18.06.2005 - Kolejna nocka w Katowicach
śro, 25 maj 2005 18:02:22 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena
Tym razem coś z beczki wypełnionej odrobinę bardziej rozweselającymi napojami. Otóż wczoraj otrzymałem od
v1n5'a informację o tym, że już bardzo niedługo, bo 18 czerwca odbędzie się w Katowicach kolejna edycja legendarnych już Lan Party z serii "duża dawka śmiechu i skilla w Katowicach".
Nieco wcześniej od tego newsa pojawił się na naszym boardzie topic dotyczący tego wydarzenia. Otóż podobno v1n5enta wszyscy uczestnicy poprzednich Lan Party wypytują, napastują i we wszelkich innych formach nie dają mu żyć, pragnąć dowiedzieć się terminu kolejnej nocki. Tak więc w odpowiedzi na spore zainteresowanie, raz jeszcze otwarto zapisy na magiczne 24 miejsca. Na poprzednich nockach można było spotkać całkiem dobrych graczy. Między innymi
seRiousa,
sargatha,
obniego,
Bubu i wielu innych. Wszyscy, którzy znają ich osobiście wiedzą na pewno, że nie są to jednak ludzie niewidzący świata poza monitorem komputera i umieją się całkiem nieźle bawić na tego typu imprezach.
Jeśli już jesteście przekonani o tym, że za 4 tygodnie będziecie zabijać zielone robociki oraz popijać napoje rozweselające z
d4widoVem oraz
w0wem, którzy podobno ostatnio całkiem ładnie przeholowali a v1n5 musiał po nich rano... posprzątać - zapisujcie się w topicu, lub piszcie na numer gg głównego organizatora: #3287606
Koszt nie może chyba nikogo odstraszyć, ponieważ oprócz dojazdu trzeba będzie wydać jedynie ok. 15-20 złotych, w zależności od liczby chętnych. Nie jest to dużo a na pewno opłaca się uczestniczyć w tego typu gatherach. Przecież właśnie takie spotkania są mekką dla wszystkich tych, którzy traktują q3 jako zabawę a potem jest co wnukom opowiadać. Zapraszamy!





JaraCz | 2005-05-25 18:27:05 +0200
sie wie ze sie bedzie :D
#716992
MaS | 2005-05-25 18:27:49 +0200
:v1n5
#716993
d4widoV | 2005-05-25 18:38:40 +0200
nie no, lol, to bylo 2 nocki w tyl (w czerwcu) a ostatnia byla podajze w listopadzie, a pozatmy prosze o korekte mojego nicka ;D nie lubie takich razacych bledow :D
#716996
ATi | 2005-05-25 18:44:13 +0200
ATi bedzie! =o
#716997
sYnth|baal | 2005-05-25 18:59:16 +0200
99% bd:>
#716998
P|jiN | 2005-05-25 19:31:46 +0200
20 minut drogi bana do katos z chorzowa sie pomysli;ass
#717002
sYnth|Bubu | 2005-05-25 19:44:53 +0200
Jeb ten zbanowany koles bedzie!
AAAAAAA
Musze tam byc :D
#717006
v3rb | 2005-05-25 19:44:58 +0200
no to ja tez sie zjawie ot co -^^-
#717007
sYnth|Bubu | 2005-05-25 19:49:16 +0200
To engo pewnie tez :>
#717008
P|jiN | 2005-05-25 20:26:27 +0200
baną chcialem napisac;as
#717011
r00kie | 2005-05-25 20:45:38 +0200
Chłopaki ze Stroszka też przyjadą jak zwykle!!! :D
#717013
gr. | 2005-05-25 21:02:05 +0200
ho ho ze sporym wyprzedzeniem news onocce ale to dobrze bo komplet na pewno sie uzbiera
#717014
żeton | 2005-05-25 21:55:50 +0200
a ja niewiem....
#717019
voodoo|norad | 2005-05-25 22:24:47 +0200
clone jak jedziesz to ja tez :Q
#717021
mutonek | 2005-05-25 22:41:25 +0200
A zapomnieli napisac ze te napoje rozweselajace byly dzieki V1n5owi ktory przegrał ze swojim teamem flaszke :D
lama :P
Bubu YO YO !!! jedziemy Ich !!!
#717023
Pionier | 2005-05-26 01:46:54 +0200
to ja moge powiedziec na pewno ze nie bede:>
#717039
eng | 2005-05-26 01:54:16 +0200
bos @#$% , z Zielonej Gory wcale nie jest tak daleko :>
#717041
^Snatch | 2005-05-26 09:59:42 +0200
No i ja tez sie zjawie:)
#717056
obni | 2005-05-26 10:57:25 +0200
hehe I am a superstar :DDD
#714928
SharK | 2005-05-28 14:00:09 +0200
no to z jiNem jesteśmy zapisani o/
#717330
Zaloguj się by dodać komentarz.