ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



150.000!!!

czw, 05 luty 2004 18:59:06 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

To nie suma nagród turnieju w Suwałkach. Niestety.
To liczba postów, która została dzisiaj przekroczona na naszym orgowym forum

Nie wiem komu gratulować, i czy w ogóle, skoro milczenie jest złotem, ale fakt chyba zasługuje na napomknięcie.

To napomknąłem.

BrickBazooka | 2004-02-05 19:10:02 +0100

To już jest sporo naprawdę. Wprawdzie przydałoby się odciązyć bazę danych ale nie kasuje niczego.
To fajnie że nas ludziska odwiedzają i piszą, najgorsze forum to puste forum ;)

Razor | 2004-02-05 19:15:07 +0100

true Brick :)

amir | 2004-02-05 19:16:46 +0100

hehe, no brawo dla formuowiczow (w tym tez dla mnie)

gr. | 2004-02-05 19:21:42 +0100

dlaczego zegar orgowy jest przesuniety o godzine do przodu ? jest teraz 18:21 a news napisany zostal o 18:59 lol wtf? a ten kom zapewne bedzie wg zegarka orgowego dopisany o 19:21 zamiast 18:21

[M]aniek | 2004-02-05 19:39:40 +0100

hehe na netsports.pl tez zle dziala zegar ;D

g0ld | 2004-02-05 20:15:01 +0100

da sie siakos sprawdzic kt onapisal 150000 posta ?

ognos | 2004-02-05 20:20:10 +0100

jakies bugi nastaly :d

amir | 2004-02-05 20:30:25 +0100

forum sie przesililo od tylu postow i przez to sie zegar popsul ;> sprawdzcie kto napisal tego posta i go nagrozdzcie hmmm... moze buziak od baksa q_Q

[M]aniek | 2004-02-05 21:06:25 +0100

nagrada bedzie upojna noc z samym soba ;DDD

sYnth|Bubu | 2004-02-05 21:17:15 +0100

No ladnie ladnie :>
przyznam ze tez ok 2tys dorzucilem :>

slay3r | 2004-02-05 21:53:18 +0100

wow :]
ciekawe kto byl tym szczesliwcem i napisal 150.000 posta ;p :>

Gravatar

rizik | 2004-02-05 22:19:05 +0100

on !

move | 2004-02-05 22:42:20 +0100

a kto napisal tego historycznego posta wiadomo? jesli to ja, to powinienem dostac jakas salatke, com?

b.3. | 2004-02-05 23:35:52 +0100

150000 to jak by nie pztrzec sporo ale kto napisal 1 posta ;P hehe

bryan | 2004-02-05 23:50:48 +0100

pewnie brick i pewnie o tresci "test" :)

Rozz | 2004-02-06 00:12:18 +0100

Hehe nie zgadniecie kto wykonal 150000-ego posta :P
Wykonalem zapytanie sql zeby pokazalo posta o tym kolejnym numerze i okazalo sie ze jest to ten post :)))) Slawek jak to zrobiles? :)

A tak naprawde ostatni kolejny id posta w bazie w tej chwili ma numer 220870. Oznacza to ze okolo 70 tys. postow zostalo usunietych lub zagubionych podczas roznych przeprowadzek bazy. Licznik na boardzie na ktory powoluje sie slawek pokazuje tylko aktualny stan bazy, tak wiec uwzglednia skasowane i nieistniejace w bazie posty, ktore jednak de facto byly kiedys zapostowane i powinny byc tez zaliczone.

slawek | 2004-02-06 10:11:17 +0100

Ej! Nic nie kombinowałem, serio:) Sam byłe ciekaw kto to, żeby go w newsie umieścić ale nie umiem ZAPYTYWAĆ tego czegoś co sie go pyta o takie rzeczy.
Wiedziałem, że kilkadziesiąt tysieęcy poszło sobie... gdzieś tam, ale licznik jest licznik, nie?

I wiecie co - gdzieś tak co 45 post jest autorstwa sajka. Masakra!
:D

Szczawson | 2004-02-06 13:16:12 +0100

saibot to najwieksza nabijara orga! ot co!
:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63