ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Apheleon - wywiad na ESR

pią, 29 listopad 2002 07:25:59 | Autor: kreeg | Quake 3 Arena


Kolejny wywiadzik pojawił się na ESReality.com Tym razem przesłuchany został gracz PM - Apheleon - któremu przypisuje się tytuł "one of the best CPM'ers in North America" ...

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o Apheleonie, jego zainteresowaniach, upodobaniach i czy strafejumpuje w przwdziwym życiu =P zapraszam do przeczytania całego wywiadu.

Mały drop z wywiadu:
*
**Many people state that you are indeed one of the best (if not the best) CPM players in North

America. Do you think that you are worthy of this title? Why or why not?**

I don’t know. I have done quite well in all the competitions I have participated in, but there is always a player or two that have what it takes to beat me, but when it comes to match time, I always seem to pull it off. I think I practice a lot more than my opponents do in CPMA. A lot of the people who have given me hard time in the past are high skill-level OSP players who have fantastic aim(zero4, cha0ticz, daler). I know if they dedicated as much time to CPMA as I have, they would be much better than I am. However, I am playing it for the fun and the competition, I have not received money or went anywhere for a CPMA tournament, while their main goals are to win LAN tournaments for money.
*
Wielu ludzi uważa że jesteś jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) graczem CPM w Ameryce. Jak sądzisz, czy jesteś wart noszenia takiego miana?

Nie wiem, szło mi całkiem nieźle na imprezach w jakich uczestniczyłem, zawsze jest kilku graczy, którzy sa w stanie mnie pokonać, lecz kiedy nadchodzi moment rozegrania meczu udaje mi się wygrać. Myślę, że trenuję o wiele więcej niż moi przeciwnicy. Wielu graczy OSP (Z4,cha0ticz, daler) ma fantastycznego aima. Wiem, że jeśli by poświęcili tyle czasu na CPMA ile ja poświęcam, byli by ode mnie znacznie lepsi. Ja gram dla przyjemności i dla samego sensu rywalizacji - nigdy nie otrzymałem żadnych pieniędzy ani nie wyjechałem na żaden turniej CPMA, podczas gdy celem innych graczy jest wygrywanie turnieji i zgarnianie kasy.

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 07:35:55 +0100

kreeg, taka dobra rada... nie wklejaj nam wywiadu po angielsku, bo kazdy moze sobie tam wejsc i sam przeczytac, a jak juz wklejasz to przetlumacz, bo prawda jest taka ze okolo 75% odwiedziajacy ta strone nie maja zielonego pojecia o tym o czym napisales/wklejiles

no offense, tylko taka dobra rada :D

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 07:37:59 +0100

tak w ogole to tylko dodam, ze ostatnio gralem i z apheleonem i z ds-synem :D

z D|S-Syn'em nawet mialem wyrownany mecz na CPM3 przegralem chyba 6/7 fragami 22:15 czy cos takiego, z apholeonem to chyba 15 :D.

kreeg | 2002-11-29 07:44:42 +0100

igor - qfa, możesz mieć racje, wiesz :D
Tak tez zrobię :) Zaraz się to ładnie okroi i przetłumaczę co nieco :)

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 07:48:50 +0100

no widzisz i bedzie pieknie :D

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 07:50:38 +0100

ps. jak Ci sie nudzi to napisz o tym "q3.fpp.pl/?pl:news:show:5725:::" :)

kreeg | 2002-11-29 08:00:50 +0100

10x igor za sugestie - l00k teraz :D

Gravatar

igor9k | 2002-11-29 08:13:37 +0100

git :D

freak | 2002-11-29 09:12:43 +0100

krig ty grasz w pm czy vQ3 ???

Szczawson | 2002-11-29 09:15:47 +0100

Ciekawe czy gosc naprawde robi to z serca a nie dla kasiory, hmmm..... dziwne ,bo w stanach jes konkretna kasiora do zgarniecia. Tym bardziej taki gosc zyskuje w moich oczach.
USA bierze sie za ProModa czy mi sie zdaje:D

kreeg | 2002-11-29 09:19:15 +0100

Frik - hmmm, ProMode i RA3 =} Ale ostatnio wogóle nie gram =]
vq3 czaaasem, ale bardzo żadko.

A co do Apho - tez mi się zdaje że nie był całkiem szczery - napewno mu coś skapnęło nie raz i nie jeden :)

freak | 2002-11-29 13:49:31 +0100

Frik - hmmm, ProMode i RA3 =} Ale ostatnio wogóle nie gram =]
vq3 czaaasem, ale bardzo żadko.

żadko ;)

szkoda szkoda z tą vanillą ale l00zik :P

slawek | 2002-11-29 14:22:11 +0100

frik - strasznie czepialski się zrobiłeś...
;

kreeg | 2002-11-29 14:31:32 +0100

Friiik, jakby ci tak net łaził jak mi łazi w pracy, to bys się modlił czy ci komenatarz doda =P

A że byk jest BYKEIM, postanawiam się poprawić :
rzadko, rzadko, rzadko, rzadko, rzadko, rzadko, rzadko, rzadko, rzadko, rzadko
Napisałem 10 razy .. widzisz, szybko sie ucze :D

freak | 2002-11-29 14:56:33 +0100

e no wyluzujcie rozumiem was też wieloktrotnie wytykano mi błędy ort. i może dlatego zrobiłem się na tym pkt. taki wrażliwy ;)

kreeg | 2002-11-29 18:21:12 +0100

frik, jak mam być szczery - to wytykaj mi dalej - sie zaczynam już pilnować :D
Mnie to akurat nie przeszkadza, a wręcz pomaga jak fix

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63