Aod site is alive !
pon, 21 październik 2002 15:55:23 | Autor: Razor | Quake 3 Arena
Tak, to prawda, strona aod jest juz spowrotem na necie i nawet z powitaniem na starcie Przez szwankowanie servera xg.pl stronka nie byla obecna przez dluzszy czas ale teraz, mam nadzieje, juz powinna zostac pod stalym adresem AoD
Zapraszamy !!!





monja | 2002-10-21 16:03:07 +0200
yep =] pozdro chosen
#622332
Razor | 2002-10-21 16:24:22 +0200
jedna z porzadniejszych stron klanowych, oby tak dalej. Czemu inne klany se tak zlewaja na wlasna "wizytyowke klanu ... ?
#622333
freak | 2002-10-21 16:36:40 +0200
IMO najpiekniej i najlepiej wykonana strona klanu polskiego q3
#622335
canis | 2002-10-21 17:24:53 +0200
hmm to zrobice konkurs na najleprza :p joke of kors a tak powaznie to po co piszenie newsy ze ta strona dziala i ma taki adres... czy jakby to byl klan powiedzmy war thc hb czy cos takiego byscie napisali o tym? raczej watpie... eh jest wiele stron ciekawych, tylko ciekawe ile znich widziales...
#622331
zet | 2002-10-21 17:31:41 +0200
w jezyku angielskim nie ma takiego slowa jak 'alife'
mozna by bylo uzyc 'alive', ale pasowaloby raczej 'online' albo 'back online'
#622330
SAI4H | 2002-10-21 18:02:55 +0200
ja p13rd0l3 ten obrazek na enter mnie zwalil z nog!:o zajefajny..gg!
#622322
sYnth|Bubu | 2002-10-21 21:22:33 +0200
calkiem spoko stronka a co powiedzie o
www.clan-wroc.prv.pl ?? tylko szczerze :PP :DDD
#622309
zet | 2002-10-21 21:40:06 +0200
aaaaaaaaa
ta stronka (costam wroc.prv.pl) wypala oczy :p
#622310
*M4STER* | 2002-10-21 22:20:14 +0200
git strona AOD
ta wroc tesh spx! :D
#622312
monja | 2002-10-22 02:37:55 +0200
jak podrzucilam chosenowi te wszytskie brushe i inne pierdoly do photoshopa to wył chlopak z podniecenia =]
#622315
StaryOrgowicz_106 | 2002-10-22 12:11:35 +0200
witam aniolow z powrotem:))
nie patrzylem na strone ciekawe czy ekipa still the same
myk wiz?:D
pozdowienia
#622304
sYnth|Bubu | 2002-10-22 12:33:37 +0200
zet czy to komplement?? :D dzieki za wypowiedzic :)
#622299
chosen | 2002-10-22 16:15:07 +0200
ta Bubu strona swietna, moja tapeta na backgroundzie tez jest fajna :D
a co do ciebie demoncia to wylem z zupelnie innej rzeczy ktora mi podeslalas ;p
#622285
canis | 2002-10-22 16:42:18 +0200
ee monia moze bys tak z nudow tez mi wyslala te brushe i inne :))) [email protected]
#622277
monja | 2002-10-22 21:52:38 +0200
chosen!!! hemmm o so tobie chosi o_O
#622265
Zaloguj się by dodać komentarz.