ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



kos | 2003-04-13 17:01:38 +0200

spox=PPP

MsT | 2003-04-13 17:33:12 +0200

cool =P

cOijN | 2003-04-13 18:10:59 +0200

eee wtf? to jes cos nofego czy to ta wrsja ktora jest juz bodajze 2 miechy...?
erm, a tak wogole to coto za zastoj na orgu i boardzie?;p

tofu | 2003-04-13 18:19:19 +0200

he he :) cpm11a troche przekombinowali... ale cpm3a jest zajebiscie zrobiona :D ! dotychczas nie przepadlaem za cpm3 w podstawowej wersji bo te czerowne kolory mnie rozwalaly...teraz to jusz calkiem inna sprawa :D grac ile wlezie!!!

Kangus | 2003-04-13 18:52:26 +0200

eeee zmienili mapki ?? ;( ehhh przeciez w cafe musialem tyle kasy zabulic za sciagniece cpma+pr a teraz znowu musze nowa partie ;( pierd.... TPSA i modem ;(

PS. W practice nie wczytuja mi sie mapki po wrzuceniu tego patha do cpma...co jest grane?? :/

Gravatar

imbaczek | 2003-04-13 19:43:34 +0200

Zapomniałeś dodać, że mappack 5 jest dostępny i wymagany. Bez niego nie ruszy serwer.

BTW, cpm19 i cpm3a są very kewl :>

lidek | 2003-04-13 19:58:52 +0200

jak chce uruchomic singla to mnie wywala i pisze w konsoli ze niemam mapy cpm19 :D
w wersji 1.0 dziala
skad sie wziela nagle jakas cpm19 ?:P

lidek | 2003-04-13 20:01:06 +0200

czyli trza mappaka jeszcze sciagnac

SAI4H | 2003-04-13 20:21:00 +0200

Sorry na szybkiego pisalem. :p Juz dopisuje. ;P

mess | 2003-04-13 21:08:03 +0200

wszystkie mapki sa dobre

Gravatar

insaner | 2003-04-13 21:13:41 +0200

Fak, w tym nowym cpma movemet sux. Czuje sie jakbym gral w osp z wlaczonym pm. Tricki ktore przedtem udawaly mi sie zawsze teraz robie raz na ruski rok bo sie po prostu nie oplaca - za duze prawdopodobienstow zwalenia skoku. Zadko sie udaja trudne tricki. Nie rozumiem co bylo z pmove nie tak.
Cpma 1.0 rox, 1.1 sux.

Gravatar

imbaczek | 2003-04-13 21:23:28 +0200

insaner: po odrobinie treningu nie ma żadnych problemów - tele->ya na cpm3 wychodzi mi nawet częściej na 1.1, podobnież schody->rl. Po prostu nie umiesz i tyle :P

tofu | 2003-04-13 22:02:29 +0200

moze sie myle .ale przypuszczam ,ze arQon chce aby gra na cpma by bardziej "trudniejsz" cos jak robienie trikuf na pm pod pacza 1.17...na cpma 1.0 wszystko (jezli sie potrafi ) robi sie jakby od niechcenia :) a pod 1.1 klops. Mi tam generalnie nie sprawia to roznicy ,ale to chyba kfestia przyzwyczajenia.

SAI4H | 2003-04-13 22:44:28 +0200

Teraz arQon obrzucony bluzgami po zmienieniu fizyki bedzie musial znowu siedziec i poprawiac. ;]

Gravatar

imbaczek | 2003-04-13 22:51:15 +0200

s4i: znasz arQona, ma przeciętnego gracza w dupie i tylko na dobre mu to wychodzi :D

Gravatar

roy | 2003-04-13 23:13:27 +0200

etam, przezywacie, cpma1.1 jest naprawde dore, moze nawet lepiej ze wylaczone pmove, mi sie lepiej gra na 1.1, cpm3a jest naprawde wywalona w kosmos!!!!, tylko czy dzisejsze finaly challenges beda na tej wersji czy na starej!??

Lucas_1 | 2003-04-13 23:34:59 +0200

Hm... wersji 1.1 full jeszcze nie ma... :/

Yeltzyn | 2003-04-14 09:50:09 +0200

jezeli nie odpowiada wam "nowa" fizyka gry, sprobojcie:
"callvote promode 2" lub "sever_promode 2"
To moze fizyka bedzie jaks inna.

Gravatar

focus | 2003-04-14 14:46:25 +0200

hmm mnie sie tam 1.1 podoba choc nie powiem pmove czasem by sie przydalo bo jakos jeszcze troche trudno jest mi sie od niego odzwyczaic ale nie oszukujmy sie co do trickow itp. -----> kto potrafi temu brak pmove nie zabardzo przeszkodzi w odstawieniu parunastu zajebistych akcyjek w meczu - a co do arqona to hmm ciekawe - ktos powiedzial ze ma on w tyle slowo przecietnego gracza hmm wnioskuje z tego ze on robi moda dla siebie a nie dla nas ..... hmm czyli to programmer ustanawia zasady gry na jakich beda smigac setki ? tysiace ? miliony ? graczy cpma - i wedlug mnie powienien niejaki arQon tez posluchac troche nas i zostawic to pmove tak jak bylo - opcjonalne.... hmm ciekawe co mu sie w nim nie podobalo ???

mess | 2003-04-14 15:23:33 +0200

dobrze ze nie ma pmove, btw to wesja 1.1 FULL

cOijN | 2003-04-14 16:08:06 +0200

ekhm! saiek plis popraw tego niepoprawnego linka do mappaku #5 albo wrzuc na orga!
dla chcacych sciagnac tego "kolosa" [wazy 22megasy]
tu link [klik]
albo jak ktos woli:
www.challenge-tv.com/index.php?mode=filedetail&file=133&dl=133

gl & hf- btw- 1.1 sux :/

Gravatar

roy | 2003-04-15 12:48:47 +0200

ja tez sie ciesz e nie ma pmove, lepiej sie gra, trzeba sie tylko przyzwyczaic a bedzie odrazu lepiej!!!!, 1.1 jest rox

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63