ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



AMD PG Challenge

śro, 28 maj 2003 19:09:28 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Całkiem niedawno ruszyła ponownie strona największej środkowoeuropejskiej imprezy esportowej - czyli AMD PG Challenge. W tym roku w Karlovych Varach (Czechy) będzie granych siedem gier: Counter Strike, Warcraft3, SC: Broodwar, UT2003, Age Of Mythology, Day Of Defeat oraz oczywiście Quake3. Będzie Invitational Toournament oraz BYOC Tournament. Na oba trzeba się zapisać, jednak żeby dostać się na Turniej Zaproszeniowy trzeba oczekiwać na akceptację organizatorów, co zapewne ma na celu zebranie jedynie najlepszych.

Zapisy już są otwarte - ale czasu na decyzję bardzo niewiele - można się zapisywać tylko do 10 czerwca. Co gorsza trzeba do 12 czerwca wpłacić wpisowe który dla graczy IT wyniesie 14 euro (opłaty są podane dość niejasno). Gracze IT oczywiście płacą dopiero po akceptacji. Miejsce w BYOC będzie kosztować 17 euro, dzień zwiedzania 3 euro (cała impreza 5 euro).

Lista klanów i graczy zaproszonych znajduje się tutaj, ale sekcja q3 nie jest jeszcze wypełniona (są zaproszone np. dwa polskie klany cs'a, jeden o znajomej nazwie arcy).

Impreza potrwa cztery dni - od 10 do 13 lipca.

Całkowita pula nagród 31 tys. dolarów z czego 17 tys. pójdzie na Invitational Tournament, 9 tys. na BYOC Tournament, reszta na zawody między Czechami. Za pierwsze miejsce w q3 w turnieju IT Czesi płacą 1000$, za pierwsze miejsce w turnieju BYOC 300$.

Szczegółowe zasady rozgrywek q3 nie zostały jeszcze zamieszczone.

W zeszłym roku turniej PG Challenge odbywał się w Pradze i odwiedzili go L3si0 i Z1emba (w charakterze spectatorów) - dzisiejsi h00lsi - reportaż z tej wycieczki wraz ze zdjęciami jest wciąż u nas w kolumnach - tutaj. A w samym turnieju grali wtedy Verbal i Fetter - z dobrymi wynikami, m.in. przeciwko b100.death.

Czy w tym roku któryś klan się skusi na względnie niedrogą wycieczkę do południowych sąsiadów?

Nikon | 2003-05-28 19:21:10 +0200

czemu nie zaprosili od nas do BW blackmana :) mial przeciez 3 na wcg ale co tam :D

eng | 2003-05-28 19:46:20 +0200

boja sie :>

Gravatar

rutt | 2003-05-28 20:19:16 +0200

na liscie jest [pG]blackman (:

sh4de | 2003-05-28 23:13:15 +0200

:}

:{

:]

:[

d:-0

move | 2003-05-28 23:41:07 +0200

benek z tego co mi mowil - planuje jechac :), moglby wziasc ze soba matroxa i dave'a :>...

viltZz | 2003-05-28 23:53:19 +0200

fajnie by bylo jakby mar1o pojechal:)

ortho | 2003-05-29 01:21:39 +0200

w tamtym roku nie bylo b100.deatha :) jedyni ceal.death - gracz z wegier o pokaznym skillu :D

lecho | 2003-05-29 01:56:58 +0200

Death nigdy nie gral na PGCH a na pewno nie w zeszlym roku. Ze znanych graczy w zeszlorocznym progamers challenge brali udzial if22 (dwukrotnie przegral z nim fetter), z4muz (pokonany przez fete) i LeXeR...

Gravatar

droOps | 2003-05-29 09:48:35 +0200

@#$% w te death'y i inne wynalazki ruskie co sie nimi grzejecie?? lache im opierdolcie najlepiej !!!!!!!!!!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63