Arena 2 by sacret
pią, 02 kwiecień 2004 20:05:52 | Autor: PTC|Faketa | Quake 3 Arena
Awe all...
Mam zaszczyt ogłosić, iż długo oczekiwana produkcja pt "Arena 2 by Sacret" ujrzała z dniem dzisiejszym światło dzienne!!!
Krótkim wstępem napisze - Sacret uzyska ponowny sukces, który z pewnością powali na ziemię całą polską scenę q3!
Arena 2 prezentuje się niesamowicie, przede wszystkim od strony kozackich fragów, widowiskowych akcji oraz atmosfery wszechogarniajacej grozy i napawającej strachem tajemnicy.

Oglądać będziemy mogli fragi wykonane na takich sławach jak - pogrom, matrox, akir, bestia czy dave... Nie zabraknie również oryginalnych morderstw wykonanych plasmagun`em czy twardym gauntletem (szczególnie scena na q3dm7 - apetyczne ;)
Design Areny utrzymany jest w kompozycji mroku i grozy - np. wyłączone niebo na prot4 czy dynamiczne przejścia których takt wyznacza muzyka...
Pozycja wymaga ściągnięcia i oglądnięcia...zresztą co ja Was będę do tego przekonywał ;-)
Good speed Sacret.
Dane techniczne:
Użyty kodek - całość skompresowana i ogólno przystępna w postaci *.mpeg
Czas trwania - 9:18
Waga - 224 MB
Download -
1. fpp.pl - ...:::Download Arena 2 by sacret
2. org - ...:::Download Arena 2 by sacret
3. planetquake3 - na ftp`ie już jest; jednak nie został zaożony jeszcze profil... oczekujmy





ziel1na | 2004-04-02 20:09:29 +0200
downloading!!!!
jaki fuks wlaczam sobie strone sciagam z ftpa a tam ze dodane 4 minuty temu :)
za godzine bedzie ;o
#678073
ognos | 2004-04-02 20:13:14 +0200
jak byscie chcieli to moge jakos na netsports.pl wrzucic =q
#678074
scar | 2004-04-02 20:15:26 +0200
wrzucajcie na jak najwiecej ftpow bo zaraz stanie wszystko w miejscu.
#678075
kos | 2004-04-02 20:17:50 +0200
ciekawe ile mi zajmie ściągnięcie tego przez modemik z tp-sux!
#678076
jam | 2004-04-02 20:18:01 +0200
ech dajcie jakiegos dokladnego linka bo znowu mi siaga jakas strone html w getright... juz zreszta kiedys pisalem na ten temat ale mnie olano zupelnie, wiec chociaz w komentsach dajcie...
#678077
PTC|Faketa | 2004-04-02 20:18:17 +0200
ognos dogadajmy się - mój gg 3179537
#678078
vult | 2004-04-02 20:19:10 +0200
jessssttttt qredeee !~!!!!! "D:D:D:D
#678079
rkniunia | 2004-04-02 20:22:23 +0200
wow 100 kb/s za 40 min bedize... nie moge sie doczekac :ASD
#678081
[pogo] | 2004-04-02 20:25:04 +0200
yeah :D a2bs rozchodzi sie jak swieze buleczki ;p
#678082
mortez | 2004-04-02 20:25:21 +0200
no nareszczie co 15min odswiezalem ta www od 14 zeby wkoncu zobaczyc ten news::DD sciagam:PP
#678083
bamc | 2004-04-02 20:30:21 +0200
30 % ssssij bamc ssij :D
#678084
SAI4H | 2004-04-02 20:32:44 +0200
Nareszcie! SSAM! :)
#678085
Zell | 2004-04-02 20:37:41 +0200
film ownuje bardziej niz 1 czesc :D 400 kb/s robi swoje :P
edit: i ten quadrun na koncu ;dd
#678086
LaMp | 2004-04-02 20:38:26 +0200
po dosyc długich oczekiwaniach wrescie Arena 2 jest ciekawy jestem co nam ten sacret'cik znowu wymyslil :-P zasysam
#678087
psychic_pl | 2004-04-02 20:44:50 +0200
pierwsza czesc to syf :P
#678088
cerfes | 2004-04-02 20:50:55 +0200
jedynka to klasyka! wypas jakich mało.
dwójka chyba najbardziej rozreklamowany polski film. ciekawe, czy sprosta oczekiwaniom.
tylko czy mpeg to aby dobry pomysł?
#678089
SAI4H | 2004-04-02 20:50:55 +0200
psychic_pl nie chcialbym byc na Twoim miejscu, kiedy zobacza to fani sacreta.. ;D
#678090
z1p | 2004-04-02 20:55:23 +0200
hehe juz mam 3% film zapowiada sie wyjebanie !!! szkoda ze trwa tak krutko no ale i tak jest wypas :P o juz jest 5% :P jak obejze to zdam relacje :D
#678091
.WeeD | 2004-04-02 21:00:46 +0200
Wiele dni spedzonych na modlach nie poszlo na marne... wreszcie jest... upragniony... piekny... blyszczacy... film. A imie jego A, B i S [2] !!!
#678092
tysik | 2004-04-02 21:01:14 +0200
zaraz zapodam ssanie - kurde tez robie film i tez wylaczone niebo mam a fragow juz sciagnietych sporo (11minut) :P i jak wyjdzie to bedzie
"leee sciagnal od sacreta z tym niebem.." tak zawsze jest :P
#678093
scar | 2004-04-02 21:13:52 +0200
@#$% juz pewnie ssa 1000 osob i mam zjebany transfer :asd
#678096
.gogi | 2004-04-02 21:18:43 +0200
hehe podnietka ;D
#678097
cerfes | 2004-04-02 21:19:39 +0200
a mnie właśnie się ściągnęło (get right ściągnął w 25 minut, windows twierdził, że ściągnie w dwie godziny)
właśnie kupiłem jedzonko i już zapuszczam. trzymajcie kciuki za Sacreta
#678098
miKe^ | 2004-04-02 21:21:59 +0200
heh mam mieszane uczucia po obejrzeniu tego filmu =o z jenej strony ladne fragi a z drugiej, a zreszta zobaczcie sami =p ale i tak gj!
btw to rozpierdolił mnie ten banan do rytmu prodigy ;)
#678099
Pawuj | 2004-04-02 21:25:15 +0200
u mnie jest taki transfer jaki powinien i wlasnie zasysam ;]]
#678100
eng | 2004-04-02 21:28:09 +0200
rotfl ja dopiero newsa przeczytalem a ten juz film zassal : parodia ;]
#678101
eng | 2004-04-02 21:28:11 +0200
rotfl ja dopiero newsa przeczytalem a ten juz film zassal : parodia ;]
#678102
PeterSchiff | 2004-04-02 21:37:00 +0200
sciagam :D nono zobaczymy co z tego wyjdzie madafakaz :) 1 film to klasyka, byl moim numerem 1, do dnia kiedy wszedlem na own-age.com i sciagnalem film ktory przoduje w downloadach:P - annihilacja :)
#678103
cerfes | 2004-04-02 21:51:34 +0200
no film fajny ale k.wa, kto wymyślił mpeg'a. kompresja jednak zwalona. mam nadzieję, że pojawi się wersja hq
ale się ładnie przez abs2 org zapchał. wogóle się dostać nie można
edit: a na board'a to wogóle nie mogę wejść
#678104
LaMp | 2004-04-02 22:18:44 +0200
no sacret postarales sie moge ci pogratulowac :- DD
#678105
Logitechr4 | 2004-04-02 22:34:21 +0200
Co to sie dzieje...wszyscy zasysaja a2bs i ogladaja Rambo 2 ! :D
#678106
Logitechr4 | 2004-04-02 22:37:51 +0200
Co to sie dzieje...wszyscy zasysaja a2bs i ogladaja Rambo 2 ! :D
#678107
wuder | 2004-04-02 22:40:56 +0200
82 % za 10 min będzie mój :)) obym sienie zawiodł :DDD
#678108
mess | 2004-04-02 22:41:07 +0200
KLIMAT tego filmu jest wspanialy, naprawde :- ))
troche jakosc slaba :[
ogolnie bardzo pozytywnie :- ))
edit:
banan zmiazdzyl :D
#678109
cerfes | 2004-04-02 22:42:24 +0200
to rambo leci? kwa, nie mam telewizora
#678110
vult | 2004-04-02 22:42:35 +0200
ładnie mnie z gantleta 3x pociągnął na dm7 :>
#678111
qpr | 2004-04-02 22:42:46 +0200
oczekiwałem czegoś więcej : Niestety zeby zrobić dobry film to same ładne fragi nie wystarczą.
#678112
[M]aniek | 2004-04-02 22:46:30 +0200
rombo obejrzalem film dochodzi ;p
#678113
wishoza | 2004-04-02 22:50:57 +0200
boze PRZYSIEGAM jak Boga kocham ukradles mi z drugiego filmu infiego i napisy po polsu (wreszcie ktos ...) PRZYSIEGAM !!!!!!!!!!!!! klima jak nigdzie ... no moze w pupie jest podobny :D:D:D:D:D zart oczywiscie :D ogolnie film jest swietny :)
#678114
.WeeD | 2004-04-02 23:03:02 +0200
Z fpp.pl juz sie nie da zessac....
z orga idzie dobrze :)
Juz tylko minuty dziela mnie od obejrzenia :PPP
#678116
wuder | 2004-04-02 23:06:21 +0200
ja jebje własnie obejżalem, filmik jest świetny, klimat plus muza plus fragi ekstra złozone, efekty super i ten infi o ja jebje genialne to było :DDD Sacret gj ja daje 10/10 :)))))
#678117
dinhkertal | 2004-04-02 23:28:14 +0200
10/10 to moze nie bo fragi byly nie takie jarajace (duzo midairow a to juz tak nie bawi jak kiedys ;) ale 9/10 sie nalezy (na plus swietne przejscia z fragow na frag , super opcja z tym mini okienkiem) Thanks to jest swietnie zrobione. A co do fragow... jeden przykul moja uwage mianowicie 3 rg na akirze i dobita z rl, to jest podrecznikowa akcja z dueli na pro6, super to pokazales ;) aha jesio podobac sie moze jeden motyw: opcja z double fragiem na ospdm6. Ale mimo wszystko brakuje mi tutaj akcji z tdm, chetnie zobaczylbym sacretowskie quadruny (ach te 10fragowe owningi ;) i tego zabraklo tutaj m.in. ogolnie g.j. filmik na poziomie europejskim ! :) moze dlatego ze do unii wchodzimy to kazdy lepsze filmiki wypuszcza ;p
#678118
StaryOrgowicz_671 | 2004-04-02 23:31:18 +0200
No i co z tego że fragi są fajne. Film nie jest jakiś wyjątkowy. Technicznie i estetycznie to żadna rewelacja. Dużo ludzi czekało na niego i jest to sukces bardziej komercyjny jak i sam film pachnie komercją.
Nie to że sie czepiam bo produkcja fajna i miło się patrzy ale żaden sukces i nic super wyjątkowego.
Dla mnie n1 pozostaje fragaddict by noxis.
Ale to tylko moje zdanie. hmmm
#678120
atOm_1 | 2004-04-02 23:39:31 +0200
13 % i bedzie moj !! :d
#678122
ugiler | 2004-04-02 23:40:00 +0200
często słyszałem że na film arena by sacret się mówi 'abs' ale nigdy nie myślałem że to o to samo chodzi tylko jakiś inny filmy made by 666|abs :P
#678123
Logitechr4 | 2004-04-02 23:52:06 +0200
Film obejrzalem i musze stwierdzic ze nie jest zly, choc pare minusow ma...mysle ze niepotrzebnie zostaly umieszczone odglosy z q3, ewentualnie trzeba bylo dac cg_nochatbeep "1" ;), bo w sluchawkach glupio jak cos piszczy ;P. Ogolnie 8+/10 - Annihalation caly czas zostaje MOIM #1. :>
#678124
cerfes | 2004-04-02 23:52:24 +0200
co tu Terri p-ysz o komercji? czy ktoś Sacretowi za zrobienie tego filmu tudzież jego sukces płaci? albo czy ktoś płacił za promowanie tego filmu zanim się pojawił? hałas sam się zrobił, bo po pierwszej części wszyscy czekali na 2. jego sukces też zależał będzie tylko od tego czy się ludziom spodoba. i gdzie tu ta Twoja komercja???
#678125
rooseck | 2004-04-02 23:53:06 +0200
jak wspomnial fizyk_pl jedyna sux! co tam bylo takiego fajnego? jakosc dupna, fragi w miare (dostateczny) muzyka .... tego nie powinno brac sie pod uwage bo kazdy ma inne gusta... no moze fragi zsynchronizowane z rytmem...
2 jeszcze nie widzialem... wiem ze bedzie lepsza. nie podniecajcie sie tak
aha no i nazwa moglaby byc inna niz ABS :D
na przyklad Rowerowa Uryna Sacretowa :D to by byla nazwa :rsk
#678126
StaryOrgowicz_671 | 2004-04-03 00:08:05 +0200
W jakim sensie użyłem słowa komercja to chyba można zrozumieć. A że nikt za to nie płaci to wie o tym każdy. Bądź co bądź reklama tego filmu na orgu była tak duża że nawet w przypadku wielkiej klapy obejrzą go tłumy. (patrz MATRIX :-D ) Mi to przypomina komercyjny smak i tyle.
#678127
Rozz | 2004-04-03 00:14:56 +0200
Czemu czuje ze zaraz WP sie przyjebie o transfer znowu?
#678128
.WeeD | 2004-04-03 00:20:17 +0200
Intro z ABS [1] nie do przebicia :D
Forsaken by destiny...
Forsaken by my own...
...mind
[ dokladnie nie pamietam juz :D ]
Juz mam 66.6% :DDD jeszcze tylko ok 45min :P
#678130
z1p | 2004-04-03 00:22:03 +0200
spoko film nie wiem co chca kolesie ktorym sie to nie podoba :/ ale sa rozne gusta :P dobre bylo to z tym infim i jego przyjaciołmi lol nie potrzebnie odglosy z kłejka ale i tak jest wypas :)
#678132
wuder | 2004-04-03 00:23:35 +0200
Weed gwarantuje ci, że w 2 masz też przekurwiste intro =D
#678133
ognos | 2004-04-03 00:25:44 +0200
Rozz- bo org wlasnie 3 h temu zlagowal cale wp ? :D
#678134
bryan | 2004-04-03 00:30:18 +0200
fragi bardzo ladne , ale gorzej z wykonaniem troche ;] ogolnie 8+/10
#678135
amir | 2004-04-03 00:51:27 +0200
12/10 sacret filmo owner ;Q
#678138
unnzor | 2004-04-03 01:11:19 +0200
fragi dosc dobre, ale ogolnie nic specjalnego
#678140
Logitechr4 | 2004-04-03 01:15:48 +0200
bryan: widze ze sie zgadzamy ;). Niektorzy sie zachowuja jakby pierwszy raz widzieli film z q3 ;P
#678141
.WeeD | 2004-04-03 01:21:04 +0200
Ogolnie dobrze :)
(+)Intro fajne, klimatyczne.
(+)Dalej piekne fragi i dobrze zmontowane akcje z muza
(+)Banan ovned!!! Totalnie mnie rozjebal :D
(-)Dzwieki z q3... [ moze wyjdzie wersja bez nich? ]
(-)Jakosc mogla by byc lepsza [ obrazu ]
#678142
edix | 2004-04-03 01:46:45 +0200
"w y p i e r d a l a j------s k u r w y a s y n u " ;-p
#678143
slawek | 2004-04-03 02:00:33 +0200
20% dopiero, ale już Ci sac dziękuję.
Za cywilizowany format, z którego odtworzeniem nie będę miał problemu.
#678144
Fr4gm4n | 2004-04-03 02:58:25 +0200
niechce byc niemily , ale znacznie lepsza byla pierwsza czesc , ta jakos srednia , kilka fajnych pomyslow ale to niewystarczylo..
#678146
PeterSchiff | 2004-04-03 03:38:27 +0200
film bardzo fajny spoko fragi troche grafa nie taka jak powinna ale ..................8/10
edit: to napisal moj brat ale cos mu chyba logowanie nie wyszlo:P swoja recenzje napisze wyzej :)
#678148
rkniunia | 2004-04-03 07:26:32 +0200
eh te floody samota :o
#678152
[M]aniek | 2004-04-03 07:40:24 +0200
film mi sie spodobal, najbardziej moment 03:30 ;p
www.members.lycos.co.uk/gibclanik/lol.mp3
wlasnie grafika momentami dziwna a tak to ql ;p
#678154
[M]aniek | 2004-04-03 07:52:53 +0200
ciekawe ile sciagniec ma juz plik ;p
#678155
wishoza | 2004-04-03 09:15:27 +0200
edix nie w ypie rdalaj sk u rwysynu tlyko spier dalaj sku rwysynu :D znam to cąłe na pamiec pozniej jest dobry txt
-idz se zagraj z gripkiem, gripek idz zagraj z nim
-eee ja nie kce grac z gripkiem, ja chce grac z fidlem !
-nie nie graj juz z fidlem
....
-ja chce grac z fidlem :D
-nie nie graj juz fidel
-spooooko juz ine bede szalał
- NIE !
-a Ty zamknij ryja cieciu
znam to caluskie na pamiec :D
#678166
.WeeD | 2004-04-03 09:21:03 +0200
Jak by nie patrzec film ma to "cos" i to jest najwazniejsze :)
#678167
Pawuj | 2004-04-03 09:32:16 +0200
maniek: qfa znowu komentarz na pawuja ;p
#678168
[M]aniek | 2004-04-03 09:35:27 +0200
:DD chcialem powiedziec ze teraz to juz tylko sprzedac nerke kupic twardziela i robic film ;D
#678169
3st | 2004-04-03 09:46:08 +0200
fajny fajny ale cala klime zje.baly te lasery z premiere bodajze :/
#678171
eng | 2004-04-03 10:20:49 +0200
No no wreszcie cos na poziomie. Klimat jest po prostu nieziemski, pomyslowa wstawka z infinitem ;] ,ten ost quadrun na botkach ? ale co tam :) Wypas , dobrze ze jest soundtrack z q3 - to podkresla urok gry
Jedynie co mi sie nie podobalo to ten standart promien rg- mozna bylo go lepiej zrobic. Ogolnie wielki pozytyw i jestem pod wrazeniem :}
czekam na 3 czesc filmu...
#678174
cocaine | 2004-04-03 10:26:13 +0200
Nieziemski filmik :O:O:O.... najlepsze są plazmy i gaunleciki :P
#678176
gr. | 2004-04-03 10:26:28 +0200
8/10 mogloby byc lepiej
btw dzwieki z q3 to chyba wlasnie dobrze ze sa nie trawie filmow gdzie dzwiekow nie ma czuje sie jak na niemym filmie ;g
#678178
cerfes | 2004-04-03 10:52:15 +0200
do wszystkich narzekających na pierwszą część. data wydania luty 2002. no faktycznie, że jak się pominie datę, to co tam taki badziewny doom2 do q3. abs1 to klasyka, przez te dwa lata scena baarzo się rozwinęła (szczególnie jeśli chodzi o filmy) a abs1 nadal jest dobry.
Terri: nadal uważam, że nie ma komercji gdy ktoś siedzi całym dniami i traci własne pieniądze po to, żebyście mogli teraz narzekać
#678183
ceLn1k | 2004-04-03 10:58:30 +0200
najlepszy jest banan pod timem :d
#678185
dinhkertal | 2004-04-03 11:17:45 +0200
ehehahehaeheah obejrzalem se jakos niedawno anihilation - TAM to macie zgranie z rytmem! nie widizalem takiego w zyciu ;) z polskich maj namber uan to MTS by slv & shr (+muza,dobry cfg,intro,wstawki ze smiesznymi akcjami) a (-za malo akcji z dueli,za duzo tdmu jesli juz sie mozna czepiac,-nie kazdy lubi slv i shr,-nie kazdy lubi urinal,-nie kazdy lubi arbuza) :P anyway polecam sciagniecie tamtej produkcji,mimo ze ma okolo roku to ciagle robi wrazenie (i nie kumam czego wy kcecie od fragaddict by noxis,przeciez to przecietny film... ;o)
#678187
PTC|Faketa | 2004-04-03 11:52:51 +0200
te lightning`i trochę były tandetne ;-)
#678190
nxs.mlk | 2004-04-03 12:03:49 +0200
fajny klimat , konkretne fragi dobry pomysl ,troche slaba jakos obrazu i nie wiem dlaczego odebralem to na + jednym slowem mroczna arena by sacret rox no i ff-resurection ajaja mniam caly czas katuje teraz ;]
#678191
nxs.izap | 2004-04-03 12:05:52 +0200
widac ze sacret mial wiele pomyslow co do filmu, widac to podaczas calego jego trwania (infi., bananek=] itp) co w sumie zlozylo sie na jego swietny kilmat, ktrory niestety psuja te floody samotha, no tragedia z tym - jak to ogladalem w sluchawkach to myslalem ze uszy mi odpadna, no ale coz.
fragi sa rowniez swietne - no ale to w koncu sacret, wiec sie mozna bylo spodziewac=] no ale wlasnie na tym sie konczy, fragi i klimat sa swietne z reszta juz gorzej. zdecydowanie brakuje oprawy graficznej, zreszta z sama grafika tez nie za dobrze. jak dla mnie jednak potwierdzila sie w tym wypadku zasada, ze 1 lepsza od 2 =]
#678192
rage | 2004-04-03 12:34:31 +0200
heeh mój brat tez sie przywalił do flodów ale mi tam jest wypasik filmik:)
#678194
[]Alizee[] | 2004-04-03 12:54:43 +0200
Zaj***ty Film, nie przeczuwałem ze Sacert zaszczyci nas nowa dawką genialnego fragowania - chwała mu za to . Sacret tak wtrzymać !!! Genialne plasmafragi i lightningunowe serialne morderstwa :] . Sacret to Kuba Rozpruwacz naszych czasów :] Narqa all !!!
#678196
tofu | 2004-04-03 13:55:23 +0200
mam mieszane uczucia - nie - wcale nie napisze ,ze film jest be bo tak mi sie podoba ;-) Nie wiem jak inni ,ale ja najbardziej czekalem na intro i qwa powiem ,ze wcale sie nie zawiodlem ! To pozniejszy prodzisz ujdzie w tloku . Nie wiem na co mialy byc wzorowane te bluzgi ,ale mialem wrazenie jak bym ogladal filmy z kraju kfitnacej wisni :-D Nie powiem ,ze miesa nie powinno byc -cih montuje molocha q3 i tam tesz bedzie troche słupów telegraficznych i wogole... :-D co do fraguf to te w abs 1 naprawde mi sie podobaly - szczegolnie przebieszka po gp w intrze na dm6 . W abs 2 fragi tesz sa zajebiaszcze taksze nic wiecej nie moge powiedziec. To dlaczego mam mieszane uczucia :/ Pierwsza czesc zrobila mi cholernego smaka i po prostu no oczekiwalem moze dluzszej produkcji ;-) w koncu do czegos sie musze przyczepic . Sumujac daje 8.5 /10 ale jak wieczorem walne pare browarkuf to zapewne dam 15/ 10 :-)
#678207
matr0x | 2004-04-03 14:24:38 +0200
"Oglądać będziemy mogli fragi wykonane na takich sławach jak - pogrom, matrox, akir, bestia czy dave... " Bestia ?? :oooooo a co to ? fake ZeRo4 ,ze slawa?:P(bez obrazy) ?:DDDD
#678210
viltZz | 2004-04-03 15:01:07 +0200
supeł film :-) gw sac ;-)
#678213
SL4VE | 2004-04-03 15:09:48 +0200
filmik bardzo dobry! Chyba najlepszy polski :). 9/10 bym mu dał.
BTW: samoth's flood sux :D
#678214
lidek | 2004-04-03 15:16:15 +0200
bestia :>
#678215
jam | 2004-04-03 15:21:48 +0200
film jest fajny ale jedynka imho byla o wiele lepsza...
co do dzwiekow z q3 to fajnie ze sa tylko mozna by bylo te floody samotha wyciac bo psuja caly klimat ja rozumiem raz dac flood zeby pokazac ze sie koles zdziwil/wq.rwil no ale nie do przesady co kilka sekund...
bananek rox =]
ale te dema niektore to antyczne normalnie przeciez od czasu jak sisior gral w q3 to minely doslownie lata :D a tu jeszcze na zwyklym t4 =]
ech stare czasy... az sie lezka w oku kreci...
#678216
.... | 2004-04-03 15:25:51 +0200
Te floody samotha są okropne zbanujcie go odrazu :D:D:D Az trzeba bylo odchylic sluchawki z uszu bo tak nap.ierdalało. cos strasznego :/ Jakosc lipna :(
#678217
Dud9k | 2004-04-03 15:35:20 +0200
96 % :D
#678221
kos | 2004-04-03 16:57:36 +0200
Banan rulz =]
#678229
gr. | 2004-04-03 17:53:29 +0200
no wlasnie mat ja tez nie wiem kto to ten bestia ;fff btw dobijamy do 100 komentarzy go go go heheh
#678232
StaryOrgowicz_14 | 2004-04-03 18:42:48 +0200
THX Sacret za koniec filmu :))) Naprawde fajny film ... szkoda ze nie ra3:P
Film wrzucam na FTP TOYA
ftp://ftp.toya.net.pl/pub/Gry/Quake3/filmy/
najlatwiej wejda tam uzytkownicy TOYA
#678234
slawek | 2004-04-03 19:24:03 +0200
Ech Gaff... teraz mówisz, jak zassałem :)
Acha... ssijcie. Serio.
Film oczywiście.
#678237
l1nk | 2004-04-03 20:36:55 +0200
Dla mnie film skopany, za dużo sacret chciał pokazać i w gruncie rzeczy za mało pokazał. Fragi - owszem wypasione, ale lepiej by było gdyby je pokazał na tym samym cfg co w jedynce. Boli tez jakość kompresji, ale najgorszy jest brak klimatu, muzyka nie współgra z całością, misz-masz wyszedł z tego :/
#678244
Tramal | 2004-04-03 20:38:44 +0200
Film fajny, szkoda tylko ze czekalismy na niego aż tak długo a czy bylo warto?? no cięzko powiedziec, film niepowalił mnie na kolana chodż niby miał to zrobic.
Dcość ciekawe polączenie mroku z dawką humoru, kilka utworow muzycznych napewno zasługuje na +,fragi b dobre, chociaż te piorunki robione w adobe premiere niesą według mnie rewelacujne raczej odwracają uwage od tego naco mamy patrzec, resztą efektow bez zarzutow nawet jakby nawiązują do pierwszej części.
Co do montażu to wsumie jest OK ale troszeczke sie przegryza koniec intra i pierwsza akcja kręcona z wolnej Dfragowej kamerki na ZTN (moze sie myle ale ja odniosłem takie wrażenie)
Jedno co mnie boli to to ze ludzie i Sacret narobili wokół ABS2 tyle szumu i mam teraz do tego filmu sporo niesmaku, gdyby nieby on ponad przeciętny to pewnie ta recenzja była by bardzo negatywna no ale ze Sacret się postarał to jest jaka jest :)
mimo wszystkiego ABS2 to godna produkcja warta dołonczenia do czołowki mojej kolekcji filmowej q3
#678245
sacret. | 2004-04-03 20:45:01 +0200
Witam wszystkich :) Ciesze sie ze czesci w was film sie spodobal, spodziewalem sie tez tego ze czesc odbierze go z pewnym niesmakiem... Coz, nie kazdemu potrafi sie dogodzic, sam sie ciesze ze wogole udalo mi sie go wydac, zawdzieczacie to sobie bo sami narobiliscie o nim krzyku :) W kazdym badz razie staralem sie stworzyc cos ciekawego i po czesci mi sie udalo..... wiedzialem ze zjebalem te rzeczy oi ktorych mi tutaj napisaliscie ale nie mialem sil juz tego poprawiac, za duzo przerabiania :) Pozdrawiam wszystkich
#678247
3st | 2004-04-03 21:05:11 +0200
ogolnie gr8 job :>
edit: ten motyw na poczatku co ma sie zaczac akcja i jak robi sie czarny ekran i jest ten glos to moj bratanek sie przestraszyl :D
czyli mroczny klimat jest :P
#678251
m@estro | 2004-04-03 21:14:51 +0200
AKCJA Z GRANATAMI NA ZTN POPROSTU BIG LOL ;)
#678253
pat | 2004-04-03 21:16:31 +0200
ssam ;]
#678254
lecho | 2004-04-03 21:57:52 +0200
film w ktorym efekty stanowia odpowiedni procent calosci nie 90% jak w przypadki fragaddict, wiekszosc akcji to miodne fragi i dlatego film mi sie podobal. ma swoj klimat i wszystko jest ok, ale jest moim zdaniem za krotki :/ cos sie zaczyna rozkrecac a tu nagle bu koniec czyzby sac zostawial sobie pole do popisu na arena by sacret #3? :>
#678256
seen | 2004-04-03 22:19:52 +0200
frag na ztnie rulez. Koleś elegancko połknął tego chybionego granata... :D lol najpierw myślałem ze to będzie "dziurawa" akcja a potem gleba jak zobaczyłem to piękne zwieńczenie... slowmotion bym tutaj jebnął bez przeszkód. Rakiety też pierwsza klasa. Nie podobało mi się jedynie wykonanie strony technicznej. Ale ogólnie film wypadł u mnie na 4+... Annihilejszyn i GetKłejkty nadal zajmują najwyższe miejce wśród wielu pozycji w mojej kłejkowej fragovideotece ;]
#678258
seen | 2004-04-03 22:29:46 +0200
btw nie uważam A2BSa za najlepszy polski film... największą sympatią darzę chyba PF2 ;]
#678259
du|my7h | 2004-04-03 22:30:47 +0200
5 godzin ściagania ale opłaciło sie. Filmik zaje.b.isty
#678260
Rozz | 2004-04-03 22:39:27 +0200
No wiec tak. Na pewno sacret mnie nie zawiodl i uwazam ze prowadzona "kampania promocyjna" nie poszla na marne. Film mimo ze nie wyroznia sie niczym konkretnym jest po prostu DOBRY w calosci - swietne fragi, swietny montaz, stonowane efekty, kilka innowacji. Moze muza troche przezyta. Mnie sie najbardziej podobalo nawiazanie intrem do jedynki, bez tego film moglby byc niejako z kosmosu. No i jak uslyszalem infiego - omg :)
Sacret kupa dobrej roboty, jak zwykle. Oplacalo sie czekac.
#678262
[BF]M@lin | 2004-04-03 23:23:41 +0200
Witam! w swojej kolekcji mam juz ponad 250 filmików posiwconej tej nie samowitej grze i a2bs dolonczy do mojej unikatowej kolekcji. Musze przyznac ze akcje na q3dm17 sa poprostu przesadzone (to moja ukochana mapa), trafienia rakietą zawsze robiły na mnie nie samowite wrażenie i tu sie nie zawiadlem. Jesli chodzi o jakosc produkcji to zgodze sie z resztą ludzi ze moglaby byc lepsza (w mojej kolekcji sa filmiki kturych jakosc jest poprostu idealna). Imtro i outro sa dobre, fragi wypas, muzyka prodigy jest juz dosc przezarta ale i tak nadaje sie do q3. Moja ocena 9/10 :-)
#678265
gluekp | 2004-04-04 00:10:20 +0200
gratulace za super film !!! ajlepszy chyba jaki widzialem!!!
#678268
nxs.rush | 2004-04-04 00:53:47 +0200
moze sacret nie zaskoczyl nas wieloma innowacjami ale dobrego montazu, dobrej muzy, klimatu i swietnych fragow nie mozna mu odmowic :) 8,5-9/10
to na moim laczu tak sciaga czy org zapchany ;D
#678270
F4lc0n_fx | 2004-04-04 00:59:15 +0200
kiedy arena 3 ? :P
ps
zajebisty movie :)
#678272
od1 | 2004-04-04 02:25:27 +0200
wypas filmik... kto mnie przebije z transferem?? 11min buahahahaha RoadRunner rules
#678273
PeterSchiff | 2004-04-04 08:15:59 +0200
poczytaj wszystkie komenty bo jakis koles pisal ze ma trans 400 kb :)
#678280
matr0x | 2004-04-04 11:44:22 +0200
Sacret moze teraz jakiegos pornola ?:> Jak z q3 filmy Ci sie udaja i ludzie patrza na to pozytywnie to teraz walnij pornola :D
#678290
MaxDamage | 2004-04-04 11:51:43 +0200
Cool ;]
Pornol ;d
#678291
.WeeD | 2004-04-04 12:42:39 +0200
A moze wreszcie jakis filmik "fabularny" z q3? Tak jak to bylo w q1/q2 ? Moze juz taki powstal ale ja nie widzialem i nie slyszalem o nim.
#678300
fiszon | 2004-04-04 13:05:01 +0200
(bede to pisal chyba wszedzie :P) wiem ze to co teraz napisze jest najweksza gafą w moim zyciu ale nie widzialem anninhalationa :/ plz czy ktos moglby mi dac link skad go sciagnac?!!!!
#678304
nxs.rush | 2004-04-04 13:12:33 +0200
prosze bardzo :)
#678305
PeterSchiff | 2004-04-04 15:40:47 +0200
nie ma co zalowac: P annihilation jest lipazowe xd:P
#678316
cannabis | 2004-04-04 15:59:05 +0200
ssac misiaczku kofam cie :*
co do filma to jako calosc jest wypasny, nie wybieralbym tu jakis pojedynczych akcji..
klimat masakra
grafa dno
i ja jakis tempy chyba jestem zadnego banana nie widzialem o_O zaraz obejrze jeszcze raz...
pozdro 600
#678318
Fr4gm4n | 2004-04-04 18:47:32 +0200
ej tak na przyszlosc dla ludzi robiacych filmy : chodzi mi o ten flood typa ,az uszy bolaly tak czy siak jest taka komenda cg_nochatbeep czy jakos tak ;)
#678324
Qelo | 2004-04-05 00:43:43 +0200
Łeeeeeeeee juz się skonczył a taki za_je_bi_sty był
A moze Arena by Sacred 3? :D:D:D
#678358
sYnth|Bubu | 2004-04-05 09:39:00 +0200
No zajebisty filmik :P
Chcemy wiecej !
#678364
arian | 2004-04-05 12:03:27 +0200
dla mnie ten film to dno
#678370
eng | 2004-04-05 13:14:47 +0200
cg_nochatbeep 1 jak juz.
Arian z calym szacunkiem dla ciebie ale chyba masz nasr.ane we lbie lekko :}
#678373
samolot | 2004-04-05 14:57:43 +0200
@#$%?Ej ludzie te floody to sa troche przyglosnie ale jak by was starszy brat tak zafragowal to tez by tak bylo.Ale coż na necie tak nie robie i mazZi nie dawaj mi bana.I tak gram raz na 2 miechy.A poza tym jakbys @#$% lecieal na pro-t i dotal rakieta w dziob to tez by tak bylo...albo dm17... a jak ja go @#$% ladnie zafraguje jest identycznie.A filmik jak filmik mi juz sie znudzil :) widzialem go 50 razy od poczatku.Troche za duzo bajerówale 9.5/10 ocena.GJ bro
#678384
sh1bby | 2004-04-05 16:56:28 +0200
matrox zboku +) tobie tylko pornowe w glowie, wez sie za gra +) lamka jestes +)+)+)+)+)+) a film dopiero ssie +:)
#678399
seen | 2004-04-05 17:14:43 +0200
hmmm a teraz wyobraźcie sobie wszyscy ze autorem tego filmu nie jest sacret tylko np. abc'player. Nadal jest taki zajebisty jak niektórzy piszecie?
#678398
arian | 2004-04-05 17:30:19 +0200
pa1n`eng -> przykro mi ale nie mam nasr_ane, ten film mi sie nie podobal haa smiem twierdzic ze to dno piewsza klasa tak jak i wiekszosc polskich "extra" produkcji, moge wyglaszac swoje zdanie gdzie mi sie podoba (chyba ze to komunistyczne forum)
Seen -> o to chodzi jak by to zrobil gosc XYZ, jak bym to ja zrobil taki film to bym zostal zlinczowany i napewno ten film nie zdolal by sie gdzie kolwiek utrzymac bo przeciez kto bedzie ogladal fragi gracza xyz w beznadziejnym filmie - kazdy sie boi napisac chociaz jedno zlo slowo o filmach wielkich dobrych znanych graczy bo przeciez jak tak mozna przeciez on jest taki zajefajny lol
#678397
bl4ck | 2004-04-05 18:32:54 +0200
tylko banan git reszte ble :P
#678404
fhantom | 2004-04-05 18:36:50 +0200
wg mnie ten film to nie jest dno wręcz przeciwnie całkiem fajnie się go ogląda fajna muza no i banan + infi :)
fakt jednak faktem - w porównaniu do AnnihilatioN czy Get Quaked 2 wypada bardzo blado
ihmo sacret mówił wcześniej że to nie będzie mega produkcja
#678405
nxs.izap | 2004-04-06 15:35:59 +0200
arian gratuluje twoich teorii. masz calkowita racje z tym ze sie boimy. odezwij sie na gg to dam ci namiary na foxa muldera =]
#678480
seen | 2004-04-06 20:16:00 +0200
heh Arian widzę że doskonale pojąłeś moją delikatną aluzje :)... polscy quakerzy, zwłaszcza ci co grają od niedawna, niewyobrażalnie podniecają A2BSem tylko dlatego ze jego autor jest krajowej sławy graczem - ich tok myślenia wygląda następująco:
dobry gracz -> dobry film
słaby gracz -> słaby film
buahahha to tak jakby wychwalac dziurawy dres adidasa ponad dobrej jakości dżinsy firmy "ble"... Nie interpretujcie tego dosłownie, A2BS to niezły film, ale NIE TAKI jakiego oczekiwaliśmy - a co niektórzy boją się przyznać przed samym sobą jak jest naprawde...
PS: nie jeździjcie po mnie zabardzo po przeczytaniu tego komentarza - powiedziałem to co uważam, a to wynika tylko i wyłacznie z moich obserwacji...
#678524
nxs.izap | 2004-04-06 20:29:33 +0200
a tam gadanie to daj przyklad filmu slabego gracza, ktory zrobil dobry film, ba lepszy od abs2.
ps. a i rada na przyszlosc- nigdy nie spodziewaj sie za wiele, to powinno cie uchronic przed rozczarowaniem :o ja wogole nie czekalem i nie mialem czym sie rozczarowac, film wyszedl i juz, i jest spoko =]
#678528
seen | 2004-04-06 21:08:41 +0200
popularny gracz -> dobry film
nieznany gracz -> słaby film
pasuje?
ja nie analizuje jakości filmu, tylko tok myślenia niektórych osób z niżej komentujących.
zresztą podając tytuł mógłbym kogoś obrazić =P
a co do nastawiania się to wokół filmu było tyle szumu, że rzeczywiście spodziewałem się czegoś lepszego. Buahah nawet po newsowym zwiastunie zastanawiałem sie czy koledzy przypadkiem nie pokazali sacretowi Get Quaked 2... ;) (kto nie czai niech przejrzy archiwum newsow)
I dla ogólnego sprostowania - co mi się niepodobało - kamera, wykonanie, muzyka, banan (lol), inf (fajnie klnie ale po ch**j go tam wstawiac?!)
co mi sie podobało - 90% fragów (niektóre wg mnie cool)
#678532
nxs.izap | 2004-04-06 21:44:23 +0200
ano widzisz ja mala wage przywiazuje juz do fragow, bo takie rzeczy sie widzialo ze to bajka, a jak zalezy mi na fragach to poogladam sobie demka coolera=]. dla mnie najwazniejsze jest sposob pokazania fragow. a to wszystko co ci sie nie podobalo to wlasnie innym sie najbardziej podobalo (banan ,infi ) :o
no ale widzisz roznica gustow, dlatego nie mow takich glupot ze ludzi mowia ze abs2 jest dobry bo boja sie powiedziec ze jest niedobry bo to film sacreta. najwyrazniej im sie podobal. eot.
#678538
seen | 2004-04-06 22:14:17 +0200
jak mam ochote usłyszeć infiego właczam mp3 albo ide odwiedzić Włodka Pijaka pod biedronką. A banany mam wewnątrz.
#678544
zakampior[lr] | 2004-04-06 22:48:05 +0200
oj sie jaracie filmem sprzedalem sacretowi go rok temu :P :D i o wielkie mi co joke ....
film w deche u mnie fulll tak dalej ;)
#678547
electric | 2004-04-14 18:50:28 +0200
Siema, jak pierwszy raz zobaczylem, to troche mnie rozczarowalo, pewnie dlatego, ze ta zapowiedz, ze film bedzie na miare fragaddict itp. Ale jak nastepnego dnia znowu se go puscilem... to potem jeszcze raz se go puscielm i... jeszcze raz se puscielm... :) podoba mi sie coraz bardziej, dopiero jak na spokojnie sie oglada zauwaza sie dobrze w wiekszosci momentow dopasowana muze, swietne fragi i w ogole ladne poukladanie, w nieodpowiednim momencie tylko wtracona sa te klniecia infa cy kogos tam, jakos to dziwnie wyszlo :). Podsumowujac - film jeden z lepszych jakie sie widzuialo!
#679623
Vymmiatacz | 2004-04-15 19:59:34 +0200
od1:
ja cię przebije, średnia prędkość downloadu 2221 kB/s policz sobie, ile sekund mi zajęło starganie tego filmu. I co teraz? :D
A film? Roczarowanie. Dość dobry, ale po tym co się człowiek naoglądał (wiecie, te annihil... itp itd) poprzeczka ostro się podniosła. Ciężko będzie wymyślić coś nowego.
#679792
Zaloguj się by dodać komentarz.