ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



6 map w 6 tygodni. Nr. 3 - Bloodlust CTF

wto, 02 czerwiec 2009 21:16:01 | Autor: svich | Inne

W 1999 roku ID Software zatrudniło 2 młodych developerów, byli nimi - Michael "Casey" Goodhead oraz Dave "Zoid" Kirsch (w kolektywie znani pod nazwą

"Threewave Softwares")

ich zadaniem było, stworzenie trzech map trybu Capture the Flag dla

potrzeb Quake 3 Arena. Pierwszą mapą z owej trójki był wlaśnie - Bloodlust. Przez

ostatnie pare miesięcy ekipa pracowała nad swym tworem, odmładzając go, oraz wprowadzając szereg istotnych zmian, mających na celu

wypuszczenie mapy na platformę Quake Live.

Bloodlust jest mapą stworzoną do gry dla 8 lub 10 graczy. Sami twórcy komentują swoje dzieło w ten oto sposób "we're very happy with the additions, changes, and polish we've been able to contribute".

Na koniec pozostaje przytoczyć info ze strony QuakeLive "**Although we've now released back-to-back CTF arenas, next week's

release will certainly quench the thirst of our Duelers. Stay tuned.***"* =]

Screeny

źródło: ESR

Garbol | 2009-06-02 22:07:58 +0200

raczej rzadko grana mapa na NC

_Vh | 2009-06-02 22:27:28 +0200

ZET, TE, EN!

srakal1ty | 2009-06-02 23:52:39 +0200

ZTN to pewnie nie będzie, zgodnie z tradycją będzie to jakaś mapa stworzona przez ID albo od nowa albo wygrzebana ze śmietnika (historii). Także imo o HUBie czy ZTNie możemy zapomnieć

svich | 2009-06-03 08:19:07 +0200

Niestety jak poczytacieforumna ql.com to tez tak stwierdzicie ;/ eh...

furi | 2009-06-03 09:30:14 +0200

Powinni zaczac zwracac wieksza uwage na graczy...

aiken | 2009-06-03 11:03:53 +0200

ja tam bym wolal zupelnie nowe mapy niz przegrzane juz od q1 aero i ztn

lObuz | 2009-06-03 18:58:54 +0200

żałosna ta mapa ; /

svich | 2009-06-03 19:49:54 +0200

No zalosna strasznie :/ nie polecam grac... @#$% gdzie oni maja mozgi ? zrobili by cos sensownego jak chcociazby ctf 1 :D

lObuz | 2009-06-03 22:08:35 +0200

Niech załatwią WPAKI i będzie git.

Garbol | 2009-06-03 22:10:42 +0200

niech sie wezna za tdm!
tam to wogole map nie ma, a te co sa to sa nieprzemyslane.
jak narazie to dm14 sie nadaje ale i tak resp weapon za maly 15 sec.. z tego sie robi ffa

CiviTy | 2009-06-03 23:05:07 +0200

TDM w ql nie ma nic wspólnego z TDM na podstawie q3. CTF już trochę bliżej, ale i tak czy to FFA czy TDM czy CTF i tak wszystko podobne do tego pierwszego.

samolot | 2009-06-04 13:01:41 +0200

q3 >>>> ql

ot.: w niedziele final 3 dywizji PD - stawiaj ktos gtv!

lObuz | 2009-06-04 18:00:10 +0200

CiviTy CTF to jest w QL konkretnie pokichany z tymi śmiesznymi minami, kamikadze ( czy co to jest) i inne dziwadła...

Si7H | 2009-06-04 19:25:40 +0200

Nom, wzięte żywcem z Team Arena. Ciekawe ile osób grało lub gra w ten dodatek.

srakal1ty | 2009-06-06 15:53:01 +0200

łobuz - nie no kamikadze to zajebista bron defensywno-zaczepno-ofensywna! :P. Reszta, czyli miny i runy to sprawa dyskusyjna

EDIT: btw ktoś może mi powiedzieć co daje Guard? Zdycham równie szybko co bez niego :P

Choooy | 2009-06-06 19:06:21 +0200

Guard zmniejsza otrzymywany DMG o 50% i chyba zmniejsza też DMG zadawany samemu sobie. Ale z tego co wiem po wzięciu armora Guard przestaje działać bo armor pochłania 66% DMG. W momencie kiedy skończy Ci się armor zaczyna znów działać Guard. To samo jest z Doublerem po zebraniu Quada. Działa silniejszy powerup. Nie ma czegoś takiego, że się sumują.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63