2vs2 CApm turniej Lublin Juwenalia 2005 by Tramal
czw, 09 czerwiec 2005 12:09:41 | Autor: PTC|Faketa | Quake 3 Arena
ave!
Jak już pewnie większość z Was wie, w dniu 21.05.2005 odbył się turniej:
2vs2 CApm w Lublinie.
Zawitała spora ekipa - 18 team`ów po 2 osoby...

Tramal popracował troszku i wydał specjalnie dla nas 10 minutowy "reportaż" przedstawiający dokładnie przebieg turnieju. Jest to dość oryginalna prezentacja gdyż głównie opiera się na ukazaniu eleganckiej atmosfery panującej podczas rozgrywek. Oglądnąć można wręczenie nagród, przebieg walk oraz komentarze uczestników!
W filmie nie zabrakło również naszej virtualnej areny... Tramal odpowiednio ukazał kilka widowiskowych akcji oraz krwawych spotkań

W szczególnosci zapraszam do ściągania tej prezentacji i sądzę że należą się spore podziękowania dla Tramala oraz dla organizatorów turnieju - p!3co oraz RoN
Sponsorem turnieju byli:
- Chello
- Perła
- Politechnika Lubelska
Czas trwania: 10:11 min
Kodek - xVid
Waga - 138 MB





Tramal | 2005-06-09 12:10:32 +0200
THX Faketa
#718423
k3m | 2005-06-09 12:15:07 +0200
Sciagam :)
Napisze dzis newsa na org/ca.
edit: fh byl szybszy :D
#718424
PTC|Faketa | 2005-06-09 12:18:00 +0200
eh tam te szczegóły ;-)
#718425
pak0ne | 2005-06-09 12:21:12 +0200
filmik bardzo wporządku, god work tarmalq pozdro;)
#718426
shiv | 2005-06-09 12:23:10 +0200
faketa zyje :DDD
ave !! ;bb
#718427
PTC|Faketa | 2005-06-09 12:26:01 +0200
siemasz shivus
#718428
RoN_2 | 2005-06-09 12:45:09 +0200
zajebista robota tramal :D
#718432
MateoMartinezz | 2005-06-09 12:52:38 +0200
swietny news, swietny filmik - gracias obydwu panom :D
#718434
nxs.izap | 2005-06-09 13:20:36 +0200
ladny turniej,ladny filmik, ogolnie wszystko bardzo ladnie wyglada:D
#718437
cocaine | 2005-06-09 13:26:45 +0200
zajebiscie tramal :] gj ziąąąąąąąą :)
#718439
k3m | 2005-06-09 13:28:14 +0200
Obejrzalem, GJ :)
#718440
|faust| | 2005-06-09 13:40:40 +0200
spoko
ps. co do zdjęć to sporo jest źle podpisanych np. faust predator i jakiś człeń na każdym następnym zdjęciu jedna osoba ma inny nick ....
#718441
kaboom | 2005-06-09 14:03:23 +0200
no bo był mały problem z rozpoznaniem niekorych ludzików.......ale ogólnie było super, takiego melanżu dawno nie miałem :DDDD
perła r0x :D
#718443
pieco | 2005-06-09 14:06:48 +0200
heheh kab :P jak zwykle szara eminecja turniei w Lublinie :]]]] no było rox,ale i tak nejlepszy byl ten Haineken w duzej blutli :> a przyznać musicie atmoferka byla wyjątkowa =) pozdro. gj
#718444
Tramal | 2005-06-09 14:14:12 +0200
tak btw podpisów - sorka jeśli kogoś pomyliłem ale naprawde pytałem sie ludzi kto jest kto i nikt nieumiał mi odpowiedziec, wszystko z powodu małego zamieszania i zmian par w timach
#718445
gluekp | 2005-06-09 15:09:35 +0200
turniej swietny byl, ludzie super!!! jak zwykle kupa dobrej roboty!! poznalem w koncu porkiego osoboscie, mimo ze bylem tam prze zprzypadek (bo myslalem ze to cpma 1v1:D) pozdrawiam i gratuluje organizacji
#718456
f3*stOna | 2005-06-09 16:14:00 +0200
filmik swietny , turniej chyba tez ( nie wiem nie bylo mnie z braku funduszy ) a scenka kiedy szaman otrzymuje nagrode rox :P spojzcie na jego mine . Czyzby lezka mu sie zakrecila w oku??
#718473
kos | 2005-06-09 17:13:08 +0200
źródłó nie działa ;/
edit:
Już działa ;d
#718481
one | 2005-06-09 17:15:16 +0200
ale sie @#$%.owo sciaga:ASD
#718483
s|f1x | 2005-06-09 17:58:17 +0200
Az se obejze ;). 30kb/s :|?
#718484
sYnth|baal | 2005-06-09 18:04:00 +0200
siwy lamusie dostaniesz w pape na osiedlu: o
GJ
#718485
3st | 2005-06-09 18:48:27 +0200
to zdjecie jest tylko w takich rozmiarach ? :>
podpiszcie wszystkich ludzi przy okazji ;p
#718487
pieco | 2005-06-09 19:19:47 +0200
wszystkie zdjęcia z podpisani i bez są w dziale Clan Arena w topiku : Top Dowlands :] szukac tam
#718496
plej | 2005-06-09 19:55:33 +0200
naprawde zajebisty filmik - very GJ Tramal :)
#718502
k3m | 2005-06-09 20:38:07 +0200
Napisalem newsa na org/ca. Fota z podpisami (w pierwszym komentarzu) tutaj - www.quake3.imro.pl/ca/?id=5155&scrid=15282
#718470
edix | 2005-06-10 00:54:38 +0200
guubo guubo :DD
#718535
bamc | 2005-06-10 10:39:31 +0200
no najbardziej co sie w oczy rzuciło to to jak odbierali nagrode za 2 miejsce odi i mix a w zastepstwie za odiego byl vireq :P mozna to bylo napisac :P no ale tak ogólnie to zajebiste ... szkoda ze takie krótkie :(
#718545
Free | 2005-06-10 10:48:21 +0200
no filmik nie taki zły tylko ten przeplot, mozna go przeciez było usunąć, drażni mnie on bardzo :/
#718547
Tramal | 2005-06-10 11:16:30 +0200
dziekuje za miłe komentarze i ciesze się ze film się podoba, jednak warto było poświęcic czas i nerwy :)
btw free o jaki przeplot ci chodzi ? bo nienardzo rozumiem co masz na mysli
#718549
wuder | 2005-06-10 23:35:33 +0200
bardzo fajnie zmontowany jest ten avik :) gj tramal
#718607
bamc | 2005-06-11 00:21:47 +0200
tramal ale na poczatku sie ten filmik jak sunrise with ekwador zapowiadal (utwor i ta kamera jak wchodzi ktos ) :DDD
#718615
Tramal | 2005-06-11 09:38:29 +0200
realy ????? .........;) miał być jeszcze jeden kawałek z sunrise ekwador ale niemogłem znaleśc jego nazwy, wiec dałem white zombie przezco klimat jest taki jaki jest, ciekawe jaki był by efekt z techniawką
#718639
Free | 2005-06-11 10:24:11 +0200
to jest klatka z filmu z przeplotem
divx.howto.pl/arts_images/dv/przeplot/5.jpg
a to jest klatka z filmu bez przeplotu
divx.howto.pl/arts_images/dv/przeplot/8.jpg
#718643
Zaloguj się by dodać komentarz.