ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



666|GaD & 666|Xpload

pią, 18 lipiec 2003 22:31:28 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Na stronie 666 znajdziemy kolejną odsłonę cyklu wywiadów z członkami klanu. Tym razem wybór padł na wicemistrza kraju w lanowym 1v1 vq3, uczestnika WCG 2002 w Korei - 666|GaD'a. Xpload korzystając z faktu że GaDu jest aktualnie na przepustce sprawdzał co tam słychować w armii i jaki ma ona wpływ na czołowych duelowców sceny :)

eekz: Jak każdy chyba wie (a jak nie to zegnamy) wygrales wypad do Korei na WCG 2002. Jak tam było? Jak oceniasz wystep matroxa? iii... czy koreanki są ciasne?
Gad: W koreii bylo zajebiscie , chodz przez to ze bylem w woju nie mialem czasu na treningi i przez to wypadlem slabo , ale ogolnie mowiac bylo fajowo, koreanki bardzo lubia Polakow ( pewnie przez to ze dostalismy w pizde na mistrzostwach swiata), szkoda ze tylko jedna ktora pracowala tam byla ladna, to tylko na jej pupcie mozna bylo spojrzec :ASD , zrobilem z nia zdjecie jak bede mial czas to zeskanuje i przesle, nie byla az tak piekna ale wg. mnie nie jest zla, dalej nie bede sie rozpisywal bo za duzo pisania :ASD A Matrox wypadl na wcg tak samo jak Edyta Gorniak zaspiewala hymn na mistrzostwach swiata.
Wywiad z Gadem.

Żeby było ciekawiej to pod wywiadem z Gadem znajdziemy nieco starszy wywiad z Xploadem aka C4, przeprowadzony przez mema. Eekz który obecnie jest inactive szczególnie rozwodzi się nad genezą swojej ksywy (ksyw) i historią swojego quakeowania.
Wywiad z Xploadem.

Zenith | 2003-07-18 22:47:54 +0200

ci nie maja co robic =DDDD

Gravatar

vTm | 2003-07-18 23:28:29 +0200

dobre 2 wywiadziki

move | 2003-07-18 23:58:42 +0200

na prosbe GaD'a umiescilem Go w active squad :), wkrotce znow bedzie ownage jego rakiety i bzykacza na polskich serwach :>

Gravatar

imbaczek | 2003-07-19 00:03:45 +0200

hrhr, ciekawe, czy matr0x śpiewa lepiej niż edytka :D

MaxDamage | 2003-07-19 03:51:04 +0200

Ale texty loool :)

FAQ | 2003-07-19 08:54:36 +0200

ja wymiekam normalnie.
czy on ma takie duze palce, ze nie potrafi wcisnac D tylko od razu ASD ? :>

Gravatar

eddie | 2003-07-19 12:31:17 +0200

:ASD

Gravatar

hamm | 2003-07-19 13:53:13 +0200

syq.;/

MegaB | 2003-07-19 14:35:11 +0200

Eeeee, Matr0x na pewno lepiej spiewa od Edyty :))

Gravatar

wizard | 2003-07-19 15:37:26 +0200

GaD is a girl ,do you belive it , can you recive it ...

dinhkertal | 2003-07-19 17:44:45 +0200

ten jak odlecial :D

Gravatar

hamm | 2003-07-19 18:57:00 +0200

ty wizard po naszemu bo ja niekomaty z tego japonskiego :]

HaSu_Szlauf | 2003-07-19 19:04:14 +0200

to jest czeski :)

LaGranda | 2003-07-19 19:09:32 +0200

a ja z innej beczki, napisz ktos newsa www.quake3world.com/ubb/Forum3/HTML/071108.html

eng | 2003-07-19 19:41:02 +0200

omg !!!!!! tyle moge odpowiedziec :>

move | 2003-07-20 08:56:12 +0200

LaGranda:

"Sorry!

The destination that you are trying to reach was either never available, no longer at this location or has been moved. If there is a link on a website that is bringing you here, please contact us with the URL.

Back to Quake3World.com"

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63