ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



itscrazy - już jutro

pią, 29 sierpień 2003 11:48:43 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Już jutro, 30 września, ba! a nawet sierpnia! (nie bedziemy miesiąc czekać!) o godzinie 13.00 sprawdzimy jak sobie radzą gracze na mapach custom w turnieju itscrazy Ślepy Los itd

Za pośrednictwem GTV - da-sv.one.pl:20000 każdy może sledzić przebieg tej morderczej i... zabawnej rozgrywki.

Wśród uczestników mamy prawie pełen przekrój kwaczej braci, będzie co oglądać. Zapraszamy.

Więcej informacji na stronie ODC

Polecam zassanie mapek podanych w newsie

matr1x | 2003-08-29 11:53:41 +0200

30 wrzesnia?:DDDDDD
a nie przypadkiem sierpnia:p

Gravatar

qwe | 2003-08-29 12:05:49 +0200

przecierz slawek dobrze napisał
dzisiaj 29 wrzesnia jest
do szkoly juz miesiąc chodzimy
niemow ze spałes cały miesiąc lol
to wszystko przez tego quake'a ;)

v1n5 | 2003-08-29 12:12:59 +0200

spoko ja mam jutro grac a jeszcze tych mapek nie oblookalem..:P

slawek | 2003-08-29 12:27:06 +0200

Pewnie poświadomie w wyniku stresu przed turniejem starałem sie odsunąć jak najdalej w przyszłość imprezę:D
LOL
Dzieki.

enjoy | 2003-08-29 12:39:50 +0200

cos ten adres gtv albo sie ostatnio zmienil albo jest z deczka za dlugi i pokrecony :)

a jesli chodzi o nazwy klanow (bo to ostatnio taki modny temat) to na 1.11 tez jest klan Dark Side :P
www.clan-ds.neostrada.pl/

shiv | 2003-08-29 13:35:32 +0200

zaznaczam prosze o miba bo imaginarium ma zjebane pingi jesli o mnie idzie:P

nita | 2003-08-29 13:38:28 +0200

ehh mam mapy ale zapoznam sie z nimi wraz z walakmi :D

slawek | 2003-08-29 13:43:15 +0200

N!TA - dostał Ty biuletyn 3?

nita | 2003-08-29 13:52:24 +0200

no cos dostalem mam mapy ale przez tydzien i tka bym sie ich nie nauczyl ! na zywiol :D

bizz | 2003-08-29 14:05:24 +0200

raz polazilem na kazdej z mapek... beda ciechy :)))

shiv | 2003-08-29 14:08:53 +0200

no ja sobie wczoraj w nocy pobiegalem z novemberem na mibku , troche dziwnie sie gra bo to sa typowo pod cpm mapy i sa pewne utrudnienia typu nie mozna doskoczyc po mh czy ra:P

ash | 2003-08-29 16:28:26 +0200

mapy nie sa wcale pod pm, a doskoczyc sie da wszedzie bo sprawdzalem:))

nxs.rush | 2003-08-29 16:57:30 +0200

N!TA ja tez uderzam na zywiol :D zreszta jak wiekszosc :)

nita | 2003-08-29 17:18:04 +0200

najlepiej spytajcie autorow pod co sa :D moze pod ra ? :P

slawek | 2003-08-29 17:33:07 +0200

Na zywioł to killertowa idzie. On się zapisał, pojechał na urlop i dziś w nocy wraca. Zero kontaktu z siecią w tym czasie. Nawet nie wie jakie mapy są wybrane, NIC.
:D
A czy to ważne do czego mapy zostały zrobione? To co - jak wypije piwo, to juz nikogo nie mogę wyrżnąć w łeb butelką bo jest do piwa?

MaxDamage | 2003-08-29 18:03:17 +0200

A ja wkulem mapki i jestem zajebiscie przygotowany po tygodniu treningu :ASD Wymiote :p

p.s. ale sie wczulem :D Na serio to ostatnio bardziej atakuje bajka niz q3...

shiv | 2003-08-30 02:52:04 +0200

butelka od piwa jest tylko do piwa:DDD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63