3 latka z own-agem
śro, 19 styczeń 2005 22:18:12 | Autor: gr. | Quake 3 Arena


Heja again. Wszystkim film-specom ORGa umknęło to napisze ja. Dokładnie trzy dni temu serwis own-age.com obchodził swoje trzecie urodziny. Serwis, który stworzył Sean Kuehnel, zawierający całe mnóstwo filmów nie tylko z Q3, jest największym tego typu "zjawiskiem" w internecie. Od początku istnienia strony, pojawiła się na niej masa różnego rodzaju produkcji. Są tu zarówno filmy stworzone przez fanatyków, jak i trailery reklamujące przeróżne gry. Filmoteka umieszczona na own-age.com, to prawdziwy rarytas dla fanów ponad 50 gier. Coś dla siebie znajdą przede wszystkim fani FPS'ów ale wielbiciele strategii, czy nawet gier sportowych również doszukają się interesujących ich filmów. Nas jako wyznawców Wstrząsu Areny najbardziej interesują Q3-fragmovies. A takich jak wiemy jest tu nie mało, a na czele najczęściej ściąganych z serwisu produkcji znajdują się dwie legendy Quake'a 3: mający znaczną przewagę nad rywalami, według wielu bezapelacyjnie najlepszy film jaki kiedykolwiek stworzono - AnnihilatioN oraz nie mniej znakomity trickerski film Tribulation.
Dla osób zainteresowanych przeszłością, początkami own-age.com, autor przygotował coś w rodzaju pamiętnika mówiącego co działo się wcześniej. Po więcej informacji na temat strony udajcie się tutaj. Żeby przybliżyć wam postać Seana, zachęcam do przeczytania udzielonego przez niego ładnych parę miesięcy temu wywiadu, z którym można się zapoznać w postaci: oryginału, bądź polskiego tłumaczenia przygotowanego ówcześnie przeze mnie. I to by było na tyle - 100 lat Sean:).





Mav_8217 | 2005-01-19 22:33:47 +0100
Ja tam zawsze będe pamiętam ClipQuake i obie części Q3Rulezz ofkoz!
#706390
wuder | 2005-01-19 23:08:08 +0100
po chuju inactive :-A piszesz więcej newsów niż normalnie gr :)
#706392
oz4ru | 2005-01-19 23:19:20 +0100
heeh mowilem abys to komus zlecil :D
#706393
gr. | 2005-01-20 00:29:14 +0100
WUDER ;D
akurat dzis mialem wiecej czasu i sie akurat zlozylo ze bylo co napisac a ja nie migam sie od pisania wiec jesli mam tylko czas to pisze i to nie tylko o CPMA ;o
mav: true true CQ to klasyka pierwszy film ktory naprawde wprawil mnie w oslupienie na dlugo przed annihilation, Q3R2 tez full wypas zwlaszcza akcja the lonely grenade ROFL :D
#706398
edix | 2005-01-20 17:05:03 +0100
100lat 100lat
#706434
PeterSchiff | 2005-01-20 22:03:40 +0100
own-age to glupi baran z kilkunastoma userami wlazacymi mu w dupe :D dziekuje eot z mojej strony
#706447
Zaloguj się by dodać komentarz.