Duelowa scena Quake 4 jeszcze żyje i odbędzie się kolejny OupenCup. Zapisy trwały od 24 lutego do 9 marca. Tylko 24 graczy dołączylo do zawodów przez co nie istnieje podział na dywizje. W każdej z 4 grup znajduje się po 6 zawodników, a z grupy awansuje 2 najlepszych.
W
grupie A rzucają się w oczy 2 nicki
ani i
Hell. Pewniaki do zajęcia 2 pierwszych miejsc.
W
grupie B sytuacja jest bardziej skomplikowana. Pewniakiem jest abso, o drugie premiowane miejsce walczyć będą
diabz z
tetsu0, może tajemniczy
srz coś namiesza. Szanse na wyjście z grupy
Tombczis'a są raczej małe, choć stawiając się zawsze na czas może urwie jakąs wygraną przez w/o faworytom.
W
grupie C można liczyć na dobry występ
sal'a. Losowanie było dość szczęśliwe ze względu na to że jest jedynym aktywnym duelowcem w swojej grupie. Lecz może to nie wystarczyć na pokonanie
kane. Zawsze zostaje mu walka o drugie miejsce, z
wierd'em. W tej grupie grać będzie
xar, za którego też trzymamy kciuki :)
W
grupie D jak widać nie będzie niespodzianek
shajN i
xeon nie będą mieli sobie równych. O ile ten drugi nie wycofa się z rogrywek (bardzo lubi to robić), 2 pierwsze miejsca rozdzielą miedzy sobą.