ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Afera po meczu AUT-BEL !

nie, 01 luty 2004 13:35:27 | Autor: pawson | Quake 3 Arena

Jak może niektórzy z was zauważyli na screenach, austriacki gracz Tropf na 3 ostatnich mapach użył nicka "kinderfickertropf". Nick ten oznacza tyle co "childmolestertropf" - tego już chyba tłumaczyć nie muszę. Jest to nazwiązanie to Belgijskiego skandalu z przed kilku lat o krzywdzeniu dzieci. Wyrażenie to jest używane tak samo jak wyraz "nazista", "nazi" (eng) w stosunku do Niemców. Takie zachowanie jest całkowicie niedopuszczalne w rozgrywkach ClanBase. Tropf otrzymał już oficjalne ostrzeżenie od adminów CB. Dostanie on bana na jakiś czas jeśli coś takiego powtórzy się ponownie. Supervisorzy Nations Cupa szukają jeszcze jakiejś innej kary dla austriackiego gracza. Swoje opinie na ten temat wszyscy gracze mogą wyrażać tutaj . Szkoda, że takie problemy muszą się pojawiać w tak prestiżowym turnieju jakim jest Nations Cup :/

gr. | 2004-02-01 13:43:28 +0100

nie powinno mówić się (pisać) - okres czasu - tylko albo okres albo czas jest to blad i raczej austriackiego a nie Austryjackiego po 1 zla pisownia a po 2 przymiotnik mala litera

^M^ | 2004-02-01 14:04:43 +0100

Dopisano 1.2.2004 o godzinie 13:43 [ gr™ ]
nie powinno mówić się (pisać) - okres czasu - tylko albo okres albo czas jest to blad i raczej austriackiego a nie Austryjackiego po 1 zla pisownia a po 2 przymiotnik mala litera

Po pierwsze, powinieneś napisać 'nie powinno się mówić', po drugie gdzieś mi tam przecinka brakuje, po trzecie nie jestem polonistą, wiec co ja mogę wiedzieć, po czwarte nie wiem co to znaczy 'zla', tak chyba na wiosce mówią ;), po piąte nie postawiłeś kropki na końcu zdania, po szóste te okienko dodawania komentarza jest za małe, po siódme czepiasz się, a sam nie jesteś bez wad (prv jest do takich spraw: gg, czy też orgowy komunikator), po ósme to jest z deczka ironiczna wypowiedź, po dziewiąte trzeba już kończyć, po dziesiąte nie puszczaj fochów tylko :d.

^^ offtopic :F

pent1um | 2004-02-01 14:13:40 +0100

a wy nie macie sie juz do czego chyba przyjebac, co ?

Gravatar

R4VeN | 2004-02-01 14:40:59 +0100

Wielki proble m z ukaraniem - zbanować team na 3 lata i będzie porządek.Co to w ogóle za zmienianie nicków podczas gry.To tak jak na boisku zdjęcie koszulki - za to jest żółta a potem czerwona kartka i wyjazd.Jak wy chcecie , żeby pro-gaming się rozwijał, jak łosie zamiast grać, przychodzą fochy pokazywać.Clanbase zbyt pobłażliwy jest.W sporcie są zasady za których łamanie są przewidziane kary.A oni dopiero się mają zastanawiać.Ostrzeżenia, lol

SAI4H | 2004-02-01 15:21:19 +0100

Dobrze, ze podczas meczu z Polakami nikt nie zmienil nicka na thief, alcoholic, czy slut... ;D

nita | 2004-02-01 15:26:49 +0100

no i dobrze ze nie mowil nikt Za Brzezinke... to juz przegiecie by bylo ;)

Gravatar

skaven | 2004-02-01 15:46:09 +0100

pawson to jednak zdolny chlopak, zerznal tego newsa prawie slowo w slowo z cb ;D

... | 2004-02-01 16:21:48 +0100

dzienkujemy pawson za wiadomosci
PS : zachował sie jak plebs ...

gr. | 2004-02-01 16:35:16 +0100

M jesli nie jestes w temacie i nie wiesz o co chodzi to lepiej byloby nie zabierac glosu w ogole..

pawson | 2004-02-01 17:20:52 +0100

a jak mialem napisac? ;o mialem sam cos wymyslac ze kolo dostal kare hmm ze zabrali mu kompa ? ;o

Gravatar

skaven | 2004-02-01 17:30:32 +0100

nie no chodzi mi to to nazi ;) trzeba bylo przpomniec sobie jakies inne obrazliwe sformulowania ktore Polacy uzywaja w stosunku do niemcuf ;D meserszmit czy cos

pawson | 2004-02-01 17:45:45 +0100

;oo ja sie nie spotkalem zeby ktos do niemca meserszmit powiedzial ;o wiem ze to taki samolot ;d

jajk0 | 2004-02-01 18:08:35 +0100

Pieprzyć dziada !!! :D

Gravatar

blaaablaa | 2004-02-01 18:10:20 +0100

helmuty , szwaby , adolfy itepe ;- D

^M^ | 2004-02-01 19:00:00 +0100

Dopisano 1.2.2004 o godzinie 16:35 [ gr™ ]
M jesli nie jestes w temacie i nie wiesz o co chodzi to lepiej byloby nie zabierac glosu w ogole..

Spoko Maniek, przeczytaj ktorys tam z koleji punkt i wylajtooj ;F... (foch? ;=P)

SAI4H | 2004-02-01 19:53:45 +0100

amf adolfie :F

nxs.mlk | 2004-02-01 23:12:24 +0100

to tak jak by nam dowalili komunisci ;asd

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63