ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



10 days turniej insta!

czw, 13 maj 2004 19:34:55 | Autor: [DH]pR!Tx | Quake 3 Arena

heja! Spolecznosc instagib urzadza turniej 10 days w celu wyloniecia najlepszego polskiego klan insta. Jak sama nazwa wskasuje, cala zabawa odbedzie sie na przestrzeni dziesieciu dni. Do rozgrywek przystapi 16 klanow ktore zostane rozlosowane na cztery grupy po cztery zespoly, ktore beda rozgrywac mecze 4v4 tdm na mapce 17+ z tl 20min. Jesli czujesz ze ty i twoj klan mozecie sie wykazac, serdezcnie zapraszamy do wziecia udzialu, wiecej szczegolow na www.q3r.info - uwaga kto pierwszy ten lepszy ! +)

ren | 2004-05-13 19:45:45 +0200

zapowiada się nieżle
mam nadzieje że bendzie można zciągną demka z turniejów

Gravatar

gekon | 2004-05-13 19:49:49 +0200

po dalsze informacje proponuje zajrzeć na www.q3r.info ;) gl

Gravatar

.... | 2004-05-13 19:50:15 +0200

Zapraszam do czytania napisanych przez Siebie newsow i poprawy takowych bledow ktore wystepują. Dziekuje :)

Mialbym klan to bym zagral ale nic nie mam :P

Gravatar

_riper_ | 2004-05-13 19:57:32 +0200

malo grany tryb wiec z checia zapoznam sie w czolowce klanow tego moda

kood | 2004-05-13 20:41:44 +0200

ani po polsku, ani składnie.. "do wyłonienia" (zamiast wyloniecia).. newsy powinny być na poziomie. lubiem siem trzepiac ^^

gr. | 2004-05-13 20:48:01 +0200

gdzie moglbym dostac te mapke ? :)
ps. polskie literki to fajna rzecz
pps. poprawne slowa bez literowek to tez fajna rzecz
ppps. ukraldes mi heja - heyah to moj wczorajszy patent w newsie :F asd

Gravatar

[DH]pR!Tx | 2004-05-13 20:52:49 +0200

Boże ale marudzicie:) pisze szczegóły na www.q3r.info :) tam macie wszystko wypisane i jets też link skąd można ściągnąć tą mapke:)

oXygen | 2004-05-13 21:00:13 +0200

GL & HF

Gravatar

gekon | 2004-05-13 21:44:13 +0200

gl hf ;)

furi | 2004-05-13 21:59:25 +0200

tylko jedna mapa?=x

slawek | 2004-05-13 22:12:15 +0200

[DH]pR!Tx - ale mógłbyś skorzystać z rady mazziego. Rozumiem, że wielkie wydarzenie, że pierwszy news na ORGu, ale tak to nawet w komentarzach ledwie wypada

gr. | 2004-05-13 22:28:30 +0200

tak slawku nie mowiac juz o hiperlaczu do strony zamiast tekstu www.costam.pl i jeszcze cos czasem mozna wyboldowac..

ss|morgoth | 2004-05-13 22:29:21 +0200

nastepny turniej to 7 days a glowna nagroda beda rogaliki

pushek | 2004-05-13 22:31:33 +0200

taki powazny serwis, a takie newsy - u mnie na thesims.pl pisza dzieci 10letnie czasami i sie pilnuja - nie popelniaja takich bledow,

polecam pisanie newsow w wordzie z auto-sprawdzaniem

d4widoV | 2004-05-13 22:44:48 +0200

ano =F ale raczej to dla takich co maja duże problemy z pisaniem i ortografia i grama =F, jakbym pisal i za kazdym razem w wordzie sprawdzal newsa to bym w ogole nie pisal =F

XMATbyQ | 2004-05-13 22:51:47 +0200

heh i tak będziemy ownować - prawda misq ;]

hehe tera jak mam już netka w domq to będzie spox.

nom i podkladkę ehh zajebista sprawa.

hf for all players but gl only for us (rocket five) :P :]

putek | 2004-05-14 00:01:40 +0200

news rzeczywiscie z jezykiem polskim ma niewiele wspolnego...

Panplayer1 | 2004-05-14 00:12:51 +0200

Norma na insta.

ff7 | 2004-05-14 15:20:47 +0200

:o ta mapa to przegiecie przecietny sprzet gracza tam nie wydoli ......

Gravatar

SwietlistySzlak | 2004-05-14 18:04:36 +0200

Przepraszam, to portal graczy quake czy pracy badawczej nad poprawna polszczyzna? Zgadza sie autorowi newsa troche sie pomieszalo - zrozumiale jest zwrocenie uwagi w milym tonie, ale hej - czy nie wyolbrzymiacie problemu? Rozumiem wyjatkowy komentarz, w ktorym ktos grzecznie poprawi autora, ale z tego co widze to prawie wszystkie komentarze tutaj sa odnosnie jego blednych literowek. Nie pomieszalo wam sie w glowie? Po jaka cholere to robicie? Przeciez koles was najmilej jak mogl poinformowal i zaprosil na zblizajacy sie turniej, a wy w ten sposob mu sie odwdzieczacie? Jesli w ten sposob sie dowartosciowujecie to wam naprawde wspolczuje takiego podejscia. Czolem!

Panplayer1 | 2004-05-15 01:31:22 +0200

Ok spoko ale nie zasmiecajcie juz orga takimi gownami. Grajcie sobie raila i takie newsy powinny sie znajdowac na tej q3r.info bo tutaj wiekszosc ludzi jest normalna :)

shiv | 2004-05-16 02:12:53 +0200

ad. swietlisty szlak ;o
Pisanie na glownej stronie orga newsow do czegos zobowiazuje , osoba ktora dostala takie uprawnienia powinna zwrocic uwage na stylistyke , ortografie i ogolnie poprawnosc newsa , ktory jest wrzucany na glowna strone orga.
Jesli ktos tego nie potrafi to jest to wedlug mnie duza pomylka i uprawnienia redaktorskie powinny byc zabrane.
Tym bardziej ze komentarzy krytykujacych jest ponad 20 , mozliwosc edyscji newsa jest , a poprawy nie widac.l

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63