ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



AoD powraca do korzeni!

śro, 20 sierpień 2003 18:19:24 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Klan Angels OF Death, dziś będący dywizją q3 e-sYnthesis, postanowił cofnąć się do korzeni i odbudować jedną z najlepszych marek na naszej scenie tak pm i jak vq3 - AoD.

I tak w nowym odrodzonym AoD zobaczymy całkiem nową i młodą ekipę, między innymi Rail`a który zajął pierwsze miejsce w turnieju q2 i ut!

Jak powiedział mi były lider Aniołów, Halfman - "czas oddać ster w młode ręce". Log: "Szkoda żeby marka jednego z najlepszych klanów się marnowała". Harp: "Na pewno dadzą radę w ECT5". Pogi: "Myślę że zagrają w Nations Cupie - SOAD wygrywa przecież z kolesiami z bW!".

Ruszyła już nowa strona, choć chosen dawno nie miał Photoshopa w ręku i lekko wyszedł z wprawy - ale nadrobi to w przeciągu kilku dni. Tak więc wszystkie informacje będzie można od dziś znaleźć pod adresem clan.aod.prv.pl. Koniecznie należy zwrócić uwagę na Regulamin, a zwłaszcza jego punkt czwarty - być może nowe, genialne zasady rekrutacji sprawdzą się także w pozostałych czołowych klanach.

Szykujmy się więc na inwazję AoD na serwerach!


*News jest oczywiście żartem. Po raz kolejny mamy do czynienia z sytuacją kiedy grupa małolatów świadomie lub też nie zagarnia sobie markę znanego klanu do swoich potrzeb po to tylko żeby się z miejsca ośmieszyć z chwilą pierwszego porządnego sparingu czy też wydania się sprawy na zewnątrz. Myślę jednak że klan "AoD" szybko zmieni nazwę bez potrzeby czyjejś inicjatywy.

Wypowiedzi członków e-sYnth fikcyjne. Koncept - log.*

ognos | 2003-08-20 18:22:57 +0200

4.Osoba która bedzie chiała wstąpic do klanu
przejdzie test tz. zagra z najlepszym z klanu i
musi wygracć albo przegrać 10 do 8
hahahahaha :D
pelen PRO!
a gdzie dzial Sponsorzy? :DDDD

GogettO | 2003-08-20 18:24:41 +0200

Buhahahahahahha :D:D:D:D lol ale beka ;q

Gravatar

c-load | 2003-08-20 18:24:42 +0200

nie no nie moge ;D

Gravatar

monja | 2003-08-20 18:25:39 +0200

hahahha o boze :D

eng | 2003-08-20 18:25:44 +0200

parodia :{ no to z leksza jest

walek :D

chosen | 2003-08-20 18:26:24 +0200

o ja jordole :DDDDD

p0gr0m | 2003-08-20 18:27:52 +0200

". Pogi: "Myślę że zagrają w Nations Cupie - SOAD wygrywa przecież z kolesiami z bW!".

hehe

GogettO | 2003-08-20 18:27:54 +0200

No ej, może niewiedzieli że (był/jest) taki klan jak AoD
a wy ich tak jedziecie :D buheheeh

ognos | 2003-08-20 18:28:57 +0200

pogrom, a nawet wiecej wygrywa z kolesiem z DS! :DDDDDDD

eng | 2003-08-20 18:29:44 +0200

no wlasnie w koncu , dosc prosto jest wymyslic nazwe anioly smieci , moze gdzies zobaczyli ten tytol bo watpie , ze by sie interesowali scena , te lolki , zwlaszcza , ze teraz jest synth a nie ^0 aod

edit czuje w kosciach , ze bedzie burza komentarzy =d

riv | 2003-08-20 18:30:02 +0200

hehe ONE BIG LOL! Wlasciwie nie rozumiem tego pomyslu z komentarzami graczy synthesis ale zabawa jest przednia... >¦ )

Yaboll | 2003-08-20 18:30:31 +0200

Co sie smiejecie....
NIe kazdy w koncu mlokos musi znac wszystkie nazy polskich i zagranicznych klanow......
Najpierw trzeba bylo taka sprawe probowac zalatwiac po cichu moze posmiac sie z parmoma znajomymi, a nie robic kretynow, kretaczy i sam nie wiem czego z 14-16 letnich dzieciakow.

riv | 2003-08-20 18:32:35 +0200

ale najlepszy jest regulamin i ta SPELIZACJA klanu jaka jest Railgun... >¦ )

log | 2003-08-20 18:32:58 +0200

polecam równierz news na synth.esports.pl

;-)

wentyloddetki | 2003-08-20 18:39:44 +0200

ach te dzieci :D

Gravatar

c-load | 2003-08-20 18:40:22 +0200

ta banda hamow :DDD

harpagan | 2003-08-20 18:50:01 +0200

pamietajcie o tym zeby oddac zycie jak ktos spadnie w przepasc ;p

Nikon | 2003-08-20 18:56:20 +0200

@#$% co to za parodia do chuja ja sie nie zgadzam do @#$% nedzy wypierdalac mi z tym

Replay | 2003-08-20 19:04:59 +0200

buehe jakie lole! :)

Replay | 2003-08-20 19:06:29 +0200

hehiehie wymiekam, popatrzcie na regulamin, Boze widzisz i nie grzmisz :D. Nastepna afera zwiazana z Aod, najpierw kradziez grafy ze stronki teraz to. Wezcie bo jebne zaraz :)

Gravatar

hiacynt | 2003-08-20 19:13:18 +0200

ja mam pytanie do wałka: mianowicie jak piszesz swój nick podczas gry to tez masz "Ł"? :>

.gogi | 2003-08-20 19:24:04 +0200

hehe dobre =D

nita | 2003-08-20 19:24:55 +0200

hehehe Rail pokazal poziom polskiego UT :DDD

xF|kot | 2003-08-20 19:29:17 +0200

O za mocno :DDDDDD To są jakieś lamki z 1.11 chyba :]

Gravatar

f4l.asus | 2003-08-20 19:44:47 +0200

:) #2

Zenith | 2003-08-20 19:48:20 +0200

a ja nie kumam czemu wy az tak sie z nich smiejecie? =|

sam ich dodalem do klanow =D moze nie wiedza ze jest taki klan juz na scenie... zgadzam sie w 100% z Yabollem - bo przeciez nie kazdy musi znac scene zeby na niej grac :|

ale umiecie tylko oczerniac innych? =/

eh.... az szkoda gadac =(

bryan | 2003-08-20 19:48:41 +0200

na 90% z 1.11 :) tylko tam sie robi takie imprezy jak 'liga w raila' :D
i pamietajcie jak ktos spadnie w voida ...yyy.. przestrzen (:P) to od razu klepcie /kill ;)
OMFG !! @ :D

nita | 2003-08-20 20:08:01 +0200

bynajmniej tam graja dla zabawy i maaj radosc z gry w raila

kaboom | 2003-08-20 20:17:04 +0200

zieja :D n/c

SAI4H | 2003-08-20 20:17:50 +0200

Rozz jaki figlarz :D
:-gRACWRAILA

enjoy | 2003-08-20 20:22:09 +0200

jesli stare aod nie zastrzeglo sobie praw do nazwy to bedzie ciezko, w sadzie nie wygracie...
...ale proponuje honorowy pojedynek "o nazwe", oczywiscie na raile, tylko uwazajcie bo koles od nich wygral z bW :O

zreszta jesli on mowi prawde ze wygral z bW to niech pokaze skrina bo nikt mu nie uwierzy !!

(P.S. ahahahahahahHAHAHAAHAH !!! bo jebne!! :)

Gravatar

thrud | 2003-08-20 20:29:38 +0200

przeciez to dzieciaki :/ lol punkt 4 regulaminu

Gravatar

ez0p | 2003-08-20 20:32:19 +0200

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhahaahahah niemoge :ooooooooooooooooooooooo

Gravatar

BrakDanych | 2003-08-20 20:38:45 +0200

Wabsterem klanu jest

Wałek

-_-OK

riv | 2003-08-20 20:50:41 +0200

wywalcie juz ten news bo co na niego wchodze to mnie w nerach sciska :))))) i przestancie juz z nich wyc bo chlopaki sie poblokuja i wywala q3 w pizdu >¦ )

Gravatar

MyK | 2003-08-20 21:18:07 +0200

Witam!
Nie było mnie tu bardzo dawno,ale coś mnie tknęło i od razu trafiłem na news dotyczący klanu,który założyłem(chodzi o stare dobre AoD a nie o tą podróbę).Widzę,że tutaj nic się nie zmieniło ciągle ta sama niepowtarzalna atmosfera :) Pozdrawiam tych,którzy mnie pamiętają ze starych czasów! Papa.

viltZz | 2003-08-20 21:27:41 +0200

a pamietacie jak jakies lole zrobily klan nBf sobie????::P:P tez byla afera:D

Gravatar

|MaS| | 2003-08-20 21:38:52 +0200

No comment... :D

Gravatar

nowe_konto_mamD | 2003-08-20 21:53:59 +0200

hlip... ja sie boje ze przegram z tyl rail'em 10 : 9 i mnie nie wezma do klanu... hehehe ¦ ]

Arnold | 2003-08-20 22:05:40 +0200

a wpadliscie kiedys w PRZeEeEeSTRZEN ? :D

ff7 | 2003-08-20 22:07:19 +0200

lol a jak znim wygram 10 - 0 to mnie nie przyjma ?? :P

Logitech|Lopez | 2003-08-20 22:08:02 +0200

hmmm...... rotfl?? :]
Jak to sie mowi : "gl & hf na arenach" :]]]]
Yarq do teraz nie moge rozkminic tej zasady rekrutacji.....:P

matr1x | 2003-08-20 22:12:21 +0200

log poszedl na skarge do rozza jak zawsze :sadasdsadasd
zamiast zalatwic to samemu
mamo bo kura sie na mnie patrzy buahaahaha zasosne

btw:
osiagniecia SOAD
Osiągnięcia: Rozwaliłem kolesia z bW i DS
;asdasdasdsadsadsdsdsadsadasdasdsadasd
dobrzy sa, z ich regulaminu powinni brac przyklad organizatorzy PD i ECT

Gravatar

StaryOrgowicz_685 | 2003-08-20 22:24:00 +0200

najlepszy text jaki kiedy kolwiek slyszalem znajduje sie w dziale history : "specjalizacja klanu to gra RejlGunem" :DDDDDDDD zaraz mu na gg napisze jak mozna sie do klanu dostac jak cos to bede Andrzej :DDD

log | 2003-08-20 22:32:10 +0200

shizm aka matrix jzu mi sie eni chce przypominac o twoim OGC nie tak dawnym.
Ale sam sie prosisz. Przeciez ciebie to nie dotyczy ani troche to poco sie tu wpisujesz?
Poco znow zaczynasz.
/eot

Gravatar

ProcToloG | 2003-08-20 22:32:24 +0200

czego sie czepiacie dzieciakow ? Nie mozna bylo po cichu im wytlumaczyc co i jak? Na bank nie wiedza o co chodzi z ta nazwą a tu najglosniej krzycza i wyklinaja ci co nie wiedza o niej wiele wiecej , ale przecierz to takie PRO nawyklinac tu kogos i sie ponabijac prawda ?
Jestescie pro-chamy ;)

SL4VE | 2003-08-20 22:32:35 +0200

Czesc Myku :).
heh no kurna... 10:8 to ja chyba sie nie dostane ;/.
Ale wiecie co? Byliśmy dzisiaj z Sabathem u Sh1eldeRa i jak zobaczyliśmy, że koleś rozwalił kolesi z DS i bW to jebneliśmy na podłoge i płakalismy ze śmiechu z 5 minut. Oni sobie mogą na luzie dopisać, że rozwalili kolesi z Urinalu, 666 i dx... ŚMIECHEM!!! :D

3st | 2003-08-20 22:38:34 +0200

BIG LOL :D
dobra dobra Log - pewnie nie wyszla Wam nowa strona i ktos zobaczyl a teraz sie bronicie :DDDD
:SKIMIRIMINIMI :P

bfr_aka_pablonzo | 2003-08-20 22:42:55 +0200

muahaha :P

eng | 2003-08-20 22:52:04 +0200

dobreee :DDD

sYnth|Bubu | 2003-08-20 23:06:25 +0200

sasaasssasasasasassasaa

furi | 2003-08-20 23:11:55 +0200

o_o psychika

sYnth|Bubu | 2003-08-20 23:20:29 +0200

w sumie kolesie maja multi reklame jak na poczatkujacy clan :]]]]]]]]

b31m0 | 2003-08-20 23:24:01 +0200

LOL #1 - QL regulamin :D
LOL #2 - PRO ankieta na ORGu :ASD
p0zdr0, peace =-D

sYnth|Bubu | 2003-08-20 23:26:18 +0200

ale w sumie Ros jes wredny :DDDD

inside | 2003-08-20 23:30:33 +0200

no tak chłopcy nie interesują sie polskimi klanami no to założyli AoD skąd on mogli wiedzieć ze ten klan to legenda :) :Asd myśle ze na takie potempienie nie zaslużyli :)

choc z drugiej stronu buhahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahaha :D:D:D::D

enjoy | 2003-08-21 00:22:56 +0200

ja mam pomysla, a moze byscie tak wlaczyli ich do e-synth?? chyba nie macie jeszcze dywizji Q3 rail only?? pomyslcie o tym, oni juz teraz jada kolesi z bW i DS a co bedzie za 2-3 lata - totalny own sceny rejlowej :O

tylmarande | 2003-08-21 00:26:31 +0200

BIG LOL :D
dobra dobra Log - pewnie nie wyszla Wam nowa strona i ktos zobaczyl a teraz sie bronicie :DDDD
:SKIMIRIMINIMI :P" Tristan.... buahahahah dobre ;DDDDDDD Oni rozwalaj bW a ja jade ludzi z NWO!!! ;)))))))

matr1x | 2003-08-21 00:44:36 +0200

log wymysl cos nowego bo juz mi sie to znudzilo ze ciagle przypominasz ze ja to schizm
przeciez kazdy to wie to po co mowisz o tym
jest news ja piesze na temat a ty zawsze musisz cos lewego napisac

ff7 | 2003-08-21 01:17:22 +0200

co wy chcecie dzieki takim niedopatrzenia i niewiedzy mamy sie z czego posmiac moze nie tyle z ludzi ale bardzo orginalnego regulaminu ........

btw : ciekawe czy aod (e-sYnth) by sie dostalo do tej nowatorskiej grupki :] ........ a ciekaw jestem co na swojej ksiedze gosci napisza klanowicze po przeczytaniu paru nowych wpisow /////

bryan | 2003-08-21 01:51:44 +0200

a tam jest jakas ksiega ? aaa to schowane zeby nie bylo widac to ksiega :P spoko :)

Gravatar

PLANET | 2003-08-21 03:20:50 +0200

matrix fajny ten text z kura :) smialem sie nonstop 3 minuty :))) a sam klan jest PRO :) postanowili przejac firme, ot co. reklame juz maja, od reklamy do sponsorow jeden krok a i chetnych nie zabraknie.

dalej nie rozumiem jak mozna przegrac badz wygrac 10:8.
to troche jak z +/- nieskonczonoscia?

remember - przepasc OWNZ U ;)

furi | 2003-08-21 04:54:32 +0200

Chyba sie zapisze do tego klanu=D

eXe|Korol | 2003-08-21 07:50:23 +0200

OO Kaleka :)
co do anołow, to tylko 1, lol

Gravatar

lo3k | 2003-08-21 08:13:48 +0200

lole jakich malo ... :]

Gravatar

rizik | 2003-08-21 08:35:12 +0200

Calkowicie sie zgadzam s ProCtologiem(czy jak to ten kosmita pisze)!
Troche posmiac sie mozna, ale nawyklinac nie!
Jak zaczynalem na 1.31 to niewiedzialem co to jest ORG niewiedzialem ze sa jakies 665 i jakies inne i caly czas gralem dla przyjemnosci i zajebisatej atmosferze.
ehh..... Pamietam klan w ktorym bylem [SWP]=super wyjebane pakery=shot well placed
Zajeboza....

HaSu_Szlauf | 2003-08-21 10:01:47 +0200

bueahehaha dawno nie miał photoshopa i wyszedł z wprawy - LOL :P

slog | 2003-08-21 10:02:34 +0200

a jesli przegram 10:7 to dostane druga szanse ? :DDDDDD

Razor | 2003-08-21 10:03:01 +0200

Rozziu ja nie wiem po co wrzuciles taki smiesnzy news... zalosny on jest hyh

pawson | 2003-08-21 10:08:09 +0200

ZONK? :p

sYnth|Bubu | 2003-08-21 10:31:48 +0200

Razor!. Rozz wcale nie jest zalosny.. :]]]]

LsT | 2003-08-21 10:46:16 +0200

buehbueh ten regulamin mnie ropier****-jeżeli ktoś pisze to nie wolno go zabić
-jeżeli ktos spadnie w przestrzeń to musisz mu
oddać życie
4.Osoba która bedzie chiała wstąpic do klanu
przejdzie test tz. zagra z najlepszym z klanu i
musi wygracć albo przegrać 10 do 8

heheh

ff7 | 2003-08-21 11:27:41 +0200

A moze to wszystko jest dla picu :P (aod sobie reklame robi :P)

Razor | 2003-08-21 11:59:18 +0200

chodzilo mi o newsa a nie o Rozza.

sYnth|Bubu | 2003-08-21 12:21:39 +0200

wiem ! :D
a mi chodzilo o zart :P

Gravatar

nowe_konto_mamD | 2003-08-21 12:22:53 +0200

ale chlopacy przyciagaja tluuuumy... ¦ ] ... a ankieta bije rekordy ¦ D moze ktos by sie tym zajal? ¦ P

FF|DARK_ANGEL | 2003-08-21 12:56:18 +0200

"-jeżeli ktoś pisze to nie wolno go zabić "

To jest chyba zgodne z zasadami fer pley czy tez Lestat juz tego nie widzisz ?

Pizgacie tak na nich, ale pozniej sie nie dziwcie ze scena q3 umiera :O

Zenith | 2003-08-21 12:56:27 +0200

ej a o ile dobrze pamietam to w usa tez jest klan DS (dark side) i calkiem sobie dobrze radzi :> to tez bedziecie robili afere polskiemu DS czy moze odwrotnie?

nxs.rush | 2003-08-21 12:57:07 +0200

wedlug mnie najpierw mozna bylo wyslac maila do nich a potem tak ich traktowac.

eng | 2003-08-21 13:22:00 +0200

a tak swoja droga to ciekawe jakby to slawne C4 sie dowiedzialo , ze w Polsce tez jest taki clan . Nie nie wiem po co ta cala afera , zamiast z nimi pogadac o nazwie to taka borute robicie ;d Swoja droga ciekawe , kto jeszcze skomentuje ich regulamin - zalosc

harpagan | 2003-08-21 13:28:08 +0200

jakos slabo zostal odebrany ten news
mysle ze nikt z dawnego aod nie zamierza tym "nowym" wrzucac
ja to widze tylko jako zart ktory ma doprowadzic do zastanowienia sie chlopakow czy napewno wszystko jest git
edit ich strona juz nie dziala

Gravatar

kino | 2003-08-21 13:30:18 +0200

o co w tym wogle chodzi bo nie czytalem komentarzy? :/

Xeo | 2003-08-21 14:06:53 +0200

też nie wiem :| ? a co ?

Mattias | 2003-08-21 15:41:28 +0200

domena cos nie działa :|

ognos | 2003-08-21 16:00:19 +0200

domena zostala skasowana?:)

yac | 2003-08-21 16:13:38 +0200

Moim zdaniem można to było załatwić bardziej dyskretnie. Tłumaczenia, że takie newsy to tylko "niewinny żarcik" raczej są nie na miejscu. Kimkolwiek by czlonkowie tego klanu nie byli, raczej nie zasłużyli na to, żeby mieszać ich z błotem.

zablotzky | 2003-08-21 16:39:44 +0200

ale to jest szczyt sczczytów żeby dać chociarz skrot dla klanu, co ma takie same literki jak jakis inny... a co dopiero nazwa...

Gravatar

StaryOrgowicz_686 | 2003-08-21 17:08:27 +0200

Popieram wszystkich tych ktuźi uwarzają ze rozz zrobil wieki bląd Tzreba było im powiedziec todyskretnie ze jest juz taki klan np przez e-mail a nie ze afere robicie jak nie wiem co przeciez ile klanów tez nosi inne nazwy moze oni tego nie wiedzieli ze jest taki klan Najlepiej by było jak by rozz natychmiast usunął tego newsa !!!!!!!!!!

P.S(ROZZ Ale z ciebie wielka ciota chamidło i @#$% i bog wie co jeszcze ito z ciebie powinni sie smiac buhahahahaha)

pent1um | 2003-08-21 17:32:21 +0200

Przyznaje ze mozna to bylo zrobic po cichu, strony nie ma i chlopaki teraz pewnie pykaja ut. Ale nieee, trzeba bylo im dojebac ostro - polska

Gravatar

qwe | 2003-08-21 18:45:28 +0200

cytat "bynajmniej tam graja dla zabawy i maaj radosc z gry w raila"

CHOLERN* prawda
wiekszosc z was niepojmie NIGDY to znaczy RADOSC z grania w q3
kiedys to sie gralo na instagibie i wogole ta atmosfera a teraz ehhhh...szkoda gadac

cytat: "mamo bo kura sie na mnie patrzy buahaahaha zasosne"
buhahahaha dobre =)

a co do najezdzania malolatow
eh widzialem smieszniejsze strony klaniowe
jak np "Samotni Wojownicy"
eh tam to byl regulamin:
"jezeli ktos chce wstapic do klanu to musi wygrac z jednym z klanowiczow, jesli przegra zostaje wpisany za liste wrogow"
"jezeli nizszy ranga klanowicz wyzwie na pojedynek wyzszego ranga klanowicza i przegra to zostaje wyrzucony z klanu i dodany na liste wrogow"
eh gdzies na boardzie jest link do tej strony ale niechce mi sie szukac

a co do Rozza to demon go opetał =)
nice nice i wiecej takich newsow
a ty xxxxx to sam debi*em jestes bo bluzgasz na innego mimo ze niz ci nie zawinil :/
eh szkoda gadac :)
nic tylko plakac... eh nic tylko plakac =)

Gravatar

thrud | 2003-08-21 19:22:15 +0200

eee tam klan ss powstal w 1.03.2003 roku a kilka miesiecy pozniej powstaje klan scalding soldiers z tagiem ss :/ wiedzieli o naszym klanie poniewaz ich cl Mephir (teraz prowadzi 3 lige w PD) chcial sie do nas dostac, oczywiscie zareagowalismy i nic no ale coz nikt sie tym nie przejal....takie czasy

Gravatar

Dawc1o | 2003-08-21 20:49:12 +0200

z tego co wiem to na serwerkach instagib panuje wlasnie taka zasada ze jak ktos spadnie w przepasc to drugi gracz wpisuje kill czyli "oddaje mu zycie" a chlopaki piszac ze specializuja sie w grze reilem graja pewnie w instagiba ale z tym 10:8 to niewiem o co chodzi :d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63