Co czytać?
pon, 24 marzec 2003 10:33:20 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Najciekawsze artykuły i kolumny na polskich serwisach, czyli co warto przeczytać?
Na początek udamy się na esports.pl, tutaj polecam bliższe spotkanie z następującymi materiałami. Zabójczynie z Venus - FPP oczami kobiet, bardzo dobra robota kreega, wywiady ze znanymi paniami grającymi w gry FPP (CS i Q3)). Paliwo dla umysłu, .Xaos rozmyśla nad produktami "MindFX" (Aim w tabletkach?) Jeżeli chodzi o kolumny to na uwagę zasługują: Idealny gracz by Krypton (Czy istnieje perfekcyjny zawodnik?) oraz Polak Pro-Player! by Kreeg (Czy w Polsce jest możliwość bycia zawodowym graczem?).
Po wizycie na Fpp.pl w pamięci zostaje jedna kolumna. Dotyczy tematu wałkowanego już milion razy, ale nadal budzi on żywą dyskusje. Jest to kolumna Pro? by grzEs (całe dnie spędzone przed ekranem monitora, czy realne życie?).
Promode.one.pl dopiero wystartował więc pomijam, qxg przechodzi remont.





kreeg | 2003-03-24 11:46:24 +0100
Hej,
10x za polecenie tekstów :-)
Btw, jest zły link do mojej kolumny "Polak ProPlayer! ... jakbyś poprawił było by git ( ..:: klik ::..)
#637906
freak | 2003-03-24 12:23:12 +0100
to ja właściwie wpadłem na pomysł z tym całym wywiadem z babkami.. ostatnio byłem wręcz wściekły z tego powodu że kreeg zgarnie wszytkie brawa itd.
a jak się okazało nie odbiła się ta kolumna takim ehcem jak myślałem :)
p.s. chodzi o kolumnę z babkami :]
#637908
kreeg | 2003-03-24 12:32:44 +0100
frik .. nie będę na każdym kroku że to twój pomysł ... pisałem to w kolumnie, komentarzech pod spodem ... myślę że styknie, nie?
btw - dałeś mi sam pomysł i 1/2 tematu :P z resztą sam wiesz jak było.
#637911
freak | 2003-03-24 12:37:32 +0100
dobra już będe siedział cicho :P
#637912
freak | 2003-03-24 12:38:28 +0100
ah i jeszcze tytuł po 2/3 części jest mojego pomysłu
-D#637913
kreeg | 2003-03-24 12:47:33 +0100
;-o ... no fakt :D
#637914
freak | 2003-03-24 12:50:17 +0100
błehehe uśmiechnij "sem" :o) jołkuje sobie tylko :0]
#637915
[FPP]Krypton | 2003-03-24 14:16:27 +0100
Ciekawe czy ludziskom z orga spodoba sie moja kolumna :P
#637918
LaGranda | 2003-03-24 15:22:08 +0100
a gdzie ona?
kreeg i freak - wymiencie sie chlopaki numerem gg i tam se czatujcie :P
#637921
eXe|R.W.G. | 2003-03-24 16:47:36 +0100
panowie gdzie można kupić te cudowne tabletki "MindFX" ;p;p;p LOL LOL
www.mind-fx.com/
#637931
StaryOrgowicz_559 | 2003-03-24 17:51:55 +0100
Dlaczgo nie bylo wywiadu z konikiem? :/
#637938
[FPP]Krypton | 2003-03-24 21:29:27 +0100
LaGranda: no na esports :P
#637967
LaGranda | 2003-03-24 22:13:58 +0100
ta o turniejach czy co? jak ta o turniejach to juz czytalem.
#637973
[FPP]Krypton | 2003-03-25 14:55:13 +0100
Jak sie podobala ta o turniejach?
Ta "Idealny gracz" jest o cechach idealnego gracza :).
#637994
LaGranda | 2003-03-25 16:03:20 +0100
ta o graczu lepsza moim zdaniem
#638001
[FPP]Krypton | 2003-03-25 18:56:48 +0100
To mi milo :P
Ale ja pisalem troche dluzej niz ta o CPL'ach, a osobiscie wole ta o CPL'ach. Ta o graczu taka dla newbie i wszystko w niej jest oczywiste.
A "Reklama w e-sporcie" mojego autorstwa ci sie podobala?
#638018
Zaloguj się by dodać komentarz.