ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



3... 2... 1... Jolt! i poszliiii....

pią, 27 luty 2004 00:15:46 | Autor: SpOOnman | Quake 3 Arena

Tak tak, stało się! Nikt już nie powstrzyma szalonych polskich flagrunnerów w lidze Jolt! Późnymi wieczorami, na angielskich serwerach odbywają się zamknięte mecze o prostych zasadach: 5v5, dwie bazy, dwie flagi i tylko 2x20 minut...

Polish Power Pack 1:3 SupremeQuakerZ
Pierwsza kolejka i mecz na szczycie division 4! Przez wielu mecz uważany za mecz o pierwsze miejsce w grupie. Najpierw w3 - korytarze z ciasnym przejściem na środku. Pierwsza flaga dla SQZ w drugiej minucie, na szczęście St1nger wyrównuje. SQZ znowu wychodzi na prowadzenie i... PPP już nie potrafiło odpowiedzieć capem. SQZ powoli przeszło do obrony i wygrywa mapę 2:1. wcp5 zaczęła się powoli - paLLy wynosi nam flagę, ale chwilę potem odpowiadamy capem unna na 1:1. W 15. minucie SQZ zdobywa flagę na 2:1 i cofa się do obrony. Następuje crosssteal - każda flaga we wrogiej bazie - musieliśmy odbić swoją flagę, a tylko sekundy tykały do końca... Rush na bazę SQZ i ostatnimi HP St1nger odbija flagę - 2:2 w ostatniej minucie i chociaż jeden punkt za remis! GG!

Elite Mates 2:2 AMBAR
Wszystkim niedowiarkom mówimy stanowcze NIE! Kto mówił, że TDMowcy nie potrafią nosić flag? Dziś wieczorem, z orłem na piersi, wybiegli na murawę matr0x, rutt, ash, hanti i jam. Załadowali RL, sprawdzili rozgrzane RG, krzyknęli do sędziego ready i poszli w bój. Wynik na w3 to wymarzony debiut. 3M regularnie wynosili flagę, a AMBAR rzadko kiedy w ogóle dotykał polskiej flagi dzięki matr0xowi i ruttowi na obronie, co zakończyło się wynikiem 3:0. Niestety na wcp5 euforia wzięła górę i już nic nie zostało z solidnej obrony. Chyba każdy chciał przynieść flagę, ale flagę już nosił głównie AMBAR. 3My biegały porozrzucani po mapie, zdobywając tylko honorowego capa, podczas gdy holendrzy donieśli 6... :) Oba teamy otrzymują po 2 punkty za wygraną na jednej mapie.

Jeżeli jeszcze macie mało opowieści o flagach - zapraszam do przeczytania coverage'u na stronie Jolt i do ściągnięcia demek z Demo Section. Dla leniwych pozostaje aktualna tabela. GG !

Nikon | 2004-02-27 01:31:04 +0100

ah ten rutt ... :D

ash | 2004-02-27 02:52:56 +0100

ta my te mecze gralismy bez ts i przed meczem ustalalismy pozycje i kazdy chcial grac na obronie bo nikt map nie znal. :)

unnzor | 2004-02-27 10:19:48 +0100

a ja jak gram to wylaczam monitor bo znam mapy na pamiec, a przeciwnikow wyczuwam telepatycznie...

po co to tlumaczenie, ze bez ts, ze map nie znacie ? :)))

pent1um | 2004-02-27 10:35:44 +0100

spoko news spoon :D

hanti | 2004-02-27 10:48:46 +0100

po to bo inaczej to by biedaczki po scianach latali

eng | 2004-02-27 11:25:20 +0100

dobrze jest !!

sYnth|Bubu | 2004-02-27 11:28:29 +0100

Opis 3m r0x !
A na przyszlosc radze poznanie map :P

hanti | 2004-02-27 11:29:43 +0100

kurde szkoda ze dem nie mozna sciagnac :/

SpOOnman | 2004-02-27 12:58:29 +0100

Dizeki :) Ja wlasnie sciagam dema bez zarzutu. Demo Section -> wybieracie demo -> here ... International Download Server :)

unnzor | 2004-02-27 13:47:01 +0100

zasponsoruje mi ktos lacze ?:)

HaSu_Szlauf | 2004-02-27 14:56:01 +0100

n1 3M :>

Mad | 2004-02-27 16:03:51 +0100

unn my sie nie tlumaczymy tylko stwierdzamy fakty o_0

Nikon | 2004-02-27 16:54:37 +0100

mad dopisales mnie juz do squadu ;)

matr0x | 2004-02-27 16:56:53 +0100

Jest fajnie:> Oby tak dalej :D No ja pamietam jak z ruttem bylem przy fladze ;ppp hahahah bylo z 4 z przeciwnej druzyny i ich skosilismy;ppp

pluskff4 | 2004-02-27 17:27:15 +0100

a zna ktos jakies polskie servy do cfta ale takie na ktorych cos sie dzieje (np ludzie sa ;o)

Nikon | 2004-02-27 17:57:26 +0100

mat :]

Mad | 2004-02-27 18:55:54 +0100

haha! nikon ;]

unnzor | 2004-02-27 22:42:13 +0100

matr0x: skosic 4 ludzi w swojej bazie to nic specjalnego, jakbys skosil wszystkich z gauntleta - to juz cos ;)))

pent1um | 2004-02-27 23:51:58 +0100

no no dokladnie :D

jam | 2004-02-28 10:12:32 +0100

za cholere nie wiem jeszcze gdzie sa powerupy na wcp5 :ppp

SpOOnman | 2004-02-28 10:29:51 +0100

LOL :D Na wcp5 na samym srodku na gorze :) W przyszlym tygodniu gracie wcp9 i w7. Na wcp9 po jednym regenie jest w bazie w tunelu i quad/hast na srodku na dole a na w7 jest po regenie w bazie tam, gdzie lezy plazma :D GL

Gravatar

.... | 2004-02-28 10:48:10 +0100

kekeke :>

sYnth|Bubu | 2004-02-28 11:33:21 +0100

sp00nman taktyki im tez napisz :D:D:

matr0x | 2004-02-28 16:37:47 +0100

Unn.pl wiem ,ze to nic specjalnego ale ja z ruttem bylem tylko na obronie i caly czas atakowali wiec to jednak jest cos specjalnego ;d

unnzor | 2004-02-29 01:56:42 +0100

ah :P a mieliscie inwazje ? 5 ludzi na raz wjezdza do bazy ?:D

jam | 2004-02-29 12:20:19 +0100

heh taka inwazja to juz chyba akt rozpaczy =]]]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63