ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fear Factory Invite - wprowadzenie.

nie, 31 sierpień 2003 04:56:39 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Raptem wczoraj zakończył się Custom Maps Cup organizowany przez serwis ODC, a już dzisiaj mam zaszczyt zaprezentować nowe przedsięwzięcie tego serwisu. Tym razem już bardziej nastawione na poważną rozgrywkę, i o wiele bardziej prestiżowe.
ODC prezentuje swój pierwszy turniej Międzynarodowy, który będzie niejako tylko widowiskiem pokazowym, bowiem tylko dla zaproszonych, a zarazem będzie wprowadzeniem do większego wielkiego przedsięwzięcia które prawdopodobnie rozpocznie się 1 października, ale o tym później, teraz o turnieju który nas czeka już dosłownie za kilka dni.

Wiec przejdźmy do konkretów. Serwis ODC zdecydował się podjąć współpracę z polskim Multi klanem fear factory, z czego narodził się nowy multi sezon: Fear Factory. Multi bowiem od tej pory większość naszych turniejów będziemy nazywać FF z jedynie pewnym rozszerzeniem.

Tak więc przedstawiam Fear Factory Invite który odbędzie się już 6-7 września, turniej dla 8 zaproszonych graczy, każdy z innego państwa, w tym także Polak dx-mar1o. Jest to mam nadzieje kolejny krok w kierunku promowania naszej rodzimej sceny, bowiem mar1o zagra w gronie topowych graczy z Europy.

A oto z kim będzie się musiał zmierzyć mario:

  • eoe.diablo

  • 3M.rufus

  • fps.fooki

  • tulls|stermy

  • [aAa]thefou

  • dx-mar1o

  • nDc|Impulse

  • [TA]tyfoon

Jak może zauważyliście, na liście tej widnieje drugie zakorzenienie do Polskiej sceny, bowiem w turnieju zagra także zawodnik z Polskiego klany, jednakże tylko innej narodowości: 3M.Rufus .

Jako ze lista powyżej to nie jest rozstawienie, zachęcam do zobaczenia drabinki DE - tutaj. Na stronie ODC znajduje się już także kompletny terminarz spotkań - tutaj.

A teraz jeszcze na szybko wszystkie drobne informacje:

System rozgrywek: DE 8 - best of 3

Mapy: pro-q3tourney4, pro-q3dm6, ztn3tourney1, q3tourney2, q3dm13

Data: 6-7 wrzesień

Jako że turniej ten będzie bardzo mocno nastawiony pod publikę, mamy zamiar przeprowadzać najpełniejszą relacje z imprezy. Już niebawem powinny się pojawić wywiady z zaproszona ósemką . Podczas turnieju na pewno nie dobrego coverage’u, już bowiem mamy zapewnione GTV by klan ff na 250 miejsc, prawdopodobnie zostanie postawione jeszcze drugie gtv na innym łączu. Trwają także rozmowy z pewnymi podmiotami co do shoutcastu, wszelkiego rodzaju scoreboty na naszym kanale #ODC @ quakenet. Tak więc jak na razie wszystko jest na dobrej drodze i jeśli sytuacja ta się utrzyma, w najbliższy weekend będziemy świadkami wspaniałego widowiska.

mutonek | 2003-08-31 05:25:04 +0200

Pierwszy :D:D:D:D

Gravatar

vcz | 2003-08-31 06:16:52 +0200

... i to mi sie podoba :D

tofu | 2003-08-31 07:08:38 +0200

Zaj9bioha ,że są ludzie którzy mają power i chęć ,żeby organizowac taki turniej :)

Btw - zastanawia mnie dlaczego nikt nie pisze na orgu o turnieju ASUS Summer 2003 - DUEL ? Chetnych odsylam na cyberfighta...

matr1x | 2003-08-31 08:24:53 +0200

i mario bedzie mial pingi 80 a reszta 30
chyba ze bedziecie grac na polskich servach,wtedy turniej niewypali

nxs.rush | 2003-08-31 09:39:42 +0200

jedno GL dla organizatorow i jedno GL dla mariana :)

obni | 2003-08-31 10:05:52 +0200

no będzie fajnie :] mogli by być lepsi z tej zgranicy ale co tam :P

SpOOnman | 2003-08-31 10:15:15 +0200

thefou jest czolowym graczem CTFa - gra w 32nd Core Tags i reprezentacji Francji. Widzialem demka z jego povow ten koles miazdzy. Stawiam na niego. :)

ff7 | 2003-08-31 10:26:37 +0200

A ja stawiam na rodaka :P zeby forma dopisala :D moze byc ciekawie :>

Replay | 2003-08-31 10:46:35 +0200

zajebisice :), zauwazyliscie ze z kazdym rokiem na scenie dzieje sie coraz wiecej, jest coraz lepiej? dopiero w tym roku wszystko tak ruszylo...

obni | 2003-08-31 10:54:26 +0200

no zaczyna być ciekawie :] jeszcze rok pogam w q3 a potem q4 :] będzie jazda :P

matr1x | 2003-08-31 10:58:25 +0200

diablo wygra

bfr_aka_pablonzo | 2003-08-31 11:14:57 +0200

q4 sux ;ppp

Gravatar

.... | 2003-08-31 11:44:16 +0200

Powodzenia mar1o :]

.gogi | 2003-08-31 12:13:44 +0200

a gdzie lexer i cooller ?:D

3st | 2003-08-31 12:13:51 +0200

extra... go go MarioLa !!!

akir | 2003-08-31 12:50:18 +0200

co to wogole za typy? pierwszy raz o nich slysze :D ale gl.

freak | 2003-08-31 13:20:20 +0200

rozmawiałem z diablo tzn. ... nieważne dowiecie się wiecej za kilka dni jak tylko quake.com.pl będzie czynny, ew. poinformuje was "o tym" na esports.pl albo orgu.. albo prędzej już na esreality niż na orgu :P

performer | 2003-08-31 13:42:45 +0200

akir - co ty mowisz - wszystcy well znani i maja swoja marke - ja tu tylko 1 osoby nie kojarze

ognos | 2003-08-31 14:00:24 +0200

matrix a widziales pingi mario na gamepoincie? :/ to nie mov ze ma 80 ;)

Mad | 2003-08-31 14:14:58 +0200

"diablo wygra"

po 1 eoe.diablo nie wygra
po 2 wygra 3M.Rufus ktory ostatnio wygral z diablo ^^

Mad | 2003-08-31 14:19:49 +0200

co to wogole za typy? pierwszy raz o nich slysze :D ale gl.

lol!

dZiKu | 2003-08-31 14:20:09 +0200

zabraklo tylko nie zabraknie dobrego coverage'u ;]

no i zajefajnie GL&HF :PP

Ps. czy ktos mowil, ze scena podupada? to niech spada ;]]
Ps2. jezeli ktos nie wie co to za gracze, to to juz tylko wasza niewiedza :>

Gravatar

||| | 2003-08-31 14:32:39 +0200

Tylko 1 polak ? ;((

eng | 2003-08-31 14:59:42 +0200

hm niedawno widzialem demo jak fooki ostro collera zjechal railem, reszta graczy tez dobry poziom prezentuje , bedzie bardzo ciekawie :)

tifu | 2003-08-31 15:33:51 +0200

mario bedzie sie musial zmierzyc z mariem :x

ash | 2003-08-31 16:02:43 +0200

takie pytania gdzie lexer czy inni tacy sa troche smieszne. Ile to mozna ogladac caly czas tych samych graczy. oczywiscie niebylo by problemu z zaproszeniem zamuza czy innych takich, ale po co? malo komu po eswc? qcon? idea bylo nie branie nikogo kto byl na eswc.
A jesli ktos niezna tych co sa na liscie to ma male pojecie o scenie:/

Gravatar

qwe | 2003-08-31 16:15:49 +0200

eeee tam ;)

viltZz | 2003-08-31 16:24:23 +0200

stawiam tak:
1.thefou - to co on czasem w TDMie odwala daje do myslenia:)
2. d1ablo
3.mar1an:D
mam nadzieje ze mar1o da rade jeszcze wyzej:) moze jak sie ladnie pokaze to go na jakies eswc kiedys zaprosza?:P

Sh1eldeR | 2003-08-31 16:30:28 +0200

Wow lista graczy rzeczywiscie imponuje! Viltzu z toba sie kompletnie nie zgadzam osobiscie. Nie widzialem szczerze mowiac thefou w 1v1 w ogole, a to co on robi w tdm 'czasami' wcale ale to wcale nie musi mu pomoc! Wg mnie 'powinien' wygrac to eoe/d1ablo, chyba ze bedzie zbyt pijany czy cos i nie bedzie w formie. Fooki tez jest swietnym graczem, ma dobre pdm6 i szwedzkiego aima (wydaje mi sie jednak ze diablo go przewyzsza), a stermy ostatnio jest niemal u szczytu swoich mozliwosci. Mysle ze ktos z tej trojki wygra, chociaz trudno powiedziec jak beda wygladaly pingi i jak sie do nich zaadaptuja.
Oczywiscie kibicowal bede mariankowi :]

bodo | 2003-08-31 16:58:12 +0200

Z chęcia zobaczę, jak eoe.diablo kopie tyłek maria i tej całej reszty...

nxs.rush | 2003-08-31 17:45:07 +0200

nie wiem czy to mozliwe ale z checia bym zobaczyl jak mario jezdzi po reszcie :> niech mu chociaz chlopowi ping dopisze! ;]

bodo | 2003-08-31 19:49:24 +0200

O to akurat można być spokojnym :-]

viltZz | 2003-08-31 21:23:39 +0200

shr to masz jakies dziwne informacje:] wejdz sobie na stronke aAa i tam w awards to w wieszkosci przy wygranych turniejach 1v1 widnieje nick nie inny tlyko : thefou, mysle ze da rade chociaz do 1 trojki sie przebic:) ale niech marian zje all:D

tylmarande | 2003-08-31 22:50:48 +0200

Scena rusza - hehe - juz widze te tablice "WCG Poland 2004" ;))))) I oczywiscie 1st Place - Tylmarande ;ppppp (ta jasne ja dupy z 1.11 nie ruszam ;)))))))) ) A tak ogolnie - LOL - Ci gracze sie naprawde zgodzili ?? Do polski (ktora w q3 nie wiele odniosla :P no co tu duzo mowic) ? No looz... aha no i
POMYSLNYCH WIATROW I DOBREJ ZUPY GRZYBOWEJ MARIANIE! ;p papa

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63