ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Aktualizacja modów!

wto, 25 kwiecień 2006 23:54:51 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena

Pare dni po wypuszczeniu najnowszego patcha do Quake 4 (1.2) doczekaliśmy się w końcu aktualizacji najpopularniejszych modów do tej gry! Oba oprócz oczywistej kompatybilności z point release 1.2 niosą z sobą również nieco modyfikacji i dodatków. Przejdźmy do szczegółów:

..:: X-Battle 0.23 ::..


Główne zmiany:

  • Naprawiono bug z "niewidzialnością" powerupów podczas spectowania graczy
  • Naprawiono bug odpowiedzialny za złe pokazywanie przynależności do teamu przez skiny i scoreboard
  • Naprawiono buga związanego z działaniem rocket lunchera
  • Dodano zoom w stylu quake 3
  • Dodano komendę s_altEnemySounds, aktywującą odgłosy tankajr i keela u przeciwnika
  • Dodano komendy kapitana drużyny: "captains", "invite", "pickplayer", "removeplayer","kickplayer", "resign", "teamready", "readyteam", "accept" i "decline"
  • Dodano komendą cl_nomip pozwalającą zmienić picmip na 1, niezależnie od aktualnych ustawień
  • Text przy najechaniu kursorem na postać pojawia się natychmiastowo a nie powoli rozjaśnia jak miało to miejsce w poprzedniej wersji
  • Defaultowe wartości komend cl_enemyColor i cl_teamColor zmieniono na red/blue.

Generator configów on-line zostanie uaktualniony w przeciągu dwóch dni.

Tutaj niedługo pojawi się aktualna lista zmian.

Na słowa pochwały zasługuje fakt, że twórcy tego moda biorą sobie do serca uwagi użytkowników, czego odzwierciedleniem mogą być chociażby dwie pogrubione wyżej nowości, których pomysłodawcami byli właśnie gracze. Ponadto twórcy X-Battle zapowiadają zupełnie nowy interfejs w przyszłych wersjach, czego zwiastunem ma być nowe logo widoczne w newsie.

Download:

EDIT: Niestety twórcy moda musieli wycofać swój produkt z serwerów, ponieważ udostępniając odgłosy keela i tankjra z trzeciej części wstrząsu bez jakiegokolwiek porozumienia ID, naruszyli prawa autorskie (za co zresztą bardzo przepraszają). Obiecali wypuścić poprawioną i legalną wersję najszybciej jak się da.

..:: Q4Max 0.74 ::..


Główne zmiany:

  • Opcja Coacha (z możliwością wysyłania komend głosowych do którejkolwiek ze spectowanych przez niego osób)
  • Customowy, dwuwarstwowy celownik
  • Wyłączenie "mrugania" celownika
  • System spawnowania w wersji 0.73

Tutaj znajdziecie listę wszystkich zmian.

Download:

..:: Levitation mirror
..:: F.q4w mirror

Bez wątpienia te wersje staną się od tej pory aktualnymi, używanymi w tych edycjach ClanBase EuroCup i OpenCup.

voodoo|norad | 2006-04-26 00:11:22 +0200

Ja to w q4 nie gram, ale widać, że ludzie coś z tym robią ;-) oby na dobre, bo z tego co słyszałem to x battle troche fpsów zjada ;x

jabol | 2006-04-26 00:53:16 +0200

a czym sie roznie jeden od drugiego ? :D

scaNdal_ | 2006-04-26 07:59:56 +0200

imo lepszy do duela jak i do TDM jest q4max :p

jabol | 2006-04-26 15:46:08 +0200

to jak te mody sie od siebie prawie niczym nie roznia, to jaki sens jest robienia rownolegle tego samego ?

sYnth|Bubu | 2006-04-26 18:57:03 +0200

To sie nazywa konkurencja.

jabol | 2006-04-27 00:23:09 +0200

hahah q4 robione jak q3 :D n1

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63