ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Are You a foreign quaker?

śro, 07 maj 2003 17:50:59 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Then welcome to our polish q3 site!

We noticed that 3 to 4 percent of our readers come from foreign countries so we want to step ahead towards them and provide in English some more interesting parts of our Polish q3 world to them. So if You are among these readers - read on and share your q3 experience with Polish quakers. We'd be very glad to answer any kind of questions regarding Polish quake3 scene. More, we'd be the most glad if we could talk with You at our new English forum, founded especially for this occasion.

If you would like to participate in our daily q3 life - just click on the English flag you can see at the left top of the page. There you can find everything that you need to do before You can join us - a simple registration and a login page.

Perhaps you are not aware that we also happen to have produced loads of custom maps, lots of very good movies, known well beyond the border and a few mods even. We have plenty of good Polish demos that come from official Polish leagues and also Clanbase fights. Everyone will find something for himself :)

Now go click on the English flag above and enter the Polish quake3 world!

Gravatar

vTm | 2003-05-07 18:14:56 +0200

lol , translate polish plz:D

MateoMartinezz | 2003-05-07 18:16:37 +0200

no need, it should be in english

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-05-07 18:20:22 +0200

Can we expect some articles in english? :)

SAI4H | 2003-05-07 18:27:12 +0200

say cheese! :P

shiv | 2003-05-07 18:35:57 +0200

hehe lol znaczy sie wow:P

damndog | 2003-05-07 18:43:52 +0200

WTF?? WTF??? where is English flag?? i can see only British one :D
only ppl outside UK says "ENGLISH" to all british ppl... and this is really annoying for ppl from Wales, Scotland, Ireland to call them "ENGLISH". United Kingdoms not United England ;-)
you think this is just a detail but not for them :)
GL :)

obni | 2003-05-07 18:44:14 +0200

Now go click on the English flag above and enter the Polish quake3 world!

It's seem like txt from star wars :P

Gravatar

skaven | 2003-05-07 19:10:28 +0200

bu ha ha ha ha

gacU | 2003-05-07 20:13:50 +0200

To znaczy ze org ma englisz wersjon :D

cannabis | 2003-05-07 20:29:23 +0200

pro

btw. moge pomoc w roznych tlumaczeniach jakby co :)

Senior | 2003-05-07 20:41:29 +0200

damndog - you are right, but it is really detail - look at the other web pages
...god forgives but damndog not :)

Gravatar

JarlB | 2003-05-07 20:43:20 +0200

POLOSATIY IS RULA !!!! :D

mayhem | 2003-05-07 21:16:01 +0200

A4ll j00r b453 r b3l()n6 th0 u5

MaxDamage | 2003-05-07 21:44:03 +0200

Z czego to jest "all your base are belong tu us" ? Kojarzy mi sie z "invasion of the gabber robots" ale nikt w polsce nie slucha hardcore :/ No moze kilka osob :]

eng | 2003-05-07 21:49:33 +0200

asereje...;d

pl0 | 2003-05-07 22:01:25 +0200

where i must write if i want to translate something to english??
do kogo mam sie zglosic?? chce sprobowac swoich sil :D.

gacU | 2003-05-07 23:21:00 +0200

do mnie jak mi sie nie bedzie chcialo robic jakis referatow z angola :D

Gravatar

igor9k | 2003-05-07 23:45:09 +0200

where i must write if i want to translate something to english??

Learn English first, then you can try...

nxs.mlk | 2003-05-08 02:54:40 +0200

n1ce ass baby :]

btw , The flag is British not English , english looks different damndog is fuckin right better learn that coz we are comming up to UE ;p hopefully ;p

Gravatar

StaryOrgowicz_652 | 2003-05-08 10:40:11 +0200

Yeah that's GREAT !:) Show must go on :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63