ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Więcej info o turnieju we WSI Łodzi

sob, 12 kwiecień 2003 13:11:18 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Najświeższe info z pierwszej ręki, czyli od noxisów: ru5ha i Qmit3:

  1. Turniej rozegrany zostanie pod systemem operacyjnym produkcji amerykańskiej Windows XP. Strzeżcie się! ;)

  2. Od przesłania .cfg i wiadomości o myszach/sterach może zależeć powodzenie turnieju. Serio. Organizatorzy bardzo proszą o ich przysłanie tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

  3. Organizatorzy mogą przenocować około 10 osób w noc przed turniejem. Decyduje kolejność zgłoeszeń na gg 4323452 i mail [email protected]

  4. Mecze na jednej mapie w 4 grupach po 6 drużyn (każdy ma gwarantowane 5 pojedynków, fajnie?). Wychodzą dwie najlepsze, co daje osiem teamów rozgrywających pojedynki do dwóch wygranych map w systemie Double Elimination. Osiem klanów rozlosowanych zostanie w pierwszej kolejności, potem dolosowane zostaną pozostałe, które będą mogły udowodnić pomyłkę organizatorów w bezpośredniej walce z "faworyzowanymi" teamami. Te klany to: 666, dx, arcy.vq3, arcy.cpma, r9v, h00ls, urinal1 i da.

  5. Chętni mogą przywieźć/przynieść własne komputery. Dotyczy to zwłaszcza mieszkańców okolicy. Szczegóły - podane już GG i mail.

  6. GTV będzie! (thx bryan)

  7. O ewentualnych zmianach i nowościach będziemy informować.

  8. Wszelkie uwagi i sugestie do organizatorów :P

bfr_aka_pablonzo | 2003-04-12 14:22:35 +0200

cos wam sie data pojebala dzisiaj jest 12 kwietnia a nie 13 :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-04-12 14:23:50 +0200

to mi sie pojebalo =D

Gravatar

mat1x | 2003-04-12 14:33:38 +0200

win xp eee? ja bym zrobil rozeznanie wsrod graczy kto na jakim systemie gra poniewaz czulosc myszy w xp jest inna niz w 98, a szkoda na turnieju sie przestawiac...

mayhem | 2003-04-12 14:34:03 +0200

Nie da rady grac na win98? Bez przesady, troche pozno o tym piszecie, a roznice sa chyba oczywiste. :(

bryan | 2003-04-12 14:38:59 +0200

gracze korzystajacy z mouseware nie zaowaza roznicy , a moge popracowac zeby herr rush dodal do rega klucz odpowiedzialny za zachowanie myszy z 9x ;P
Ale na dluzsza mete roznica jest malo zaowazalna - 15 minut gry i sie kazdy rzywyczai

Gravatar

mat1x | 2003-04-12 14:43:15 +0200

jak malo?
przeciez sam testowalem u siebie w domu na wlasnej myszce na tych samych sterach i roznica byla przeogromna

mayhem | 2003-04-12 14:46:44 +0200

bryan to chyba pod warnukiem ze grasz bez jakiejkolwiek akceleracji, sam mam na 2 partycjach 98 i xp i do gry uzywam wylacznie 98. Bawilem sie rowniez z regiem (infojama, o to chodzi?) i mouseware, niestety niewiele to dalo. :P

SL4VE | 2003-04-12 14:58:48 +0200

ta, wlasnie o to chodzi, ze xp ma inna akceleracje mychy. TEORETYCZNIE mouseware powinien to zniwelowac... nie wiem nie testowalem :o.

sYnth|Bubu | 2003-04-12 15:08:49 +0200

slawek wymienil tylu faworytow to chyba nie ma nie faworyta :P

BobeK | 2003-04-12 15:16:21 +0200

W domu i w kafe mam te same mouseware'y, w domu xp, w kafe 98, i jednak roznica jest przeogromna, jak ktos to chyba powiedzial. :)
15 minut starczy coniektorym tylko. ;)

Gravatar

PLANET | 2003-04-12 15:32:42 +0200

a ja przywioze swoje lacze :)

ognos | 2003-04-12 15:47:00 +0200

ale chyba mozna wrzucic jakis pilczek do winxp zeby nie bylo akceleracji, a pozniej go wywalic :)

BobeK | 2003-04-12 15:56:18 +0200

Who can tell me.... hooooow? :-]

Gravatar

kino | 2003-04-12 16:13:56 +0200

przeciez akceleracje ustawia sie w rejestrze tak samo jak sensa wiec to raczej nie jest problem

mayhem | 2003-04-12 16:16:28 +0200

Raczej nie mozna. :)

Gravatar

mat1x | 2003-04-12 16:37:20 +0200

kino nie filozuj
organizatorzy powinni zebrac info ile osob chce grac na xp a ile na 98 i odpowiednia ilosc kompow przygotowac pod xp i 98

Gravatar

rutt | 2003-04-12 17:08:50 +0200

ja 98 chce!:P

ash | 2003-04-12 17:39:41 +0200

ja mam osobny cfg do 98 i osobny do xp.
aktualnie gram na xp wiec wolalbym xp, ale dla mnie to zaden problem sie przestawic, 5 min i gotowe;]

bryan | 2003-04-12 17:43:18 +0200

mayhem:
"bryan to chyba pod warnukiem ze grasz bez jakiejkolwiek akceleracji, sam mam na 2 partycjach 98 i xp i do gry uzywam wylacznie 98. Bawilem sie rowniez z regiem (infojama, o to chodzi?) i mouseware, niestety niewiele to dalo. :P"

nie , chodzi o wyeksportowanie klucza z rejestru 98 odpowiedzialnego za zachowanie ogoniastego stworzonka i zaaplikowanie go do rejestru XP. Ja tak robilem i bylo dobrze :>

finsek | 2003-04-12 18:28:03 +0200

mam xp w domu i mouswary i jest gitex ide do kafe isnstaluje na 98 mouswary i jest gitex roznica jest
minimalna jezeli wogole jest:d

finsek | 2003-04-12 18:28:03 +0200

mam xp w domu i mouswary i jest gitex ide do kafe isnstaluje na 98 mouswary i jest gitex roznica jest
minimalna jezeli wogole jest:d

svich | 2003-04-12 18:31:49 +0200

EH Sławku a czemu my nie jestesmy faworyzowani ??? :/ dziwi mnie to trohe :P no cooz trza bedzie powtoorke z tarnowa zrobic :)))

gacU | 2003-04-12 18:38:20 +0200

mioze neich bede 2 systemy zainstalowane ... a moze to juz za duzo pracy? ... Robta jak chceta ja nie pojade bo nie mam kasy :/

mayhem | 2003-04-12 18:42:08 +0200

bryan, zebym mial 100 procentowa pewnosc, ze rzeczywiscie nie zauwaze roznic, to nic bym nie pisal, ale takto kto mi pomoze przeniesc ten rejestr. :P

Gravatar

hucio | 2003-04-12 19:25:48 +0200

no roznica jest spora.. ale w przypadku myszek innych niz logitech.. bo z tego co wiem.. to Logitechowy mouseware to niweluje.. w skrocie.. najlepszy sposob bez zmian w rejestrze.. to np zainstalowanie Mouseware logitecha wylaczenie accela odinstalowanie.. i zainstalowanie mouseware tej myszki ktorej uzywamy :) Ale sposob na podmianie kilku parametrow w rejestrze jest zdecydowanie szybszy :)

Gravatar

kino | 2003-04-12 21:16:19 +0200

matix moze i powinni, ale z patchem rejestru roznica jest naprawde niezauwazalna o ile wogle jest( raczej nie ma bo w rejestrze mozna ustawic od zajebania parametrow myszki:))

Kangus | 2003-04-13 15:43:43 +0200

W koncu jakis turniej na normalnym OSie ;)

Gravatar

R4VeN | 2003-04-13 18:23:19 +0200

można swoje kompy pono brać, to wszyscy co 98 chcą , mogą na własnym sprzęcie jechać :P
Trochę dziwna sprawa ze sterami, bo po to są, żeby anulować wszystkie ustawienia windy.Logitch bez problemu sobie z tym radzi, reszta też powinna.
Nie można jednak od organizatorów wymagac, żeby na pstryk z palców instalowali inny system, bo to przegięcie z deka.Ktoś mógłby powiedzieć wtedy - to ja chcę p4 3Gh i Radka 9700 pro, bo w domu gram w rozdziałce 1600x1200 i tak jestem przyzwyczajony, bez przesady ...

nxs.rush | 2003-04-13 19:19:40 +0200

dzieks R4VeN :] jezeli ktos chce wziasc kompa musi byc wczesniej zeby go podlaczyc na spokojnie! poza tym nie od nas zalezy na jakich systemach bedziemy grac, my mozemy ewentualnie wgrac do rejestru te potrzebne wpisy zeby zblizyc sensy do tych na 98 :)

Gravatar

tox1c | 2003-04-13 19:39:39 +0200

ru5h i tak byloby najlepiej :)

mayhem | 2003-04-14 16:24:29 +0200

ru5h gdybys mogl powiedziec czy rzeczywiscie mozecie zmienic ten rejestr, bo przez to naprawde dema jak i przebieg meczy moze byc nieciekawy :)

nxs.qmite | 2003-04-16 01:56:18 +0200

tak sie tylko zastanawiam jak dodamy do rejestru te wpisy... to co bedzie z tymi co graja na XP'ku normalnie :> (np. ru5h :)

Gravatar

mat1x | 2003-04-16 10:50:20 +0200

no ale moze na poczatku powiecie jak je wyciagnac z rejestru?
a ci co na xp graje tez sobie wyciagna i po sprawie.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63