ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



PRO-Coaching

pon, 24 marzec 2003 21:35:08 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

A oto przed panstwem tekst napisany przez mojego kolege z klanu i zarazem realnego przyjaciela - LukaSa. Jest on pierwszym czlowiekiem w Polsce ktory zajal sie coachowaniem i zarazem jako jedyny chyba jest "tylko" coachem. Z przyczyn technicznych ja wrzucam ten tekst. Mysle , ze ze wzgledu na dosyc szerokie ostatnio zainteresowanie wsrod klanow/graczy ta rola podczas gry artykul bedzie zbiorem naprawde cennych wskazowek .To tyle tytulem wstepu - zapraszam do lektury! Link bezposredni [tutaj], kto ma ochote zaczerpna rowniez innego typu wiedzy zalecam odwiedzenie zapomnianego nieco dzialu artykuly.

Lektura do poduszki

pon, 24 marzec 2003 16:55:54 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Na dniach w ksiegarniach bedzie dostepna ksiazka Davida Kushnera pt. "Masters of Doom: How Two Guys Created an Empire and Transformed Pop Culture" (pl: "Mistrzowie zaglady: Jak dwoch gosci stworzylo imperium i zmienilo pop kulture"). Opowiada ona o drodze do sukcesu Johna Carmacka i Johna Romero , czyli dwoch gigantow swiata komputerowych gier FPP, ktorzy niewatpliwie mieli na niego niesamowity wplyw.

Annihilation: Fog Over Europe

pon, 24 marzec 2003 12:02:54 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Niewątpliwie ciekawym modem jest totalna konwersja Annihilation: Fog Over Europe, bazująca na realiach II Wojny Światowej. Ekipa zapowiada rychłe wydanie bety, aby pobudzić apetyty prezentują wczesne screenshoty (m.in. miotacz płomieni). Na sajcie od niedawna działa też nowe forum. Wspominam o tym modzie ze względu uderzające podobieństwo do RTCW, a to wszystko za free :). Zresztą zobaczcie screeny poniżej.

Co czytać?

pon, 24 marzec 2003 10:33:20 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Najciekawsze artykuły i kolumny na polskich serwisach, czyli co warto przeczytać?

Na początek udamy się na esports.pl, tutaj polecam bliższe spotkanie z następującymi materiałami. Zabójczynie z Venus - FPP oczami kobiet, bardzo dobra robota kreega, wywiady ze znanymi paniami grającymi w gry FPP (CS i Q3)). Paliwo dla umysłu, .Xaos rozmyśla nad produktami "MindFX" (Aim w tabletkach?) Jeżeli chodzi o kolumny to na uwagę zasługują: Idealny gracz by Krypton (Czy istnieje perfekcyjny zawodnik?) oraz Polak Pro-Player! by Kreeg (Czy w Polsce jest możliwość bycia zawodowym graczem?).

Po wizycie na Fpp.pl w pamięci zostaje jedna kolumna. Dotyczy tematu wałkowanego już milion razy, ale nadal budzi on żywą dyskusje. Jest to kolumna Pro? by grzEs (całe dnie spędzone przed ekranem monitora, czy realne życie?).

Promode.one.pl dopiero wystartował więc pomijam, qxg przechodzi remont.

Materiały Gamers.TV

pon, 24 marzec 2003 09:34:11 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Na stronie www.gamer.tv znajdziecie ciekawy materiał video z WCG 2002 (Korea). W klipie: Daler, Socrates, ZeRo4, Ni3 oraz djWheat. Materiał dotyczy Coollera oraz kontrowersji jakie wywołała jego postawa. Dodatkowo pięć ciekawych klipów Stevie Case:

Quake Love: Romero And Case

E3: Stevie Meets A Man Named Tucker

E3: Stevie Case Meets John Carpenter

E3: Stevie Meets Vivendi's Jim Wilson

E3: Stevie Meets Microsoft's David Hoffer

Materiał do wglądu tutaj.

KIT 3 wstrzymane

pon, 24 marzec 2003 09:15:06 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Tak postanowili admini po piątkowym spotkaniu. Obecnie w stanach funkcjonują aż cztery ligi Q3 TDM, jest to głównym powodem wstrzymania startu KIT3. Oficjalny Press Release do przeczytania na Cached, tam też mini wywiad z Menthos`em (Ray Walsh). Przewidywany start KIT 3 to sierpień, najprawdopodobniej zaraz po QuakeConie 2003.

Polycount news

pon, 24 marzec 2003 09:11:44 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Na Polycount znajdziecie bardzo dobrze opracowane video pomoce, oskinowywanie, malowanie, modelowanie oraz animacje postaci. Masa megabajtów danych czeka na pobranie. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

CTFX3 - wyniki

pon, 24 marzec 2003 07:34:04 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Dobiega trzeci tydzień gier w lidze CTFX3. Mało ostatnio piszemy o CTF, podam chciażby garć wyników. Oto ostatnie spotkania:

Tydzień trzeci

Cloud9 vs. Negative Influence (3-0) : cp5(4-0) : w3(2-0) : q3ctf2(2-0)

esdf over Stalk vs. Kill (2-1) : w2(3-1) : w3(3-1) : q3ctf2(1-3)

Elements of Destruction vs. New York City q3ctf1(5-0) : cp9(6-1) : q3ctf2(5-1)

Peacemakers vs. Knights of Ni w3(6-0) : cp5(7-0) : q3ctf2(7-0)

HipHopHeads vs. House of the Blue Lights w7(0-1) : q3ctf3(2-0) : q3ctf2(4-0)

Tydzień drugi

Stalk & Kill vs. Gibbering Idiots (2-1) : cp9(1-2) : q3ctf2(3-1) : w3(4-3)

o)ny(x vs. Xtreme (3-0) : cp1(2-1) : cp9(9-0) : w3(7-0)

Pinnacle vs. esdf (3-0) : q3w2(2-1) : q3ctf2(3-0) : w3(7-1)

brotherhood of Delinquentz vs. NYC (3-0) : cp15(8-1) : cp14(10-0) : w3(3-1)

Wicked Mojo vs. v1.4 (3-0) : cp14(6-4) : w5(7-1) : w3(14-0)

Eradicate vs. Knights of Ni (3-0) : cp5(1-0) : w2(2-0) : w3(10-1)

Digital Terror Squad vs. White Squirrel Clan (2-1) : q3ctf1(1-0) : w2(2-1) : w3(0-3)

PacMen vs. Madd (2-1) : w7(1-0) : cp1(2-1) : w3(1-2)

Elements of Destruction vs. HipHopHeads (3-0) : cp1(8-2) : cp9(9-0) : w3(9-0)

Executable vs. Peacemakers (2-1) : cp15(2-0) : q3ctf2(2-1) : w3(0-4)

Negative Influence vs. Copyright (2-1) : cp14(0-6) : w2(1-0) : w3(3-2)

Dzisiaj rozegrane zostaną mecze bod vs (wm) oraz madd vs .p. Więcej informacji na sajcie CTFX. Najlepszy pojedynek drugiego tygodnia to niewątpliwie Executable kontra Peacemakers. Dema znajdziecie pod tym adresem. Poza sajtem ctfx polecam też odwiedziny ctfzone.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63