A teraz do San Francisco!
czw, 04 wrzesień 2003 13:10:39 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Następna edycja WCG (2004) odbędzie się w San Francisco ogłosili wczoraj na konferencji prasowej w tymże mieście decydenci WCG oraz burmistrz San-Fra.
Ładnie uzasadniono to tymi słowami:
*“In the end, San Francisco was selected for the city’s international character as the “Gateway to the Pacific," outstanding tourism infrastructure, unique position as the world’s center of technology and digital entertainment, and because of the location’s strategic importance in strengthening the WCG as a world-class e-sports event. (...)
San Francisco, a center of technology, business, trade, and cultural exchange, perfectly suits the goals of the WCG: global harmony and digital entertainment,"*
czyli międzynarodowym charakterem "Wrót Pacyfiku", jego pozycją jako centrum technologi i cyfrowej rozrywki, handlu, wymiany kulturowej i posiadaną świetną infrastrukturą turystyczną.
Pokonane w polu pozostały miasta takie jak Seul, Mediolan i Singapur.
Dla graczy z Europy lepiej - to będzie naprawdę długa i emocjonująca wycieczka.
Jednak europejscy kibice mogą czuć się zawiedzeni porażką Mediolanu.
(sięgnąłem do żródła czyli informacji na stronieWCG, przeczytałem artykuł na cyberfight, ale wypatrzyłem temat na stronie esports.pl)





MateoMartinezz | 2003-09-04 13:15:37 +0200
buhahahahahahahahahahahhahahahaha - tak sławku, nie zapomnij źródła i pamietaj o pytaniu autora newsa o zgodę na tłumacznie i przedruk :D
#652742
slawek | 2003-09-04 13:18:34 +0200
:D
Porządek musi być. Poza tym - na esp pisał o tym sxl, dla którego mam dużo szacunku i sympatii.
#652743
SAI4H | 2003-09-04 13:33:39 +0200
Ok, ok, ale co nas, graczy Q3, interesuje WCG? Przeciez Q3 juz na WCG nie ma.
#652745
slawek | 2003-09-04 13:36:08 +0200
Skąd wiesz co będzie za rok? Za dwa?
#652746
lenar | 2003-09-04 13:49:41 +0200
troche to ograniczone, myslec tylko o wlasnej scenie...
#652747
obni | 2003-09-04 14:17:33 +0200
q4 jeszcze sie chba nie zalapie :| mogli by dac q3 jest coraz lepiej :P
#652749
freak | 2003-09-04 14:41:16 +0200
Lol lenar... Dam se głowe uciąć że w każdej scenie 99.99% "scenowców" jakiejkolwiek gry jest ego-scenowcami... a nazywanie ich wszystkich od normalnych inaczej jest i nietaktowne jak i niezbyt inteligentne.
P.s. Pomyśl troche dłużej niż te kilka ułamków sekundy, zanim znów zaczniesz kogokolwiek obrażać.
#652750
slawek | 2003-09-04 14:58:00 +0200
Freak - mógłbyś przetłumaczyć - chętnie się zapoznam z tą błyskotliwą myslą.
Lenar kogoś obraził.... coś mi widać umknęło, a to skurczybyk :D
#652753
jarq. | 2003-09-04 15:27:48 +0200
moze jak bedzie w stanach to i q3 sie znajdzie - z pewnoscia doom-a 3 nie zabraknie ... :) - ut2003 tez jakos chyba nie rzadzi ... kto wie kto wie ... pewnie znow bedzie ankieta - i postulaty quakeowco zeby q3 bylo obecne ... i pewnie znow to oleja .. :P Tak czy inaczej ja mam nadzieje ze nie zapomna o nas.
#652759
lenar | 2003-09-04 16:05:55 +0200
Jeśli chodzi o q3 na WCG, to nie zależy od chęci Samsunga tj. organizatora, tylko wydawcy gry tj. ID softwarte, który ani myśli stracić, tak prestiżowe miano organizatora największego turnieju q3 tj. quakecon.
Myślę ze z doom`em, o ile będzie multi, sytuacja będzie analogiczna. Wiec raczej o nim tez można zapomnieć.
#652656
SAI4H | 2003-09-04 18:16:27 +0200
softwarte? moze gownowarte ;Q
ps. ja bym sie klocil, ktory z nas jest ograniczony.
#646450
igor9k | 2003-09-04 18:30:34 +0200
freak: twoje glupota mnie przeraza...
#652763
shiv | 2003-09-04 23:50:28 +0200
Spojrz na siebie mistrzu a potem komentuj innych:P
#652792
Zaloguj się by dodać komentarz.