Więcej info o turnieju we WSI Łodzi
sob, 12 kwiecień 2003 13:11:18 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Najświeższe info z pierwszej ręki, czyli od noxisów: ru5ha i Qmit3:
Turniej rozegrany zostanie pod systemem operacyjnym produkcji amerykańskiej Windows XP. Strzeżcie się! ;)
Od przesłania .cfg i wiadomości o myszach/sterach może zależeć powodzenie turnieju. Serio. Organizatorzy bardzo proszą o ich przysłanie tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.
Organizatorzy mogą przenocować około 10 osób w noc przed turniejem. Decyduje kolejność zgłoeszeń na gg 4323452 i mail [email protected]
Mecze na jednej mapie w 4 grupach po 6 drużyn (każdy ma gwarantowane 5 pojedynków, fajnie?). Wychodzą dwie najlepsze, co daje osiem teamów rozgrywających pojedynki do dwóch wygranych map w systemie Double Elimination. Osiem klanów rozlosowanych zostanie w pierwszej kolejności, potem dolosowane zostaną pozostałe, które będą mogły udowodnić pomyłkę organizatorów w bezpośredniej walce z "faworyzowanymi" teamami. Te klany to: 666, dx, arcy.vq3, arcy.cpma, r9v, h00ls, urinal1 i da.
Chętni mogą przywieźć/przynieść własne komputery. Dotyczy to zwłaszcza mieszkańców okolicy. Szczegóły - podane już GG i mail.
GTV będzie! (thx bryan)
O ewentualnych zmianach i nowościach będziemy informować.
Wszelkie uwagi i sugestie do organizatorów :P





bfr_aka_pablonzo | 2003-04-12 14:22:35 +0200
cos wam sie data pojebala dzisiaj jest 12 kwietnia a nie 13 :D
#639413
bfr_aka_pablonzo | 2003-04-12 14:23:50 +0200
to mi sie pojebalo =D
#639414
mat1x | 2003-04-12 14:33:38 +0200
win xp eee? ja bym zrobil rozeznanie wsrod graczy kto na jakim systemie gra poniewaz czulosc myszy w xp jest inna niz w 98, a szkoda na turnieju sie przestawiac...
#639415
mayhem | 2003-04-12 14:34:03 +0200
Nie da rady grac na win98? Bez przesady, troche pozno o tym piszecie, a roznice sa chyba oczywiste. :(
#639416
bryan | 2003-04-12 14:38:59 +0200
gracze korzystajacy z mouseware nie zaowaza roznicy , a moge popracowac zeby herr rush dodal do rega klucz odpowiedzialny za zachowanie myszy z 9x ;P
Ale na dluzsza mete roznica jest malo zaowazalna - 15 minut gry i sie kazdy rzywyczai
#639417
mat1x | 2003-04-12 14:43:15 +0200
jak malo?
przeciez sam testowalem u siebie w domu na wlasnej myszce na tych samych sterach i roznica byla przeogromna
#639418
mayhem | 2003-04-12 14:46:44 +0200
bryan to chyba pod warnukiem ze grasz bez jakiejkolwiek akceleracji, sam mam na 2 partycjach 98 i xp i do gry uzywam wylacznie 98. Bawilem sie rowniez z regiem (infojama, o to chodzi?) i mouseware, niestety niewiele to dalo. :P
#639419
SL4VE | 2003-04-12 14:58:48 +0200
ta, wlasnie o to chodzi, ze xp ma inna akceleracje mychy. TEORETYCZNIE mouseware powinien to zniwelowac... nie wiem nie testowalem :o.
#639420
sYnth|Bubu | 2003-04-12 15:08:49 +0200
slawek wymienil tylu faworytow to chyba nie ma nie faworyta :P
#639421
BobeK | 2003-04-12 15:16:21 +0200
W domu i w kafe mam te same mouseware'y, w domu xp, w kafe 98, i jednak roznica jest przeogromna, jak ktos to chyba powiedzial. :)
15 minut starczy coniektorym tylko. ;)
#639423
PLANET | 2003-04-12 15:32:42 +0200
a ja przywioze swoje lacze :)
#639426
ognos | 2003-04-12 15:47:00 +0200
ale chyba mozna wrzucic jakis pilczek do winxp zeby nie bylo akceleracji, a pozniej go wywalic :)
#639428
BobeK | 2003-04-12 15:56:18 +0200
Who can tell me.... hooooow? :-]
#639429
kino | 2003-04-12 16:13:56 +0200
przeciez akceleracje ustawia sie w rejestrze tak samo jak sensa wiec to raczej nie jest problem
#639430
mayhem | 2003-04-12 16:16:28 +0200
Raczej nie mozna. :)
#639432
mat1x | 2003-04-12 16:37:20 +0200
kino nie filozuj
organizatorzy powinni zebrac info ile osob chce grac na xp a ile na 98 i odpowiednia ilosc kompow przygotowac pod xp i 98
#639433
rutt | 2003-04-12 17:08:50 +0200
ja 98 chce!:P
#639436
ash | 2003-04-12 17:39:41 +0200
ja mam osobny cfg do 98 i osobny do xp.
aktualnie gram na xp wiec wolalbym xp, ale dla mnie to zaden problem sie przestawic, 5 min i gotowe;]
#639437
bryan | 2003-04-12 17:43:18 +0200
mayhem:
"bryan to chyba pod warnukiem ze grasz bez jakiejkolwiek akceleracji, sam mam na 2 partycjach 98 i xp i do gry uzywam wylacznie 98. Bawilem sie rowniez z regiem (infojama, o to chodzi?) i mouseware, niestety niewiele to dalo. :P"
nie , chodzi o wyeksportowanie klucza z rejestru 98 odpowiedzialnego za zachowanie ogoniastego stworzonka i zaaplikowanie go do rejestru XP. Ja tak robilem i bylo dobrze :>
#639438
finsek | 2003-04-12 18:28:03 +0200
mam xp w domu i mouswary i jest gitex ide do kafe isnstaluje na 98 mouswary i jest gitex roznica jest
minimalna jezeli wogole jest:d
#639441
finsek | 2003-04-12 18:28:03 +0200
mam xp w domu i mouswary i jest gitex ide do kafe isnstaluje na 98 mouswary i jest gitex roznica jest
minimalna jezeli wogole jest:d
#639442
svich | 2003-04-12 18:31:49 +0200
EH Sławku a czemu my nie jestesmy faworyzowani ??? :/ dziwi mnie to trohe :P no cooz trza bedzie powtoorke z tarnowa zrobic :)))
#639443
gacU | 2003-04-12 18:38:20 +0200
mioze neich bede 2 systemy zainstalowane ... a moze to juz za duzo pracy? ... Robta jak chceta ja nie pojade bo nie mam kasy :/
#639445
mayhem | 2003-04-12 18:42:08 +0200
bryan, zebym mial 100 procentowa pewnosc, ze rzeczywiscie nie zauwaze roznic, to nic bym nie pisal, ale takto kto mi pomoze przeniesc ten rejestr. :P
#639446
hucio | 2003-04-12 19:25:48 +0200
no roznica jest spora.. ale w przypadku myszek innych niz logitech.. bo z tego co wiem.. to Logitechowy mouseware to niweluje.. w skrocie.. najlepszy sposob bez zmian w rejestrze.. to np zainstalowanie Mouseware logitecha wylaczenie accela odinstalowanie.. i zainstalowanie mouseware tej myszki ktorej uzywamy :) Ale sposob na podmianie kilku parametrow w rejestrze jest zdecydowanie szybszy :)
#639447
kino | 2003-04-12 21:16:19 +0200
matix moze i powinni, ale z patchem rejestru roznica jest naprawde niezauwazalna o ile wogle jest( raczej nie ma bo w rejestrze mozna ustawic od zajebania parametrow myszki:))
#639457
Kangus | 2003-04-13 15:43:43 +0200
W koncu jakis turniej na normalnym OSie ;)
#639483
R4VeN | 2003-04-13 18:23:19 +0200
można swoje kompy pono brać, to wszyscy co 98 chcą , mogą na własnym sprzęcie jechać :P
Trochę dziwna sprawa ze sterami, bo po to są, żeby anulować wszystkie ustawienia windy.Logitch bez problemu sobie z tym radzi, reszta też powinna.
Nie można jednak od organizatorów wymagac, żeby na pstryk z palców instalowali inny system, bo to przegięcie z deka.Ktoś mógłby powiedzieć wtedy - to ja chcę p4 3Gh i Radka 9700 pro, bo w domu gram w rozdziałce 1600x1200 i tak jestem przyzwyczajony, bez przesady ...
#639493
nxs.rush | 2003-04-13 19:19:40 +0200
dzieks R4VeN :] jezeli ktos chce wziasc kompa musi byc wczesniej zeby go podlaczyc na spokojnie! poza tym nie od nas zalezy na jakich systemach bedziemy grac, my mozemy ewentualnie wgrac do rejestru te potrzebne wpisy zeby zblizyc sensy do tych na 98 :)
#639495
tox1c | 2003-04-13 19:39:39 +0200
ru5h i tak byloby najlepiej :)
#639496
mayhem | 2003-04-14 16:24:29 +0200
ru5h gdybys mogl powiedziec czy rzeczywiscie mozecie zmienic ten rejestr, bo przez to naprawde dema jak i przebieg meczy moze byc nieciekawy :)
#639565
nxs.qmite | 2003-04-16 01:56:18 +0200
tak sie tylko zastanawiam jak dodamy do rejestru te wpisy... to co bedzie z tymi co graja na XP'ku normalnie :> (np. ru5h :)
#639657
mat1x | 2003-04-16 10:50:20 +0200
no ale moze na poczatku powiecie jak je wyciagnac z rejestru?
a ci co na xp graje tez sobie wyciagna i po sprawie.
#639663
Zaloguj się by dodać komentarz.