S1kor w lobstarz... no prawie
nie, 02 grudzień 2007 16:47:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena
Dzisiejszego dnia, na jednym z serwerów CTF'a cpma, nasz drogi przyjaciel
s1kor został przyłapany na oszukiwaniu. Do tego wniosku doszli przynajmniej obserwatorzy obecni na serwerze. Niecny występek (?) został uwieczniony na demku - http://wadle.co.uk/ch8or_isit.dm_68; Ciuś-ciuś i akysz z naszego stada!






freak | 2007-12-02 17:19:02 +0100
120 komentów gogogo.
#738546
prawn | 2007-12-02 17:22:31 +0100
spalić :X
#738547
Progner | 2007-12-02 17:47:39 +0100
na pal!
#738548
Lech | 2007-12-02 17:48:27 +0100
czemu wszyscy robią takie miny?
#738549
zi3larz | 2007-12-02 18:55:14 +0100
omg they killed kenny xd
#738550
opos.brutal | 2007-12-02 19:46:50 +0100
:D:D:D::D:D:D hehe niezla animacja ale musze do demko zobatrzyc :D:D:D sikor co oni ccha od Ciebie
#738551
RauL | 2007-12-02 20:42:21 +0100
Ja z nim wczoraj grałem sporo i nic nie zauważyłem podejrzanego. Przeanalizuje to demko (wprawe mam :P).
#738552
ProX | 2007-12-02 20:54:12 +0100
hehe :D czit jak @#$% :D
#738553
RauL | 2007-12-02 20:57:40 +0100
Ja obejrzałem demo i sie niczego nie dopatrzyłem. Przyfarcił trochę z raila i to wszystko imo. A to ze sie nie umie poruszac cpm to nic dziwnego skoro gra vq3. imo jest czysty (chociaz jak z nim wczoraj grałęm to miał kilka w @#$% zaskakujących strzałów takich za winkla w 1 piksel). Nie wiem zresztą, ale mi się wydaje ze nie czitował.
#738554
p0nchov | 2007-12-02 23:07:29 +0100
po obejrzeniu kilku minut demka mysle ze nie chitowal, majac OGC na sam widok przeciwnika bron by sama strzelala w jego strone, a tam niema takich rzeczy. Jak dla mnie na demku sa poprostu dosc dobre fragi, niektore przyfarcione i tyle :p
#738555
Julek | 2007-12-02 23:13:43 +0100
oglądałem demko i wg mnie koles jest czysty a te plebsy co nagrywały demko to chyba w prawdziwego q3 nie grali nigdy
#738556
RauL | 2007-12-03 00:59:10 +0100
Ale należy wziąć pod uwagę, że mógł mieć zmindowany autoshoot, czyli włączać i wyłączać go w każdej chwili.
btw. a te plebsy co na tym demie go oskarżali to światowa czołówka promoda.
#738557
MisieX | 2007-12-03 04:54:22 +0100
Nie jestem pewien, czy miał jakiegoś aimbota, ale za to na bank używał wallhacka.
#738558
SharK | 2007-12-03 07:01:19 +0100
Zgodzę się z MisieXem - bardziej bym stawiał na wallhacka :) No może z 2 akcje railowe wyszły dość podejrzanie, ale przyfarcic każdy może :P
#738559
ProX | 2007-12-03 10:03:11 +0100
Chcialbym dodac ze pod koniec demka jest bardzo podejrzana akcja jak gosc ucieka bodajze z flaga a on celuje w niego railem i to wyglada tak ze celownik po prostu plynie w strone przeciwnika. Reasumujac albo po prostu koles ma niesamowite opanowanie myszki albo czituje a wydaje mi sie ze jednak to drugie bo nikt na swiecie nie celuje tak rg jak on. gg yo
#738560
MateoMartinezz | 2007-12-03 10:30:50 +0100
wallhack na bank, ale co aimbota to nie wiem. Za sam wallhack już bym na pal gościa nabił
#738561
P|jiN | 2007-12-03 11:22:10 +0100
Ale co najlepsze to dostawal wpierol prawie od kazdego,hmm cos chyba stara wersje tego WH mial :DDD
#738569
yac | 2007-12-03 12:00:08 +0100
Na początku nie mogłem dopatrzeć się h4xów - np. była sytuacja, kiedy był wyraźnie zaskoczony przeciwnikiem wychodzącym zza winkla. Ale potem, a zwłaszcza pod koniec zarówno WH przy kolesiu uciekającym z flagą jak i te raile (ten koło regeneration to już było przegięcie). Mimo wszystko nie należy się sugerować słabym movementem, możnagby wziąc wielu graczy, którzy mogliby mieć dobre aima na cpma, a poruszać się jak ostatnie nuby.
#738570
putek | 2007-12-03 12:22:47 +0100
a kto to kur...a jest s1kor?:D
#738571
tath | 2007-12-03 15:59:47 +0100
S1kor stał sie najslyszniejszym polskim esportowcem ;asd wczoraj na gtv poplakalem sie ze smiechu xD
#738574
RauL | 2007-12-03 16:34:53 +0100
ta, pozniej oglądałem mecz na gtc cupu usa 2v2 cpm to ludzie zza granicy rozmawiali takze o sikorze i przytaczali te teksty co uslyszeli na gtv podczas meczu mata ; D
#738576
Drunkinho | 2007-12-03 17:31:54 +0100
Też nie wiem kto to s1kor :>
Demko z jednej strony podejrzane ale z drugiej dziwne że taki wpipc dostawał jeśli używał Łolhaka czy jakiegoś autobota czy tam innego decepticona :>
Tak czy siak. Jak czitował to jest tak jak każdy inny cziter. Frajer i zrucha go za to rodzina Peackocków :>
#738580
rono | 2007-12-03 19:34:52 +0100
boski jest ten gif :D
#738581
Lech | 2007-12-03 20:42:14 +0100
wszyscy się śmieją z PB że kicka niewinne osoby a prawdziwych cziterów to ludzie mószą nagrać
#738582
prawn | 2007-12-04 12:14:19 +0100
tru, tru.
#738584
revic | 2007-12-04 16:34:25 +0100
a ja mam na to wyjebane
#738585
Lech | 2007-12-04 16:44:13 +0100
napisałem ten komentarz zniknął i dziś się pojawił
#738587
srakal1ty | 2007-12-04 17:40:02 +0100
E tam, po prostu skilla ma a Wy się czepiacie :). Wszystko jest w porządku, poza jednym: za ten movement to bym go za frędzle powiesił :)
#738588
Morg | 2007-12-04 23:19:23 +0100
Jeszcze 1-2 miechy temu kopałem mu dupe bez większych problemów a w tej chwili bije mnie jak psa co jak sam powiedział jest efektem tego że kupił nową myszke i zajebiście mu aim podskoczył ;] Jeśli chodzi o to demko to przyznam podobnie jak większość, że niektóre akcje są naprawde dziwne (WH) a ten o ile się nie myle ostatni strzał z RG był niesamowicie intuicyjny albo poprostu bot zrobił to za niego :D Na moje oko dosyć dziwne, żeby ktoś w przeciągu tak krótkiego czasu aż tak bardzo poprawił swoje umiejętności. Z drugiej strony ciężko ocenić tylko po tym demie czy ma jakieś cheaty czy nie, ale jeśli jest całkowicie czysty to w takim tempie zdobywania skilla i aima będziemy mieli drugiego avka ^^
#738589
Ramizerus | 2007-12-05 11:07:42 +0100
Sadze ze mial WH ! goniąc przeciwnika ktory ma flage nie patrzy sie na ziemie czy sciane potem sie wyskakuje i z raila go wali ... o nie nie nie ... przypadek ? watpie pare jest takich akcji :P ! CZIT !
#738590
fejk. | 2007-12-05 14:03:41 +0100
ktoś usunął komentarz
żal
#738591
freak | 2007-12-05 14:28:51 +0100
Ja. I będę usuwał póki dalej będziesz produkował takie elo komentarze.
#738592
revic | 2007-12-05 17:41:32 +0100
freak nie obraz sie ale to troche smieszne ze kasujesz komenty kogos ktory ma inne zdanie na ten temat niz ty i ma troche racji w tym co wczesniej napisal co oczywiscie skasowales
#738595
freak | 2007-12-05 19:37:04 +0100
Inne owszem - miał. Czy racje? Wątpliwe. Tak czy siak nie musi mi z tego powodu ubliżać.
#738596
Drunkinho | 2007-12-05 22:42:32 +0100
Ja @#$%. Cenzura. Przecież PiS już nie rządzi :>
#738597
revic | 2007-12-05 23:41:51 +0100
freak jest z PiSu! :d
#738598
fejk. | 2007-12-06 01:25:42 +0100
zal :asd
#738599
tehace | 2007-12-06 10:19:27 +0100
dobry jest ten gif :) ogladlem go przez 10 min i najlepsza akcja jest jak z chinczyka przechodzi na kota :):):) a tak pozatym to lekki wh jest :)
#738600
tath | 2007-12-06 15:11:24 +0100
ja również nie moge sie napatrzeć na tego gifa =]
#738601
Lech | 2007-12-06 17:28:26 +0100
kot jakie ma wystrzeszczone oczy
#738602
RauL | 2007-12-06 19:02:39 +0100
chyba wystrzelone :ASDASDASdasdad
#738603
ads | 2007-12-07 14:43:17 +0100
a ja tam sie nie dopatrzyłem niczego ;]
#738606
Lech | 2007-12-07 16:37:09 +0100
bo to za szybko lata
#738607
pluskff4 | 2007-12-08 01:20:53 +0100
fajny gif ^^^^^^^^^^^
#738608
matelele | 2007-12-10 09:00:48 +0100
strzał w tył głowy ..jak bylo to utopienie ..a jak to też bylo to lwom na porzarcie :P
#738628
Zaloguj się by dodać komentarz.