ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



2xql + 1defrag mix.

pon, 18 styczeń 2010 14:49:01 | Autor: RA|NBOW | Inne

Kolejne trzy filmy z quake'a. Raz na jakiś czas ukazuje się jakiś tam

film defrag'owy, pokazujący że coś tam jeszcze z tym modem się robi.

Zdecydowanie częściej, ukazują się produkcje z quake live i już zdążyły

nas przyzwyczaić, że albo są totalnie średnie - nijakie, albo są

totalnie beznadziejne. Ta druga opcja była zdecydowanie bardziej

popularna w ostatnim czasie, na szczęście, tym razem tak nie jest.

•Defrag.
www.own3d.tv/watch/angel-dust,21932.htmlAngel Dust 

Po póltora rocznej pracy Finalspace'a, dostajemy 18 minutowy film z rozkosznego biegania w q3. Trochę trickowania (jedno, jak i kilkuosobowego), kilka run'ów, zarówno pod vq3 jak i cpm. Efekty wizualne, jak i kompozycja, przejścia kamer, należą do udanych. Jedynie muzyka, mimo że jakoś tam jeszcze bo jeszcze pasuje do filmu, mogła by być lepsza, bo jakaś taka monotonia, tym bardziej że pierwszy track już był użyty w innym filmie;/ Mimo wszystko, całość nadal prezentuje się dobrze:)
• Quake Live.
www.derquaker.com/?p=9112IMPRESSION  

No nareszcie, coś bardziej reprezentatywnego z tej części quake'a. Właściwie film power3'da, na chwilę obecną, jest najlepszy. Jeden rail - dwa trupy - jest. Jeden rail - trzy trupy - jest, udany quadrun jak i reszta fragów również na dobrym poziomie. Efekty, oprawa jak i muzyka pasują do całości, szkoda jedynie że nadal nie ma jakiś szalonych kamer, no ale to nie wina autora. Podsumowując, mogło być lepiej, ale jest wystarczająco dobrze na obecnie najlepszy fragmovie z ql. W myśl zasady, że jak się chce to jednak można:P
www.derquaker.com/?p=9115Holysh1ts Moments of Fame – 2  

Trochę gorszy film niż wyżej wspomniany impression, ale nadal dobrze. Dobre intro z muzyką, która niestety zmienia się na gorsze "coś" w momencie rozpoczęcia właściwej już części filmu. Mimo że mniej ciekawe i widowiskowe niż w poprzednim filmie, nadal ciekawe fragi, efekty i oprawa przez zastosowanie szaro-biało-ciemno-jasnego-czarnego czegoś, nie wszystkim może przypaść do gustu, jednak nie wpływa to w dużym stopniu na przyjemność oglądania. Koniec filmu to jakieś upadki w przepaść czy innego rodzaju porażki. Podsumowując, drugi film w małym odstępie czasowym i co ważniejsze, na tyle dobry, że należy do jednych z najbardziej udanych z całej serii pozostałych gniotów ql.

srakal1ty | 2010-01-18 17:04:24 +0100

Czyli krótko: Angel dust - średni, Impression - dobry, Holyshit - średni

To i tak lepsza sytuacja od tego wysypu gniotów z początku roku :P

Gravatar

n1kon | 2010-01-18 18:53:58 +0100

przyjemne te filmy z ql :)

lObuz | 2010-01-20 13:17:30 +0100

Quake Live - Holysh1t "Moment of Fame" #2 - trochę przynudza ale można zobaczyć (jest też na YT jak ktoś tak jak ja nie lubi own3d: www.youtube.com/watch?v=qsIgo0_sAzU)

IMPRESSION - polecam ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63