ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



"Arena by sacret 2 już jest !"

czw, 25 marzec 2004 11:39:06 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Pozwolę sobie zacytować sacreta :

"Witam :) Chciałem powiedzieć że właśnie dzisiaj (lub jutro) wysyłam film pocztą do Rozza... 9 min 20 sec czadu :) Waga Okolo 220 megasów za to jakoscia nie ustepuje Annihilation czy Fragaddictowi. Jesli dzisiaj wysle mu plytke to jakos okolo poniedzialq, wtorq powinien pojawic sie w sieci. Przepraszam wszystkich oczywiscie za opóznienia. Komentarz? Chodzilo o klimat... nie? :P Ważne ze skonczylem... niewazne czy sie spodoba czy nie, ale chociaz ukończyłem to co zacząlem ponad pół roku temu :)

Niewątpliwie jest to bardzo dobra wiadomość dla około 15 tysięcy fanów ( tyle razy ściągano "ABS I" z naszego servisu). Pozostaje nam jeszcze uzbroić się w cierpliwość i przeczekać ten tydzien.

amir | 2004-03-25 11:43:12 +0100

nareszcie :)

Gravatar

sacret. | 2004-03-25 11:46:47 +0100

I nie arena by sacret 2 tylko arena 2 by sacret :))

amir | 2004-03-25 11:47:53 +0100

abs2 :> bubu servis to jest amerykansy a po polskiemu lepiej wygladac serWis ;P

DziadaS-2xreg | 2004-03-25 11:48:28 +0100

typek za takie zamulanie powinien skączyć w rynsztoku, albo w kanałach. jak coś się obiecuje to się nie zamula...!

Gravatar

sacret. | 2004-03-25 11:54:39 +0100

Gorzej by bylo jakbym obiecal a wogole tego nie wydal... wtedy bym skwasil maxymalnie. No ale skonczylem... ocene wam pozostawiam

eL|kOmEnDaNtE | 2004-03-25 12:12:11 +0100

jush idze te kolejki do ściągania :/:/
Tak jak z gq2 :/:/

sl!ther | 2004-03-25 12:14:09 +0100

Dupne jest to iz ten filmik ma tylko 220 megasow. Prawdziwy ratytas dla posidacy modemow he he przez to mozna sciagac cala wiecznosc

Logitechr4 | 2004-03-25 12:20:15 +0100

Can't wait ;> BTW: czekajac na abs2 zasysam get quaked 2 ;)

move | 2004-03-25 12:21:01 +0100

hehe, slyszalem juz z 2 miesiace temu ze ta plytka byla wyslana do Rozza :D

Gravatar

KaZam | 2004-03-25 12:23:53 +0100

hmmhh ....duzo cos o filmach teraz sie pisze .

i bardzo dobrze

furi | 2004-03-25 12:30:03 +0100

Co to jest modem? ;D

freak | 2004-03-25 12:44:33 +0100

Login: Freak_1987

Miasto: KoRn

Informacje dodatkowe:
Data rejestracji: 24.03.2004

LOL =)

freak | 2004-03-25 12:46:21 +0100

za to jakoscia nie ustepuje Annihilation czy Fragaddictowi

LOL #2 =)

amir | 2004-03-25 12:57:09 +0100

"typek za takie zamulanie powinien skączyć w rynsztoku, albo w kanałach. jak coś się obiecuje to się nie zamula...!"
zamulona to ty masz glowe czlowieku, widac ze jestes tu od niedawna wiec nie wypowiadaj sie w takich sprawach

v3rb | 2004-03-25 13:15:56 +0100

no no wreszcie po tym krotkim zastoju w filmach :-D pokazalo sie kilkanascie dobrych pozycji :] i tam trzymac! :)

wishoza | 2004-03-25 13:23:17 +0100

wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyypas :D:D:D

slawek | 2004-03-25 13:27:45 +0100

15 tysięcy fanów - LOL :D
Sacret... hmmm... mam nadzieję, ze ten filmik wreszcie Ci się jakoś uda i nie będzie takim badziwiem jak poprzedni.

Najbardziej oczekiwany film dekady?
Oczywiście "The move2_ie"

Gravatar

e51 | 2004-03-25 13:32:30 +0100

istna inwazja filmow

cocaine | 2004-03-25 13:33:49 +0100

slawek nie pisz więcej ok ? :/

slawek | 2004-03-25 13:34:42 +0100

Nie da się.
To nałóg oraz misja.

Gravatar

e51 | 2004-03-25 13:36:59 +0100

omg a ja jeszcze nie zassalem get quaked 2

Gravatar

e51 | 2004-03-25 13:40:25 +0100

leppera wszyscy znaja
lepperem polskiej sceny wolfa jest Mad
a slawek ma zadatki na leppera pl sceny q3 ;]

Gravatar

StaryOrgowicz_699 | 2004-03-25 13:48:32 +0100

heh fani Sac sie ciesza a ja z Sac :p Sac my wiemy z Cafe W***** ze odwaliles kawal dobrej roboty juz ABS II B*** była wporzo i wiem ze jest o wiele lepsza od Gq2.A ty jeszcze ja ulepszyles!!Ta spewnoscia bedzie rarytas.No cuz pozostaje mi tylko ujzec final version.A kiedy ujze ?? heh napewno juz ....

Gravatar

e51 | 2004-03-25 13:50:25 +0100

fur1: modem to jest takie urzadzenie ktorego zawsze uzywalem, takze wtedy gdy gralismy 1v1 q2t2 o ile dobrze pamietam ;c
jesli znajde to demko to trzeba bedzie z niego wziac sporo akcji do mojego przyszlego (hipotetycznie) filmu (wnioski z rezultatu (nc) spotkania) c:
( to kara za komentarz o Monii: "No teraz to juz mozesz cycki pokazac :d") ;P

slawek | 2004-03-25 13:59:20 +0100

Porównanie mnie do Leppera jest czyms więcej niz kiedykolwiek oczekiwałem od społeczności.
Jesli miałbym spełnic w q3 taką rolę jak on w RP - to TAK!!! marzę o tym, a jedyna moja obawa wiąże sie z pytaniem "Czy dałbym radę"
Chciałbym miec umiejętności, wizję oraz wolę walki jak on, chciałbym mieć mozliwość bezposredniego wpłynięcia na losy wielu, jak Lepper bedzie miał po, miejmy nadzieję, zwycięskich wyborach.
Dziekuje

Gravatar

e51 | 2004-03-25 14:00:30 +0100

rarytasem to bylo tribulation (ok 609 mega, o 7 mb wiecej niz wczesniejszy rarytas-q3 rulezz 2 )

mortez | 2004-03-25 14:12:17 +0100

hyhy juz niemoge sie doczekac:DD

bfr_aka_pablonzo | 2004-03-25 14:17:21 +0100

no w koncu...
bedziemy ssali z orga ? czy niestety wrzucie gdzies indziej ? :(

Sh1eldeR | 2004-03-25 14:22:25 +0100

slawek?!?!!??! czy ty juz calkiem oci piales na starosc, Czarny Bracie? ;o

;-)

k3m | 2004-03-25 14:22:40 +0100

15tys., najs ;)
Ciekawe, ile najwiecej razy byl sciagany ten film przez ta sama osobe? 10? ;p
Z niecierpliowscia czekam...

freak | 2004-03-25 14:41:44 +0100

"leppera wszyscy znaja
lepperem polskiej sceny wolfa jest Mad
a slawek ma zadatki na leppera pl sceny q3"

slawek, slawek ciągle tylko ten slawek a mnie to już nawet do Romana Giertycha nie chcą porównać :D

move | 2004-03-25 15:10:13 +0100

nie widzom humoru.

PeterSchiff | 2004-03-25 15:10:32 +0100

najbardziej zlolowala mnie wypowiedz ssaca:

zobaczylem film Annhilacja i juz nie mialem sie co pokazywac z a2bs na necie:) heheh a 3 czesc to bedzie arena by 3 sacret:)

Gravatar

e51 | 2004-03-25 15:10:34 +0100

kiepski joke- zostawic slawka w spokoju:P

MateoMartinezz | 2004-03-25 15:23:20 +0100

Sacret - dzięki, nareszcie się doczekałem :D teraz dawajcie te zasrane linki i żeby transfery były dobre :D

slawek | 2004-03-25 15:27:27 +0100

I dlatego, że go anihilacja tak przygnębiła musieliśmy tyle czekać na poprawki.

"nie widzom humoru."
Bo przyznajmy szczerze - humor lotów nie najwyzszych, ot - taki warcholski nieco.
To, ze z sacretem sie posmialismy przez tel. nie ma znaczenia i nie ma wpływu na odbiór tego co napisałem przez osoby niewtajemniczone.
Więc tak - abs to bardzo dobry film. Plasuje sie mocno na drugim miejscu wśród polskich produkcji. Drugim?
Pewnie, ze tak, wszak pierwsze zajete.

Gravatar

scar | 2004-03-25 15:34:09 +0100

no ta 15000 sciagniec..... o ile pamietam to w koncowce filmu jest feb 2002 czyli okolo 800 dni temu pewnie byl na orgu.... 15000/800 = ok 18 sciagniec dziennie ? :ooo = 18x125=2250 MB : o i pozniej sie krzywicie ze kazali zablokowac download.

eng | 2004-03-25 16:07:09 +0100

fajnie wiedziec , ze gdy sciagam film jestem jego fanem :}

ziel1na | 2004-03-25 16:27:59 +0100

no to czekamy :)

baxowy | 2004-03-25 16:33:48 +0100

1.875 GB downloadu nas kosztowal abs :D

sacret zobaczymy co to za cudo :D

viltZz | 2004-03-25 16:48:33 +0100

ciagle tylko ten abs :SAD

PeterSchiff | 2004-03-25 17:04:25 +0100

czyms na to zapracowal, wg mnie jeden z niewielu filmow ktore w sobie maja tylko GODNE (hi faketa) fragi :P te mid-ery i ten spawik na GP :DD miodzik a sobaczymy co ssac zrobil w sequelu :)

Gravatar

vult | 2004-03-25 17:14:13 +0100

14999 fanów bo ja sciagnelem 2 razy :P

bfr_aka_pablonzo | 2004-03-25 17:15:11 +0100

ja raz ;p

oXygen | 2004-03-25 17:40:22 +0100

niby 15tys sciagniec ale ja sciagalem z 5 razy po sciagneciu polezalo tydzien i wywalalem, a potem jak mnei nabrala ochota znowu sciagalem, a fanow nawet wydaje mi sie ze moze byc wiecej bo odemnie to mialo kilkanascie osob z mojej sieci kilka osob ogladalo co nawet wogole neta nie maja wiec mysle ze 25 tys lekko :-) mam nadzieje ze ten film nie potwierdzi regooły ze kolejne czesci czegos są coraz to gorsze pozdrawiam i juz sie nie moge doczekac...

.WeeD | 2004-03-25 19:18:01 +0100

Absolutny Brak Skill'a Zwei ;]
Ja tez zesalem z 4 razy =)
Juz prawie stracilem nadzieje, ze ABS2 kiedys wyjdzie. Czekam na linka :DDD

Tramal | 2004-03-25 19:35:46 +0100

ważne ze już wszystko jest DONE ;)
jak dlamnie na dzień dzisiejszy film jest bardzo wypromowany, a moze przereklamowany ;)? No zobaczymy! wszystko się okarze za kilka dni.

sYnth|Bubu | 2004-03-25 20:35:39 +0100

sławek musi odejsc !

Nazwiska i imiona zostały zmienione wszelka zbieżność jest przypadkowa

Gravatar

miKe^ | 2004-03-25 20:51:37 +0100

pewnie będzie wielki szum i małe kapcie =/ na 90% film nie będzie tak przełomowy jak jedynka. No cóż moge sie mylić ;p więc sie okaże!

slawek | 2004-03-25 21:12:05 +0100

bubu - jakie political fiction :D

gr. | 2004-03-25 22:59:31 +0100

zeby tylko bylo na czas a nie znowu z poslizgiem :))

mortez | 2004-03-26 07:05:57 +0100

to skad bedziemy sciagac filmik??
juz sie doczekac niemoge:DD

Gravatar

PYTON | 2004-03-26 11:20:17 +0100

nie wiem jak wam ale mi sie abs 1 nie podobal nic szczegolnego :D poza tym kojarzy mi sie to z absem :asd juz wole to nazywac arena by sacret niz abs :argh :D no jak zassam dwojeczke to mam nadzieje ze bedzie lepsza bo 1 nie byla jak to wszyscy mowia supa dupa extra mega wypas film

eng | 2004-03-26 12:12:56 +0100

na szczescie II czesc nazywa sie a2bs, wiec juz nie ma co sie kojarzyc :>

erik. | 2004-03-26 21:39:22 +0100

HEHEHEHE JA JESTEM NA FILMIE ARENA BY SACRET 2 NAWET spox ALE MNIE TO WPIENIA ZE DOSTAWALEM WTEDY ODNIEGO I WKLEIL TO A ZROBIL FAINIEJSZĄ AKCJE NA MNIE JAK ON DOSTAWAL I TEGO NIE WKLEIL lamka ;p

ziel1na | 2004-03-30 13:52:31 +0200

jest wtorek :) czekamy :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63