: #team-poland.q3

Reaction Q3 3.0

nie, 13 kwiecień 2003 09:14:24 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Doczekaliśmy się wersji 3.0 modu Reaction Q3. Jest to mod z serii "total conversion" bazujący na akcji i realiźmie, czasami bardziej w kierunku tego pierwszego. Nowa wersja to 10 nowych mapek: BLOCKWAR, CHILL, CITY, KUMANRU, PITFALL, SUBWAY, TEAMJUNGLE, THECLUB, URBAN2 i WATERFRONT oraz zmiany w starszych mapkach, takich jak: BULLMARKET i ALPINEVALLEY. Oczywiście zmian jest cała masa. Po pełną listę zmian zapraszam tutaj. Mod ściągamy z poniższych linków:

Więcej o modzie na stronie producenta.

Więcej info o turnieju we WSI Łodzi

sob, 12 kwiecień 2003 13:11:18 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Najświeższe info z pierwszej ręki, czyli od noxisów: ru5ha i Qmit3:

  1. Turniej rozegrany zostanie pod systemem operacyjnym produkcji amerykańskiej Windows XP. Strzeżcie się! ;)

  2. Od przesłania .cfg i wiadomości o myszach/sterach może zależeć powodzenie turnieju. Serio. Organizatorzy bardzo proszą o ich przysłanie tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

  3. Organizatorzy mogą przenocować około 10 osób w noc przed turniejem. Decyduje kolejność zgłoeszeń na gg 4323452 i mail [email protected]

  4. Mecze na jednej mapie w 4 grupach po 6 drużyn (każdy ma gwarantowane 5 pojedynków, fajnie?). Wychodzą dwie najlepsze, co daje osiem teamów rozgrywających pojedynki do dwóch wygranych map w systemie Double Elimination. Osiem klanów rozlosowanych zostanie w pierwszej kolejności, potem dolosowane zostaną pozostałe, które będą mogły udowodnić pomyłkę organizatorów w bezpośredniej walce z "faworyzowanymi" teamami. Te klany to: 666, dx, arcy.vq3, arcy.cpma, r9v, h00ls, urinal1 i da.

  5. Chętni mogą przywieźć/przynieść własne komputery. Dotyczy to zwłaszcza mieszkańców okolicy. Szczegóły - podane już GG i mail.

  6. GTV będzie! (thx bryan)

  7. O ewentualnych zmianach i nowościach będziemy informować.

  8. Wszelkie uwagi i sugestie do organizatorów :P

Poznań 2003 - pierwsze starcie

sob, 12 kwiecień 2003 13:10:45 | Autor: lenar | Quake 3 Arena

Witam wszystkich quakerów . Pierwsze wieści z frontu turnieju Poznań 2003 cpma . Na turniej zgłosiło sie niestety tylko 18 zawodników :

-Goth1c

-araneus

-asd

-b31m0

-YasQ

-zielina

-edix

-seth

-dexon

-tysik

-Bs0d

-camel

-Sobel

-uop

-fragman

-misio

-Sergi

Wśród graczy 4 osoby zostały rozpisane z pominięciem FFA . Są to : Sergi , Sobel , lenar , Fragman . Z pozostałych graczy po FFA odpadli : asd i YasQ . Wszyscy pozostali są dalej w grze . Drabinka na 16 osób jest już ustawiona i zawodnicy rozpisani . Za około 10 min rozpoczynamy 1vs1 .

NIedługo uruchomimy też radyjko i ja wraz z mazim poprowadzimy shoutcast z najciekawszych meczów . Adresik na radyjko to : 149.156.213.7:8000 . Po rozegraniu pierwszej fazy podamy dalsze informacje .

Jeżeli jesteś ciekawi co robi lenar to powiem tylko tyle że po nocce spędzonej ze mna w Morfie zryło go na maxa.Chodzi i śpiewa oraz gra na trąbce .Poprostu koleś poryty na maxa.

Kolejne info troszke póżniej :) by +mazi+

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63