ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Co czytać?

pon, 24 marzec 2003 10:33:20 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Najciekawsze artykuły i kolumny na polskich serwisach, czyli co warto przeczytać?

Na początek udamy się na esports.pl, tutaj polecam bliższe spotkanie z następującymi materiałami. Zabójczynie z Venus - FPP oczami kobiet, bardzo dobra robota kreega, wywiady ze znanymi paniami grającymi w gry FPP (CS i Q3)). Paliwo dla umysłu, .Xaos rozmyśla nad produktami "MindFX" (Aim w tabletkach?) Jeżeli chodzi o kolumny to na uwagę zasługują: Idealny gracz by Krypton (Czy istnieje perfekcyjny zawodnik?) oraz Polak Pro-Player! by Kreeg (Czy w Polsce jest możliwość bycia zawodowym graczem?).

Po wizycie na Fpp.pl w pamięci zostaje jedna kolumna. Dotyczy tematu wałkowanego już milion razy, ale nadal budzi on żywą dyskusje. Jest to kolumna Pro? by grzEs (całe dnie spędzone przed ekranem monitora, czy realne życie?).

Promode.one.pl dopiero wystartował więc pomijam, qxg przechodzi remont.

kreeg | 2003-03-24 11:46:24 +0100

Hej,

10x za polecenie tekstów :-)

Btw, jest zły link do mojej kolumny "Polak ProPlayer! ... jakbyś poprawił było by git ( ..:: klik ::..)

freak | 2003-03-24 12:23:12 +0100

to ja właściwie wpadłem na pomysł z tym całym wywiadem z babkami.. ostatnio byłem wręcz wściekły z tego powodu że kreeg zgarnie wszytkie brawa itd.

a jak się okazało nie odbiła się ta kolumna takim ehcem jak myślałem :)

p.s. chodzi o kolumnę z babkami :]

kreeg | 2003-03-24 12:32:44 +0100

frik .. nie będę na każdym kroku że to twój pomysł ... pisałem to w kolumnie, komentarzech pod spodem ... myślę że styknie, nie?

btw - dałeś mi sam pomysł i 1/2 tematu :P z resztą sam wiesz jak było.

freak | 2003-03-24 12:37:32 +0100

dobra już będe siedział cicho :P

freak | 2003-03-24 12:38:28 +0100

ah i jeszcze tytuł po 2/3 części jest mojego pomysłu

-D

kreeg | 2003-03-24 12:47:33 +0100

;-o ... no fakt :D

freak | 2003-03-24 12:50:17 +0100

błehehe uśmiechnij "sem" :o) jołkuje sobie tylko :0]

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-24 14:16:27 +0100

Ciekawe czy ludziskom z orga spodoba sie moja kolumna :P

LaGranda | 2003-03-24 15:22:08 +0100

a gdzie ona?

kreeg i freak - wymiencie sie chlopaki numerem gg i tam se czatujcie :P

eXe|R.W.G. | 2003-03-24 16:47:36 +0100

panowie gdzie można kupić te cudowne tabletki "MindFX" ;p;p;p LOL LOL

www.mind-fx.com/

Gravatar

StaryOrgowicz_559 | 2003-03-24 17:51:55 +0100

Dlaczgo nie bylo wywiadu z konikiem? :/

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-24 21:29:27 +0100

LaGranda: no na esports :P

LaGranda | 2003-03-24 22:13:58 +0100

ta o turniejach czy co? jak ta o turniejach to juz czytalem.

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-25 14:55:13 +0100

Jak sie podobala ta o turniejach?

Ta "Idealny gracz" jest o cechach idealnego gracza :).

LaGranda | 2003-03-25 16:03:20 +0100

ta o graczu lepsza moim zdaniem

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-25 18:56:48 +0100

To mi milo :P

Ale ja pisalem troche dluzej niz ta o CPL'ach, a osobiscie wole ta o CPL'ach. Ta o graczu taka dla newbie i wszystko w niej jest oczywiste.

A "Reklama w e-sporcie" mojego autorstwa ci sie podobala?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63