Q3 na ESWC!!!1
śro, 19 grudzień 2007 19:27:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena
Electronic Sports World Cup ogłosiło dziś, iż do puli oficjalnych gier dołączy DotA oraz Quake 3. W
roku 2008 Mistrzostwa Świata Sportów Elektronicznych zostaną rozegrane
również w takich grach jak Counter-Strike 1.6, Warcraft 3 i Trackmania
Nations. Szósta edycja odbędzie się w lato, w Stanach Zjednoczonych w
mieście San Francisco.
Organizatorzy swoją decyzję opierają na tym... że Q3 mimo nadkruszenia przez ząb czasu dalej pozostaje zajebiste =)
Źródło: Oświadczenie @ ESWC.com

s1kor został przyłapany na oszukiwaniu. Do tego wniosku doszli przynajmniej obserwatorzy obecni na serwerze. Niecny występek (?) został uwieczniony na demku - 
Dziś o 23:00 rozegra się finałowy mecz o tytuł Mistrza Polski w Miszczu Polski, pomiędzy
matr0xem (brawa, oklaski) a 
Drogi graczu - jeżeli chcesz poczuć, czym jest prawdziwy
:D
Anton "Cooller"





