ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



17+ctf na TikiDomain

wto, 23 marzec 2004 21:58:03 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

Nowa, a właściwie stara mapa na TikiDomain. Jako, że jest godna uwagi, a niektórzy jej nie znają w skrócie przedstawie ten level...

Tym razem dm17 jako mapa do... ctf :)
Konstrukcja nieuległa znaczącym zmianom, oczywiście poza tym że mapka została skopiowana i odwrócona. Obie bazy łączą mostki, oraz niewielka platforma - jako centrum mapy. Pod mostkami znajdują się dwie platformy na których znajdują sie raile. Ta sama boś została umieszczona na platformach, gdzie na oryginalnej dm17 był quad. Natomiast najważniejsze chyba itemy mapy typu ctf - flagi - są na dawnym miejscu raila. RA, YA i MH znajdują się na starych miejscach, oczywiście po obu stronach mapy. Całość konstrukcji jest symetryczna w obie strony. W levelu znajduje się tylko jeden powerup - quad - w centrum mapy. Z nowych broni pojawiło sie LG. Czy dobrze... hmm... Broń nieco nie pasuje do map kosmicznych - ale na bliższy dystans przyda się zapewne. Trudno określić dominującą broń - jako, że to space-map, zapewne jedną z takich broni będzie rail. Jednak wszystko zależne od sytuacji.
Grywalność wedlug mnie prezentuje się bardzo dobrze. Każdemu, kto lubi kosmiczny, szybki ctf w stylu q3ctf4 napewno spodoba się konstrukcja levelu. Ze względu na jej rozmiar zalecana jest większa liczba graczy... Najlepiej około czterech - lub więcej - na team.
Teraz kilka słów o wyglądzie. Ten uległ dużym zmianom w stosunku do oryginału. Wykorzystano znakomite texturki Evil Laira, o kolorach odpowiednich do kolorów baz. Całość prezentuje się bardzo ładnie - odbiega od orgyginału, ale to dobrze, ile wkońcu można oglądać tę samą mapę... Do tego dodano całkiem nowy skybox. Mapka wygląda na zawieszoną gdzieś wysoko nad Ziemią, jednak nie w kosmosie. Ładne, niebieskie niebo, a pod spodem planeta.
Polecam ściągnąć - mapa napewno godna uwagi - nie tylko fanom dm17.

.:[ Download - 1 ]:.
.:[ Download - 2 ]:.

wuder | 2004-03-23 22:11:46 +0100

na screenie wygląda ciekawie =] trzeba przetestować na lanie

Yeltzyn | 2004-03-24 09:09:27 +0100

Linki nie dzialaja. [Przynakmniej w Mozilli FireFox].

szaky | 2004-03-24 19:06:05 +0100

sama korzystam z mozilli i moge ci zapewnic ze dzialaja. wersja standardowa - 1.5 - ale zapewniam ze dziala.
na fileplanet musisz poczekac az zaladuje sie do konca strona - java script + mozilla - sam wiesz jak korzystasz...
a drugi link znalazlam w archiwach portalu q3r, ale powinien dzialac...

benek | 2004-03-24 21:59:16 +0100

ano mapka fajna, sprobujcie przejsc od flagi do flagi bez uzywania broni i jumpadow (pod PM tylko sie da).

RauL | 2004-03-26 12:48:14 +0100

ej, cholera, ani jeden link ani drugi mi nie dziaua, niech ktos mi wysle na: [email protected]

RauL | 2004-03-26 12:48:29 +0100

ej, cholera, ani jeden link ani drugi mi nie dziaua, niech ktos mi wysle na: [email protected] z goory THX ;F

Gravatar

ZABO | 2004-08-22 12:21:15 +0200

pipa

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63