"Arena by sacret 2 już jest !"
czw, 25 marzec 2004 11:39:06 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena
Pozwolę sobie zacytować sacreta :
"Witam :) Chciałem powiedzieć że właśnie dzisiaj (lub jutro) wysyłam film pocztą do Rozza... 9 min 20 sec czadu :) Waga Okolo 220 megasów za to jakoscia nie ustepuje Annihilation czy Fragaddictowi. Jesli dzisiaj wysle mu plytke to jakos okolo poniedzialq, wtorq powinien pojawic sie w sieci. Przepraszam wszystkich oczywiscie za opóznienia. Komentarz? Chodzilo o klimat... nie? :P Ważne ze skonczylem... niewazne czy sie spodoba czy nie, ale chociaz ukończyłem to co zacząlem ponad pół roku temu :)
Niewątpliwie jest to bardzo dobra wiadomość dla około 15 tysięcy fanów ( tyle razy ściągano "ABS I" z naszego servisu). Pozostaje nam jeszcze uzbroić się w cierpliwość i przeczekać ten tydzien.





amir | 2004-03-25 11:43:12 +0100
nareszcie :)
#676735
sacret. | 2004-03-25 11:46:47 +0100
I nie arena by sacret 2 tylko arena 2 by sacret :))
#676738
amir | 2004-03-25 11:47:53 +0100
abs2 :> bubu servis to jest amerykansy a po polskiemu lepiej wygladac serWis ;P
#676739
DziadaS-2xreg | 2004-03-25 11:48:28 +0100
typek za takie zamulanie powinien skączyć w rynsztoku, albo w kanałach. jak coś się obiecuje to się nie zamula...!
#676740
sacret. | 2004-03-25 11:54:39 +0100
Gorzej by bylo jakbym obiecal a wogole tego nie wydal... wtedy bym skwasil maxymalnie. No ale skonczylem... ocene wam pozostawiam
#676741
eL|kOmEnDaNtE | 2004-03-25 12:12:11 +0100
jush idze te kolejki do ściągania :/:/
Tak jak z gq2 :/:/
#676743
sl!ther | 2004-03-25 12:14:09 +0100
Dupne jest to iz ten filmik ma tylko 220 megasow. Prawdziwy ratytas dla posidacy modemow he he przez to mozna sciagac cala wiecznosc
#676744
Logitechr4 | 2004-03-25 12:20:15 +0100
Can't wait ;> BTW: czekajac na abs2 zasysam get quaked 2 ;)
#676746
move | 2004-03-25 12:21:01 +0100
hehe, slyszalem juz z 2 miesiace temu ze ta plytka byla wyslana do Rozza :D
#676747
KaZam | 2004-03-25 12:23:53 +0100
hmmhh ....duzo cos o filmach teraz sie pisze .
i bardzo dobrze
#676749
furi | 2004-03-25 12:30:03 +0100
Co to jest modem? ;D
#676751
freak | 2004-03-25 12:44:33 +0100
Login: Freak_1987
Miasto: KoRn
Informacje dodatkowe:
Data rejestracji: 24.03.2004
LOL =)
#676754
freak | 2004-03-25 12:46:21 +0100
za to jakoscia nie ustepuje Annihilation czy Fragaddictowi
LOL #2 =)
#676755
amir | 2004-03-25 12:57:09 +0100
"typek za takie zamulanie powinien skączyć w rynsztoku, albo w kanałach. jak coś się obiecuje to się nie zamula...!"
zamulona to ty masz glowe czlowieku, widac ze jestes tu od niedawna wiec nie wypowiadaj sie w takich sprawach
#676756
v3rb | 2004-03-25 13:15:56 +0100
no no wreszcie po tym krotkim zastoju w filmach :-D pokazalo sie kilkanascie dobrych pozycji :] i tam trzymac! :)
#676757
wishoza | 2004-03-25 13:23:17 +0100
wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypas :D:D:D
#676758
slawek | 2004-03-25 13:27:45 +0100
15 tysięcy fanów - LOL :D
Sacret... hmmm... mam nadzieję, ze ten filmik wreszcie Ci się jakoś uda i nie będzie takim badziwiem jak poprzedni.
Najbardziej oczekiwany film dekady?
Oczywiście "The move2_ie"
#676759
e51 | 2004-03-25 13:32:30 +0100
istna inwazja filmow
#676760
cocaine | 2004-03-25 13:33:49 +0100
slawek nie pisz więcej ok ? :/
#676761
slawek | 2004-03-25 13:34:42 +0100
Nie da się.
To nałóg oraz misja.
#676763
e51 | 2004-03-25 13:36:59 +0100
omg a ja jeszcze nie zassalem get quaked 2
#676764
e51 | 2004-03-25 13:40:25 +0100
leppera wszyscy znaja
lepperem polskiej sceny wolfa jest Mad
a slawek ma zadatki na leppera pl sceny q3 ;]
#676765
StaryOrgowicz_699 | 2004-03-25 13:48:32 +0100
heh fani Sac sie ciesza a ja z Sac :p Sac my wiemy z Cafe W***** ze odwaliles kawal dobrej roboty juz ABS II B*** była wporzo i wiem ze jest o wiele lepsza od Gq2.A ty jeszcze ja ulepszyles!!Ta spewnoscia bedzie rarytas.No cuz pozostaje mi tylko ujzec final version.A kiedy ujze ?? heh napewno juz ....
#676766
e51 | 2004-03-25 13:50:25 +0100
fur1: modem to jest takie urzadzenie ktorego zawsze uzywalem, takze wtedy gdy gralismy 1v1 q2t2 o ile dobrze pamietam ;c
jesli znajde to demko to trzeba bedzie z niego wziac sporo akcji do mojego przyszlego (hipotetycznie) filmu (wnioski z rezultatu (nc) spotkania) c:
( to kara za komentarz o Monii: "No teraz to juz mozesz cycki pokazac :d") ;P
#676767
slawek | 2004-03-25 13:59:20 +0100
Porównanie mnie do Leppera jest czyms więcej niz kiedykolwiek oczekiwałem od społeczności.
Jesli miałbym spełnic w q3 taką rolę jak on w RP - to TAK!!! marzę o tym, a jedyna moja obawa wiąże sie z pytaniem "Czy dałbym radę"
Chciałbym miec umiejętności, wizję oraz wolę walki jak on, chciałbym mieć mozliwość bezposredniego wpłynięcia na losy wielu, jak Lepper bedzie miał po, miejmy nadzieję, zwycięskich wyborach.
Dziekuje
#676768
e51 | 2004-03-25 14:00:30 +0100
rarytasem to bylo tribulation (ok 609 mega, o 7 mb wiecej niz wczesniejszy rarytas-q3 rulezz 2 )
#676769
mortez | 2004-03-25 14:12:17 +0100
hyhy juz niemoge sie doczekac:DD
#676772
bfr_aka_pablonzo | 2004-03-25 14:17:21 +0100
no w koncu...
bedziemy ssali z orga ? czy niestety wrzucie gdzies indziej ? :(
#676773
Sh1eldeR | 2004-03-25 14:22:25 +0100
slawek?!?!!??! czy ty juz calkiem oci piales na starosc, Czarny Bracie? ;o
;-)
#676774
k3m | 2004-03-25 14:22:40 +0100
15tys., najs ;)
Ciekawe, ile najwiecej razy byl sciagany ten film przez ta sama osobe? 10? ;p
Z niecierpliowscia czekam...
#676775
freak | 2004-03-25 14:41:44 +0100
"leppera wszyscy znaja
lepperem polskiej sceny wolfa jest Mad
a slawek ma zadatki na leppera pl sceny q3"
slawek, slawek ciągle tylko ten slawek a mnie to już nawet do Romana Giertycha nie chcą porównać :D
#676778
move | 2004-03-25 15:10:13 +0100
nie widzom humoru.
#676786
PeterSchiff | 2004-03-25 15:10:32 +0100
najbardziej zlolowala mnie wypowiedz ssaca:
zobaczylem film Annhilacja i juz nie mialem sie co pokazywac z a2bs na necie:) heheh a 3 czesc to bedzie arena by 3 sacret:)
#676787
e51 | 2004-03-25 15:10:34 +0100
kiepski joke- zostawic slawka w spokoju:P
#676788
MateoMartinezz | 2004-03-25 15:23:20 +0100
Sacret - dzięki, nareszcie się doczekałem :D teraz dawajcie te zasrane linki i żeby transfery były dobre :D
#676789
slawek | 2004-03-25 15:27:27 +0100
I dlatego, że go anihilacja tak przygnębiła musieliśmy tyle czekać na poprawki.
"nie widzom humoru."
Bo przyznajmy szczerze - humor lotów nie najwyzszych, ot - taki warcholski nieco.
To, ze z sacretem sie posmialismy przez tel. nie ma znaczenia i nie ma wpływu na odbiór tego co napisałem przez osoby niewtajemniczone.
Więc tak - abs to bardzo dobry film. Plasuje sie mocno na drugim miejscu wśród polskich produkcji. Drugim?
Pewnie, ze tak, wszak pierwsze zajete.
#676790
scar | 2004-03-25 15:34:09 +0100
no ta 15000 sciagniec..... o ile pamietam to w koncowce filmu jest feb 2002 czyli okolo 800 dni temu pewnie byl na orgu.... 15000/800 = ok 18 sciagniec dziennie ? :ooo = 18x125=2250 MB : o i pozniej sie krzywicie ze kazali zablokowac download.
#676792
eng | 2004-03-25 16:07:09 +0100
fajnie wiedziec , ze gdy sciagam film jestem jego fanem :}
#676794
ziel1na | 2004-03-25 16:27:59 +0100
no to czekamy :)
#676798
baxowy | 2004-03-25 16:33:48 +0100
1.875 GB downloadu nas kosztowal abs :D
sacret zobaczymy co to za cudo :D
#676799
viltZz | 2004-03-25 16:48:33 +0100
ciagle tylko ten abs :SAD
#676800
PeterSchiff | 2004-03-25 17:04:25 +0100
czyms na to zapracowal, wg mnie jeden z niewielu filmow ktore w sobie maja tylko GODNE (hi faketa) fragi :P te mid-ery i ten spawik na GP :DD miodzik a sobaczymy co ssac zrobil w sequelu :)
#676807
vult | 2004-03-25 17:14:13 +0100
14999 fanów bo ja sciagnelem 2 razy :P
#676809
bfr_aka_pablonzo | 2004-03-25 17:15:11 +0100
ja raz ;p
#676810
oXygen | 2004-03-25 17:40:22 +0100
niby 15tys sciagniec ale ja sciagalem z 5 razy po sciagneciu polezalo tydzien i wywalalem, a potem jak mnei nabrala ochota znowu sciagalem, a fanow nawet wydaje mi sie ze moze byc wiecej bo odemnie to mialo kilkanascie osob z mojej sieci kilka osob ogladalo co nawet wogole neta nie maja wiec mysle ze 25 tys lekko :-) mam nadzieje ze ten film nie potwierdzi regooły ze kolejne czesci czegos są coraz to gorsze pozdrawiam i juz sie nie moge doczekac...
#676813
.WeeD | 2004-03-25 19:18:01 +0100
Absolutny Brak Skill'a Zwei ;]
Ja tez zesalem z 4 razy =)
Juz prawie stracilem nadzieje, ze ABS2 kiedys wyjdzie. Czekam na linka :DDD
#676817
Tramal | 2004-03-25 19:35:46 +0100
ważne ze już wszystko jest DONE ;)
jak dlamnie na dzień dzisiejszy film jest bardzo wypromowany, a moze przereklamowany ;)? No zobaczymy! wszystko się okarze za kilka dni.
#676818
sYnth|Bubu | 2004-03-25 20:35:39 +0100
sławek musi odejsc !
Nazwiska i imiona zostały zmienione wszelka zbieżność jest przypadkowa
#676825
miKe^ | 2004-03-25 20:51:37 +0100
pewnie będzie wielki szum i małe kapcie =/ na 90% film nie będzie tak przełomowy jak jedynka. No cóż moge sie mylić ;p więc sie okaże!
#676827
slawek | 2004-03-25 21:12:05 +0100
bubu - jakie political fiction :D
#676828
gr. | 2004-03-25 22:59:31 +0100
zeby tylko bylo na czas a nie znowu z poslizgiem :))
#676833
mortez | 2004-03-26 07:05:57 +0100
to skad bedziemy sciagac filmik??
juz sie doczekac niemoge:DD
#676840
PYTON | 2004-03-26 11:20:17 +0100
nie wiem jak wam ale mi sie abs 1 nie podobal nic szczegolnego :D poza tym kojarzy mi sie to z absem :asd juz wole to nazywac arena by sacret niz abs :argh :D no jak zassam dwojeczke to mam nadzieje ze bedzie lepsza bo 1 nie byla jak to wszyscy mowia supa dupa extra mega wypas film
#676855
eng | 2004-03-26 12:12:56 +0100
na szczescie II czesc nazywa sie a2bs, wiec juz nie ma co sie kojarzyc :>
#676857
erik. | 2004-03-26 21:39:22 +0100
HEHEHEHE JA JESTEM NA FILMIE ARENA BY SACRET 2 NAWET spox ALE MNIE TO WPIENIA ZE DOSTAWALEM WTEDY ODNIEGO I WKLEIL TO A ZROBIL FAINIEJSZĄ AKCJE NA MNIE JAK ON DOSTAWAL I TEGO NIE WKLEIL lamka ;p
#677061
ziel1na | 2004-03-30 13:52:31 +0200
jest wtorek :) czekamy :P
#677491
Zaloguj się by dodać komentarz.