ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Arena 2 by sacret

pią, 02 kwiecień 2004 20:05:52 | Autor: PTC|Faketa | Quake 3 Arena

Awe all...
Mam zaszczyt ogłosić, iż długo oczekiwana produkcja pt "Arena 2 by Sacret" ujrzała z dniem dzisiejszym światło dzienne!!!
Krótkim wstępem napisze - Sacret uzyska ponowny sukces, który z pewnością powali na ziemię całą polską scenę q3!
Arena 2 prezentuje się niesamowicie, przede wszystkim od strony kozackich fragów, widowiskowych akcji oraz atmosfery wszechogarniajacej grozy i napawającej strachem tajemnicy.

Oglądać będziemy mogli fragi wykonane na takich sławach jak - pogrom, matrox, akir, bestia czy dave... Nie zabraknie również oryginalnych morderstw wykonanych plasmagun`em czy twardym gauntletem (szczególnie scena na q3dm7 - apetyczne ;)
Design Areny utrzymany jest w kompozycji mroku i grozy - np. wyłączone niebo na prot4 czy dynamiczne przejścia których takt wyznacza muzyka...
Pozycja wymaga ściągnięcia i oglądnięcia...zresztą co ja Was będę do tego przekonywał ;-)
Good speed Sacret.

Dane techniczne:
Użyty kodek - całość skompresowana i ogólno przystępna w postaci *.mpeg
Czas trwania - 9:18
Waga - 224 MB

Download -
1. fpp.pl - ...:::Download Arena 2 by sacret
2. org - ...:::Download Arena 2 by sacret
3. planetquake3 - na ftp`ie już jest; jednak nie został zaożony jeszcze profil... oczekujmy

ziel1na | 2004-04-02 20:09:29 +0200

downloading!!!!
jaki fuks wlaczam sobie strone sciagam z ftpa a tam ze dodane 4 minuty temu :)
za godzine bedzie ;o

ognos | 2004-04-02 20:13:14 +0200

jak byscie chcieli to moge jakos na netsports.pl wrzucic =q

Gravatar

scar | 2004-04-02 20:15:26 +0200

wrzucajcie na jak najwiecej ftpow bo zaraz stanie wszystko w miejscu.

kos | 2004-04-02 20:17:50 +0200

ciekawe ile mi zajmie ściągnięcie tego przez modemik z tp-sux!

jam | 2004-04-02 20:18:01 +0200

ech dajcie jakiegos dokladnego linka bo znowu mi siaga jakas strone html w getright... juz zreszta kiedys pisalem na ten temat ale mnie olano zupelnie, wiec chociaz w komentsach dajcie...

PTC|Faketa | 2004-04-02 20:18:17 +0200

ognos dogadajmy się - mój gg 3179537

Gravatar

vult | 2004-04-02 20:19:10 +0200

jessssttttt qredeee !~!!!!! "D:D:D:D

rkniunia | 2004-04-02 20:22:23 +0200

wow 100 kb/s za 40 min bedize... nie moge sie doczekac :ASD

[pogo] | 2004-04-02 20:25:04 +0200

yeah :D a2bs rozchodzi sie jak swieze buleczki ;p

mortez | 2004-04-02 20:25:21 +0200

no nareszczie co 15min odswiezalem ta www od 14 zeby wkoncu zobaczyc ten news::DD sciagam:PP

bamc | 2004-04-02 20:30:21 +0200

30 % ssssij bamc ssij :D

SAI4H | 2004-04-02 20:32:44 +0200

Nareszcie! SSAM! :)

Zell | 2004-04-02 20:37:41 +0200

film ownuje bardziej niz 1 czesc :D 400 kb/s robi swoje :P
edit: i ten quadrun na koncu ;dd

LaMp | 2004-04-02 20:38:26 +0200

po dosyc długich oczekiwaniach wrescie Arena 2 jest ciekawy jestem co nam ten sacret'cik znowu wymyslil :-P zasysam

psychic_pl | 2004-04-02 20:44:50 +0200

pierwsza czesc to syf :P

cerfes | 2004-04-02 20:50:55 +0200

jedynka to klasyka! wypas jakich mało.

dwójka chyba najbardziej rozreklamowany polski film. ciekawe, czy sprosta oczekiwaniom.

tylko czy mpeg to aby dobry pomysł?

SAI4H | 2004-04-02 20:50:55 +0200

psychic_pl nie chcialbym byc na Twoim miejscu, kiedy zobacza to fani sacreta.. ;D

z1p | 2004-04-02 20:55:23 +0200

hehe juz mam 3% film zapowiada sie wyjebanie !!! szkoda ze trwa tak krutko no ale i tak jest wypas :P o juz jest 5% :P jak obejze to zdam relacje :D

.WeeD | 2004-04-02 21:00:46 +0200

Wiele dni spedzonych na modlach nie poszlo na marne... wreszcie jest... upragniony... piekny... blyszczacy... film. A imie jego A, B i S [2] !!!

tysik | 2004-04-02 21:01:14 +0200

zaraz zapodam ssanie - kurde tez robie film i tez wylaczone niebo mam a fragow juz sciagnietych sporo (11minut) :P i jak wyjdzie to bedzie
"leee sciagnal od sacreta z tym niebem.." tak zawsze jest :P

Gravatar

scar | 2004-04-02 21:13:52 +0200

@#$% juz pewnie ssa 1000 osob i mam zjebany transfer :asd

.gogi | 2004-04-02 21:18:43 +0200

hehe podnietka ;D

cerfes | 2004-04-02 21:19:39 +0200

a mnie właśnie się ściągnęło (get right ściągnął w 25 minut, windows twierdził, że ściągnie w dwie godziny)

właśnie kupiłem jedzonko i już zapuszczam. trzymajcie kciuki za Sacreta

Gravatar

miKe^ | 2004-04-02 21:21:59 +0200

heh mam mieszane uczucia po obejrzeniu tego filmu =o z jenej strony ladne fragi a z drugiej, a zreszta zobaczcie sami =p ale i tak gj!

btw to rozpierdolił mnie ten banan do rytmu prodigy ;)

Pawuj | 2004-04-02 21:25:15 +0200

u mnie jest taki transfer jaki powinien i wlasnie zasysam ;]]

eng | 2004-04-02 21:28:09 +0200

rotfl ja dopiero newsa przeczytalem a ten juz film zassal : parodia ;]

eng | 2004-04-02 21:28:11 +0200

rotfl ja dopiero newsa przeczytalem a ten juz film zassal : parodia ;]

PeterSchiff | 2004-04-02 21:37:00 +0200

sciagam :D nono zobaczymy co z tego wyjdzie madafakaz :) 1 film to klasyka, byl moim numerem 1, do dnia kiedy wszedlem na own-age.com i sciagnalem film ktory przoduje w downloadach:P - annihilacja :)

cerfes | 2004-04-02 21:51:34 +0200

no film fajny ale k.wa, kto wymyślił mpeg'a. kompresja jednak zwalona. mam nadzieję, że pojawi się wersja hq

ale się ładnie przez abs2 org zapchał. wogóle się dostać nie można

edit: a na board'a to wogóle nie mogę wejść

LaMp | 2004-04-02 22:18:44 +0200

no sacret postarales sie moge ci pogratulowac :- DD

Logitechr4 | 2004-04-02 22:34:21 +0200

Co to sie dzieje...wszyscy zasysaja a2bs i ogladaja Rambo 2 ! :D

Logitechr4 | 2004-04-02 22:37:51 +0200

Co to sie dzieje...wszyscy zasysaja a2bs i ogladaja Rambo 2 ! :D

wuder | 2004-04-02 22:40:56 +0200

82 % za 10 min będzie mój :)) obym sienie zawiodł :DDD

mess | 2004-04-02 22:41:07 +0200

KLIMAT tego filmu jest wspanialy, naprawde :- ))

troche jakosc slaba :[

ogolnie bardzo pozytywnie :- ))

edit:
banan zmiazdzyl :D

cerfes | 2004-04-02 22:42:24 +0200

to rambo leci? kwa, nie mam telewizora

Gravatar

vult | 2004-04-02 22:42:35 +0200

ładnie mnie z gantleta 3x pociągnął na dm7 :>

qpr | 2004-04-02 22:42:46 +0200

oczekiwałem czegoś więcej : Niestety zeby zrobić dobry film to same ładne fragi nie wystarczą.

[M]aniek | 2004-04-02 22:46:30 +0200

rombo obejrzalem film dochodzi ;p

wishoza | 2004-04-02 22:50:57 +0200

boze PRZYSIEGAM jak Boga kocham ukradles mi z drugiego filmu infiego i napisy po polsu (wreszcie ktos ...) PRZYSIEGAM !!!!!!!!!!!!! klima jak nigdzie ... no moze w pupie jest podobny :D:D:D:D:D zart oczywiscie :D ogolnie film jest swietny :)

.WeeD | 2004-04-02 23:03:02 +0200

Z fpp.pl juz sie nie da zessac....
z orga idzie dobrze :)

Juz tylko minuty dziela mnie od obejrzenia :PPP

wuder | 2004-04-02 23:06:21 +0200

ja jebje własnie obejżalem, filmik jest świetny, klimat plus muza plus fragi ekstra złozone, efekty super i ten infi o ja jebje genialne to było :DDD Sacret gj ja daje 10/10 :)))))

dinhkertal | 2004-04-02 23:28:14 +0200

10/10 to moze nie bo fragi byly nie takie jarajace (duzo midairow a to juz tak nie bawi jak kiedys ;) ale 9/10 sie nalezy (na plus swietne przejscia z fragow na frag , super opcja z tym mini okienkiem) Thanks to jest swietnie zrobione. A co do fragow... jeden przykul moja uwage mianowicie 3 rg na akirze i dobita z rl, to jest podrecznikowa akcja z dueli na pro6, super to pokazales ;) aha jesio podobac sie moze jeden motyw: opcja z double fragiem na ospdm6. Ale mimo wszystko brakuje mi tutaj akcji z tdm, chetnie zobaczylbym sacretowskie quadruny (ach te 10fragowe owningi ;) i tego zabraklo tutaj m.in. ogolnie g.j. filmik na poziomie europejskim ! :) moze dlatego ze do unii wchodzimy to kazdy lepsze filmiki wypuszcza ;p

Gravatar

StaryOrgowicz_671 | 2004-04-02 23:31:18 +0200

No i co z tego że fragi są fajne. Film nie jest jakiś wyjątkowy. Technicznie i estetycznie to żadna rewelacja. Dużo ludzi czekało na niego i jest to sukces bardziej komercyjny jak i sam film pachnie komercją.
Nie to że sie czepiam bo produkcja fajna i miło się patrzy ale żaden sukces i nic super wyjątkowego.
Dla mnie n1 pozostaje fragaddict by noxis.
Ale to tylko moje zdanie. hmmm

atOm_1 | 2004-04-02 23:39:31 +0200

13 % i bedzie moj !! :d

Gravatar

ugiler | 2004-04-02 23:40:00 +0200

często słyszałem że na film arena by sacret się mówi 'abs' ale nigdy nie myślałem że to o to samo chodzi tylko jakiś inny filmy made by 666|abs :P

Logitechr4 | 2004-04-02 23:52:06 +0200

Film obejrzalem i musze stwierdzic ze nie jest zly, choc pare minusow ma...mysle ze niepotrzebnie zostaly umieszczone odglosy z q3, ewentualnie trzeba bylo dac cg_nochatbeep "1" ;), bo w sluchawkach glupio jak cos piszczy ;P. Ogolnie 8+/10 - Annihalation caly czas zostaje MOIM #1. :>

cerfes | 2004-04-02 23:52:24 +0200

co tu Terri p-ysz o komercji? czy ktoś Sacretowi za zrobienie tego filmu tudzież jego sukces płaci? albo czy ktoś płacił za promowanie tego filmu zanim się pojawił? hałas sam się zrobił, bo po pierwszej części wszyscy czekali na 2. jego sukces też zależał będzie tylko od tego czy się ludziom spodoba. i gdzie tu ta Twoja komercja???

rooseck | 2004-04-02 23:53:06 +0200

jak wspomnial fizyk_pl jedyna sux! co tam bylo takiego fajnego? jakosc dupna, fragi w miare (dostateczny) muzyka .... tego nie powinno brac sie pod uwage bo kazdy ma inne gusta... no moze fragi zsynchronizowane z rytmem...

2 jeszcze nie widzialem... wiem ze bedzie lepsza. nie podniecajcie sie tak

aha no i nazwa moglaby byc inna niz ABS :D
na przyklad Rowerowa Uryna Sacretowa :D to by byla nazwa :rsk

Gravatar

StaryOrgowicz_671 | 2004-04-03 00:08:05 +0200

W jakim sensie użyłem słowa komercja to chyba można zrozumieć. A że nikt za to nie płaci to wie o tym każdy. Bądź co bądź reklama tego filmu na orgu była tak duża że nawet w przypadku wielkiej klapy obejrzą go tłumy. (patrz MATRIX :-D ) Mi to przypomina komercyjny smak i tyle.

Rozz | 2004-04-03 00:14:56 +0200

Czemu czuje ze zaraz WP sie przyjebie o transfer znowu?

.WeeD | 2004-04-03 00:20:17 +0200

Intro z ABS [1] nie do przebicia :D
Forsaken by destiny...
Forsaken by my own...
...mind
[ dokladnie nie pamietam juz :D ]

Juz mam 66.6% :DDD jeszcze tylko ok 45min :P

z1p | 2004-04-03 00:22:03 +0200

spoko film nie wiem co chca kolesie ktorym sie to nie podoba :/ ale sa rozne gusta :P dobre bylo to z tym infim i jego przyjaciołmi lol nie potrzebnie odglosy z kłejka ale i tak jest wypas :)

wuder | 2004-04-03 00:23:35 +0200

Weed gwarantuje ci, że w 2 masz też przekurwiste intro =D

ognos | 2004-04-03 00:25:44 +0200

Rozz- bo org wlasnie 3 h temu zlagowal cale wp ? :D

bryan | 2004-04-03 00:30:18 +0200

fragi bardzo ladne , ale gorzej z wykonaniem troche ;] ogolnie 8+/10

amir | 2004-04-03 00:51:27 +0200

12/10 sacret filmo owner ;Q

unnzor | 2004-04-03 01:11:19 +0200

fragi dosc dobre, ale ogolnie nic specjalnego

Logitechr4 | 2004-04-03 01:15:48 +0200

bryan: widze ze sie zgadzamy ;). Niektorzy sie zachowuja jakby pierwszy raz widzieli film z q3 ;P

.WeeD | 2004-04-03 01:21:04 +0200

Ogolnie dobrze :)
(+)Intro fajne, klimatyczne.
(+)Dalej piekne fragi i dobrze zmontowane akcje z muza
(+)Banan ovned!!! Totalnie mnie rozjebal :D
(-)Dzwieki z q3... [ moze wyjdzie wersja bez nich? ]
(-)Jakosc mogla by byc lepsza [ obrazu ]

Gravatar

edix | 2004-04-03 01:46:45 +0200

"w y p i e r d a l a j------s k u r w y a s y n u " ;-p

slawek | 2004-04-03 02:00:33 +0200

20% dopiero, ale już Ci sac dziękuję.
Za cywilizowany format, z którego odtworzeniem nie będę miał problemu.

Fr4gm4n | 2004-04-03 02:58:25 +0200

niechce byc niemily , ale znacznie lepsza byla pierwsza czesc , ta jakos srednia , kilka fajnych pomyslow ale to niewystarczylo..

PeterSchiff | 2004-04-03 03:38:27 +0200

film bardzo fajny spoko fragi troche grafa nie taka jak powinna ale ..................8/10

edit: to napisal moj brat ale cos mu chyba logowanie nie wyszlo:P swoja recenzje napisze wyzej :)

rkniunia | 2004-04-03 07:26:32 +0200

eh te floody samota :o

[M]aniek | 2004-04-03 07:40:24 +0200

film mi sie spodobal, najbardziej moment 03:30 ;p
www.members.lycos.co.uk/gibclanik/lol.mp3
wlasnie grafika momentami dziwna a tak to ql ;p

[M]aniek | 2004-04-03 07:52:53 +0200

ciekawe ile sciagniec ma juz plik ;p

wishoza | 2004-04-03 09:15:27 +0200

edix nie w ypie rdalaj sk u rwysynu tlyko spier dalaj sku rwysynu :D znam to cąłe na pamiec pozniej jest dobry txt

-idz se zagraj z gripkiem, gripek idz zagraj z nim
-eee ja nie kce grac z gripkiem, ja chce grac z fidlem !
-nie nie graj juz z fidlem
....
-ja chce grac z fidlem :D
-nie nie graj juz fidel
-spooooko juz ine bede szalał
- NIE !
-a Ty zamknij ryja cieciu

znam to caluskie na pamiec :D

.WeeD | 2004-04-03 09:21:03 +0200

Jak by nie patrzec film ma to "cos" i to jest najwazniejsze :)

Pawuj | 2004-04-03 09:32:16 +0200

maniek: qfa znowu komentarz na pawuja ;p

[M]aniek | 2004-04-03 09:35:27 +0200

:DD chcialem powiedziec ze teraz to juz tylko sprzedac nerke kupic twardziela i robic film ;D

3st | 2004-04-03 09:46:08 +0200

fajny fajny ale cala klime zje.baly te lasery z premiere bodajze :/

eng | 2004-04-03 10:20:49 +0200

No no wreszcie cos na poziomie. Klimat jest po prostu nieziemski, pomyslowa wstawka z infinitem ;] ,ten ost quadrun na botkach ? ale co tam :) Wypas , dobrze ze jest soundtrack z q3 - to podkresla urok gry
Jedynie co mi sie nie podobalo to ten standart promien rg- mozna bylo go lepiej zrobic. Ogolnie wielki pozytyw i jestem pod wrazeniem :}
czekam na 3 czesc filmu...

cocaine | 2004-04-03 10:26:13 +0200

Nieziemski filmik :O:O:O.... najlepsze są plazmy i gaunleciki :P

gr. | 2004-04-03 10:26:28 +0200

8/10 mogloby byc lepiej
btw dzwieki z q3 to chyba wlasnie dobrze ze sa nie trawie filmow gdzie dzwiekow nie ma czuje sie jak na niemym filmie ;g

cerfes | 2004-04-03 10:52:15 +0200

do wszystkich narzekających na pierwszą część. data wydania luty 2002. no faktycznie, że jak się pominie datę, to co tam taki badziewny doom2 do q3. abs1 to klasyka, przez te dwa lata scena baarzo się rozwinęła (szczególnie jeśli chodzi o filmy) a abs1 nadal jest dobry.

Terri: nadal uważam, że nie ma komercji gdy ktoś siedzi całym dniami i traci własne pieniądze po to, żebyście mogli teraz narzekać

Gravatar

ceLn1k | 2004-04-03 10:58:30 +0200

najlepszy jest banan pod timem :d

dinhkertal | 2004-04-03 11:17:45 +0200

ehehahehaeheah obejrzalem se jakos niedawno anihilation - TAM to macie zgranie z rytmem! nie widizalem takiego w zyciu ;) z polskich maj namber uan to MTS by slv & shr (+muza,dobry cfg,intro,wstawki ze smiesznymi akcjami) a (-za malo akcji z dueli,za duzo tdmu jesli juz sie mozna czepiac,-nie kazdy lubi slv i shr,-nie kazdy lubi urinal,-nie kazdy lubi arbuza) :P anyway polecam sciagniecie tamtej produkcji,mimo ze ma okolo roku to ciagle robi wrazenie (i nie kumam czego wy kcecie od fragaddict by noxis,przeciez to przecietny film... ;o)

PTC|Faketa | 2004-04-03 11:52:51 +0200

te lightning`i trochę były tandetne ;-)

nxs.mlk | 2004-04-03 12:03:49 +0200

fajny klimat , konkretne fragi dobry pomysl ,troche slaba jakos obrazu i nie wiem dlaczego odebralem to na + jednym slowem mroczna arena by sacret rox no i ff-resurection ajaja mniam caly czas katuje teraz ;]

Gravatar

nxs.izap | 2004-04-03 12:05:52 +0200

widac ze sacret mial wiele pomyslow co do filmu, widac to podaczas calego jego trwania (infi., bananek=] itp) co w sumie zlozylo sie na jego swietny kilmat, ktrory niestety psuja te floody samotha, no tragedia z tym - jak to ogladalem w sluchawkach to myslalem ze uszy mi odpadna, no ale coz.
fragi sa rowniez swietne - no ale to w koncu sacret, wiec sie mozna bylo spodziewac=] no ale wlasnie na tym sie konczy, fragi i klimat sa swietne z reszta juz gorzej. zdecydowanie brakuje oprawy graficznej, zreszta z sama grafika tez nie za dobrze. jak dla mnie jednak potwierdzila sie w tym wypadku zasada, ze 1 lepsza od 2 =]

rage | 2004-04-03 12:34:31 +0200

heeh mój brat tez sie przywalił do flodów ale mi tam jest wypasik filmik:)

[]Alizee[] | 2004-04-03 12:54:43 +0200

Zaj***ty Film, nie przeczuwałem ze Sacert zaszczyci nas nowa dawką genialnego fragowania - chwała mu za to . Sacret tak wtrzymać !!! Genialne plasmafragi i lightningunowe serialne morderstwa :] . Sacret to Kuba Rozpruwacz naszych czasów :] Narqa all !!!

tofu | 2004-04-03 13:55:23 +0200

mam mieszane uczucia - nie - wcale nie napisze ,ze film jest be bo tak mi sie podoba ;-) Nie wiem jak inni ,ale ja najbardziej czekalem na intro i qwa powiem ,ze wcale sie nie zawiodlem ! To pozniejszy prodzisz ujdzie w tloku . Nie wiem na co mialy byc wzorowane te bluzgi ,ale mialem wrazenie jak bym ogladal filmy z kraju kfitnacej wisni :-D Nie powiem ,ze miesa nie powinno byc -cih montuje molocha q3 i tam tesz bedzie troche słupów telegraficznych i wogole... :-D co do fraguf to te w abs 1 naprawde mi sie podobaly - szczegolnie przebieszka po gp w intrze na dm6 . W abs 2 fragi tesz sa zajebiaszcze taksze nic wiecej nie moge powiedziec. To dlaczego mam mieszane uczucia :/ Pierwsza czesc zrobila mi cholernego smaka i po prostu no oczekiwalem moze dluzszej produkcji ;-) w koncu do czegos sie musze przyczepic . Sumujac daje 8.5 /10 ale jak wieczorem walne pare browarkuf to zapewne dam 15/ 10 :-)

matr0x | 2004-04-03 14:24:38 +0200

"Oglądać będziemy mogli fragi wykonane na takich sławach jak - pogrom, matrox, akir, bestia czy dave... " Bestia ?? :oooooo a co to ? fake ZeRo4 ,ze slawa?:P(bez obrazy) ?:DDDD

viltZz | 2004-04-03 15:01:07 +0200

supeł film :-) gw sac ;-)

SL4VE | 2004-04-03 15:09:48 +0200

filmik bardzo dobry! Chyba najlepszy polski :). 9/10 bym mu dał.

BTW: samoth's flood sux :D

lidek | 2004-04-03 15:16:15 +0200

bestia :>

jam | 2004-04-03 15:21:48 +0200

film jest fajny ale jedynka imho byla o wiele lepsza...

co do dzwiekow z q3 to fajnie ze sa tylko mozna by bylo te floody samotha wyciac bo psuja caly klimat ja rozumiem raz dac flood zeby pokazac ze sie koles zdziwil/wq.rwil no ale nie do przesady co kilka sekund...

bananek rox =]

ale te dema niektore to antyczne normalnie przeciez od czasu jak sisior gral w q3 to minely doslownie lata :D a tu jeszcze na zwyklym t4 =]

ech stare czasy... az sie lezka w oku kreci...

Gravatar

.... | 2004-04-03 15:25:51 +0200

Te floody samotha są okropne zbanujcie go odrazu :D:D:D Az trzeba bylo odchylic sluchawki z uszu bo tak nap.ierdalało. cos strasznego :/ Jakosc lipna :(

Dud9k | 2004-04-03 15:35:20 +0200

96 % :D

kos | 2004-04-03 16:57:36 +0200

Banan rulz =]

gr. | 2004-04-03 17:53:29 +0200

no wlasnie mat ja tez nie wiem kto to ten bestia ;fff btw dobijamy do 100 komentarzy go go go heheh

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2004-04-03 18:42:48 +0200

THX Sacret za koniec filmu :))) Naprawde fajny film ... szkoda ze nie ra3:P
Film wrzucam na FTP TOYA
ftp://ftp.toya.net.pl/pub/Gry/Quake3/filmy/
najlatwiej wejda tam uzytkownicy TOYA

slawek | 2004-04-03 19:24:03 +0200

Ech Gaff... teraz mówisz, jak zassałem :)
Acha... ssijcie. Serio.
Film oczywiście.

l1nk | 2004-04-03 20:36:55 +0200

Dla mnie film skopany, za dużo sacret chciał pokazać i w gruncie rzeczy za mało pokazał. Fragi - owszem wypasione, ale lepiej by było gdyby je pokazał na tym samym cfg co w jedynce. Boli tez jakość kompresji, ale najgorszy jest brak klimatu, muzyka nie współgra z całością, misz-masz wyszedł z tego :/

Tramal | 2004-04-03 20:38:44 +0200

Film fajny, szkoda tylko ze czekalismy na niego aż tak długo a czy bylo warto?? no cięzko powiedziec, film niepowalił mnie na kolana chodż niby miał to zrobic.
Dcość ciekawe polączenie mroku z dawką humoru, kilka utworow muzycznych napewno zasługuje na +,fragi b dobre, chociaż te piorunki robione w adobe premiere niesą według mnie rewelacujne raczej odwracają uwage od tego naco mamy patrzec, resztą efektow bez zarzutow nawet jakby nawiązują do pierwszej części.
Co do montażu to wsumie jest OK ale troszeczke sie przegryza koniec intra i pierwsza akcja kręcona z wolnej Dfragowej kamerki na ZTN (moze sie myle ale ja odniosłem takie wrażenie)

Jedno co mnie boli to to ze ludzie i Sacret narobili wokół ABS2 tyle szumu i mam teraz do tego filmu sporo niesmaku, gdyby nieby on ponad przeciętny to pewnie ta recenzja była by bardzo negatywna no ale ze Sacret się postarał to jest jaka jest :)

mimo wszystkiego ABS2 to godna produkcja warta dołonczenia do czołowki mojej kolekcji filmowej q3

Gravatar

sacret. | 2004-04-03 20:45:01 +0200

Witam wszystkich :) Ciesze sie ze czesci w was film sie spodobal, spodziewalem sie tez tego ze czesc odbierze go z pewnym niesmakiem... Coz, nie kazdemu potrafi sie dogodzic, sam sie ciesze ze wogole udalo mi sie go wydac, zawdzieczacie to sobie bo sami narobiliscie o nim krzyku :) W kazdym badz razie staralem sie stworzyc cos ciekawego i po czesci mi sie udalo..... wiedzialem ze zjebalem te rzeczy oi ktorych mi tutaj napisaliscie ale nie mialem sil juz tego poprawiac, za duzo przerabiania :) Pozdrawiam wszystkich

3st | 2004-04-03 21:05:11 +0200

ogolnie gr8 job :>

edit: ten motyw na poczatku co ma sie zaczac akcja i jak robi sie czarny ekran i jest ten glos to moj bratanek sie przestraszyl :D
czyli mroczny klimat jest :P

Gravatar

m@estro | 2004-04-03 21:14:51 +0200

AKCJA Z GRANATAMI NA ZTN POPROSTU BIG LOL ;)

pat | 2004-04-03 21:16:31 +0200

ssam ;]

lecho | 2004-04-03 21:57:52 +0200

film w ktorym efekty stanowia odpowiedni procent calosci nie 90% jak w przypadki fragaddict, wiekszosc akcji to miodne fragi i dlatego film mi sie podobal. ma swoj klimat i wszystko jest ok, ale jest moim zdaniem za krotki :/ cos sie zaczyna rozkrecac a tu nagle bu koniec czyzby sac zostawial sobie pole do popisu na arena by sacret #3? :>

seen | 2004-04-03 22:19:52 +0200

frag na ztnie rulez. Koleś elegancko połknął tego chybionego granata... :D lol najpierw myślałem ze to będzie "dziurawa" akcja a potem gleba jak zobaczyłem to piękne zwieńczenie... slowmotion bym tutaj jebnął bez przeszkód. Rakiety też pierwsza klasa. Nie podobało mi się jedynie wykonanie strony technicznej. Ale ogólnie film wypadł u mnie na 4+... Annihilejszyn i GetKłejkty nadal zajmują najwyższe miejce wśród wielu pozycji w mojej kłejkowej fragovideotece ;]

seen | 2004-04-03 22:29:46 +0200

btw nie uważam A2BSa za najlepszy polski film... największą sympatią darzę chyba PF2 ;]

du|my7h | 2004-04-03 22:30:47 +0200

5 godzin ściagania ale opłaciło sie. Filmik zaje.b.isty

Rozz | 2004-04-03 22:39:27 +0200

No wiec tak. Na pewno sacret mnie nie zawiodl i uwazam ze prowadzona "kampania promocyjna" nie poszla na marne. Film mimo ze nie wyroznia sie niczym konkretnym jest po prostu DOBRY w calosci - swietne fragi, swietny montaz, stonowane efekty, kilka innowacji. Moze muza troche przezyta. Mnie sie najbardziej podobalo nawiazanie intrem do jedynki, bez tego film moglby byc niejako z kosmosu. No i jak uslyszalem infiego - omg :)

Sacret kupa dobrej roboty, jak zwykle. Oplacalo sie czekac.

[BF]M@lin | 2004-04-03 23:23:41 +0200

Witam! w swojej kolekcji mam juz ponad 250 filmików posiwconej tej nie samowitej grze i a2bs dolonczy do mojej unikatowej kolekcji. Musze przyznac ze akcje na q3dm17 sa poprostu przesadzone (to moja ukochana mapa), trafienia rakietą zawsze robiły na mnie nie samowite wrażenie i tu sie nie zawiadlem. Jesli chodzi o jakosc produkcji to zgodze sie z resztą ludzi ze moglaby byc lepsza (w mojej kolekcji sa filmiki kturych jakosc jest poprostu idealna). Imtro i outro sa dobre, fragi wypas, muzyka prodigy jest juz dosc przezarta ale i tak nadaje sie do q3. Moja ocena 9/10 :-)

Gravatar

gluekp | 2004-04-04 00:10:20 +0200

gratulace za super film !!! ajlepszy chyba jaki widzialem!!!

nxs.rush | 2004-04-04 00:53:47 +0200

moze sacret nie zaskoczyl nas wieloma innowacjami ale dobrego montazu, dobrej muzy, klimatu i swietnych fragow nie mozna mu odmowic :) 8,5-9/10

to na moim laczu tak sciaga czy org zapchany ;D

F4lc0n_fx | 2004-04-04 00:59:15 +0200

kiedy arena 3 ? :P
ps
zajebisty movie :)

od1 | 2004-04-04 02:25:27 +0200

wypas filmik... kto mnie przebije z transferem?? 11min buahahahaha RoadRunner rules

PeterSchiff | 2004-04-04 08:15:59 +0200

poczytaj wszystkie komenty bo jakis koles pisal ze ma trans 400 kb :)

matr0x | 2004-04-04 11:44:22 +0200

Sacret moze teraz jakiegos pornola ?:> Jak z q3 filmy Ci sie udaja i ludzie patrza na to pozytywnie to teraz walnij pornola :D

MaxDamage | 2004-04-04 11:51:43 +0200

Cool ;]

Pornol ;d

.WeeD | 2004-04-04 12:42:39 +0200

A moze wreszcie jakis filmik "fabularny" z q3? Tak jak to bylo w q1/q2 ? Moze juz taki powstal ale ja nie widzialem i nie slyszalem o nim.

fiszon | 2004-04-04 13:05:01 +0200

(bede to pisal chyba wszedzie :P) wiem ze to co teraz napisze jest najweksza gafą w moim zyciu ale nie widzialem anninhalationa :/ plz czy ktos moglby mi dac link skad go sciagnac?!!!!

nxs.rush | 2004-04-04 13:12:33 +0200

prosze bardzo :)

PeterSchiff | 2004-04-04 15:40:47 +0200

nie ma co zalowac: P annihilation jest lipazowe xd:P

cannabis | 2004-04-04 15:59:05 +0200

ssac misiaczku kofam cie :*

co do filma to jako calosc jest wypasny, nie wybieralbym tu jakis pojedynczych akcji..
klimat masakra
grafa dno

i ja jakis tempy chyba jestem zadnego banana nie widzialem o_O zaraz obejrze jeszcze raz...

pozdro 600

Fr4gm4n | 2004-04-04 18:47:32 +0200

ej tak na przyszlosc dla ludzi robiacych filmy : chodzi mi o ten flood typa ,az uszy bolaly tak czy siak jest taka komenda cg_nochatbeep czy jakos tak ;)

Qelo | 2004-04-05 00:43:43 +0200

Łeeeeeeeee juz się skonczył a taki za_je_bi_sty był
A moze Arena by Sacred 3? :D:D:D

sYnth|Bubu | 2004-04-05 09:39:00 +0200

No zajebisty filmik :P
Chcemy wiecej !

arian | 2004-04-05 12:03:27 +0200

dla mnie ten film to dno

eng | 2004-04-05 13:14:47 +0200

cg_nochatbeep 1 jak juz.
Arian z calym szacunkiem dla ciebie ale chyba masz nasr.ane we lbie lekko :}

samolot | 2004-04-05 14:57:43 +0200

@#$%?Ej ludzie te floody to sa troche przyglosnie ale jak by was starszy brat tak zafragowal to tez by tak bylo.Ale coż na necie tak nie robie i mazZi nie dawaj mi bana.I tak gram raz na 2 miechy.A poza tym jakbys @#$% lecieal na pro-t i dotal rakieta w dziob to tez by tak bylo...albo dm17... a jak ja go @#$% ladnie zafraguje jest identycznie.A filmik jak filmik mi juz sie znudzil :) widzialem go 50 razy od poczatku.Troche za duzo bajerówale 9.5/10 ocena.GJ bro

sh1bby | 2004-04-05 16:56:28 +0200

matrox zboku +) tobie tylko pornowe w glowie, wez sie za gra +) lamka jestes +)+)+)+)+)+) a film dopiero ssie +:)

seen | 2004-04-05 17:14:43 +0200

hmmm a teraz wyobraźcie sobie wszyscy ze autorem tego filmu nie jest sacret tylko np. abc'player. Nadal jest taki zajebisty jak niektórzy piszecie?

arian | 2004-04-05 17:30:19 +0200

pa1n`eng -> przykro mi ale nie mam nasr_ane, ten film mi sie nie podobal haa smiem twierdzic ze to dno piewsza klasa tak jak i wiekszosc polskich "extra" produkcji, moge wyglaszac swoje zdanie gdzie mi sie podoba (chyba ze to komunistyczne forum)
Seen -> o to chodzi jak by to zrobil gosc XYZ, jak bym to ja zrobil taki film to bym zostal zlinczowany i napewno ten film nie zdolal by sie gdzie kolwiek utrzymac bo przeciez kto bedzie ogladal fragi gracza xyz w beznadziejnym filmie - kazdy sie boi napisac chociaz jedno zlo slowo o filmach wielkich dobrych znanych graczy bo przeciez jak tak mozna przeciez on jest taki zajefajny lol

bl4ck | 2004-04-05 18:32:54 +0200

tylko banan git reszte ble :P

fhantom | 2004-04-05 18:36:50 +0200

wg mnie ten film to nie jest dno wręcz przeciwnie całkiem fajnie się go ogląda fajna muza no i banan + infi :)
fakt jednak faktem - w porównaniu do AnnihilatioN czy Get Quaked 2 wypada bardzo blado
ihmo sacret mówił wcześniej że to nie będzie mega produkcja

Gravatar

nxs.izap | 2004-04-06 15:35:59 +0200

arian gratuluje twoich teorii. masz calkowita racje z tym ze sie boimy. odezwij sie na gg to dam ci namiary na foxa muldera =]

seen | 2004-04-06 20:16:00 +0200

heh Arian widzę że doskonale pojąłeś moją delikatną aluzje :)... polscy quakerzy, zwłaszcza ci co grają od niedawna, niewyobrażalnie podniecają A2BSem tylko dlatego ze jego autor jest krajowej sławy graczem - ich tok myślenia wygląda następująco:
dobry gracz -> dobry film
słaby gracz -> słaby film
buahahha to tak jakby wychwalac dziurawy dres adidasa ponad dobrej jakości dżinsy firmy "ble"... Nie interpretujcie tego dosłownie, A2BS to niezły film, ale NIE TAKI jakiego oczekiwaliśmy - a co niektórzy boją się przyznać przed samym sobą jak jest naprawde...
PS: nie jeździjcie po mnie zabardzo po przeczytaniu tego komentarza - powiedziałem to co uważam, a to wynika tylko i wyłacznie z moich obserwacji...

Gravatar

nxs.izap | 2004-04-06 20:29:33 +0200

a tam gadanie to daj przyklad filmu slabego gracza, ktory zrobil dobry film, ba lepszy od abs2.

ps. a i rada na przyszlosc- nigdy nie spodziewaj sie za wiele, to powinno cie uchronic przed rozczarowaniem :o ja wogole nie czekalem i nie mialem czym sie rozczarowac, film wyszedl i juz, i jest spoko =]

seen | 2004-04-06 21:08:41 +0200

popularny gracz -> dobry film
nieznany gracz -> słaby film
pasuje?
ja nie analizuje jakości filmu, tylko tok myślenia niektórych osób z niżej komentujących.
zresztą podając tytuł mógłbym kogoś obrazić =P

a co do nastawiania się to wokół filmu było tyle szumu, że rzeczywiście spodziewałem się czegoś lepszego. Buahah nawet po newsowym zwiastunie zastanawiałem sie czy koledzy przypadkiem nie pokazali sacretowi Get Quaked 2... ;) (kto nie czai niech przejrzy archiwum newsow)

I dla ogólnego sprostowania - co mi się niepodobało - kamera, wykonanie, muzyka, banan (lol), inf (fajnie klnie ale po ch**j go tam wstawiac?!)
co mi sie podobało - 90% fragów (niektóre wg mnie cool)

Gravatar

nxs.izap | 2004-04-06 21:44:23 +0200

ano widzisz ja mala wage przywiazuje juz do fragow, bo takie rzeczy sie widzialo ze to bajka, a jak zalezy mi na fragach to poogladam sobie demka coolera=]. dla mnie najwazniejsze jest sposob pokazania fragow. a to wszystko co ci sie nie podobalo to wlasnie innym sie najbardziej podobalo (banan ,infi ) :o

no ale widzisz roznica gustow, dlatego nie mow takich glupot ze ludzi mowia ze abs2 jest dobry bo boja sie powiedziec ze jest niedobry bo to film sacreta. najwyrazniej im sie podobal. eot.

seen | 2004-04-06 22:14:17 +0200

jak mam ochote usłyszeć infiego właczam mp3 albo ide odwiedzić Włodka Pijaka pod biedronką. A banany mam wewnątrz.

Gravatar

zakampior[lr] | 2004-04-06 22:48:05 +0200

oj sie jaracie filmem sprzedalem sacretowi go rok temu :P :D i o wielkie mi co joke ....
film w deche u mnie fulll tak dalej ;)

Gravatar

electric | 2004-04-14 18:50:28 +0200

Siema, jak pierwszy raz zobaczylem, to troche mnie rozczarowalo, pewnie dlatego, ze ta zapowiedz, ze film bedzie na miare fragaddict itp. Ale jak nastepnego dnia znowu se go puscilem... to potem jeszcze raz se go puscielm i... jeszcze raz se puscielm... :) podoba mi sie coraz bardziej, dopiero jak na spokojnie sie oglada zauwaza sie dobrze w wiekszosci momentow dopasowana muze, swietne fragi i w ogole ladne poukladanie, w nieodpowiednim momencie tylko wtracona sa te klniecia infa cy kogos tam, jakos to dziwnie wyszlo :). Podsumowujac - film jeden z lepszych jakie sie widzuialo!

Vymmiatacz | 2004-04-15 19:59:34 +0200

od1:
ja cię przebije, średnia prędkość downloadu 2221 kB/s policz sobie, ile sekund mi zajęło starganie tego filmu. I co teraz? :D
A film? Roczarowanie. Dość dobry, ale po tym co się człowiek naoglądał (wiecie, te annihil... itp itd) poprzeczka ostro się podniosła. Ciężko będzie wymyślić coś nowego.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63