ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



18.06.2005 - Kolejna nocka w Katowicach

śro, 25 maj 2005 18:02:22 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Tym razem coś z beczki wypełnionej odrobinę bardziej rozweselającymi napojami. Otóż wczoraj otrzymałem od v1n5'a informację o tym, że już bardzo niedługo, bo 18 czerwca odbędzie się w Katowicach kolejna edycja legendarnych już Lan Party z serii "duża dawka śmiechu i skilla w Katowicach".

Nieco wcześniej od tego newsa pojawił się na naszym boardzie topic dotyczący tego wydarzenia. Otóż podobno v1n5enta wszyscy uczestnicy poprzednich Lan Party wypytują, napastują i we wszelkich innych formach nie dają mu żyć, pragnąć dowiedzieć się terminu kolejnej nocki. Tak więc w odpowiedzi na spore zainteresowanie, raz jeszcze otwarto zapisy na magiczne 24 miejsca. Na poprzednich nockach można było spotkać całkiem dobrych graczy. Między innymi seRiousa, sargatha, obniego, Bubu i wielu innych. Wszyscy, którzy znają ich osobiście wiedzą na pewno, że nie są to jednak ludzie niewidzący świata poza monitorem komputera i umieją się całkiem nieźle bawić na tego typu imprezach.

Jeśli już jesteście przekonani o tym, że za 4 tygodnie będziecie zabijać zielone robociki oraz popijać napoje rozweselające z d4widoVem oraz w0wem, którzy podobno ostatnio całkiem ładnie przeholowali a v1n5 musiał po nich rano... posprzątać - zapisujcie się w topicu, lub piszcie na numer gg głównego organizatora: #3287606

Koszt nie może chyba nikogo odstraszyć, ponieważ oprócz dojazdu trzeba będzie wydać jedynie ok. 15-20 złotych, w zależności od liczby chętnych. Nie jest to dużo a na pewno opłaca się uczestniczyć w tego typu gatherach. Przecież właśnie takie spotkania są mekką dla wszystkich tych, którzy traktują q3 jako zabawę a potem jest co wnukom opowiadać. Zapraszamy!

Gravatar

JaraCz | 2005-05-25 18:27:05 +0200

sie wie ze sie bedzie :D

MaS | 2005-05-25 18:27:49 +0200

:v1n5

d4widoV | 2005-05-25 18:38:40 +0200

nie no, lol, to bylo 2 nocki w tyl (w czerwcu) a ostatnia byla podajze w listopadzie, a pozatmy prosze o korekte mojego nicka ;D nie lubie takich razacych bledow :D

ATi | 2005-05-25 18:44:13 +0200

ATi bedzie! =o

sYnth|baal | 2005-05-25 18:59:16 +0200

99% bd:>

P|jiN | 2005-05-25 19:31:46 +0200

20 minut drogi bana do katos z chorzowa sie pomysli;ass

sYnth|Bubu | 2005-05-25 19:44:53 +0200

Jeb ten zbanowany koles bedzie!
AAAAAAA
Musze tam byc :D

v3rb | 2005-05-25 19:44:58 +0200

no to ja tez sie zjawie ot co -^^-

sYnth|Bubu | 2005-05-25 19:49:16 +0200

To engo pewnie tez :>

P|jiN | 2005-05-25 20:26:27 +0200

baną chcialem napisac;as

r00kie | 2005-05-25 20:45:38 +0200

Chłopaki ze Stroszka też przyjadą jak zwykle!!! :D

gr. | 2005-05-25 21:02:05 +0200

ho ho ze sporym wyprzedzeniem news onocce ale to dobrze bo komplet na pewno sie uzbiera

żeton | 2005-05-25 21:55:50 +0200

a ja niewiem....

voodoo|norad | 2005-05-25 22:24:47 +0200

clone jak jedziesz to ja tez :Q

mutonek | 2005-05-25 22:41:25 +0200

A zapomnieli napisac ze te napoje rozweselajace byly dzieki V1n5owi ktory przegrał ze swojim teamem flaszke :D
lama :P

Bubu YO YO !!! jedziemy Ich !!!

Pionier | 2005-05-26 01:46:54 +0200

to ja moge powiedziec na pewno ze nie bede:>

eng | 2005-05-26 01:54:16 +0200

bos @#$% , z Zielonej Gory wcale nie jest tak daleko :>

Gravatar

^Snatch | 2005-05-26 09:59:42 +0200

No i ja tez sie zjawie:)

obni | 2005-05-26 10:57:25 +0200

hehe I am a superstar :DDD

SharK | 2005-05-28 14:00:09 +0200

no to z jiNem jesteśmy zapisani o/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63