ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fear Factory Invite - wprowadzenie.

nie, 31 sierpień 2003 04:56:39 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Raptem wczoraj zakończył się Custom Maps Cup organizowany przez serwis ODC, a już dzisiaj mam zaszczyt zaprezentować nowe przedsięwzięcie tego serwisu. Tym razem już bardziej nastawione na poważną rozgrywkę, i o wiele bardziej prestiżowe.
ODC prezentuje swój pierwszy turniej Międzynarodowy, który będzie niejako tylko widowiskiem pokazowym, bowiem tylko dla zaproszonych, a zarazem będzie wprowadzeniem do większego wielkiego przedsięwzięcia które prawdopodobnie rozpocznie się 1 października, ale o tym później, teraz o turnieju który nas czeka już dosłownie za kilka dni.

Wiec przejdźmy do konkretów. Serwis ODC zdecydował się podjąć współpracę z polskim Multi klanem fear factory, z czego narodził się nowy multi sezon: Fear Factory. Multi bowiem od tej pory większość naszych turniejów będziemy nazywać FF z jedynie pewnym rozszerzeniem.

Tak więc przedstawiam Fear Factory Invite który odbędzie się już 6-7 września, turniej dla 8 zaproszonych graczy, każdy z innego państwa, w tym także Polak dx-mar1o. Jest to mam nadzieje kolejny krok w kierunku promowania naszej rodzimej sceny, bowiem mar1o zagra w gronie topowych graczy z Europy.

A oto z kim będzie się musiał zmierzyć mario:

  • eoe.diablo

  • 3M.rufus

  • fps.fooki

  • tulls|stermy

  • [aAa]thefou

  • dx-mar1o

  • nDc|Impulse

  • [TA]tyfoon

Jak może zauważyliście, na liście tej widnieje drugie zakorzenienie do Polskiej sceny, bowiem w turnieju zagra także zawodnik z Polskiego klany, jednakże tylko innej narodowości: 3M.Rufus .

Jako ze lista powyżej to nie jest rozstawienie, zachęcam do zobaczenia drabinki DE - tutaj. Na stronie ODC znajduje się już także kompletny terminarz spotkań - tutaj.

A teraz jeszcze na szybko wszystkie drobne informacje:

System rozgrywek: DE 8 - best of 3

Mapy: pro-q3tourney4, pro-q3dm6, ztn3tourney1, q3tourney2, q3dm13

Data: 6-7 wrzesień

Jako że turniej ten będzie bardzo mocno nastawiony pod publikę, mamy zamiar przeprowadzać najpełniejszą relacje z imprezy. Już niebawem powinny się pojawić wywiady z zaproszona ósemką . Podczas turnieju na pewno nie dobrego coverage’u, już bowiem mamy zapewnione GTV by klan ff na 250 miejsc, prawdopodobnie zostanie postawione jeszcze drugie gtv na innym łączu. Trwają także rozmowy z pewnymi podmiotami co do shoutcastu, wszelkiego rodzaju scoreboty na naszym kanale #ODC @ quakenet. Tak więc jak na razie wszystko jest na dobrej drodze i jeśli sytuacja ta się utrzyma, w najbliższy weekend będziemy świadkami wspaniałego widowiska.

Turniej CPMa 1vs1 - Jelcz-Laskowice

sob, 30 sierpień 2003 21:34:10 | Autor: Zenith | Quake 3 Arena

Przed chwilą zakończył się turniej 1vs1 w Jelczu-Laskowicach na platformie CPMa. Organizatorem był chyba wszystkim znany grzEs. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

1. [g&p]syndrom

  1. wRoC|SicK

  2. wRoC|voltron

Obyło się bez... nagród. GG :)

Edit: Tutaj mozecie obejzec fotki z turnieju. hf!

Edit: Chcialbym Was poinformować, że od teraz ja bedę zajmował się działem Configi. Wszyscy Ci którzy wysyłali swoje cfg (lub chcieli coś aktualizować) do poprzedniego opiekuna tego działu (a nie został on umieszony lub zaktualizowany) lub chcą aby ich config został umieszony w tym dziale niech wyślą do mnie maila z załączonym plikiem cfg.

Wieści z ECT

pią, 29 sierpień 2003 17:30:39 | Autor: bryan | Quake 3 Arena


Witamy w kolejnym etapie przygotowań do rozpoczęcia piątej edycji ligi ECT. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami dzisiaj wraz z wybiciem godziny 24:00 zakończone zostaną zapisy. Ponieważ mamy juz w zasadzie kompletną liczbę uczestników (w razie braku jakiegoś teamu , bądź rezygnacji proszę o kontakt na gg#1770747) poukładaliśmy teamy do 4 koszyków po 8 w każdym. Do każdej z grup trafią po dwa klany z koszyka. Oczywiście zespoły posortowane są na ile to możliwe według poziomu. Przedstawia się to tak:

Koszyk #1 - koszyk z najsilniejszymi teamami:
* The Number Of The Beast - 666
*

  • Fear Factory - FF
  • sYnthesis - sYnth

  • Elite Mates - 3M

  • Green Power - gp

  • Urinal - u|

  • The Shadows - t5

  • Dioxide - dx

Koszyk #2 - w większości ci, którzy się nie zmieścili do 1 ;)

  • Mad at Work - m@w
  • aNarchy/q3

  • clan Dominion - cD

  • supreme Hustlaz - sH.

  • Malleus Maleficarum - mm

  • warriors Republic of Clan - wRoC

  • black yeomen - by

  • Preapre to fight - P2F

Koszyk #3 - średni poziom

  • Fatum - [F]
  • Quad Squad - q5

  • RADIOACTIV - |r|

  • christians - chris*vq3

  • Kopacze Dup - kd

  • Gdynia Team - G7

  • Legion of death - LoD

  • Xeno Fusion - ^xF

Koszyk #4 - Koszyk utworzony z klanów grających eliminacje

  • Czarne Pantery - P!
  • (e) dark stigmata - (ds)vs Ostroda Team - ostr* (e) peace slayers - ps vs Black Eagle - be (e) Free Ultima Clan Killers - fuck vs GRUDZIĄDZ - g* (e) lastbastion - Lb vs Dark Army - [DA] (e) Death Kings - DK vs q3 (e) Flying Killers - FK vs number One - nO- (e) Black Dragons - bd vs Cantus Excio - [cE]

Czas na rozegranie meczów eliminacyjnych to 1-7.września.2003.Treminy proszę zgłaszać do sędziów wymienionych w dziale Sędziowie na stronie ECT.Oczywiście nie stawienie się na meczu eliminacyjnym oznacza automatyczne wpisanie przeciwnika do grupy.W przypadku nie

ustalenia terminu meczu przez zainteresowanych organizatorzy sami go ustalą.

W najbliższą Niedzielę (31.08.2003) odbędzie się publiczne (:P) losowanie grup z koszyków.Obserwować je będzie można na ircu (sieć QuakeNet) na kanale #ect.pl o godzinie 20:00, zapraszamy do udziału.Oczywiście udział klanów z czwartego koszyka zależy od eliminacji.

itscrazy - już jutro

pią, 29 sierpień 2003 11:48:43 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Już jutro, 30 września, ba! a nawet sierpnia! (nie bedziemy miesiąc czekać!) o godzinie 13.00 sprawdzimy jak sobie radzą gracze na mapach custom w turnieju itscrazy Ślepy Los itd

Za pośrednictwem GTV - da-sv.one.pl:20000 każdy może sledzić przebieg tej morderczej i... zabawnej rozgrywki.

Wśród uczestników mamy prawie pełen przekrój kwaczej braci, będzie co oglądać. Zapraszamy.

Więcej informacji na stronie ODC

Polecam zassanie mapek podanych w newsie

Wywiadzik :)

czw, 28 sierpień 2003 23:47:54 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

W związku z niedawno rozpoczętą akcją promowania mniej znanych klanów (w skrócie APMZK :P) przeprowadziłem wywiad z częścią klanu KD. Treść dostępna jest pod tym adresem , a w wywiadzie uczestniczyli :

bryan (prowadzacy:P), bl4ck (cl), s4iek, Tyski, qwe, abu i playaz.

Zapraszam do lektury :)

Efectime Up by Tramal

czw, 28 sierpień 2003 22:44:52 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

I trzeci film - Efectime Up zmontowany przez Tramala. Film fragowy, akcje głównie na jednym przeciwnku z gier lanowych, ale za to na różnych mapach, w tym na customach. Dość ostra muzyka i sporo prostych filtrów. W oczy rzucają się wstawki oraz intro zawierające ujęcia VHS. Download 63MB:

.:: Efectime Up (by Tramal)

WaR - hibernacja

czw, 28 sierpień 2003 22:22:35 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Kolejna zmiana na scenie i kolejny klan odchodzi - jak czytamy na stronie WaR głównie w związku z zawiązaniem się klanu Ostróda Team WaRki zawieszają działalność. Część graczy na pewno zobaczymy jeszcze w innych barwach, części pewnie już nie. W każdym razie GL dla całej ekipy, chyba że jutro któryś WaRek się przebudzi, tak jak to było w przypadku urinali :)

Frag Power by HaSu_Szlauf

czw, 28 sierpień 2003 21:30:51 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Drugim obiecanym filmem jest Frag Power. Film zawiera w całości akcje z trybu CA/PM (Clan Arena na fizyce promodowej), z wyjątkiem intra. Niemal całość to mapy prodm6 i mapa 6+. To pierwszy film autora więc można spojrzeć na niego z lekkim z dystansem. Na uwagę zasługuje muzyka zgrana z obrazem oraz bardzo starannie i bezbłędnie wykonane napisy końcowe które spokojnie mogą służyć za wzór do naśladowania każdemu (vide Power of Speed :p). Download 107MB:

.:: Frag Power by HaSu_Szlauf

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63