RauL

Od: 2003-09-15

Ranga: Quad Damager

Dodano dnia: 2008-06-06 12:12:53

Albo jestem ślepy, albo nie widzę tematu o Euro. No więc lecimy. Ceremonia rozpoczęcia i pierwsze mecze już jutro. Nas najbardziej interesuje nasze niedzielne spotkanie ze Szwabami. Nie wiem jak Wy, ale ja się posram chyba, bo już się jutra nie mogę doczekać :D Zrobiłem nawet delikatną oborę i wywiesiłem flagę reprezentacji 2008 z Tyskiego na balkonie :D

PeterSchiff

Od: 2003-08-31

Dodano dnia: 2008-06-06 16:13:35

W sumie jakby wygrali mecz z Niemcami, a potem nie wyszli z grupy, to bylbym dumny z naszej reprezentacji, ale of kors bedziemy z kumplami kibicowac w kazdym meczu :)))
BTW: ale bede mial sportowo w niedziele....najpierw F1, potem gram w kosza, potem EURO, a o 3 w nocy finaly NBA:D

mises.org / marksdailyapple.com

RauL

Dodano dnia: 2008-06-07 12:52:33

Polecam stronę http://www.euro2008.pl. Zawsze aktualne informacje i rozpiska meczów. Btw. inauguracja o 18.

eng

Od: 2002-05-09

Ranga: Newbie

Dodano dnia: 2008-06-07 13:30:04

Czuje w kosciach, ze wyjdziemy z grupy i spotkamy sie z Czechami :)

Dodano dnia: 2008-06-08 18:54:46

hmmm. pierwsza połowa austria - chorwacja taka sobie. przez znaczącą część meczu chorwaci posiadają znaczącą przewagę, nie tylko bramkową, ale i wizualnie na boisku. austria obudziła się wyraźnie na jakieś 5-10 min przd końcem połowy. mimo wszystko przed meczem typowałem ich jako zwycięzców, pomimo, że w rankingu fifa dzieli ich jakieś 80 miejsc. no nic, jeszcze jedna połowa :)

srakal1ty

Od: 2004-03-26

Dodano dnia: 2008-06-08 19:23:36

Na razie słabiutko ogólnie z bramkami, w 3 meczach 4 gole co daje 1.33 gola na mecz, podczas gdy w Euro 2004 było prawie 2.5 gola :/ No ale powiedzmy, że imprezka rozkręci się w trakcie i że (dla poprawienia statystyki) na przykład Niemcy wbiją nam 4 gole :P

"Religion is dangerous because it allows human beings, that don't have all the answers, to think that they do." - Bill Maher

RauL

Dodano dnia: 2008-06-08 19:57:29

omg, mam nadzieję, że oglądaliście 2gą połowę aus-cro. austriacy jak przebudzili się 5 min przed przerwą, tak całą drugą połowę siedzieli na chorwatach, oddali z 20 strzałów na oko (jak nie więcej), podczas gdy chorwacja jedynie się broniła (2, może 3 strzały, w tym 1 groźny). na prawdę świetne widowisko, ale kolejny raz wychodzi na jaw prawda, że piłka nie zawsze jest sprawiedliwa, bo bramki nie udało im się strzelić. a już za 45 min to, na co czekamy wszyscy :D
edit: ;[ graliśmy jak nigdy, przegraliśmy jak zawsze. nie chce mi się nawet więcej pisać.

PeterSchiff

Dodano dnia: 2008-06-08 23:28:04

Bongo

Dodano dnia: 2008-06-09 07:39:20

jak nie teraz, to w półfinale Helmutom dokopiemy :-) głowy do góry Euro 2008, się jeszcze nie skończyło

pablo

Od: 2005-07-04

Dodano dnia: 2008-06-09 09:01:40

Dokładnie, jeszcze dwa mecze które są do wygrania. Chociaż przegrana z Niemcami boli, jebane łajzy

"Bieguny przemieszczą się. Do pierwszej wielkiej katastrofy na jednym z dużych kontynentów dojdzie w 2009, zaś w 2013 zdarzy się jeszcze potężniejsza..."

>
> Dobrze to my nie gralismy - bez jaj. Niemcy postawili sciane, przez ktora rzadko udawalo sie nam przejsc, co nie zmienia faktu ze sedzia ssie koniowi ;/
>

20 cm spalony jest niemozliwy do wychwycenia bez powtorek, wiec raczej nie obwinialbym az tak bardzo sedziow. U nas chyba w odrozneniu nie bylo spalonego (strzal w slupek i bramka Euzebiusza). Ale to chyba mi sie tylko wydawalo.

» yt

fiszon

Od: 2004-03-19

Ranga: BFG Fragger

Dodano dnia: 2008-06-09 12:53:55

jezcze 2 mecze... dobre to ze ten najciezszy za nami ale potyczki z chorwacja tez sie boje:/

Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli...
Poker Strategy

srakal1ty

Dodano dnia: 2008-06-09 14:19:37

Trochę pech, że akurat w trakcie Euro jest ta $@#$#^$#! sesja, choć ma to swoje dobre strony (np takie, że nie musiałem oglądać wczorajszych meczy bo robiłem projekt :)

RauL

Dodano dnia: 2008-06-09 14:37:23

Chorwacja zaprezentowałą się dosyć miernie z Austrią. Grali przez 35 minut, aby po tym czasie oddać całkowicie inicjatywe zespołowi notowanemu o 80 miejsc niżej w rankingu FIFA. Ale nie zmienia to faktu, że bramki sobie strzelić nie dali. Na Euro nie ma słabych drużyn i z każdym należy się liczyć.

eng

Dodano dnia: 2008-06-09 17:39:49

Chorwaci zaprezentowali sie skandalicznie pod wzgledem fizycznym w tym meczu.
Wczoraj specjalnie nie wywieszalem flag na oknach i balkonie poniewaz zrobilem to dwa lata temu i skonczylo sie 0:2 z Ekwadorem.

Chyba dzisiaj wywiesze dwie flagi aby byly dwa zwycieztwa dla odmiany, z Aus i Cho.
Generalnie bardzo duzo flag wisi, z tego co patrze po oknach.

» yt

RauL

Dodano dnia: 2008-06-09 18:59:05

pozniej może wyjdę na dwor i zrobię fotkę mojego bloku. tylko w mojej klatce flagi od góry do dołu na balkonach :D

PeterSchiff

Dodano dnia: 2008-06-09 19:34:32

eng napisał:

>
>  U nas chyba w odrozneniu nie bylo spalonego (strzal w slupek i bramka Euzebiusza). Ale to chyba mi sie tylko wydawalo.
>
Nie tylko. My tez to z chopokami wychwycilismy. Sad but true.

eng

Dodano dnia: 2008-06-09 20:35:46

@ raul.

Tylko, ze ja te flagi mam z data 2006, wiec bedzie troche obciach:]
2 lata temu jako nieliczny w miescie wywieszalem. Obecnie to flagi jak grzyby po deszczu.

@ raVen
Niestety, w czwartek se odbijemy:]

» yt

RauL

Dodano dnia: 2008-06-09 21:45:55

@#$% mam nadzieję, że oglądaci mecz holandia - włochy. poki co najlepszy mecz mistrzostw. emocje mam porownywalne do wczorajszego meczu Polski za sprawą teatru piłki nożnej, jaki bezapelacyjnie ma miejsce. pierwsza bramka słuszna, pannuci nie był faulowany, a więc brał udziałw grze, pomimo tego, że znajdował się za linią boczną. druga bramka to po prostu majstersztyk. jak to sami komenantorzy stwierdzili, niczym z gry komputerowej :D widać, że włosi nienadazaja za holendrami. imo są oni (hol) po tym co widziałem w pierwszej połowie poki co jednym z głównych faworytów. mecz ukraina - francja takze ciekawy dosyć. jednak zapowiedziany powrot gwiazd mutu i reszty chyba bez wydzwieku poki co.
ide na 2gą połowę a pozniej chyba pasowało by na jakie piwo wyjść i obgadać ze znajomymi dzisiejsze mecze, bo naprawdę jest co komentować!

duf

Od: 2004-09-28

Dodano dnia: 2008-06-09 23:13:40

"mecz ukraina - francja takze ciekawy dosyć."
Rumunia - Francja. RauL nie pij już.

Włosi nie wyjdą z grupy. Francja i Holandia.

srakal1ty

Dodano dnia: 2008-06-09 23:16:51

Holandia - Włochy - zajebisty był meczyk (no i najładniejsza jak dotąd bramka mistrzostw). Dla takich chwil warto czasem przemęczyć parę dennych meczów (chociażby Francja - Rumunia - oloboga takiego nudnego meczu dawno nie widziałem). Tak czy siak wreszcie mecz na dobrym poziomie

pablo

Dodano dnia: 2008-06-09 23:42:08

Cytat z posta - autor: duf
>
> "mecz ukraina - francja takze ciekawy dosyć."Rumunia - Francja. RauL nie pij już.[](//htmlarea/images/smiles/3.gif) Włosi nie wyjdą z grupy. Francja i Holandia.
>
Może to teraz głupio zabrzmi ale mi się wydaje że nawet po stracie 3 bramek to włosi wcale tak źle nie stoją. Największym przegranym tej grupy jak na razie jest Francja która z teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem zremisowała, a teraz została już tylko zmotywowana Holandia i fenomenalny van Der Sar oraz mocne pedałki z włochuf które myślę że z Rumunami sobie poradzą.

edit: No chyba że Francuzi znowu zaczynają słabo i z każdym kolejnym ich meczem będziemy oglądać coraz to lepszy futbol