Upragnione CPMA 1.1
nie, 13 kwiecień 2003 16:53:01 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
CPMA 1.1 już do ściągnięcia. Zmian może nie będę przytaczał - wyjdą w praniu. ;)
Linki poniżej:
W obu wypadkach download z CHTV.com. Więcej informacji na ProMode.org.
edit: Sorki, zapomniałem dopisać o konieczności posiadania MapPacka5. Ściągamy stąd.





kos | 2003-04-13 17:01:38 +0200
spox=PPP
#639487
MsT | 2003-04-13 17:33:12 +0200
cool =P
#639489
cOijN | 2003-04-13 18:10:59 +0200
eee wtf? to jes cos nofego czy to ta wrsja ktora jest juz bodajze 2 miechy...?
erm, a tak wogole to coto za zastoj na orgu i boardzie?;p
#639491
tofu | 2003-04-13 18:19:19 +0200
he he :) cpm11a troche przekombinowali... ale cpm3a jest zajebiscie zrobiona :D ! dotychczas nie przepadlaem za cpm3 w podstawowej wersji bo te czerowne kolory mnie rozwalaly...teraz to jusz calkiem inna sprawa :D grac ile wlezie!!!
#639492
Kangus | 2003-04-13 18:52:26 +0200
eeee zmienili mapki ?? ;( ehhh przeciez w cafe musialem tyle kasy zabulic za sciagniece cpma+pr a teraz znowu musze nowa partie ;( pierd.... TPSA i modem ;(
PS. W practice nie wczytuja mi sie mapki po wrzuceniu tego patha do cpma...co jest grane?? :/
#639494
imbaczek | 2003-04-13 19:43:34 +0200
Zapomniałeś dodać, że mappack 5 jest dostępny i wymagany. Bez niego nie ruszy serwer.
BTW, cpm19 i cpm3a są very kewl :>
#639497
lidek | 2003-04-13 19:58:52 +0200
jak chce uruchomic singla to mnie wywala i pisze w konsoli ze niemam mapy cpm19 :D
w wersji 1.0 dziala
skad sie wziela nagle jakas cpm19 ?:P
#639499
lidek | 2003-04-13 20:01:06 +0200
czyli trza mappaka jeszcze sciagnac
#639500
SAI4H | 2003-04-13 20:21:00 +0200
Sorry na szybkiego pisalem. :p Juz dopisuje. ;P
#639503
mess | 2003-04-13 21:08:03 +0200
wszystkie mapki sa dobre
#639508
insaner | 2003-04-13 21:13:41 +0200
Fak, w tym nowym cpma movemet sux. Czuje sie jakbym gral w osp z wlaczonym pm. Tricki ktore przedtem udawaly mi sie zawsze teraz robie raz na ruski rok bo sie po prostu nie oplaca - za duze prawdopodobienstow zwalenia skoku. Zadko sie udaja trudne tricki. Nie rozumiem co bylo z pmove nie tak.
Cpma 1.0 rox, 1.1 sux.
#639509
imbaczek | 2003-04-13 21:23:28 +0200
insaner: po odrobinie treningu nie ma żadnych problemów - tele->ya na cpm3 wychodzi mi nawet częściej na 1.1, podobnież schody->rl. Po prostu nie umiesz i tyle :P
#639510
tofu | 2003-04-13 22:02:29 +0200
moze sie myle .ale przypuszczam ,ze arQon chce aby gra na cpma by bardziej "trudniejsz" cos jak robienie trikuf na pm pod pacza 1.17...na cpma 1.0 wszystko (jezli sie potrafi ) robi sie jakby od niechcenia :) a pod 1.1 klops. Mi tam generalnie nie sprawia to roznicy ,ale to chyba kfestia przyzwyczajenia.
#639512
SAI4H | 2003-04-13 22:44:28 +0200
Teraz arQon obrzucony bluzgami po zmienieniu fizyki bedzie musial znowu siedziec i poprawiac. ;]
#639515
imbaczek | 2003-04-13 22:51:15 +0200
s4i: znasz arQona, ma przeciętnego gracza w dupie i tylko na dobre mu to wychodzi :D
#639516
roy | 2003-04-13 23:13:27 +0200
etam, przezywacie, cpma1.1 jest naprawde dore, moze nawet lepiej ze wylaczone pmove, mi sie lepiej gra na 1.1, cpm3a jest naprawde wywalona w kosmos!!!!, tylko czy dzisejsze finaly challenges beda na tej wersji czy na starej!??
#639519
Lucas_1 | 2003-04-13 23:34:59 +0200
Hm... wersji 1.1 full jeszcze nie ma... :/
#639522
Yeltzyn | 2003-04-14 09:50:09 +0200
jezeli nie odpowiada wam "nowa" fizyka gry, sprobojcie:
"callvote promode 2" lub "sever_promode 2"
To moze fizyka bedzie jaks inna.
#639533
focus | 2003-04-14 14:46:25 +0200
hmm mnie sie tam 1.1 podoba choc nie powiem pmove czasem by sie przydalo bo jakos jeszcze troche trudno jest mi sie od niego odzwyczaic ale nie oszukujmy sie co do trickow itp. -----> kto potrafi temu brak pmove nie zabardzo przeszkodzi w odstawieniu parunastu zajebistych akcyjek w meczu - a co do arqona to hmm ciekawe - ktos powiedzial ze ma on w tyle slowo przecietnego gracza hmm wnioskuje z tego ze on robi moda dla siebie a nie dla nas ..... hmm czyli to programmer ustanawia zasady gry na jakich beda smigac setki ? tysiace ? miliony ? graczy cpma - i wedlug mnie powienien niejaki arQon tez posluchac troche nas i zostawic to pmove tak jak bylo - opcjonalne.... hmm ciekawe co mu sie w nim nie podobalo ???
#639550
mess | 2003-04-14 15:23:33 +0200
dobrze ze nie ma pmove, btw to wesja 1.1 FULL
#639555
cOijN | 2003-04-14 16:08:06 +0200
ekhm! saiek plis popraw tego niepoprawnego linka do mappaku #5 albo wrzuc na orga!
dla chcacych sciagnac tego "kolosa" [wazy 22megasy]
tu link [klik]
albo jak ktos woli:
www.challenge-tv.com/index.php?mode=filedetail&file=133&dl=133
gl & hf- btw- 1.1 sux :/
#639564
roy | 2003-04-15 12:48:47 +0200
ja tez sie ciesz e nie ma pmove, lepiej sie gra, trzeba sie tylko przyzwyczaic a bedzie odrazu lepiej!!!!, 1.1 jest rox
#639627
Zaloguj się by dodać komentarz.