ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



2vs2 CApm turniej Lublin Juwenalia 2005 by Tramal

czw, 09 czerwiec 2005 12:09:41 | Autor: PTC|Faketa | Quake 3 Arena

ave!
Jak już pewnie większość z Was wie, w dniu 21.05.2005 odbył się turniej:

2vs2 CApm w Lublinie.
Zawitała spora ekipa - 18 team`ów po 2 osoby...

Tramal popracował troszku i wydał specjalnie dla nas 10 minutowy "reportaż" przedstawiający dokładnie przebieg turnieju. Jest to dość oryginalna prezentacja gdyż głównie opiera się na ukazaniu eleganckiej atmosfery panującej podczas rozgrywek. Oglądnąć można wręczenie nagród, przebieg walk oraz komentarze uczestników!
W filmie nie zabrakło również naszej virtualnej areny... Tramal odpowiednio ukazał kilka widowiskowych akcji oraz krwawych spotkań

W szczególnosci zapraszam do ściągania tej prezentacji i sądzę że należą się spore podziękowania dla Tramala oraz dla organizatorów turnieju - p!3co oraz RoN
Sponsorem turnieju byli:

  • Chello
  • Perła
  • Politechnika Lubelska

Wstępny download z fpp.pl

z ORGA

Czas trwania: 10:11 min
Kodek - xVid
Waga - 138 MB

Tramal | 2005-06-09 12:10:32 +0200

THX Faketa

k3m | 2005-06-09 12:15:07 +0200

Sciagam :)
Napisze dzis newsa na org/ca.
edit: fh byl szybszy :D

PTC|Faketa | 2005-06-09 12:18:00 +0200

eh tam te szczegóły ;-)

pak0ne | 2005-06-09 12:21:12 +0200

filmik bardzo wporządku, god work tarmalq pozdro;)

shiv | 2005-06-09 12:23:10 +0200

faketa zyje :DDD
ave !! ;bb

PTC|Faketa | 2005-06-09 12:26:01 +0200

siemasz shivus

Gravatar

RoN_2 | 2005-06-09 12:45:09 +0200

zajebista robota tramal :D

MateoMartinezz | 2005-06-09 12:52:38 +0200

swietny news, swietny filmik - gracias obydwu panom :D

Gravatar

nxs.izap | 2005-06-09 13:20:36 +0200

ladny turniej,ladny filmik, ogolnie wszystko bardzo ladnie wyglada:D

cocaine | 2005-06-09 13:26:45 +0200

zajebiscie tramal :] gj ziąąąąąąąą :)

k3m | 2005-06-09 13:28:14 +0200

Obejrzalem, GJ :)

|faust| | 2005-06-09 13:40:40 +0200

spoko
ps. co do zdjęć to sporo jest źle podpisanych np. faust predator i jakiś człeń na każdym następnym zdjęciu jedna osoba ma inny nick ....

kaboom | 2005-06-09 14:03:23 +0200

no bo był mały problem z rozpoznaniem niekorych ludzików.......ale ogólnie było super, takiego melanżu dawno nie miałem :DDDD

perła r0x :D

pieco | 2005-06-09 14:06:48 +0200

heheh kab :P jak zwykle szara eminecja turniei w Lublinie :]]]] no było rox,ale i tak nejlepszy byl ten Haineken w duzej blutli :> a przyznać musicie atmoferka byla wyjątkowa =) pozdro. gj

Tramal | 2005-06-09 14:14:12 +0200

tak btw podpisów - sorka jeśli kogoś pomyliłem ale naprawde pytałem sie ludzi kto jest kto i nikt nieumiał mi odpowiedziec, wszystko z powodu małego zamieszania i zmian par w timach

Gravatar

gluekp | 2005-06-09 15:09:35 +0200

turniej swietny byl, ludzie super!!! jak zwykle kupa dobrej roboty!! poznalem w koncu porkiego osoboscie, mimo ze bylem tam prze zprzypadek (bo myslalem ze to cpma 1v1:D) pozdrawiam i gratuluje organizacji

f3*stOna | 2005-06-09 16:14:00 +0200

filmik swietny , turniej chyba tez ( nie wiem nie bylo mnie z braku funduszy ) a scenka kiedy szaman otrzymuje nagrode rox :P spojzcie na jego mine . Czyzby lezka mu sie zakrecila w oku??

kos | 2005-06-09 17:13:08 +0200

źródłó nie działa ;/

edit:
Już działa ;d

Gravatar

one | 2005-06-09 17:15:16 +0200

ale sie @#$%.owo sciaga:ASD

s|f1x | 2005-06-09 17:58:17 +0200

Az se obejze ;). 30kb/s :|?

sYnth|baal | 2005-06-09 18:04:00 +0200

siwy lamusie dostaniesz w pape na osiedlu: o
GJ

3st | 2005-06-09 18:48:27 +0200

to zdjecie jest tylko w takich rozmiarach ? :>
podpiszcie wszystkich ludzi przy okazji ;p

pieco | 2005-06-09 19:19:47 +0200

wszystkie zdjęcia z podpisani i bez są w dziale Clan Arena w topiku : Top Dowlands :] szukac tam

plej | 2005-06-09 19:55:33 +0200

naprawde zajebisty filmik - very GJ Tramal :)

k3m | 2005-06-09 20:38:07 +0200

Napisalem newsa na org/ca. Fota z podpisami (w pierwszym komentarzu) tutaj - www.quake3.imro.pl/ca/?id=5155&scrid=15282

Gravatar

edix | 2005-06-10 00:54:38 +0200

guubo guubo :DD

bamc | 2005-06-10 10:39:31 +0200

no najbardziej co sie w oczy rzuciło to to jak odbierali nagrode za 2 miejsce odi i mix a w zastepstwie za odiego byl vireq :P mozna to bylo napisac :P no ale tak ogólnie to zajebiste ... szkoda ze takie krótkie :(

Gravatar

Free | 2005-06-10 10:48:21 +0200

no filmik nie taki zły tylko ten przeplot, mozna go przeciez było usunąć, drażni mnie on bardzo :/

Tramal | 2005-06-10 11:16:30 +0200

dziekuje za miłe komentarze i ciesze się ze film się podoba, jednak warto było poświęcic czas i nerwy :)
btw free o jaki przeplot ci chodzi ? bo nienardzo rozumiem co masz na mysli

wuder | 2005-06-10 23:35:33 +0200

bardzo fajnie zmontowany jest ten avik :) gj tramal

bamc | 2005-06-11 00:21:47 +0200

tramal ale na poczatku sie ten filmik jak sunrise with ekwador zapowiadal (utwor i ta kamera jak wchodzi ktos ) :DDD

Tramal | 2005-06-11 09:38:29 +0200

realy ????? .........;) miał być jeszcze jeden kawałek z sunrise ekwador ale niemogłem znaleśc jego nazwy, wiec dałem white zombie przezco klimat jest taki jaki jest, ciekawe jaki był by efekt z techniawką

Gravatar

Free | 2005-06-11 10:24:11 +0200

to jest klatka z filmu z przeplotem
divx.howto.pl/arts_images/dv/przeplot/5.jpg

a to jest klatka z filmu bez przeplotu
divx.howto.pl/arts_images/dv/przeplot/8.jpg

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63