ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



666 Clan Server

pon, 06 grudzień 2004 18:24:13 | Autor: d4widoV | Quake 3 Arena

Znany na scenie bardzo długo, wielokrotny zdobywca miejsc na podium w turniejach i ligach on-line i także LANowych, klan 666 - The Numer Of The Beast doczekał się (nie pierwszy raz) serwera klanowego. Serwer został postawiony przez pana z PTC i SWB - Platine, cały klan 666 dziękuje mu za to i jest bardzo wdzięczny.

Informacje o serwerze:

Nazwa: 666

Adres: 153.19.7.200

Port: 27962

Mod: OSP 1.03a

Ilość graczy: 16

Tryby gry: TDM

666 życzy niskich pingów!

Gravatar

LeSzNy | 2004-12-06 18:26:41 +0100

a da sie wlaczyc 1v1 ?:/

Gravatar

Fabian | 2004-12-06 18:35:51 +0100

Tryby gry : TDM
Zawsze myślałem, że jest "the number is the best"
a nie beast.

krp | 2004-12-06 18:47:32 +0100

lobuz dobrze jest:) ma byc beast a nie best ;]

cocaine | 2004-12-06 18:49:12 +0100

raczej ’beast’ kolego....
kolejny dobry serwer :P

sYnth|Bubu | 2004-12-06 18:57:33 +0100

Od bestii :>

d4widoV | 2004-12-06 19:12:37 +0100

w skrócie:
666 - numerek potworków :D

Gravatar

Fabian | 2004-12-06 19:29:31 +0100

Acha to przepraszam mój błąd :).

eng | 2004-12-06 19:47:53 +0100

5 razy "666" , 3 razy "serwer" w tak krotkim newsie.
Kolejny blad "[...]ligach on-line i także LANowych[...]"

Ty to masz fantazje davidov ;d

Dopisano 6.12.2004 o godzinie 18:57 [ sYnth|Bubu® ]
Od bestii :>

Jak juz,calosc to od utworu Iron Maiden pod tym samym tytulem a bestie zostawmy w spokoju :)

gr. | 2004-12-06 19:54:01 +0100

ja wciaz czekam na publiczny serwer promode ktorego admin bedzie normalnym zdrowym psychicznie czlowiekiem

d4widoV | 2004-12-06 20:23:43 +0100

no tak engo, błąd zrobiłem, ale tego szóstego 666 nie miałem gdzie dopisać :D

Gravatar

m4mut | 2004-12-06 20:26:44 +0100

przyda sie nowy serw =]

SL4VE | 2004-12-06 20:51:46 +0100

Co zrobić kiedy tsk laguje? Postawić na nim jeszcze jeden serwer q3. Apfrr

kaboom | 2004-12-07 15:34:02 +0100

slave to nie jest spowodowane ilościa serverów na tsk, bo kiedys było 3 razy wiecej niż jest obecnie (dodajmy np serv bad, dx, drugi tbo, panter i jeszcze kilka już nie pamietam)

powodem lagowania czasami jest źłe skomfigurowanie servera, czasem gd studenci ciągną za duzo są małe kłopoty a nikomu się nie chce przekonfuigurowac głownego servrea

ATi | 2004-12-07 16:21:13 +0100

tsk od zawsze smierdzialo -.-’ - nawet jak tylko rk na nim stało :>

akk0 | 2004-12-07 16:52:34 +0100

Ja też zawsze mam ping na tsk od 60 w góre, więc sux ;p

SL4VE | 2004-12-08 05:45:32 +0100

Na np. neostradzie pingi są tam chujowe i spieprzyły się jak sieci akademickie odpięły tpsa ;-).

Kaboom, jeżeli serwer jest źle skonfigurowany to oznacza, że chodzą na nim zbędne procesy, które albo zjadają czas procesora albo wolną (szybką? :P) pamięć przez co komp nie wyrabia z liczeniem albo musi korzystać ze swapa, który jak wiadomo jest wolniejszy. W tym przypadku postawienei kolejnego serwera q3 tylko pogarsza sprawe, a jej nie polepsza.

Druga opcja przewiduje, że to zarządzanie pakietami jest fatalnie skonfigurowane i wtedy kolejny serwer q3 zżera po prostu kolejną część łącza, którą mogliby wykorzystać studenci, a że studenci i ich pliki mają na 100% wyższy priorytet niż jakieś q3 to wtedy zabierają łącze serwerkom... laguje bardziej co nie znaczy, że jakby go nie było to by nie lagowało wcale.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63