AoD powraca do korzeni!
śro, 20 sierpień 2003 18:19:24 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Klan Angels OF Death, dziś będący dywizją q3 e-sYnthesis, postanowił cofnąć się do korzeni i odbudować jedną z najlepszych marek na naszej scenie tak pm i jak vq3 - AoD.
I tak w nowym odrodzonym AoD zobaczymy całkiem nową i młodą ekipę, między innymi Rail`a który zajął pierwsze miejsce w turnieju q2 i ut!
Jak powiedział mi były lider Aniołów, Halfman - "czas oddać ster w młode ręce". Log: "Szkoda żeby marka jednego z najlepszych klanów się marnowała". Harp: "Na pewno dadzą radę w ECT5". Pogi: "Myślę że zagrają w Nations Cupie - SOAD wygrywa przecież z kolesiami z bW!".
Ruszyła już nowa strona, choć chosen dawno nie miał Photoshopa w ręku i lekko wyszedł z wprawy - ale nadrobi to w przeciągu kilku dni. Tak więc wszystkie informacje będzie można od dziś znaleźć pod adresem clan.aod.prv.pl. Koniecznie należy zwrócić uwagę na Regulamin, a zwłaszcza jego punkt czwarty - być może nowe, genialne zasady rekrutacji sprawdzą się także w pozostałych czołowych klanach.
Szykujmy się więc na inwazję AoD na serwerach!
*News jest oczywiście żartem. Po raz kolejny mamy do czynienia z sytuacją kiedy grupa małolatów świadomie lub też nie zagarnia sobie markę znanego klanu do swoich potrzeb po to tylko żeby się z miejsca ośmieszyć z chwilą pierwszego porządnego sparingu czy też wydania się sprawy na zewnątrz. Myślę jednak że klan "AoD" szybko zmieni nazwę bez potrzeby czyjejś inicjatywy.
Wypowiedzi członków e-sYnth fikcyjne. Koncept - log.*





ognos | 2003-08-20 18:22:57 +0200
4.Osoba która bedzie chiała wstąpic do klanu
przejdzie test tz. zagra z najlepszym z klanu i
musi wygracć albo przegrać 10 do 8
hahahahaha :D
pelen PRO!
a gdzie dzial Sponsorzy? :DDDD
#650873
GogettO | 2003-08-20 18:24:41 +0200
Buhahahahahahha :D:D:D:D lol ale beka ;q
#650874
c-load | 2003-08-20 18:24:42 +0200
nie no nie moge ;D
#650875
monja | 2003-08-20 18:25:39 +0200
hahahha o boze :D
#650876
eng | 2003-08-20 18:25:44 +0200
parodia :{ no to z leksza jest
walek :D
#650877
chosen | 2003-08-20 18:26:24 +0200
o ja jordole :DDDDD
#650878
p0gr0m | 2003-08-20 18:27:52 +0200
". Pogi: "Myślę że zagrają w Nations Cupie - SOAD wygrywa przecież z kolesiami z bW!".
hehe
#650880
GogettO | 2003-08-20 18:27:54 +0200
No ej, może niewiedzieli że (był/jest) taki klan jak AoD
a wy ich tak jedziecie :D buheheeh
#650881
ognos | 2003-08-20 18:28:57 +0200
pogrom, a nawet wiecej wygrywa z kolesiem z DS! :DDDDDDD
#650882
eng | 2003-08-20 18:29:44 +0200
no wlasnie w koncu , dosc prosto jest wymyslic nazwe anioly smieci , moze gdzies zobaczyli ten tytol bo watpie , ze by sie interesowali scena , te lolki , zwlaszcza , ze teraz jest synth a nie ^0 aod
edit czuje w kosciach , ze bedzie burza komentarzy =d
#650883
riv | 2003-08-20 18:30:02 +0200
hehe ONE BIG LOL! Wlasciwie nie rozumiem tego pomyslu z komentarzami graczy synthesis ale zabawa jest przednia... >¦ )
#650885
Yaboll | 2003-08-20 18:30:31 +0200
Co sie smiejecie....
NIe kazdy w koncu mlokos musi znac wszystkie nazy polskich i zagranicznych klanow......
Najpierw trzeba bylo taka sprawe probowac zalatwiac po cichu moze posmiac sie z parmoma znajomymi, a nie robic kretynow, kretaczy i sam nie wiem czego z 14-16 letnich dzieciakow.
#650886
riv | 2003-08-20 18:32:35 +0200
ale najlepszy jest regulamin i ta SPELIZACJA klanu jaka jest Railgun... >¦ )
#650887
log | 2003-08-20 18:32:58 +0200
polecam równierz news na synth.esports.pl
;-)
#650888
wentyloddetki | 2003-08-20 18:39:44 +0200
ach te dzieci :D
#650890
c-load | 2003-08-20 18:40:22 +0200
ta banda hamow :DDD
#650891
harpagan | 2003-08-20 18:50:01 +0200
pamietajcie o tym zeby oddac zycie jak ktos spadnie w przepasc ;p
#650893
Nikon | 2003-08-20 18:56:20 +0200
@#$% co to za parodia do chuja ja sie nie zgadzam do @#$% nedzy wypierdalac mi z tym
#650894
Replay | 2003-08-20 19:04:59 +0200
buehe jakie lole! :)
#650895
Replay | 2003-08-20 19:06:29 +0200
hehiehie wymiekam, popatrzcie na regulamin, Boze widzisz i nie grzmisz :D. Nastepna afera zwiazana z Aod, najpierw kradziez grafy ze stronki teraz to. Wezcie bo jebne zaraz :)
#650896
hiacynt | 2003-08-20 19:13:18 +0200
ja mam pytanie do wałka: mianowicie jak piszesz swój nick podczas gry to tez masz "Ł"? :>
#650897
.gogi | 2003-08-20 19:24:04 +0200
hehe dobre =D
#650898
nita | 2003-08-20 19:24:55 +0200
hehehe Rail pokazal poziom polskiego UT :DDD
#650899
xF|kot | 2003-08-20 19:29:17 +0200
O za mocno :DDDDDD To są jakieś lamki z 1.11 chyba :]
#650901
f4l.asus | 2003-08-20 19:44:47 +0200
:) #2
#650902
Zenith | 2003-08-20 19:48:20 +0200
a ja nie kumam czemu wy az tak sie z nich smiejecie? =|
sam ich dodalem do klanow =D moze nie wiedza ze jest taki klan juz na scenie... zgadzam sie w 100% z Yabollem - bo przeciez nie kazdy musi znac scene zeby na niej grac :|
ale umiecie tylko oczerniac innych? =/
eh.... az szkoda gadac =(
#650903
bryan | 2003-08-20 19:48:41 +0200
na 90% z 1.11 :) tylko tam sie robi takie imprezy jak 'liga w raila' :D
i pamietajcie jak ktos spadnie w voida ...yyy.. przestrzen (:P) to od razu klepcie /kill ;)
OMFG !! @ :D
#650904
nita | 2003-08-20 20:08:01 +0200
bynajmniej tam graja dla zabawy i maaj radosc z gry w raila
#650908
kaboom | 2003-08-20 20:17:04 +0200
zieja :D n/c
#650909
SAI4H | 2003-08-20 20:17:50 +0200
Rozz jaki figlarz :D
:-gRACWRAILA
#650910
enjoy | 2003-08-20 20:22:09 +0200
jesli stare aod nie zastrzeglo sobie praw do nazwy to bedzie ciezko, w sadzie nie wygracie...
...ale proponuje honorowy pojedynek "o nazwe", oczywiscie na raile, tylko uwazajcie bo koles od nich wygral z bW :O
zreszta jesli on mowi prawde ze wygral z bW to niech pokaze skrina bo nikt mu nie uwierzy !!
(P.S. ahahahahahahHAHAHAAHAH !!! bo jebne!! :)
#650911
thrud | 2003-08-20 20:29:38 +0200
przeciez to dzieciaki :/ lol punkt 4 regulaminu
#650913
ez0p | 2003-08-20 20:32:19 +0200
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahhahaahahah niemoge :ooooooooooooooooooooooo
#650915
BrakDanych | 2003-08-20 20:38:45 +0200
Wabsterem klanu jest
Wałek
-_-OK
#650916
riv | 2003-08-20 20:50:41 +0200
wywalcie juz ten news bo co na niego wchodze to mnie w nerach sciska :))))) i przestancie juz z nich wyc bo chlopaki sie poblokuja i wywala q3 w pizdu >¦ )
#650919
MyK | 2003-08-20 21:18:07 +0200
Witam!
Nie było mnie tu bardzo dawno,ale coś mnie tknęło i od razu trafiłem na news dotyczący klanu,który założyłem(chodzi o stare dobre AoD a nie o tą podróbę).Widzę,że tutaj nic się nie zmieniło ciągle ta sama niepowtarzalna atmosfera :) Pozdrawiam tych,którzy mnie pamiętają ze starych czasów! Papa.
#650926
viltZz | 2003-08-20 21:27:41 +0200
a pamietacie jak jakies lole zrobily klan nBf sobie????::P:P tez byla afera:D
#650928
|MaS| | 2003-08-20 21:38:52 +0200
No comment... :D
#650932
nowe_konto_mamD | 2003-08-20 21:53:59 +0200
hlip... ja sie boje ze przegram z tyl rail'em 10 : 9 i mnie nie wezma do klanu... hehehe ¦ ]
#650937
Arnold | 2003-08-20 22:05:40 +0200
a wpadliscie kiedys w PRZeEeEeSTRZEN ? :D
#650940
ff7 | 2003-08-20 22:07:19 +0200
lol a jak znim wygram 10 - 0 to mnie nie przyjma ?? :P
#650941
Logitech|Lopez | 2003-08-20 22:08:02 +0200
hmmm...... rotfl?? :]
Jak to sie mowi : "gl & hf na arenach" :]]]]
Yarq do teraz nie moge rozkminic tej zasady rekrutacji.....:P
#650942
matr1x | 2003-08-20 22:12:21 +0200
log poszedl na skarge do rozza jak zawsze :sadasdsadasd
zamiast zalatwic to samemu
mamo bo kura sie na mnie patrzy buahaahaha zasosne
btw:
osiagniecia SOAD
Osiągnięcia: Rozwaliłem kolesia z bW i DS
;asdasdasdsadsadsdsdsadsadasdasdsadasd
dobrzy sa, z ich regulaminu powinni brac przyklad organizatorzy PD i ECT
#650943
StaryOrgowicz_685 | 2003-08-20 22:24:00 +0200
najlepszy text jaki kiedy kolwiek slyszalem znajduje sie w dziale history : "specjalizacja klanu to gra RejlGunem" :DDDDDDDD zaraz mu na gg napisze jak mozna sie do klanu dostac jak cos to bede Andrzej :DDD
#650944
log | 2003-08-20 22:32:10 +0200
shizm aka matrix jzu mi sie eni chce przypominac o twoim OGC nie tak dawnym.
Ale sam sie prosisz. Przeciez ciebie to nie dotyczy ani troche to poco sie tu wpisujesz?
Poco znow zaczynasz.
/eot
#650946
ProcToloG | 2003-08-20 22:32:24 +0200
czego sie czepiacie dzieciakow ? Nie mozna bylo po cichu im wytlumaczyc co i jak? Na bank nie wiedza o co chodzi z ta nazwą a tu najglosniej krzycza i wyklinaja ci co nie wiedza o niej wiele wiecej , ale przecierz to takie PRO nawyklinac tu kogos i sie ponabijac prawda ?
Jestescie pro-chamy ;)
#650947
SL4VE | 2003-08-20 22:32:35 +0200
Czesc Myku :).
heh no kurna... 10:8 to ja chyba sie nie dostane ;/.
Ale wiecie co? Byliśmy dzisiaj z Sabathem u Sh1eldeRa i jak zobaczyliśmy, że koleś rozwalił kolesi z DS i bW to jebneliśmy na podłoge i płakalismy ze śmiechu z 5 minut. Oni sobie mogą na luzie dopisać, że rozwalili kolesi z Urinalu, 666 i dx... ŚMIECHEM!!! :D
#650949
3st | 2003-08-20 22:38:34 +0200
BIG LOL :D
dobra dobra Log - pewnie nie wyszla Wam nowa strona i ktos zobaczyl a teraz sie bronicie :DDDD
:SKIMIRIMINIMI :P
#650950
bfr_aka_pablonzo | 2003-08-20 22:42:55 +0200
muahaha :P
#650951
eng | 2003-08-20 22:52:04 +0200
dobreee :DDD
#650952
sYnth|Bubu | 2003-08-20 23:06:25 +0200
sasaasssasasasasassasaa
#650954
furi | 2003-08-20 23:11:55 +0200
o_o psychika
#650956
sYnth|Bubu | 2003-08-20 23:20:29 +0200
w sumie kolesie maja multi reklame jak na poczatkujacy clan :]]]]]]]]
#650958
b31m0 | 2003-08-20 23:24:01 +0200
LOL #1 - QL regulamin :D
LOL #2 - PRO ankieta na ORGu :ASD
p0zdr0, peace =-D
#650959
sYnth|Bubu | 2003-08-20 23:26:18 +0200
ale w sumie Ros jes wredny :DDDD
#650961
inside | 2003-08-20 23:30:33 +0200
no tak chłopcy nie interesują sie polskimi klanami no to założyli AoD skąd on mogli wiedzieć ze ten klan to legenda :) :Asd myśle ze na takie potempienie nie zaslużyli :)
choc z drugiej stronu buhahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahahahhahaha :D:D:D::D
#650962
enjoy | 2003-08-21 00:22:56 +0200
ja mam pomysla, a moze byscie tak wlaczyli ich do e-synth?? chyba nie macie jeszcze dywizji Q3 rail only?? pomyslcie o tym, oni juz teraz jada kolesi z bW i DS a co bedzie za 2-3 lata - totalny own sceny rejlowej :O
#650965
tylmarande | 2003-08-21 00:26:31 +0200
BIG LOL :D
dobra dobra Log - pewnie nie wyszla Wam nowa strona i ktos zobaczyl a teraz sie bronicie :DDDD
:SKIMIRIMINIMI :P" Tristan.... buahahahah dobre ;DDDDDDD Oni rozwalaj bW a ja jade ludzi z NWO!!! ;)))))))
#650967
matr1x | 2003-08-21 00:44:36 +0200
log wymysl cos nowego bo juz mi sie to znudzilo ze ciagle przypominasz ze ja to schizm
przeciez kazdy to wie to po co mowisz o tym
jest news ja piesze na temat a ty zawsze musisz cos lewego napisac
#650970
ff7 | 2003-08-21 01:17:22 +0200
co wy chcecie dzieki takim niedopatrzenia i niewiedzy mamy sie z czego posmiac moze nie tyle z ludzi ale bardzo orginalnego regulaminu ........
btw : ciekawe czy aod (e-sYnth) by sie dostalo do tej nowatorskiej grupki :] ........ a ciekaw jestem co na swojej ksiedze gosci napisza klanowicze po przeczytaniu paru nowych wpisow /////
#650975
bryan | 2003-08-21 01:51:44 +0200
a tam jest jakas ksiega ? aaa to schowane zeby nie bylo widac to ksiega :P spoko :)
#650978
PLANET | 2003-08-21 03:20:50 +0200
matrix fajny ten text z kura :) smialem sie nonstop 3 minuty :))) a sam klan jest PRO :) postanowili przejac firme, ot co. reklame juz maja, od reklamy do sponsorow jeden krok a i chetnych nie zabraknie.
dalej nie rozumiem jak mozna przegrac badz wygrac 10:8.
to troche jak z +/- nieskonczonoscia?
remember - przepasc OWNZ U ;)
#651043
furi | 2003-08-21 04:54:32 +0200
Chyba sie zapisze do tego klanu=D
#651044
eXe|Korol | 2003-08-21 07:50:23 +0200
OO Kaleka :)
co do anołow, to tylko 1, lol
#651045
lo3k | 2003-08-21 08:13:48 +0200
lole jakich malo ... :]
#651046
rizik | 2003-08-21 08:35:12 +0200
Calkowicie sie zgadzam s ProCtologiem(czy jak to ten kosmita pisze)!
Troche posmiac sie mozna, ale nawyklinac nie!
Jak zaczynalem na 1.31 to niewiedzialem co to jest ORG niewiedzialem ze sa jakies 665 i jakies inne i caly czas gralem dla przyjemnosci i zajebisatej atmosferze.
ehh..... Pamietam klan w ktorym bylem [SWP]=super wyjebane pakery=shot well placed
Zajeboza....
#651047
HaSu_Szlauf | 2003-08-21 10:01:47 +0200
bueahehaha dawno nie miał photoshopa i wyszedł z wprawy - LOL :P
#651049
slog | 2003-08-21 10:02:34 +0200
a jesli przegram 10:7 to dostane druga szanse ? :DDDDDD
#651050
Razor | 2003-08-21 10:03:01 +0200
Rozziu ja nie wiem po co wrzuciles taki smiesnzy news... zalosny on jest hyh
#651051
pawson | 2003-08-21 10:08:09 +0200
ZONK? :p
#651053
sYnth|Bubu | 2003-08-21 10:31:48 +0200
Razor!. Rozz wcale nie jest zalosny.. :]]]]
#651055
LsT | 2003-08-21 10:46:16 +0200
buehbueh ten regulamin mnie ropier****-jeżeli ktoś pisze to nie wolno go zabić
-jeżeli ktos spadnie w przestrzeń to musisz mu
oddać życie
4.Osoba która bedzie chiała wstąpic do klanu
przejdzie test tz. zagra z najlepszym z klanu i
musi wygracć albo przegrać 10 do 8
heheh
#651056
ff7 | 2003-08-21 11:27:41 +0200
A moze to wszystko jest dla picu :P (aod sobie reklame robi :P)
#651061
Razor | 2003-08-21 11:59:18 +0200
chodzilo mi o newsa a nie o Rozza.
#651068
sYnth|Bubu | 2003-08-21 12:21:39 +0200
wiem ! :D
a mi chodzilo o zart :P
#651072
nowe_konto_mamD | 2003-08-21 12:22:53 +0200
ale chlopacy przyciagaja tluuuumy... ¦ ] ... a ankieta bije rekordy ¦ D moze ktos by sie tym zajal? ¦ P
#651073
FF|DARK_ANGEL | 2003-08-21 12:56:18 +0200
"-jeżeli ktoś pisze to nie wolno go zabić "
To jest chyba zgodne z zasadami fer pley czy tez Lestat juz tego nie widzisz ?
Pizgacie tak na nich, ale pozniej sie nie dziwcie ze scena q3 umiera :O
#651076
Zenith | 2003-08-21 12:56:27 +0200
ej a o ile dobrze pamietam to w usa tez jest klan DS (dark side) i calkiem sobie dobrze radzi :> to tez bedziecie robili afere polskiemu DS czy moze odwrotnie?
#651077
nxs.rush | 2003-08-21 12:57:07 +0200
wedlug mnie najpierw mozna bylo wyslac maila do nich a potem tak ich traktowac.
#651078
eng | 2003-08-21 13:22:00 +0200
a tak swoja droga to ciekawe jakby to slawne C4 sie dowiedzialo , ze w Polsce tez jest taki clan . Nie nie wiem po co ta cala afera , zamiast z nimi pogadac o nazwie to taka borute robicie ;d Swoja droga ciekawe , kto jeszcze skomentuje ich regulamin - zalosc
#651082
harpagan | 2003-08-21 13:28:08 +0200
jakos slabo zostal odebrany ten news
mysle ze nikt z dawnego aod nie zamierza tym "nowym" wrzucac
ja to widze tylko jako zart ktory ma doprowadzic do zastanowienia sie chlopakow czy napewno wszystko jest git
edit ich strona juz nie dziala
#651084
kino | 2003-08-21 13:30:18 +0200
o co w tym wogle chodzi bo nie czytalem komentarzy? :/
#651085
Xeo | 2003-08-21 14:06:53 +0200
też nie wiem :| ? a co ?
#651086
Mattias | 2003-08-21 15:41:28 +0200
domena cos nie działa :|
#651089
ognos | 2003-08-21 16:00:19 +0200
domena zostala skasowana?:)
#651094
yac | 2003-08-21 16:13:38 +0200
Moim zdaniem można to było załatwić bardziej dyskretnie. Tłumaczenia, że takie newsy to tylko "niewinny żarcik" raczej są nie na miejscu. Kimkolwiek by czlonkowie tego klanu nie byli, raczej nie zasłużyli na to, żeby mieszać ich z błotem.
#651095
zablotzky | 2003-08-21 16:39:44 +0200
ale to jest szczyt sczczytów żeby dać chociarz skrot dla klanu, co ma takie same literki jak jakis inny... a co dopiero nazwa...
#651098
StaryOrgowicz_686 | 2003-08-21 17:08:27 +0200
Popieram wszystkich tych ktuźi uwarzają ze rozz zrobil wieki bląd Tzreba było im powiedziec todyskretnie ze jest juz taki klan np przez e-mail a nie ze afere robicie jak nie wiem co przeciez ile klanów tez nosi inne nazwy moze oni tego nie wiedzieli ze jest taki klan Najlepiej by było jak by rozz natychmiast usunął tego newsa !!!!!!!!!!
P.S(ROZZ Ale z ciebie wielka ciota chamidło i @#$% i bog wie co jeszcze ito z ciebie powinni sie smiac buhahahahaha)
#651105
pent1um | 2003-08-21 17:32:21 +0200
Przyznaje ze mozna to bylo zrobic po cichu, strony nie ma i chlopaki teraz pewnie pykaja ut. Ale nieee, trzeba bylo im dojebac ostro - polska
#651108
qwe | 2003-08-21 18:45:28 +0200
cytat "bynajmniej tam graja dla zabawy i maaj radosc z gry w raila"
CHOLERN* prawda
wiekszosc z was niepojmie NIGDY to znaczy RADOSC z grania w q3
kiedys to sie gralo na instagibie i wogole ta atmosfera a teraz ehhhh...szkoda gadac
cytat: "mamo bo kura sie na mnie patrzy buahaahaha zasosne"
buhahahaha dobre =)
a co do najezdzania malolatow
eh widzialem smieszniejsze strony klaniowe
jak np "Samotni Wojownicy"
eh tam to byl regulamin:
"jezeli ktos chce wstapic do klanu to musi wygrac z jednym z klanowiczow, jesli przegra zostaje wpisany za liste wrogow"
"jezeli nizszy ranga klanowicz wyzwie na pojedynek wyzszego ranga klanowicza i przegra to zostaje wyrzucony z klanu i dodany na liste wrogow"
eh gdzies na boardzie jest link do tej strony ale niechce mi sie szukac
a co do Rozza to demon go opetał =)
nice nice i wiecej takich newsow
a ty xxxxx to sam debi*em jestes bo bluzgasz na innego mimo ze niz ci nie zawinil :/
eh szkoda gadac :)
nic tylko plakac... eh nic tylko plakac =)
#651119
thrud | 2003-08-21 19:22:15 +0200
eee tam klan ss powstal w 1.03.2003 roku a kilka miesiecy pozniej powstaje klan scalding soldiers z tagiem ss :/ wiedzieli o naszym klanie poniewaz ich cl Mephir (teraz prowadzi 3 lige w PD) chcial sie do nas dostac, oczywiscie zareagowalismy i nic no ale coz nikt sie tym nie przejal....takie czasy
#651124
Dawc1o | 2003-08-21 20:49:12 +0200
z tego co wiem to na serwerkach instagib panuje wlasnie taka zasada ze jak ktos spadnie w przepasc to drugi gracz wpisuje kill czyli "oddaje mu zycie" a chlopaki piszac ze specializuja sie w grze reilem graja pewnie w instagiba ale z tym 10:8 to niewiem o co chodzi :d
#651133
Zaloguj się by dodać komentarz.