3 lata Quake3!
czw, 21 listopad 2002 16:59:04 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Opierając się na aktualizacji pliku .plan file Christiana Antkowa z listopada 1999 stwierdzamy że Quake3: Arena w wersji 1.11 (sklepowej) skończył dziś trzy latka! Exec od 1.11 jest co prawda datowany na grudzień, ale nie ma to większego znaczenia.
Mimo że powoli schodzi ze szczytu popularności, q3 wciąż jest jedną z najchętniej granych gier fpp na świecie i oczywiście u nas. I na pewno jeszcze będzie.





Zell | 2002-11-21 17:08:06 +0100
sto lat, sto lat! :D
#624661
StaryOrgowicz_412 | 2002-11-21 17:10:34 +0100
Pełna wersja ujrzała światło dzienne (jak się nie myle) 3 grudznia 1999. Grany jest jush 3 lata i bedzie jeszcze dłuuuugo: do koncza światata i jeszcze dzień dłużej :-)
#624662
monja | 2002-11-21 17:13:29 +0100
NIECH ZYJE ZYJE NAM !!!
#624656
slawek | 2002-11-21 17:16:15 +0100
No to muszę w to zagrać kiedyś w wolnej chwili zanim całkiem nie zniknie z serwerów.
#624659
nsx | 2002-11-21 17:16:18 +0100
pefnie w piekle diabelki sobie siedza nad kociolkiem i namietnie targaja po raz setny pro6 :D
#624660
Zenith | 2002-11-21 17:40:53 +0100
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!! :-)
#624652
R4VeN | 2002-11-21 18:18:23 +0100
Q3 rox i wszyscy cs, ut i inni playerzy na ryby niech idą, ze swoimi quasi grami
#624641
*M4STER* | 2002-11-21 18:31:34 +0100
jee! 100..lat.. 100..lat!! niech zyje!
#624639
davep | 2002-11-21 18:47:09 +0100
a pamietam jak jakis rok temu byly gadki na temat ze q3 umiera- hehe jeszcze polska nie zginela poki my zyjemy :)
#624636
stajnia | 2002-11-21 19:12:54 +0100
'"Mimo że powoli schodzi ze szczytu popularnośc"
tzn vq3 schodzi ze szczytu bo cpma zaczelo szybko sie rozwijac wlasnie teraz i na to wychodzi ze wlasnie promode podtrzyma zywotnosc q3
niedlugo chodziez itd pojawi sie moze matrox a wtedy znowu cala polska wroci do cpma
lol
#624631
kl1pa | 2002-11-21 20:38:51 +0100
gratuluje :D nigdy o tobie nie zapomnimy nasz kochany qlejku !!
#624600
vq2 | 2002-11-21 22:58:27 +0100
"Mimo że powoli schodzi ze szczytu popularności, q3 wciąż jest jedną z najchętniej granych gier fpp na świecie i oczywiście u nas" - paradox ? :D
dobra nie lapie sie sluwek :P
tylkko szyszkiego najlepszego kofany kfaczq
#624921
Szczawson | 2002-11-22 11:39:00 +0100
Stajnia to bardzo mądry czlowiek IMO:)
Mam podobne zdanie. ProMode jest niczym ambrozja dla Quaka
#624969
Pheu | 2002-11-22 14:52:55 +0100
100 lat to za malo, 100 lat to za malo, 150 by sie chcialo ;D
#624977
Zaloguj się by dodać komentarz.