ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



3 lata FPP.pl

czw, 18 wrzesień 2003 19:48:30 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Dokładnie 3 lata temu, 18 września 2000 roku powstał portal FPP.pl, który od początku hostuje również, przez długi czas największego konkurenta dla naszego serwisu, q3.fpp.pl.

Z okazji trzecich urodzin chciałem życzyć redakcji fpp.pl jeszcze bardziej wytrwałej pracy niż dotychczas i oczywiście kolejnych wielu lat funkcjonowania!

Wszystkiego najlepszego życzy redakcja ORGa.

I tu następuje malutkie PS. Chciałem poinformować o tym, iż mój mail uległ zmianie. Teraz maile możecie słać na nieco zmieniony adres [email protected]. Również w tym miejscu chciałem podziękować firmie Microsoft za uciążliwe spamowanie mojego maila... :

Sh1eldeR | 2003-09-18 19:54:08 +0200

Cieszy mnie ze to juz tak dlugo ale smuci ze zeszli na piesy, kiedys wolalem fpp od orga!! Wszystkiego najlepszego, tak czy siak!

PS. Cieszy mnie to ze dziekujesz firmie microsoft! Naprawde cieszy!!!!1111

SAI4H | 2003-09-18 19:58:18 +0200

@#$%, Gates sie we mnie zakochal. :

A co do FPP to kiedy jeszcze bylem offline to zawsze u kolegi po fpp skakalem. Najbardziej zapadl mi w pamiec ten artykul "jak zaczac grac w q3" :) GJ temu kto go napisal! :] (nie pamietam nicka, bardzo dawno to bylo.. sork)
Pozniej przypadkowo dowiedzialem sie o ORGu i ... zaczelo sie sciaganie skinow, modeli, mapek az w koncu... wpadlem na boarda i po jakims czasie zostalem REDem. :]
To tak w skrocie :D
(Urzekla Mnie Moja Historia...)

ognos | 2003-09-18 19:59:32 +0200

ja tez dostaje od Microsoftu jakies mejle, nie wiem skad nawet :o

baxowy | 2003-09-18 20:02:40 +0200

po wakacjach odebralem 5.000 maili ..... microsofty, sexy, aukcje, gowna itd. tylko 200 bylo normalne :/

Razor | 2003-09-18 20:09:12 +0200

te mailae od microsoftu sa wysylane z rosji tak na prawde i sa to virusy :P

SAI4H | 2003-09-18 20:13:46 +0200

Yyy... Serio? :-U

obni | 2003-09-18 20:31:25 +0200

Dear friend , use this Internet Explorer patch now!
There are dangerous virus in the Internet now!
More than 500.000 already infected!

jak sie tego pozbyc :|?

MephiR | 2003-09-18 20:38:52 +0200

W imieniu redakcji fpp.pl dziękuje ORGowi za życzenia :)

d4rq000z | 2003-09-18 20:40:05 +0200

w outlooku jest opcja blokowania danego adresu e-mail

grzEs | 2003-09-18 21:15:03 +0200

sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! sto lat !!! niech zyje nam, niechhh zyyjeeeee naaaaaaaaaaaaaam

Rozz | 2003-09-18 22:00:16 +0200

Sure y not :)

Ten microsoft to robak netowy, looknijcie w zrodlo tam jest IP nadajacego, na pewno jakichs kumpli lamerow ktorzy maja wasz (i moj) adres w kontaktach i robak sam wysyla ten syf calej ksiazce.

SAI4H | 2003-09-18 22:11:16 +0200

Microsoft [email protected]

?:P

MateoMartinezz | 2003-09-19 10:17:17 +0200

Życzenia następnych lat od Mateo

SAI4H | 2003-09-19 15:32:39 +0200

1000.

acidRA3in | 2003-09-20 12:07:43 +0200

Wszystkiego najlepsiejszego dla FPP a dla S4ika życzenia jak najszybszego zapoznania sie z uzywanym przez niego oprogramowaniem zanim napisze kolejny bzdet w stylu jego PSa :> Czy tak trudno sprawdzic skad przychodzi dany e-mail i jesli uwaza sie go za uciazliwy spam poswiecic okolo 17 sekund na dojscie do oczywistego wniosku o prawdziwym pochodzeniu shitu? No offence of corz ale zycze powodzenia w walce z mikromiekkim :)))

Gravatar

SixCo | 2003-09-21 11:08:16 +0200

HeHe :>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63