Podsumowanie roku 2006 by PGS
Zespół redakcyjny Pentagram G-shock skompilował podsumowanie roku 2006 na scenie Quake'a 4. Zbiór wydarzeń zawiera zarówno informacje z globalnej sceny, jak i polskiego podwórka.

Podsumowanie jest podzielone na 12 osobnych stron, z których każda zawiera skróty wydarzeń z każdego miesiąca 2006 roku. Niech nikogo nie zrazi jednak ilość stron. Na każdej z nich widnieje jedynie kilka najważniejszych wiadomości, głównie na temat ostatecznych klasyfikacji turniejowych, i tak oto dzięki pracy Guandiego, VictiMa, krzyq'usa i suriego mamy przyjemność przeczytania streszczenia ubiegłego roku. Pomijając rzucające się już na pierwszy rzut oka drobne błędy w rodzaju śmiesznie brzmiących literówek pokroju "Jonathan fatal1ty" czy "Coollera Signova" całość czyta się lekko i prawie przyjemnie. Lektura obowiązkowa dla osób nie mających większego kontaktu ze sceną w minionego roku, a chcących zdobyć w tym temacie choćby szczątkową wiedzę. Starzy wyjadacze i redaktorzy serwisów z Q4 w tle, mogą śmiało, z czystym sumieniem poniższą lekturę odpuścić. Pozostałym życzymy miłego czytania:
Podsumowanie roku 2006 by PGS
źródło: ESReality ;)
...czy jak kto woli "nie zrobi nam dobrze". A wszystko wyglądało tak pięknie i kolorowo (o czym informował Was move w
aph
EG|gellehsak.jpg)
Mam wspaniałą informacje dla fanów "szybkich laserów". Po małej
cwirka. Możemy się z niej dowiedzieć jak święta spędzali czołowi, polscy pr0fesjonalni

Słysząc "nagrody Emmy", na pewno od razu macie przed oczyma swój




