ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Arena World

pią, 13 luty 2004 12:40:42 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Strona Planetquake.com zamieściła niedawno informację o przebiegającymi dośc prężnie pracami nad modem Arena World. Całość jako taka nie wzbudziłaby mojej szczególnej uwagi, gdyby nie fakt że w prace zaangażowanych jest kilku naszych ziomasów, między innymi mapperzy dAde i Necrosis. A współpracują oni z takimi sławami międzynarodowego mappingu jak: Quaker-X, sst13, Charon,wvpierw oraz Mr.LyCon. A oto jak ArenaWorld opisują sami autorzy:

About Arena World:
This modification provides the fastest gameplay in a Quake Game (by Id Software, Inc.) that was ever created! To reach the highest competition level every Arena World player spawns with a full load of guns including the new chaingun AND nailgun! Like in an arena gamestyle the player can´t hurt himself by damage or fallingdamage. This is why Arena World comes with Ra3map-support! The biggest change in gameplay is the former ctf-gametype! Now you start in an open arena divided into two bases by a transporter-beam! Blast the other team with your guns, do the lawnmowering with your chaingun and get frags to score up!
All this with the fastest physics you´ve ever seen! Double-Jumping moves! Many combos! Get your client, CHECK IT OUT!

Teraz zasmaczek - Trailer z gry .

Nie omieszkam napomknąć gdy mod zostanie wydany :D

slawek | 2004-02-13 12:46:51 +0100

Zostanie wydany... pewnie zaraz po padmodzie :)

nxs.mlk | 2004-02-13 13:24:59 +0100

zapowiada sie niezle ... moze bedzie to cos wartego uwagi tym bardziej ze jest ra3 map suport:)

furi | 2004-02-13 16:00:38 +0100

Zrobili by nowe osp a nie jakies mody srody }:

SharK | 2004-02-13 16:06:19 +0100

fajny przedsmaczek : ERROR: File Not Found :-DD

MateoMartinezz | 2004-02-13 16:07:52 +0100

malaka - ten właśnie support dla map RA3 mnie szczególnie interesuje.

Shark - to Ty chyba kompa z Drugiej Ery Śródziemia masz - mnie znalazł od strzału - 3,7Mb.

bryan | 2004-02-13 16:42:54 +0100

no ja tez mam 404 ;]

Gravatar

Dybikowsky | 2004-02-13 17:10:44 +0100

BARCELOWICZ MUSI ODEJŚĆ! TE JEGO CODENAME 404 TEŻ! :)

b31m0 | 2004-02-13 17:32:03 +0100

tytuł newsa "Arena WORD"... nie powinno byc world? :P ostatnio duzo bledow na orgu :o jakis chochlik czy jak? :]

MateoMartinezz | 2004-02-13 17:35:50 +0100

ej no nie wiem co wy macie za kompy, mnie normalnie otwiera się stronka fileplaneta :D, znacie metodę, prawy przycisk -> otwórzy w nowym oknie? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::Dd

NecrosiS | 2004-02-13 19:07:06 +0100

Mnie wszystko chodzi i nie mam zadnych problemow ...
Ja czekam na moda tylko dlatego ze po zapowiedziach [fimiku] fiza wydaje sie byc dosc podobną do promodowej ... [i dla nail guna tesh :P]

marcol | 2004-02-13 19:13:28 +0100

nieiwem czy to ten speed zy to powalajaca widocznosc tego filmu jakos mnie zniechecila... ale sciagne, sciagne bo mapki ra3 supportuje :)

dAde | 2004-02-13 20:01:49 +0100

W newsie jest link do filmiku z AWtourney21, a jest już nowy z mapy AWtourney17:
www.fileplanet.com/dl.aspx?/planetquake/aw/aw_t17.zip
Hmm... może Mateo zrób edita i dodaj? Jeśli Ci się chce oczywiście ;).

dAde | 2004-02-13 20:01:49 +0100

W newsie jest link do filmiku z AWtourney21, a jest już nowy z mapy AWtourney17:
www.fileplanet.com/dl.aspx?/planetquake/aw/aw_t17.zip
Hmm... może Mateo zrób edita i dodaj? Jeśli Ci się chce oczywiście ;).

dAde | 2004-02-13 20:02:56 +0100

Shit, wcisnąłem 2 razy :P.
No to będzie i trzeci :D.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63