ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Alleluja !

sob, 10 kwiecień 2004 09:02:00 | Autor: RauL | Quake 3 Arena

Święta wielkanocne nie są w Polsce może tak uroczyście obchodzone, jak święta Bożego narodzenia, ale wciąż są to najważniejsze święta dla każdego chrześcijanina. Z tej okazji chcieli byśmy życzyć Wam, aby ten czas był spędzony w miłej, rodzinnej atmosferze, aby jajko smakowało jak nigdy, oraz by dyngus był mokry, ale nie za sprawą deszczu! Alleluja ! ;)

baxowy | 2004-04-10 09:10:04 +0200

atmosFerze

Dziex za zyczonka, wszystkim rowniez zycze :)

[M]aniek | 2004-04-10 09:14:59 +0200

a ja chcialbym zyczyc niektorym by zmadrzeli, w pierwszym rzedzie sobie ;D (joke ;p)

Gravatar

r3druM | 2004-04-10 09:47:55 +0200

dzieki..i nawzajem

Mattias | 2004-04-10 10:11:24 +0200

wesołych :)

EvilCarloS | 2004-04-10 10:48:23 +0200

tak tak...coraz bliżej świeta :d...no to wwszystkim życzmy jako że mówimy cały czas o qłejku to dobrych fragów, pięknych oczojebnych midairów, udanego tajmowania :d...reprezentacji PL w NC wygranej z Belgią i Francją i resztą takich tam krajików:d...no ..cóz jeszcze..małych cen sprzętu komputerowego:]..no i ogólnie to Wszystkiego Najlepszego:d..

EvilCarloS | 2004-04-10 10:49:32 +0200

Amen :DD

SAI4H | 2004-04-10 11:17:25 +0200

Najlepszego!

Ale na przyszlosc, od takich newsow jest konto redakcyjne..

nxs.mlk | 2004-04-10 11:24:09 +0200

Mokrego dyngusa dziewczyny :))

Gravatar

.... | 2004-04-10 11:27:27 +0200

thx u2 i zycze tez wam wesolych :)))

gr. | 2004-04-10 11:40:02 +0200

ano wlasnie sajku konto redakcyjne no coz po prostu zaspales dzis hehe ;-j

raszke | 2004-04-10 11:47:08 +0200

wesołego all :D

Gravatar

Karol_Wojtyla | 2004-04-10 12:13:12 +0200

Abyś w łóżku był tak mocny jak zajączek Wielkanocny,żeby była też owocna twoja palma Wielkanocna,abyś spuszczał się z Fajfusa tak obficie jak w Dyngusa.

Gravatar

sld | 2004-04-10 12:13:36 +0200

Auuuuu....thx....wesolego i mokrego ;]

atOm_1 | 2004-04-10 12:32:31 +0200

Wesołych Świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa życzy wszystkim atOm !! :)

Panplayer1 | 2004-04-10 12:59:20 +0200

Jestem ateistą ale Wesolych Swiat ;]

k3m | 2004-04-10 13:02:22 +0200

Happy Easter!

b.3. | 2004-04-10 13:07:42 +0200

no jak wszyscy to wszyscy, wszystkiego najlepszego dla wszystkich, mokrego dyngusa i smacznego jajka

Gravatar

Figi5 | 2004-04-10 13:12:04 +0200

Thnx. Wam również życze to samo i w dodatku lepszego skilla ( sobie przedewszystkim ) :D

szaky | 2004-04-10 13:14:59 +0200

heh wesolych swiat... :)
A news nie powinien byc przypadkiem z redakcyjnego, wspolnego konta?

RauL | 2004-04-10 13:34:37 +0200

Szakalko, powinno, ale tak jakos wyszlo :P ale pisalem to w intencji od wszystkich, czy to ma w sumie znaczenie? Radujmy się, bo Pan zmartwychwstał. Szkoda tylko ze jakos od 2 lat blisko nie moge trafic do kosciola :C

pepz | 2004-04-10 13:41:05 +0200

...and a Happy New Year ;F

gr. | 2004-04-10 14:20:12 +0200

pepe lol ;d;d;

v1n5 | 2004-04-10 19:07:58 +0200

wszystkiego naj naj i dobrego jaja ...!

R1ce | 2004-04-10 20:52:35 +0200

eee powinienes napisac :D ze zyczysz wszystkim pania mokrego dyngusa ale nie przez wode :]]]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63