Fear Factory Invite - wprowadzenie.
nie, 31 sierpień 2003 04:56:39 | Autor: ash | Quake 3 Arena
Raptem wczoraj zakończył się Custom Maps Cup organizowany przez serwis ODC, a już dzisiaj mam zaszczyt zaprezentować nowe przedsięwzięcie tego serwisu. Tym razem już bardziej nastawione na poważną rozgrywkę, i o wiele bardziej prestiżowe.
ODC prezentuje swój pierwszy turniej Międzynarodowy, który będzie niejako tylko widowiskiem pokazowym, bowiem tylko dla zaproszonych, a zarazem będzie wprowadzeniem do większego wielkiego przedsięwzięcia które prawdopodobnie rozpocznie się 1 października, ale o tym później, teraz o turnieju który nas czeka już dosłownie za kilka dni.
Wiec przejdźmy do konkretów. Serwis ODC zdecydował się podjąć współpracę z polskim Multi klanem fear factory, z czego narodził się nowy multi sezon: Fear Factory. Multi bowiem od tej pory większość naszych turniejów będziemy nazywać FF z jedynie pewnym rozszerzeniem.
Tak więc przedstawiam Fear Factory Invite który odbędzie się już 6-7 września, turniej dla 8 zaproszonych graczy, każdy z innego państwa, w tym także Polak
dx-mar1o. Jest to mam nadzieje kolejny krok w kierunku promowania naszej rodzimej sceny, bowiem mar1o zagra w gronie topowych graczy z Europy.
A oto z kim będzie się musiał zmierzyć mario:
eoe.diablo
3M.rufus
fps.fooki
tulls|stermy
[aAa]thefou
dx-mar1o
nDc|Impulse
[TA]tyfoon
Jak może zauważyliście, na liście tej widnieje drugie zakorzenienie do Polskiej sceny, bowiem w turnieju zagra także zawodnik z Polskiego klany, jednakże tylko innej narodowości: 3M.Rufus .
Jako ze lista powyżej to nie jest rozstawienie, zachęcam do zobaczenia drabinki DE - tutaj. Na stronie ODC znajduje się już także kompletny terminarz spotkań - tutaj.
A teraz jeszcze na szybko wszystkie drobne informacje:
System rozgrywek: DE 8 - best of 3
Mapy: pro-q3tourney4, pro-q3dm6, ztn3tourney1, q3tourney2, q3dm13
Data: 6-7 wrzesień
Jako że turniej ten będzie bardzo mocno nastawiony pod publikę, mamy zamiar przeprowadzać najpełniejszą relacje z imprezy. Już niebawem powinny się pojawić wywiady z zaproszona ósemką . Podczas turnieju na pewno nie dobrego coverage’u, już bowiem mamy zapewnione GTV by klan ff na 250 miejsc, prawdopodobnie zostanie postawione jeszcze drugie gtv na innym łączu. Trwają także rozmowy z pewnymi podmiotami co do shoutcastu, wszelkiego rodzaju scoreboty na naszym kanale #ODC @ quakenet. Tak więc jak na razie wszystko jest na dobrej drodze i jeśli sytuacja ta się utrzyma, w najbliższy weekend będziemy świadkami wspaniałego widowiska.





mutonek | 2003-08-31 05:25:04 +0200
Pierwszy :D:D:D:D
#652337
vcz | 2003-08-31 06:16:52 +0200
... i to mi sie podoba :D
#652338
tofu | 2003-08-31 07:08:38 +0200
Zaj9bioha ,że są ludzie którzy mają power i chęć ,żeby organizowac taki turniej :)
Btw - zastanawia mnie dlaczego nikt nie pisze na orgu o turnieju ASUS Summer 2003 - DUEL ? Chetnych odsylam na cyberfighta...
#652340
matr1x | 2003-08-31 08:24:53 +0200
i mario bedzie mial pingi 80 a reszta 30
chyba ze bedziecie grac na polskich servach,wtedy turniej niewypali
#652341
nxs.rush | 2003-08-31 09:39:42 +0200
jedno GL dla organizatorow i jedno GL dla mariana :)
#652343
obni | 2003-08-31 10:05:52 +0200
no będzie fajnie :] mogli by być lepsi z tej zgranicy ale co tam :P
#652344
SpOOnman | 2003-08-31 10:15:15 +0200
thefou jest czolowym graczem CTFa - gra w 32nd Core Tags i reprezentacji Francji. Widzialem demka z jego povow ten koles miazdzy. Stawiam na niego. :)
#652345
ff7 | 2003-08-31 10:26:37 +0200
A ja stawiam na rodaka :P zeby forma dopisala :D moze byc ciekawie :>
#652347
Replay | 2003-08-31 10:46:35 +0200
zajebisice :), zauwazyliscie ze z kazdym rokiem na scenie dzieje sie coraz wiecej, jest coraz lepiej? dopiero w tym roku wszystko tak ruszylo...
#652349
obni | 2003-08-31 10:54:26 +0200
no zaczyna być ciekawie :] jeszcze rok pogam w q3 a potem q4 :] będzie jazda :P
#652351
matr1x | 2003-08-31 10:58:25 +0200
diablo wygra
#652352
bfr_aka_pablonzo | 2003-08-31 11:14:57 +0200
q4 sux ;ppp
#652356
.... | 2003-08-31 11:44:16 +0200
Powodzenia mar1o :]
#652359
.gogi | 2003-08-31 12:13:44 +0200
a gdzie lexer i cooller ?:D
#652362
3st | 2003-08-31 12:13:51 +0200
extra... go go MarioLa !!!
#652363
akir | 2003-08-31 12:50:18 +0200
co to wogole za typy? pierwszy raz o nich slysze :D ale gl.
#652365
freak | 2003-08-31 13:20:20 +0200
rozmawiałem z diablo tzn. ... nieważne dowiecie się wiecej za kilka dni jak tylko quake.com.pl będzie czynny, ew. poinformuje was "o tym" na esports.pl albo orgu.. albo prędzej już na esreality niż na orgu :P
#652368
performer | 2003-08-31 13:42:45 +0200
akir - co ty mowisz - wszystcy well znani i maja swoja marke - ja tu tylko 1 osoby nie kojarze
#652369
ognos | 2003-08-31 14:00:24 +0200
matrix a widziales pingi mario na gamepoincie? :/ to nie mov ze ma 80 ;)
#652370
Mad | 2003-08-31 14:14:58 +0200
"diablo wygra"
po 1 eoe.diablo nie wygra
po 2 wygra 3M.Rufus ktory ostatnio wygral z diablo ^^
#652372
Mad | 2003-08-31 14:19:49 +0200
co to wogole za typy? pierwszy raz o nich slysze :D ale gl.
lol!
#652373
dZiKu | 2003-08-31 14:20:09 +0200
zabraklo tylko nie zabraknie dobrego coverage'u ;]
no i zajefajnie GL&HF :PP
Ps. czy ktos mowil, ze scena podupada? to niech spada ;]]
Ps2. jezeli ktos nie wie co to za gracze, to to juz tylko wasza niewiedza :>
#652374
||| | 2003-08-31 14:32:39 +0200
Tylko 1 polak ? ;((
#652376
eng | 2003-08-31 14:59:42 +0200
hm niedawno widzialem demo jak fooki ostro collera zjechal railem, reszta graczy tez dobry poziom prezentuje , bedzie bardzo ciekawie :)
#652379
tifu | 2003-08-31 15:33:51 +0200
mario bedzie sie musial zmierzyc z mariem :x
#652381
ash | 2003-08-31 16:02:43 +0200
takie pytania gdzie lexer czy inni tacy sa troche smieszne. Ile to mozna ogladac caly czas tych samych graczy. oczywiscie niebylo by problemu z zaproszeniem zamuza czy innych takich, ale po co? malo komu po eswc? qcon? idea bylo nie branie nikogo kto byl na eswc.
A jesli ktos niezna tych co sa na liscie to ma male pojecie o scenie:/
#652382
qwe | 2003-08-31 16:15:49 +0200
eeee tam ;)
#652384
viltZz | 2003-08-31 16:24:23 +0200
stawiam tak:
1.thefou - to co on czasem w TDMie odwala daje do myslenia:)
2. d1ablo
3.mar1an:D
mam nadzieje ze mar1o da rade jeszcze wyzej:) moze jak sie ladnie pokaze to go na jakies eswc kiedys zaprosza?:P
#652385
Sh1eldeR | 2003-08-31 16:30:28 +0200
Wow lista graczy rzeczywiscie imponuje! Viltzu z toba sie kompletnie nie zgadzam osobiscie. Nie widzialem szczerze mowiac thefou w 1v1 w ogole, a to co on robi w tdm 'czasami' wcale ale to wcale nie musi mu pomoc! Wg mnie 'powinien' wygrac to eoe/d1ablo, chyba ze bedzie zbyt pijany czy cos i nie bedzie w formie. Fooki tez jest swietnym graczem, ma dobre pdm6 i szwedzkiego aima (wydaje mi sie jednak ze diablo go przewyzsza), a stermy ostatnio jest niemal u szczytu swoich mozliwosci. Mysle ze ktos z tej trojki wygra, chociaz trudno powiedziec jak beda wygladaly pingi i jak sie do nich zaadaptuja.
Oczywiscie kibicowal bede mariankowi :]
#652386
bodo | 2003-08-31 16:58:12 +0200
Z chęcia zobaczę, jak eoe.diablo kopie tyłek maria i tej całej reszty...
#652387
nxs.rush | 2003-08-31 17:45:07 +0200
nie wiem czy to mozliwe ale z checia bym zobaczyl jak mario jezdzi po reszcie :> niech mu chociaz chlopowi ping dopisze! ;]
#652390
bodo | 2003-08-31 19:49:24 +0200
O to akurat można być spokojnym :-]
#652406
viltZz | 2003-08-31 21:23:39 +0200
shr to masz jakies dziwne informacje:] wejdz sobie na stronke aAa i tam w awards to w wieszkosci przy wygranych turniejach 1v1 widnieje nick nie inny tlyko : thefou, mysle ze da rade chociaz do 1 trojki sie przebic:) ale niech marian zje all:D
#652421
tylmarande | 2003-08-31 22:50:48 +0200
Scena rusza - hehe - juz widze te tablice "WCG Poland 2004" ;))))) I oczywiscie 1st Place - Tylmarande ;ppppp (ta jasne ja dupy z 1.11 nie ruszam ;)))))))) ) A tak ogolnie - LOL - Ci gracze sie naprawde zgodzili ?? Do polski (ktora w q3 nie wiele odniosla :P no co tu duzo mowic) ? No looz... aha no i
POMYSLNYCH WIATROW I DOBREJ ZUPY GRZYBOWEJ MARIANIE! ;p papa
#652435
Zaloguj się by dodać komentarz.