Cooller na ESWC Poland!
Tak! Nie przewidzieliście się. Organizatorzy ESWC Poland 2006 już jakiś czas temu zapowiedzieli obecność gracza - niespodzianki. Dzisiaj już wiemy o kogo chodzi - będzie to nie kto inny jak
Anton 'Cooller' Singov!!! Jest to aktualny mistrz świata Quake 3 1v1 i tegoroczny obrońca tytułu (po tym jak zwyciężył w ESWC 2005 i wcześniej w 2003). Zajmuje również pierwsze miejsce w rankingu graczy Quake 4 (oraz trzecie wśród wszystkich gamerów) portalu ggl.com.

W Poznaniu nie dość, że weźmie udział w pokazowym pojedynku z
avkiem, to w dodatku zmierzy się z każdym, kto tylko będzie chciał sprawdzić swojego skilla na stoisku firmy Creative (polski mistrz również będzie "do dyspozycji" graczy).
Cały ten show będzie jeszcze atrakcyjniejszy, dzięki ekipie PGA TEAM. To właśnie oni sprawią, że wszystkie pojedynki (w tym ten najważniejszy - pokazowy) zobaczymy na ogromnych telebimach, usłyszymy fachową relacją na żywo, poznamy sylwetki obu graczy a nawet weźmiemy udział w profesjonalnej konferencji prasowej.
Wszystko to czeka na was już 3 czerwca podczas finałów na Lanie w Poznaniu. Wstęp zapewnicie sobie kwalifikując się do najlepszej szesnastki jako gracz lub kupując bilet wstępu za jedyne 7zł. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie organizatorów.
Jest to niewątpliwie kolejny olbrzymi krok naprzód dla polskiego vsportu. Nie dość, że po raz pierwszy odbywają się Polskie eliminacje do już czwartej edycji Electronic Sports World Cup, to jeszcze z jakim rozmachem! Polska scena na pewno zwróci na siebie uwagę całego świata, jest to okazja, której nie możemy przegapić.

aNouC & **zkyp 

trito** & **d1ablo 
Ms.X** & **Appleseed 
Missy** & **Jabb0r 
Liefje** & Kozmo 
Wyszła właśnie najnowsza wersja genialnego scorebota do Quake 4 - Maxscores. Newsa dotyczącego poprzedniej wersji znaleźć możecie 
Ph4ntom (+29 na 47 miejsce)
Wraz z początkiem maja postanowiliśmy jeszcze bardziej rozruszać ORG'a, dając początek nowej serii wywiadów. Od dzisiaj na naszym serwisie co tydzień będziemy raczyli was wywiadami z najlepszymi, najbardziej interesującymi i zwariowanymi tej sceny (i nie tylko).
Ave.
Zakończyły się już wszystkie mecze kwalifikacyjne do drugiej edycji Euro Cupa Quake 4 TDM. Dlatego mam przyjemność zaprezentować Wam jak będą wyglądały grupy w tym cupie. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że w owych rozgrywkach będą nas reprezentować (tak jak to miało miejsce w pierwszej edycji) dwa klany: Team Pentagram oraz Simplus. Miejmy nadzieje, iż oba teamy przez ten okres (od zakończenia udziału w poprzedniej odsłonie) wyciągneły sporo wniosków, poprawiły taktyki czy też indywidualne umiejętności i godnie będą reprezentować nasz kraj "w Europie"

Soulfly'a.







