Annihilation: Fog Over Europe
pon, 24 marzec 2003 12:02:54 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Niewątpliwie ciekawym modem jest totalna konwersja Annihilation: Fog Over Europe, bazująca na realiach II Wojny Światowej. Ekipa zapowiada rychłe wydanie bety, aby pobudzić apetyty prezentują wczesne screenshoty (m.in. miotacz płomieni). Na sajcie od niedawna działa też nowe forum. Wspominam o tym modzie ze względu uderzające podobieństwo do RTCW, a to wszystko za free :). Zresztą zobaczcie screeny poniżej.









freak | 2003-03-24 12:23:50 +0100
huh.. kiedy ?! kiedy ?! kiedy ?!
#637909
Mattias | 2003-03-24 14:31:08 +0100
grafika całkiem całkiem
#637920
koRek | 2003-03-24 15:30:20 +0100
wyglada to jak gierka Deadly Dozen :]
#637923
Mattias | 2003-03-24 15:55:42 +0100
mi to troche Mortyr przypomina ;)
#637926
cOijN | 2003-03-24 16:02:59 +0100
wiek-sze skri-ny! wiek-sze skri-ny!! :D
#637928
cOijN | 2003-03-24 16:08:00 +0100
ha! sam znalazlem ;p
www.planetquake.com/annihilation/media_screenshots.htm
badajcie te efekciki ludzie :]
najs najs
#637929
damndog | 2003-03-24 16:47:51 +0100
bete tego moda mialem juz jakies 1,5 roku temu :) widze ze sie chlopaki strasznie spiesza :D
#637932
nsx | 2003-03-24 19:40:33 +0100
wymagania?
#637961
nsx | 2003-03-24 19:43:03 +0100
ale modziq moze byc wypasiony :D
#637962
Zaloguj się by dodać komentarz.