ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



A teraz do San Francisco!

czw, 04 wrzesień 2003 13:10:39 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Następna edycja WCG (2004) odbędzie się w San Francisco ogłosili wczoraj na konferencji prasowej w tymże mieście decydenci WCG oraz burmistrz San-Fra.

Ładnie uzasadniono to tymi słowami:
*“In the end, San Francisco was selected for the city’s international character as the “Gateway to the Pacific," outstanding tourism infrastructure, unique position as the world’s center of technology and digital entertainment, and because of the location’s strategic importance in strengthening the WCG as a world-class e-sports event. (...)

San Francisco, a center of technology, business, trade, and cultural exchange, perfectly suits the goals of the WCG: global harmony and digital entertainment,"*

czyli międzynarodowym charakterem "Wrót Pacyfiku", jego pozycją jako centrum technologi i cyfrowej rozrywki, handlu, wymiany kulturowej i posiadaną świetną infrastrukturą turystyczną.

Pokonane w polu pozostały miasta takie jak Seul, Mediolan i Singapur.

Dla graczy z Europy lepiej - to będzie naprawdę długa i emocjonująca wycieczka.

Jednak europejscy kibice mogą czuć się zawiedzeni porażką Mediolanu.

(sięgnąłem do żródła czyli informacji na stronieWCG, przeczytałem artykuł na cyberfight, ale wypatrzyłem temat na stronie esports.pl)

MateoMartinezz | 2003-09-04 13:15:37 +0200

buhahahahahahahahahahahhahahahaha - tak sławku, nie zapomnij źródła i pamietaj o pytaniu autora newsa o zgodę na tłumacznie i przedruk :D

slawek | 2003-09-04 13:18:34 +0200

:D
Porządek musi być. Poza tym - na esp pisał o tym sxl, dla którego mam dużo szacunku i sympatii.

SAI4H | 2003-09-04 13:33:39 +0200

Ok, ok, ale co nas, graczy Q3, interesuje WCG? Przeciez Q3 juz na WCG nie ma.

slawek | 2003-09-04 13:36:08 +0200

Skąd wiesz co będzie za rok? Za dwa?

lenar | 2003-09-04 13:49:41 +0200

troche to ograniczone, myslec tylko o wlasnej scenie...

obni | 2003-09-04 14:17:33 +0200

q4 jeszcze sie chba nie zalapie :| mogli by dac q3 jest coraz lepiej :P

freak | 2003-09-04 14:41:16 +0200

Lol lenar... Dam se głowe uciąć że w każdej scenie 99.99% "scenowców" jakiejkolwiek gry jest ego-scenowcami... a nazywanie ich wszystkich od normalnych inaczej jest i nietaktowne jak i niezbyt inteligentne.

P.s. Pomyśl troche dłużej niż te kilka ułamków sekundy, zanim znów zaczniesz kogokolwiek obrażać.

slawek | 2003-09-04 14:58:00 +0200

Freak - mógłbyś przetłumaczyć - chętnie się zapoznam z tą błyskotliwą myslą.
Lenar kogoś obraził.... coś mi widać umknęło, a to skurczybyk :D

jarq. | 2003-09-04 15:27:48 +0200

moze jak bedzie w stanach to i q3 sie znajdzie - z pewnoscia doom-a 3 nie zabraknie ... :) - ut2003 tez jakos chyba nie rzadzi ... kto wie kto wie ... pewnie znow bedzie ankieta - i postulaty quakeowco zeby q3 bylo obecne ... i pewnie znow to oleja .. :P Tak czy inaczej ja mam nadzieje ze nie zapomna o nas.

lenar | 2003-09-04 16:05:55 +0200

Jeśli chodzi o q3 na WCG, to nie zależy od chęci Samsunga tj. organizatora, tylko wydawcy gry tj. ID softwarte, który ani myśli stracić, tak prestiżowe miano organizatora największego turnieju q3 tj. quakecon.
Myślę ze z doom`em, o ile będzie multi, sytuacja będzie analogiczna. Wiec raczej o nim tez można zapomnieć.

SAI4H | 2003-09-04 18:16:27 +0200

softwarte? moze gownowarte ;Q
ps. ja bym sie klocil, ktory z nas jest ograniczony.

Gravatar

igor9k | 2003-09-04 18:30:34 +0200

freak: twoje glupota mnie przeraza...

shiv | 2003-09-04 23:50:28 +0200

Spojrz na siebie mistrzu a potem komentuj innych:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63