6 lat Planetquake!
pon, 14 październik 2002 15:51:16 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Dacie wiarę?
To już sześć lat tego popularnego serwisu. Chyba każdy zetknął się znim na swojej kwaczej drodze...
Ponieważ jest wielce prawdopodobne, że redaktorzy Planetquake zaczynają dzień od odwiedzenia Orga ;-) , nie od rzeczy będzie złożyć im w tym miejscu serdeczne życzenia wielu, wielu następnych lat w sieci.
Na marginesie: zasuwa trochę ten czas, co nie?





Rozz | 2002-10-14 15:55:21 +0200
Nom, org za mojej kadencji obchodzi tez urodziny, ale zapomniaem czy to byly drugie czy trzecie. Chyba trzecie?
No i zobaczcie ze jak w stanach planetquake powstawalo to u nas dopiero internet wchodzil :(
#621870
StaryOrgowicz_415 | 2002-10-14 15:59:44 +0200
olac ten komercyjny syf :p
#621871
StaryOrgowicz_415 | 2002-10-14 15:59:48 +0200
olac ten komercyjny syf :p
#621872
*M4STER* | 2002-10-14 16:42:21 +0200
100 lat...100lat..
#621875
Razor | 2002-10-14 16:44:10 +0200
ORG i tak rulez :) a strona nasza powstala 15.04.2000, czyli niedlugo beda 3 latka :) Hmm niby to tylko 3 lata a wydaje sie jak by to byla wiecznosc...hmm
#621876
freak | 2002-10-15 16:32:31 +0200
niom! ale ten czas zapierdala :DDD
#621929
Zaloguj się by dodać komentarz.